PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فاکتور در whmcs

behnam289
February 7th, 2013, 00:40
با سلام

موقع تکمیل سفارش به جای فاکتور این خطا را نشان میده

TCPDF ERROR: Unable to get image: /home/root/public_html/images/logo.jpg

بعد که فایل لگو را قرار دادم درست شد .

اما الان فاکتور را بدون قالب نشود میده! یعنی فقط متن نشون میده مثلا :

[I]آقای/خانم
صورتحساب شما در تاریخ 06/02/2013 ایجاد شده است.

درگاه پرداختی شما: بانک ملت

شماره صورتحساب : 30
مبلغ: 1000.00 تومان
تاریخ پایان:

فقط همین ! برای این که درست بشه باید چه کار کرد ؟

EXXXIR
February 7th, 2013, 11:31
مشكل اول كه مربوط به عكس لوگو بوده كه برطرف كرديد.

مشكل دوم مربوط به فارسي ساز ايميل هاست (فايل sql كه نصب كرديد) كه بايد پاك كنيد يك نسخه درست نصب كنيد.

behnam289
February 7th, 2013, 12:33
مشكل اول كه مربوط به عكس لوگو بوده كه برطرف كرديد.

مشكل دوم مربوط به فارسي ساز ايميل هاست (فايل sql كه نصب كرديد) كه بايد پاك كنيد يك نسخه درست نصب كنيد.

میشه بیشتر توضیح بدید ؟
اگر منظورتون فارسی سازی ایمیل های ثبت نام و ..... یهنی قسمت emailtemplates در دیتا بیس هست الان فارسیه .

مشکل من اینه که بعد از خرید فاکوتور را به هم ریخته نشون میده . اما وفتی از پنل روی فاکتور کلیک میکنم درست نشون میده .

EXXXIR
February 7th, 2013, 13:27
اون متني كه بعد از سفارش نشون ميده مربوط به فاكتور نيست كه ناقصه اون ايميلي هست كه قراره براي مشتري نشون ميده ولي مشكل داره و نصفه باز ميشه به همين دليل در اون مرحله گير ميكنيد.

همانطوري كه گفتم فارسي ساز ايميل ها مشكل داره و بايد تعويض كنيد.

مشكلي در قسمت نمايش فاكتور نداريد به همين دليل از ادمين درست ميبينين.

usahost2
February 7th, 2013, 13:34
فاکتور من هم اینجوری شده

behnam289
February 7th, 2013, 13:49
فاکتور من هم اینجوری شده
اگر از ایمیل های ترجمه شده آماده استفاده کردید این مشکل ایجاد شده (مثل من ) به حالت انگلیسی برگردانید حل میشه .

اون متني كه بعد از سفارش نشون ميده مربوط به فاكتور نيست كه ناقصه اون ايميلي هست كه قراره براي مشتري نشون ميده ولي مشكل داره و نصفه باز ميشه به همين دليل در اون مرحله گير ميكنيد.

همانطوري كه گفتم فارسي ساز ايميل ها مشكل داره و بايد تعويض كنيد.

مشكلي در قسمت نمايش فاكتور نداريد به همين دليل از ادمين درست ميبينين.

حق با شما بود ! ایمیل های قبلی را که جایگزین کردم مشکل حل شد !!!! واقعا ممنون هستم
:x
شما ایمیل های ترجمه شده آماده سزاغ ندارید ؟چون نمیدونم از کجا دانلود کنم که سالم باشند اگر خودتون دارید لطفا برام ارسال کنید .

EXXXIR
February 8th, 2013, 00:07
حق با شما بود ! ایمیل های قبلی را که جایگزین کردم مشکل حل شد !!!! واقعا ممنون هستم
:x
شما ایمیل های ترجمه شده آماده سزاغ ندارید ؟چون نمیدونم از کجا دانلود کنم که سالم باشند اگر خودتون دارید لطفا برام ارسال کنید .

نسخه هاي رايگان در همين انجمن موجود هست كمي جستجو كنيد پيدا مي كنيد.