PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام سایت دانلود فیلم بزنم کمک کنید...

ali.latifi13
February 8th, 2013, 16:52
سلام دوستان من میخوام سایتی دانلود فیلم و سریال بزنم به نظر شما سرور مجازی بگیرم یا اختصاصی؟
اگه جوابتون اختصاصی هست آیا برای مدیریت سرور اختصاصی نیاز به تخصص و دانش است یا من میتونم خودم یاد بگیرم
اگه کسی به طور کامل برام توضیح بده دعاش میکنم
مرسی

allbert
February 8th, 2013, 17:18
سلام

برای شروع سرور مجازی پیشنهاد میشه از هاست هم ارزون تر هست

کانفیگ هم نیاز به تجربه داره اما میتونید به یک فردی که تجربه داره واگذار کنید

یک سرور لینوکس + دایرکت ادمین و اپاچی فعلا جواب گوی شما خواهد بود

اما باید در اینده برای سرور اختصاصی هزینه کنید

shingo
February 8th, 2013, 17:26
شما بهتره اول یه سرور مجاری قوری بگیرید بعد از اینکه یکمی دانشتون رفقت بالا و حجم فایلهاتون زیاد شد می تونید سرور اختصاصی بگیرید خواستید بیاید یاهو کامل راهنماییتون کنم.چند تا سایت بزرگ فیلم رو ما میزبانی می کنیم

ruhy
February 8th, 2013, 17:43
اگر با نیوک میخاهید درست کنید تجربه خوبی در این زمینه دارم با قابلیت های خاص خواستید با پیغام شخصی در ارتباط باشید

VpsParse
February 8th, 2013, 23:00
باسلام. برای شروع کار سرور مجازی پیشنهاد خوبیست البته اینقدر باید کار کنید که حرفه ای شوید بعد برای آینده باید به سرور اختصاصی فکر کنید

AbnusServer.Com
February 11th, 2013, 03:08
برای شروع همین سرور مجازی کافیه . و مطمئن باشید خیلی زود همه چیز رو یاد میگیرید و دستتون میاد ما هم از همین جاها شرو کردیم :71: اگر سوالی بود یا جایی هم مشکل داشتید پیغام بدید راهنماییتون میکنم.

mobinhost.david@gmail.com
February 11th, 2013, 03:17
بستگی داره به اینکه حاضرید در ماه چقدر هزینه کنید
اگر با این قیمت ارز بتونید یک سرور اختصاصی بگیرید
قطعا بهتره چون واسته ای وجود نداره
یاد گرفتنش هم کاری نداره

ولی اگر قیمت براتون مهم هست با سرور مجازی شروع کنید ولی انو بدونید برای یک کار حرفه ای از اول حرفه ای شروع کنید و فقط فکر پایین بودن هزینه نباشید
چون امکان داره بیشتر ضرر کنید

m.yMJJ
February 12th, 2013, 02:01
سرور پای خودتون ولی تاسیس سایت و انجمن با سیستم وردپرس و ویبولتین با اتصال کامل این دو سیستم بهم + تمام امکاناتی که نیاز دارید و پشتیبانی تا مدتی مشخص + نمونه کار .....
خواستید پ.خ بدید :x

farbodsteps
February 12th, 2013, 11:52
برا شروع یه هاست اشتراکی + یه وی پی اس نسبتا قوی(که بعدا باید ارتقا بدید)

ali.latifi13
February 16th, 2013, 00:18
بعضی از دوستان منو راهنمایی کردند گفتند اگه سرور مجازی ای بگیرم که هم ram هم cpu اختضاصی باشه یعنی ram و cpu آن share نشه اونوقت انگار سرور اختصاصی داریم و گفت که در آینده هم نمیخواد دیگه به قکر سرور اختصاصی باشم
همین کار منو مثل سرور اختصاصی انجام میده
خوبه همچین سرور مجازی ای سفارش بدم؟؟؟ با این وجود باز هنگ میکنه؟؟؟
دوستان میشه بگید میتونم به مشورت این دوستم میتونم اطمینان کنم یا خیر؟؟؟

m.yMJJ
February 16th, 2013, 00:22
کلا من بهت پیشنهاد میکنم اگه اول کاری زیاد خرج نکنی چون الکی پولت هدر میره . یک سرور عادی بگیر . هر موقع لازم بود ارتقا بده

اما اگه میتونی هزینه رو پرداخت کنی خوب سرور اختصاصی بگیر

sibwebhost
February 18th, 2013, 04:27
عزیزم 100% نیاز به پیش زمینه قبلی و تجربه کار با مجازی ساز هارو داشته باشی.. به نظرم سرور مجازی خوب با منابع اختصاصی برای شما بهترین گزینه است.