PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش محتویات وی پی اس ( شامل سریال و فیلم )

musicayob
February 6th, 2013, 11:47
بسم الله الرحمان الرحیم

من سرو دانلود دارم و 300 گیگ فیلم و سریال روشه حالا می خوام به کسایی که سایت فیلم و سریال دارنند و البته تازه کار هستند این مطالب رو بفروشمش( منظور کپی کردن در طریق ftp به هاست و یا سرور شما) است

قیمت هر 1 گیگ ( سریال) 500 تک تومانی (شامل کالکشن,سریال های در حال پخش, اریشو سریال)

قیمت فیلم و کالکشن هر گیگ 200 تک تومانی ( شامل فیلم های از 2000 تا 2013 )
ایمیل : sinaa80@ymail.com

danitfk
February 6th, 2013, 11:50
کالکشن سریال How I Met your mother با کیفیت HDTV دارید؟
(برای استفاده شخصی نیاز هست )
چند گیگ میشه؟

musicayob
February 6th, 2013, 11:52
متاسفانه فقط فصل 8 رو دارم بزودی تکمیل میکنم ( حدود 3 گیگ میشه)

danitfk
February 6th, 2013, 12:10
بنده آرشیو کاملُ خریدارم.

musicayob
February 6th, 2013, 12:23
اوکی بزودی کامل میکنم و بهتون خبر میدم .... نمونه سریال ها (XIII The Series تمام قسمت ها, TWD. تمام قسمت هات, The Newsroom تمام قسمت ها , The Vampire Diaries فصل 4 , The Killing به صورت کامل , The.Walking.Dead فصل سوم , Terminator 2 فصل کامل , T Wolf فصل اول به صورت کامل , Sons_of_Anarchy کامل , Shameless کامل , Revolution به صورت کامل , Revenge فصل دوم , Resident Evil - First Hour به صورت کامل , Primeval New World فصل اول , Merlin فصل 3 و چهار و پنج و ....................................... ( تعداشون زیاده)

babelirani
February 6th, 2013, 12:42
یعنی شما میخواید 300 گیگ رو 300 هزار تومن بفرشید ؟

دوست عزیز ما خودمون الان یه سرور داریم 1.5 ترابایت غیر از فیلم هامون گذاشتیم 400 تومن

musicayob
February 6th, 2013, 12:47
خیر دوست عزیز اگه دقت کنید یاهو گذاشتم که با هم حرف بزنیم ( البته جدا جدا هم میشه ) سریال ها فرق داره چون حجمشون کمه و فیلم ها چون حجمشون زیاده تخفیف میدم ( واسه فیلم ها و کالکشن فیلم ها هر 1گیگ 200 تک تومانی حساب میشه ولی سریال ها همون 1 گیگ 1 هزار تومان