PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم رو می خوام واگذار کنم

google.7
February 7th, 2013, 15:33
آقای سجادیه شرمنده :)

alikhkh
February 7th, 2013, 15:42
8- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد) :-|

google.7
February 7th, 2013, 15:44
:) تعداد پستتو می خولی ببری بالا

i-whost
February 7th, 2013, 15:44
v.PN دولتی چکار کرده 8-| کاسبی جمع میکنی

vp_server
February 7th, 2013, 15:48
:)))
ورشکست شدن احتمالا
به مشتری هاتون بگید زودتر تمدید کنن انشاءالله مشکل حل میشه :ی

alikhkh
February 7th, 2013, 15:48
حالا که دیدن v p n دولتی قراره بدن دارین سایتتون رو میفروشین ؟:):))
پست شما گزارش شد :)

google.7
February 7th, 2013, 15:50
کسی نبود دیگه

google.7
February 7th, 2013, 15:52
حالا که دیدن v p n دولتی قراره بدن دارین سایتتون رو میفروشین ؟:):))
پست شما گزارش شد :)

قبل اینکه تو بزنی خودم زده بودم . می خواستم نظرات رو ببینم

alikhkh
February 7th, 2013, 15:54
قبل اینکه تو بزنی خودم زده بودم . می خواستم نظرات رو ببینم
شما طرز درست صحبت کردن رو هنوز بلد نیستین عزیز :)
در هر صورت موفق باشید . :x

google.7
February 7th, 2013, 16:17
شما طرز درست صحبت کردن رو هنوز بلد نیستین عزیز :)
در هر صورت موفق باشید . :x

باشه شما برت پیت . کلاس بالا . خیلی خوب صحبت می کنی مثلا

سره کارین همتون

اون اطلاعاتو داشتم از اون سایت می خواستم ببینم نظر بقیه چیه =d>=d>
=))=))=))=))=))

dedserver
February 7th, 2013, 16:18
شما طرز درست صحبت کردن رو هنوز بلد نیستین عزیز :)در هر صورت موفق باشید . :xخودتون میکید که از ایجاد مباحث مربوط به وی پی ئ خودداری کنید و این که میگید برای بالا بردن تعداد پست ها میخواد تاپیک ایجاد کنه .حالا خودت میای هی پست میدی که تعداد پست هات بالا بره

google.7
February 7th, 2013, 16:20
خودتون میکید که از ایجاد مباحث مربوط به وی پی ئ خودداری کنید و این که میگید برای بالا بردن تعداد پست ها میخواد تاپیک ایجاد کنه .حالا خودت میای هی پست میدی که تعداد پست هات بالا بره

اخه مرد مومن اگه من می خواستم تعداد پستم بره بالا که نمیومدم اینجا اینو بزنم . الان با این مطلب ban میشه آیدی . شمام حالت خوش نیستا مثل اینکه

fr0nk
February 7th, 2013, 16:25
اینکه میخواد پست رو افزایش بدن یا نه مربوط به خودشون و ناظم سایت برای تشخیص اسپم بودن یا نبودنه

+قانون سایت رو رعایت نکردید اومدن تذکر دادن این چه طرزه برخورده؟

alikhkh
February 7th, 2013, 16:30
اینکه میخواد پست رو افزایش بدن یا نه مربوط به خودشون و ناظم سایت برای تشخیص اسپم بودن یا نبودنه

دوست عزیز نیازی به جر و بحث با اینگونه افراد نیست;)

google.7 (http://www.webhostingtalk.ir/member/71717/)

عضو جدید
تاریخ عضویت Jan 2013
نوشته ها 8
تشکر 0
تشکر شده 1 بار در 1 پست

google.7
February 7th, 2013, 16:34

1 بار اومدیم این سایت ببینیم چه خبره . می گفتن اینجا فرومش خیلی اعضاش باحالن و ....

مگه ادمین نداره که این اقا بیاد اینجا تذکر بده به من ؟؟؟؟

اونم با لحن مسخره کننده . اون وقت ادعاشونم میشه

RoobinaServer
February 7th, 2013, 16:41
1 بار اومدیم این سایت ببینیم چه خبره . می گفتن اینجا فرومش خیلی اعضاش باحالن و ....

مگه ادمین نداره که این اقا بیاد اینجا تذکر بده به من ؟؟؟؟

اونم با لحن مسخره کننده . اون وقت ادعاشونم میشه

با سلام

1. تو بخش متفرقه زدن هزار تا پشت هم هیچ اثری نداره و تعداد پست هیچ کدام از دوستان بالا نمیره

2. - از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

3. تذکر ؟ مدیر بیاد تذکر بده ؟ مدیر ندیدید شما هنوز. اینجا اعضایی که تجربه دارند و قوانین را بهتر میدانند میان تذکر میدند اونم نه تذکر بهتره راهنمایی بدونید که مدیر نبینه و سریع درستش بکنید. (مدیر ببینه تذکرش اینه که یک هفته حداقل بنتون میکنه)

4. اینجا انجمن تخصصی هست لطفا برای تفریح به انجمن های تفریحی برید.(میگن اعضاش باحالن نه جلف اینجا انجمن تخصصیه و جایی برای حال کردن و تفریح و شوخی و سر کار گذاشتن دیگران و ... نیست.)

امیدوار هستم با توجه به نکته 1 که گفتم نگید برای افزایش پست هست :)

یا حق

alikhkh
February 7th, 2013, 16:44
با سلام

1. تو بخش متفرقه زدن هزار تا پشت هم هیچ اثری نداره و تعداد پست هیچ کدام از دوستان بالا نمیره

2. - از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

3. تذکر ؟ مدیر بیاد تذکر بده ؟ مدیر ندیدید شما هنوز. اینجا اعضایی که تجربه دارند و قوانین را بهتر میدانند میان تذکر میدند اونم نه تذکر بهتره راهنمایی بدونید که مدیر نبینه و سریع درستش بکنید. (مدیر ببینه تذکرش اینه که یک هفته حداقل بنتون میکنه)

4. اینجا انجمن تخصصی هست لطفا برای تفریح به انجمن های تفریحی برید.(میگن اعضاش باحالن نه جلف اینجا انجمن تخصصیه و جایی برای حال کردن و تفریح و شوخی و سر کار گذاشتن دیگران و ... نیست.)

یا حق

سلام جناب سجادیه
خیلی ممنون از فرمایشات جنابعالی
طرز برخورد خیلی مهم هست که بعضیا متاسفانه ندارند !

google.7
February 7th, 2013, 16:45
با سلام

یا حق

جالبه . تا حالا ندیده بودم :)

اومده بودیم ببینیم چطوریه شاید مام یه تخصصی پیدا کردیم . بالاخره یه نفر اومد درست و حسابی صحبت کنه

ممنون از راهنماییتون

گفتن اینجا تخصصیه . می خواستم ببینم اینجا در مورد فروش وی پی ان چی میگن . که دیدم همه می خوان مسخره کنن

پست اول ویرایش شد