PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وافعا چرا این پشتیبانی ها اینطوری هستند ؟؟؟

Farzinn
February 8th, 2013, 19:40
سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و سروران گرامی

یک سوالی از همه ی شما اساتید دارم

نمیدونم چرا در ایران اینطوری هست وقتی دنبال سرویس میگردی همه میان آفر میدن و میگن 24 ساعته هستیم و موارد دیگر وقتی ازشون خرید میکنید 1 روز سرویس عالی میدن بعد از یک روز شروع شد بی پاسخی و موارد دیگر تو این 1 ماه از 8 جا سرویس گرفتم همشون اینطوری هستند دلیل چی هست ؟؟

راهنمایی ام کنید

اسم اون سایت ها و پشتیبانی ها رو هم آخر سر میزارم .

aghayegol
February 8th, 2013, 19:50
وقتی مشتری در آفر ها دنبال ارزون ترین قیمت ها باشه بدون شک جایی بدون پشتیبانی پیدا می کنه

Farzinn
February 8th, 2013, 19:51
وقتی مشتری در آفر ها دنبال ارزون ترین قیمت ها باشه بدون شک جایی بدون پشتیبانی پیدا می کنه

والله ما در افر دنیبال کمترین نبودیم 58 تومن کم هست ؟

Clark
February 8th, 2013, 19:57
سلام
برای چه مشخصاتی 58 تومان ؟
ممکنه مشکل شما ربطی به پشتیبانی نداشته باشه که جواب نمیدن ( مثلا پشتیبانی نرم افزاری )

Farzinn
February 8th, 2013, 19:57
بله کمه

58 هزار تومن ماهیانه کمه دوست عزیزم ؟

Farzinn
February 8th, 2013, 19:59
سلام
برای چه مشخصاتی 58 تومان ؟
ممکنه مشکل شما ربطی به پشتیبانی نداشته باشه که جواب نمیدن ( مثلا پشتیبانی نرم افزاری )

5 گیگ فضا
از ایران
نخیر عزیزم سرورهاشون مشکل داره کلا
502 ارور میده و اصلا جواب نمیده هیچ کدوم
اون یکی هم میگه بزارید ارتققا بدیم
یکی میگه نه ما دیگه ورشکست شدیم

نمیدونم دیگه

aghayegol
February 8th, 2013, 20:01
58 هزار تومن ماهیانه کمه دوست عزیزم ؟

برای چه سروری ؟

برات مثال می زنم

مشتری میاد رم 1 گیگ رو زیر 30 تومان میخواد اما با توجه به نرخ ارز و سایر هزینه های جانبی که برای یک هاستینگ هست هزینه سرور رم 1 ماهی حدود 60 تومان در میاد
وقتی مشتری پول نمیده نباید توقع پشتیبانی و ساپرت از اونا داشته باشه چون پول ساپرت رو نداده و با هزینه ای مه داده فقط پول سرور با اورسل در میاد

برای سایر سرویس ها هم همین طور

HyperServer
February 8th, 2013, 20:01
متاسفانه دلیل این هست که هر کسی فقط با تهیه یک سرور اختصاصی و مجازی سازی اون و نصب whmcs فکر میکنن کار شد کار.

اکثرا هم که شرکتی چیزی ندارن...دیگه بدتر...البته افرادی هستند که خیلی بیشتر از یک شرکت به مشتری تعهد دارند.

اما در نهایت و به نظرم دلیل اصلی این هست که هیچ کدوم روش و منش مشتری داری رو بلد نیستن و فکر میکنن که کار یعنی فروختن !

در صورتی که اینطور نیست.

felfel
February 8th, 2013, 21:07
راست میگه منم از یکی اینجا خرید کردم روز 1 2 خوب بود الان 2 روزه وی پی اس مورد داره پیگیری نمیکنه اصلا ....منم اسم سایتشو میزارم بعدا ... کسانی که اینجور مشکلات دارن بگن اینجا تا فروشنده های خوب رو بشناسیم!

dedserver
February 8th, 2013, 21:45
به نظر من در ابتدا باید تحقیق کنید ختما تاپیک های مربوطه را دنبال کنید از سایت های معتبر خریداری کنید هیچ وقت به دنبال ارزون نباشیدحالا شاید این مورد در باره شما صدق نکنه ولی در باقی موارد همین گونه هستش .

princo
February 8th, 2013, 21:55
همه میان آفر میدن و میگن 24 ساعته هستیم و موارد دیگر

الله

کم بودن هزینه دلیل بر دروغ گویی و کلاهبرداری میشه ایا ؟ =d>

ToooPDL
February 8th, 2013, 22:21
دلیلی نداره چون سرویسِ ماهانه 58هزار تومانی گرفتید ، اندازه یک سرور براتون کار کنه و کیفیت داشته باشه
شمایید که نباید گولِ تعریف و تمجیدِ اون سایت یا شرکت رو بخورید
شاید یکی بیاد بگه فلان سرویس ماهانه 100هزار تومن. دلیل نمیشه بگید آها این قیمتش بالاست پس کیفیتش خوبه و سریع برید ازشون سرویس بگیرید.

باید اول در مورد تجربیات دیگران در موردشون تحقیق کنید.
بعد، نظر چندتا از مشتریان فعلی رو جویا بشید

danitfk
February 8th, 2013, 22:24
از چه مینالی برادرِ من !؟ از ماست که بر ماست

قبل از خرید سرور یا هر سرویس دیگه ای چرا تحقیق کامل و جامع راجب سرویس دهنده نمیکنید..؟!
بلاخره میخواید هزینه کنید .. خدایی نکرده پولتون هم که از راه خلاف بدست نیومده .. زحمت کشیده شده برای اون پول.
قبل از خرید حتما تحقیق کنید تا به مشکل پشتیبانی و.. نخورید. ;)

hack2hacker
February 8th, 2013, 22:30
واقعا اکثرا همین جوری هستن
ولی من با کسایی توی همین انجمن الان کار میکنم
شرکت نیستن
ولی پشتیبانی 24 ساعت و عالی میدن

cacodemon
February 8th, 2013, 22:35
برای چه سروری ؟

برات مثال می زنم

مشتری میاد رم 1 گیگ رو زیر 30 تومان میخواد اما با توجه به نرخ ارز و سایر هزینه های جانبی که برای یک هاستینگ هست هزینه سرور رم 1 ماهی حدود 60 تومان در میاد
وقتی مشتری پول نمیده نباید توقع پشتیبانی و ساپرت از اونا داشته باشه چون پول ساپرت رو نداده و با هزینه ای مه داده فقط پول سرور با اورسل در میاد

برای سایر سرویس ها هم همین طور

جناب شما اگر از بازار سر رشته نداری تقصیر مردم نیست
همیشه مشتری دنباله کمترین قیمت و بیشترین امکانات هست
مهم اینه فروشنده که چیزیو میفروشه اگر بگه از اول پشتیبانی نداره بازم اوکیه
ولی وقتی طرف میگه ۲۴ ساعته هست و پشتیبانی فول میکنه و قیمتش اینه اون وقت وقتی انجام نمیده یعنی ***ی کرده
هیچ مشتری اینجا اسلحه رو سر فروشنده ای نذاشته که قیمت ارزون بده و بگه با پشتیبانی بعد بزنه زیرش

Sent from my iPad using Tapatalk HD

sheitonakshirazi
February 8th, 2013, 22:41
همش تو این یه جمله خلاصه میشه
کیفیت اتفاقی نیست
شما وقتی میخواین برین دنبال یه سرویس مطمئنم خیلی از شما نمیدونین از چه سروری داره بهتون سرویس داده میشه
مثلا کیفیت یه دیتا سنتر درجه پایین با کیفیت سرور درجه بالا زمین تا آسمون فرق میکنه اما شما مشتریان عزیز هیچ دقتی ندارید رو این قضیه
چه قیمت این سرویس 20 تومن باشه چه 60 تومن
مطمئنم خیلی از مشتری ها اصلا به این فکر نمیکنن که سرور اصلی که داره تغذیه میکنه همه یوزرها چه مشخصاتی داره !!!
شما یه تحقیق بکنید قبل خرید در مورد اون فروشنده و همچنین کیفیت سروری که میخواین ازش خرید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد براتون
به همین راحتی :x

NikMizban.Com
February 8th, 2013, 23:01
ببین دوست من پشتیبانی 24 ساعته در هیچ جایی وجود نداره ... مام آدمیم ما هم مثل شما نیاز به تفریح داریم ، بهترین شرکت هاستینگ هم که شما ازشون سرویس بگیرید بعد از 1 ساعت جواب تیکت های شما رو می دن ، شاید کمتر ... در کل عرض کردم . ولی جواب می دن ... یک سری مسائل هستش که خودم برام خیلی پیش اومده از بعضی از شرکت ها سرویس گرفتم و به بعضی سوال ها پاسخ نمی دن و در پاسخ اعلام می کند برای پاسخ به سوالتون باید در هنگام ثبت سفارش پشتیبانی نرم افزاری رو جز آپشن ها انتخاب کنید و مبلغ 20 تومان اضافه در هر ماه برای پاسخ به این سوالات پرداخت کنید ... خب یعنی این که شما 50 تومان هاست گرفتید در سال این پشتیبانیش در حد گرفتن بک آپ و ریکاور پسورد اکانت و مشکلاتی از این موارد که به خود مدیر سرور یا ... ربط داره .. حالا شما مثلآ می خواهید اسکریپت نصب کنید و به مشکل بر می خورید خب پشتیبانی در این موارد پاسخ گو نیست ... جواب نمی ده و یا .... حالا بعضی از شرکت ها واقعآ با مرامن هر چی می پرسی جواب می دن و کمکت می کنن دوست ندارم اسم ببرم ... شما باید جست ُ جو کنید ... سرچ کنید ببینید شرکت کیفیتش چطوره .... پشتیبانیش چطوره ... باهاشون تماس تلفنی داشته باشید و ... تا بتونید بهترین سرویس و بهترین شرکت رو انتخاب کنید ..

موفق باشید ...
ارادتمند .

usahost2
February 9th, 2013, 14:18
من که اینجوری نبودم

میتونین نطر دوستان رو ببینید

داخل تاپیک زیر

http://www.webhostingtalk.ir/f20/69720/

ghughnos
October 4th, 2013, 22:23
ببین دوست من پشتیبانی 24 ساعته در هیچ جایی وجود نداره ... مام آدمیم ما هم مثل شما نیاز به تفریح داریم ، بهترین شرکت هاستینگ هم که شما ازشون سرویس بگیرید بعد از 1 ساعت جواب تیکت های شما رو می دن ، شاید کمتر ... در کل عرض کردم . ولی جواب می دن ... یک سری مسائل هستش که خودم برام خیلی پیش اومده از بعضی از شرکت ها سرویس گرفتم و به بعضی سوال ها پاسخ نمی دن و در پاسخ اعلام می کند برای پاسخ به سوالتون باید در هنگام ثبت سفارش پشتیبانی نرم افزاری رو جز آپشن ها انتخاب کنید و مبلغ 20 تومان اضافه در هر ماه برای پاسخ به این سوالات پرداخت کنید ... خب یعنی این که شما 50 تومان هاست گرفتید در سال این پشتیبانیش در حد گرفتن بک آپ و ریکاور پسورد اکانت و مشکلاتی از این موارد که به خود مدیر سرور یا ... ربط داره .. حالا شما مثلآ می خواهید اسکریپت نصب کنید و به مشکل بر می خورید خب پشتیبانی در این موارد پاسخ گو نیست ... جواب نمی ده و یا .... حالا بعضی از شرکت ها واقعآ با مرامن هر چی می پرسی جواب می دن و کمکت می کنن دوست ندارم اسم ببرم ... شما باید جست ُ جو کنید ... سرچ کنید ببینید شرکت کیفیتش چطوره .... پشتیبانیش چطوره ... باهاشون تماس تلفنی داشته باشید و ... تا بتونید بهترین سرویس و بهترین شرکت رو انتخاب کنید ..

موفق باشید ...
ارادتمند .

تورو خدا اینجوری نکنید
من میترسما
من تازه میخوام صاحب یه سایت بشم.
شما اینهمه اطلاعات دارید و به مشکل خوردید من چیکار کنم

almapanel
October 4th, 2013, 23:21
معرفیشون کنید تا دستشون رو بشه تا دفعه دیگه این کارو نکنن !

berbidvps
October 4th, 2013, 23:30
اول خوب تحقیق کنید بعد خریدتون را انجام بدین

mr.web
October 5th, 2013, 00:21
من واسه سایتم یه وی پی اس 15 دلاری گرفتم unmanage

یعنی اونا میگن آپ تایم 99/98 جز این ساپورت دیگه نداریم . بک آپ مدیریت با خودتون

خوشبختانه قطعی ندارم . سرویسم رو خودم مدیریت می کنم بک آپ هم می گیرم اتوماتیک راحتم . تا الان تیکت نزدم بهشون جز واسه گرفتن تخفیف . 6 ماهم هست سرویس دارم راضیم

اگه خودتون بلد باشید و بتونید مشکل را تشخیص بدید از سمت خودتون نیست می تونید به راحتی پیگیری کنید

ولی متاسفانه اکثر کاربرا مشکل ناسازگاری کد دارن و سرور رو با سیستم خودشون که همه چی رو اجرا میکنه مقایسه می کنند و فکر می کنند هاست بده

لطفا نتیجه مشکلات و دلایل خودتون رو دقیق بیان کنید تا بتونیم کمک خوبی بکنیم و بگیم چطوری ثابت کنید و حقتون رو بگیرید و یا اینکه سو تفاهم رو برطرف کنیم