PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند اطلاعات در مورد دیتاسنتر ها

babelirani
February 6th, 2013, 02:20
با سلام

قصد کولو کردن حدود 8 سرور رو در یک دیتاسنتر داریم

از دوستان خواهشمندیم با دیتاسنتر هایی که کار کردن در زمینه ی کولو یا در زمینه سرور اختصاصی تجربیات خودشون رو بدون تعصب به ما بگن ممنون میشم

فقط از لیستتون دیتاسنتر های زیر رو حذف کنید

hetzner
ovh
softlayer
phonixnap
xlhost

با تشکر

m-batista
February 6th, 2013, 02:33
سلام. اولا سوال نداره softlayer دوما datacentermap.com

babelirani
February 6th, 2013, 02:45
سلام. اولا سوال نداره softlayer دوما datacentermap.com

سلام

بنده گفتم اون لیست رو از پیشنهاداتون حذف کنید نگفتم از بین اینها دیتاسنتری معرفی کنید

ایون سایت دیتاسنترمپ بله میدونم ولی بنده دنبال تجربیات دوستان هستم

m-batista
February 6th, 2013, 02:48
بستگی به کارتون داره. هاستینگ. فایل هاستینگ. فروش vps . ووو........

مشخص کنید. بهتر میشه نظر داد. به نظر من هر 8تارو یکجا کولوکیشن نکنید. حداقل در 2تا دیتاسنتر باشه

babelirani
February 6th, 2013, 02:52
بستگی به کارتون داره. هاستینگ. فایل هاستینگ. فروش vps . ووو........

مشخص کنید. بهتر میشه نظر داد. به نظر من هر 8تارو یکجا کولوکیشن نکنید. حد اقل در 2تا دیتاسنتر باشه

فروش سرور اختصاصی هستش

اینم نظری هستش

اگه پیشنهادی واسه دیتاسنتر های دارید ممنون میشم بگید

یا تجربیاتتون

m-batista
February 6th, 2013, 03:06
اروپا : leaseweb خوبه اگر سرور قوی دارید و مشتری پر مصرف fdcserver هم خوبه 20 گیگابیت هم پورت میشه ولی اختصاصی نیست. اگر هم واقعا کیفیت خوب میخواید بهتون uk2 رو پیشنهاد میکنم ( ولی گرون هست )

redstation هم اگر کلو کنید بهتون پهنای باند پرمیموم میده.

دیتاسنتر swiftway و هم به خصوص peer1 کیفیت خوبی دارند.

در کل اگر مصرفتون خیلی بالاست fdcserver اگر متوسط redstation و uk2 و خیلی جاهای دیگه و اگر کم هست سمت کشورها مثل کانادا برید.

امریکا هم اطلاع ندارم.

پ.ن : در هیچ کدوم از دیتاسنتر ها کولو نداشتم ولی از همه اختصاصی داشتم. در مورد کیفیت شبکه گفتم.

sadegh.nikaein
February 6th, 2013, 04:25
4 ماه است با synaptica کار میکنیم و خوب بوده

milad221
February 6th, 2013, 10:33
swiftway یکی از بهترین و با کیفیت ترین دیتاسنتر هاس تو اروپا حدود 1 سالی هست داریم باهاشون کار میکنیم
خداروشکر مشکلی تا بحال نداشتیم گوش شیطان کر کیفیت پورت هاشون مخصوصا در امستردام هلند بسیار بسیار عالیه هم پینگ پایین به ایران و کیفیت بسیار بالا
پهنای باند 100 ترا هم میشه گرفت یکم میزنه بالا ولی ارزش داره چون سرعت واقعا مطلوبه
هارد های که استفاده میکنن سی گیت و وسترنه که اگه بهشون بگید وسترن واستون رو سرور ادد میکنن و هارد های بسیار خوب هستن
پشتیبانی شون هم خیلی خوبه من تیکت که میزنم زیر 15 دقیقه از بخش پشتیبانی جواب میگیرم
مشکلات رو خوب بررسی میکنن و مثل بعضی دیتاسنتر ها جواب های مزخرف نمیدن و برای کاربر ارزش قائل هستن
کیفیت سخت افزار هم بسیار بسیار مطلوب
و در اخر امتیازی که من از به این دیتاسنتر از 10 به سرور های هلندش میدم 9 هستش و برای سرور های که از امریکا ارائه میدن 7

babelirani
February 6th, 2013, 10:48
ممنون از عزیزانی که شرکت کردن

کسی دیگه ای اطلاعات نداره ؟

به خصوص در مورد دیتاسنتر های آمریکایی ؟

j4b3r
February 6th, 2013, 10:51
سلام
Rackspace, Colocation, Datacenter solutions - COLOCATION DATACENTERS | Carrier Neutral in Amsterdam area (http://serverius.com/)
گزینه مناسب هست آفرهای خوبی هم می دن

danitfk
February 6th, 2013, 11:04
تک یونیت میخواید اجاره کنید یا رک ؟ ( 1/4 ، 1/3 ، 1/2 یا فول )

babelirani
February 6th, 2013, 12:01
سلام
Rackspace, Colocation, Datacenter solutions - COLOCATION DATACENTERS | Carrier Neutral in Amsterdam area (http://serverius.com/)
گزینه مناسب هست آفرهای خوبی هم می دن

با سلام

خودتون باهاشون کار کردید ؟

یا اطلاعاتی دارید ؟

babelirani
February 6th, 2013, 12:04
تک یونیت میخواید اجاره کنید یا رک ؟ ( 1/4 ، 1/3 ، 1/2 یا فول )

با سلام

میخوایم یونیت اجاره کنیم

هنوز به نتیجه کامل نرسیدیم اگه کل 8 سرور رو در یک دیتاسنتر قرار بدیم فول اگر بین 2 تا دیتاسنتر پخش کنیم 1/2

j4b3r
February 6th, 2013, 14:25
با سلام

یا اطلاعاتی دارید ؟

سلام
بنده باهاشون کار نکردم
مدت زیادی تحقیق داشتم در مورد کولوکیشن
و انتخابم نهایتا این دیتاسنتر شد.
توی wht.com هم ریویو های خوبی داره
نسبت به قیمت هم عالی هست

m-batista
February 6th, 2013, 14:51
با سلام

یا اطلاعاتی دارید ؟

شرکت بسیار خوبی هست. فکر کنم هم در انگلستان هم در امریکا دیتاسنتر دارند. کیفیت و اپتایم محشره ولی قیمت خیلی خیلی بالاست

MOHAMMAD MOHSEN
February 6th, 2013, 14:54
hugeserver.com هم در نظر داشته باشین. در Equinix آمریکا کیج دارن و کولو هم میدن 4 ماه ازشون سرور اختصاصی دارم و کاملا راضی هستم

m-batista
February 6th, 2013, 14:56
avestanetworks.com هم کیفیت خیلی خوبی داره

danitfk
February 6th, 2013, 15:02
iWeb میتونه یکی از بهترین انتخاب هاتون باشه.
هاست پلیس ( Synaptica ) قبلا سرورهاشون اینجا کلو بود و خدمات کلوکیشن از این دیتاسنتر ارائه میدادند.
Private Racks for Colocation | iWeb (http://iweb.com/server-colocation/private-racks)

babelirani
February 6th, 2013, 15:05
سلام
بنده باهاشون کار نکردم
مدت زیادی تحقیق داشتم در مورد کولوکیشن
و انتخابم نهایتا این دیتاسنتر شد.
توی wht.com هم ریویو های خوبی داره
نسبت به قیمت هم عالی هست
سلام

بله قیمت خوبی دارن اگه کیفیت خوبی هم داشته باشن

ریویو هایی هم که ازشون خوندیم خوب بود

شرکت بسیار خوبی هست. فکر کنم هم در انگلستان هم در امریکا دیتاسنتر دارند. کیفیت و اپتایم محشره ولی قیمت خیلی خیلی بالاست
سلام

اگه کیفیت و آپتایم اینقد خوبی داشته باشن قیمت هاشون زیاد بالا نیست

hugeserver.com هم در نظر داشته باشین. در Equinix آمریکا کیج دارن و کولو هم میدن 4 ماه ازشون سرور اختصاصی دارم و کاملا راضی هستم
سلام

ترجیح میدیم اگه سروری گرفته میشه از Equinix بگیریم ولی متاسفانه فردی رو پیدا نکردیم که اطلاعات کاملی ازشون داشته باشه

ببخشید میدونید در کدوم دیتاسنتر کار میکنن ؟

babelirani
February 6th, 2013, 15:12
iWeb میتونه یکی از بهترین انتخاب هاتون باشه.
هاست پلیس ( Synaptica ) قبلا سرورهاشون اینجا کلو بود و خدمات کلوکیشن از این دیتاسنتر ارائه میدادند.
Private Racks for Colocation | iWeb (http://iweb.com/server-colocation/private-racks)

متاسفانه به دلیل اینکه سرور های ما از لحاظ سخت افزاری جزو سرور های بزرگ حساب میشه

و این دیتاسنتر هزینه ی پهنای باندش بالا هستش

j4b3r
February 6th, 2013, 16:05
من بین چند تا دوتان ایرانی که کولو دارند در سایر دیتا سنتر ها یا ....
اوستا نتورک رو پیشنهاد میکنم
چند ماه پیش قصد خرید داشتیم بهترین پاسخ گویی رو داشتند.
در ضمن شبکه خیلی مناسبی هم دارند و قیمت بالاتری هم

babelirani
February 6th, 2013, 16:22
من بین چند تا دوتان ایرانی که کولو دارند در سایر دیتا سنتر ها یا ....
اوستا نتورک رو پیشنهاد میکنم
چند ماه پیش قصد خرید داشتیم بهترین پاسخ گویی رو داشتند.
در ضمن شبکه خیلی مناسبی هم دارند و قیمت بالاتری هم

سلام

متاسفانه میخوای دیتاسنتر اصلی رو پیدا کنیم

که گویا کسی نمیدونه

AlmaHost
February 6th, 2013, 16:54
آریا از دوستان خیلی خوب و میتونیم بگم یکی از با تجربه ها در این کار میباشد. ایشون کولو ندارند... بلکه Cage دارند و اگر اشتباه نکنم طبق آخرین صبحتی که باهم داشتیم قرار شده بود تبدیل به Floor بشود. از آمریکا اگر بخواهید تهیه کنید avestanetworks.com ولی اگر بخواهید از انگلیس تهیه کنید اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید Rackspace (قیمتها بالا میباشد ولی کیفیت عالی دارند) و یا redstation که میتوانید یک 1/4 رک تهیه کنید.
اگر در مورد redstation اطلاعات بیشتری خواستید خوشحال میشیم که کمکمتون کنیم! :)

موفق باشید

babelirani
February 6th, 2013, 18:14
آریا از دوستان خیلی خوب و میتونیم بگم یکی از با تجربه ها در این کار میباشد. ایشون کولو ندارند... بلکه Cage دارند و اگر اشتباه نکنم طبق آخرین صبحتی که باهم داشتیم قرار شده بود تبدیل به Floor بشود. از آمریکا اگر بخواهید تهیه کنید avestanetworks.com ولی اگر بخواهید از انگلیس تهیه کنید اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید Rackspace (قیمتها بالا میباشد ولی کیفیت عالی دارند) و یا redstation که میتوانید یک 1/4 رک تهیه کنید.
اگر در مورد redstation اطلاعات بیشتری خواستید خوشحال میشیم که کمکمتون کنیم! :)

موفق باشید

با سلام

در سایتشون بسیار اطلاعات کمی رو پیدا کردم ولی سعی میکنم با خودشون حرف بزنم ببینم هزینه ها به چه صورتی هست

بله دوستان دیگه ای هم Rackspace رو پیشنهاد کردم در لیست خریدمون قرار گرفته

ولی در مورد redstation متاسفانه 1/4 رک نیاز مارو براورده نمیکنه و حداقل 1/2 یا فول میخوایم

ممنون میشم اطلاعاتی اگه دارید در مورد کولو در Redstation به ما انتقال بدید شاید در Redstation کولو کردیم

با تشکر

AlmaHost
February 6th, 2013, 18:17
با سلام

در سایتشون بسیار اطلاعات کمی رو پیدا کردم ولی سعی میکنم با خودشون حرف بزنم ببینم هزینه ها به چه صورتی هست

بله دوستان دیگه ای هم Rackspace رو پیشنهاد کردم در لیست خریدمون قرار گرفته

ولی در مورد redstation متاسفانه 1/4 رک نیاز مارو براورده نمیکنه و حداقل 1/2 یا فول میخوایم

ممنون میشم اطلاعاتی اگه دارید در مورد کولو در Redstation به ما انتقال بدید شاید در Redstation کولو کردیم

با تشکر

شما برای کولو کردن اول باید مقدار برق مصرفی را برآورد کنید. تعداد Line هایی که میان در Router و یا Switch تون. میزان پهنای باند.
موفق باشید

babelirani
February 6th, 2013, 20:00
شما برای کولو کردن اول باید مقدار برق مصرفی را برآورد کنید. تعداد Line هایی که میان در Router و یا Switch تون. میزان پهنای باند.
موفق باشید

با سلام

به صورت تقریبی که حساب کردیم

میزان برقی که نیازه برای 110 ولت چیزی دورو بره 80-100 آمپر هستش
میزان پهنای باند کلی که حساب کردیم روی 1000 ترابایت فعلا" حساب شده

m-batista
February 6th, 2013, 20:05
با سلام

سلام. با این مقدار مصرف fdcserver به صرفه تر هست. باید بگم که پورت اختصاصی نیست. پورت 20 گیگابیت ما بین 10 تا 2 گیگابیت به صورت ثابت هست. در بعضی موارد بالاتر هم میرود ( تا 20 گیگابیت )

این لینک رو ببینید : https://www.fdcservers.net/rack_shelf_cage_space.php

babelirani
February 6th, 2013, 20:09
سلام. با این مقدار مصرف fdcserver به صرفه تر هست. باید بگم که پورت اختصاصی نیست. پورت 20 گیگابیت ما بین 10 تا 2 گیگابیت به صورت ثابت هست. در بعضی موارد بالاتر هم میرود ( تا 20 گیگابیت )

این لینک رو ببینید : https://www.fdcservers.net/rack_shelf_cage_space.php

با سلام

در 6 منطقه این دیتاسنتر سرور ارائه میده شما ازکجاش سرور داشتید ؟

یا اینکه شنیدید کجا بهترین کیفیت رو داره ؟

m-batista
February 6th, 2013, 20:12
با سلام

در 6 منطقه این دیتاسنتر سرور ارائه میده شما ازکجاش سرور داشتید ؟

یا اینکه شنیدید کجا بهترین کیفیت رو داره ؟

از هلند داریم. خوبه. ولی کولو نیست.

یکی دیگه از دوستان هم کولو داره از هلند راضی هست.

RezaFH
February 6th, 2013, 20:27
با سلام

در مورد اعدادی که گفتین، کاملا مطمئن هستین شما ؟
فول رک رو اگر برای 40 تا سرور در نظر بگیریم، برای هر سرور بالای 2 آمپر میرسه که بنظرم با تکنولوژی های کم مصرف امروزه مقدار خیلی زیادی هست
برای مثال سرورهای E3 حتی 1 آمپر هم مصرف نمیکنن (با کانفیگ مثلا 2 هارد ساتا 7200 دور و 4 عدد رم)
یا سرور Dual E5-2620 حدود 1.5 آمپر اگر اشتباه نکنم برق مصرف میکنه (با کانفیگ مثلا 4 هارد ساتا 7200 دور و 8 عدد رم)

همینطور 1000 ترابایت هم واقعا زیاد هست!
میشه 3 گیگابیت پهنای باند

بخواید همون اول همه این هارو باهم بگیرید، ممکنه رک شما بالای 5-6 هزار دلار هزینه داشته باشه ماهانه

babelirani
February 6th, 2013, 21:07
در مورد اعدادی که گفتین، کاملا مطمئن هستین شما ؟
فول رک رو اگر برای 40 تا سرور در نظر بگیریم، برای هر سرور بالای 2 آمپر میرسه که بنظرم با تکنولوژی های کم مصرف امروزه مقدار خیلی زیادی هست
برای مثال سرورهای E3 حتی 1 آمپر هم مصرف نمیکنن (با کانفیگ مثلا 2 هارد ساتا 7200 دور و 4 عدد رم)
یا سرور Dual E5-2620 حدود 1.5 آمپر اگر اشتباه نکنم برق مصرف میکنه (با کانفیگ مثلا 4 هارد ساتا 7200 دور و 8 عدد رم)

همینطور 1000 ترابایت هم واقعا زیاد هست!
میشه 3 گیگابیت پهنای باند

بخواید همون اول همه این هارو باهم بگیرید، ممکنه رک شما بالای 5-6 هزار دلار هزینه داشته باشه ماهانه

با سلام

در مورد آمپری که عرض کردیم بله بین 80 تا 100 امپر نیاز هست با توجه به همین سرور که در دیتاسنتر softlayer داریم این میزارن برق لازمه
برای مثال عرض کنم هر سرور میانگین 128 گیگ رم خواهد داشت .

1000 ترابایت برای هر 8 سرور یعنی برای کل رک استفاده میشه با توجه به مشتری هایی که برای این سرور ها در نظر داریم این میزارن پهنای باند به احتمال خیلی زیاد جوابگو خواهد بود شاید در ماهی چیزی بین 40-60 ترابایت اضافه خرج کنیم که مشکلی با این میزان پهنای باند نداریم

ما برای این رک تا 10 هزار دلار هم حساب باز کردیم

RezaFH
February 6th, 2013, 21:30
با سلام

در مورد آمپری که عرض کردیم بله بین 80 تا 100 امپر نیاز هست با توجه به همین سرور که در دیتاسنتر softlayer داریم این میزارن برق لازمه
برای مثال عرض کنم هر سرور میانگین 128 گیگ رم خواهد داشت .

1000 ترابایت برای هر 8 سرور یعنی برای کل رک استفاده میشه با توجه به مشتری هایی که برای این سرور ها در نظر داریم این میزارن پهنای باند به احتمال خیلی زیاد جوابگو خواهد بود شاید در ماهی چیزی بین 40-60 ترابایت اضافه خرج کنیم که مشکلی با این میزان پهنای باند نداریم

ما برای این رک تا 10 هزار دلار هم حساب باز کردیم

آها ...
من فکر کردم شما سرورهای معمولی مد نظرتون هست که در این صورت خودتون بهتر میدونید این مسائل رو
خب شما بنظرم اگر بتونید سرمایه گذاری کنید روی این کار و مثلا روتر بگیرید و Multi Homed راه بندازید شاید فرقی نکنه چه دیتاسنتری باشید!
چون میزان پهنای باند بالا هست، میتونید مستقیما از پروایدر ها تهیه کنید (مثل Cogenet , Level3, Xo, Nlayer و ...) تا هم میزان آپتایم در حد بالایی باشه و هم هزینه هاتون "شاید بتونم بگم" معقولتر بشه
کیفیت هم به مراتب بالاتر خواهد بود (بسته به اینکه از کدوم شرکت ها تهیه کنید)

Equinix دیتاسنتر های واقعا با کیفیتی داره و البته سطح قیمت هم به همون میزان بالا هست
توی اکثر ایالتهای آمریکا اگر اشتباه نکنم دیتاسنتر دارن که پیشنهاد شخص بنده شرق آمریکا هست (البته اگر آمریکا قصد کولوکیشن داشته باشید)
در کل میتونید به این نوع کولوکیشن هم فکر کنید
همینطور Rackspace و Dacentec هم معروف هستن و چند دیتاسنتر دیگه که الان متاسفانه خاطرم نیست
میتونید روشون تحقیق کنید

اما انتظار نداشته باشید که کسی توی این فروم باهاشون کار کرده باشه
بهتره توی wht.com درموردشون سوال یا تحقیق کنید

babelirani
February 6th, 2013, 21:39
آها ...
من فکر کردم شما سرورهای معمولی مد نظرتون هست که در این صورت خودتون بهتر میدونید این مسائل رو
خب شما بنظرم اگر بتونید سرمایه گذاری کنید روی این کار و مثلا روتر بگیرید و Multi Homed راه بندازید شاید فرقی نکنه چه دیتاسنتری باشید!
چون میزان پهنای باند بالا هست، میتونید مستقیما از پروایدر ها تهیه کنید (مثل Cogenet , Level3, Xo, Nlayer و ...) تا هم میزان آپتایم در حد بالایی باشه و هم هزینه هاتون "شاید بتونم بگم" معقولتر بشه
کیفیت هم به مراتب بالاتر خواهد بود (بسته به اینکه از کدوم شرکت ها تهیه کنید)

Equinix دیتاسنتر های واقعا با کیفیتی داره و البته سطح قیمت هم به همون میزان بالا هست
توی اکثر ایالتهای آمریکا اگر اشتباه نکنم دیتاسنتر دارن که پیشنهاد شخص بنده شرق آمریکا هست (البته اگر آمریکا قصد کولوکیشن داشته باشید)
در کل میتونید به این نوع کولوکیشن هم فکر کنید
همینطور Rackspace و Dacentec هم معروف هستن و چند دیتاسنتر دیگه که الان متاسفانه خاطرم نیست
میتونید روشون تحقیق کنید

اما انتظار نداشته باشید که کسی توی این فروم باهاشون کار کرده باشه
بهتره توی wht.com درموردشون سوال یا تحقیق کنید

با سلام مجدد

ببخشید ما به صورت محدود با پروایدر ها به صورت مستقیم کار کردیم الان به نظر خود شما برای Cage یا بهتر Floor برای حدود 200 سرور شما کدوم دیتاسنتر رو پیشنهاد میدید ؟
و اینکه در مورد پراویدر ها بسیار تحقیق کردم ولی متاسفانه به نتیجه ای درست کلا" نرسیدم یه جورایی بسیاری از عزیزان چه در اینجا چه در wht.com به صورت تعصبی در مورد یک پراویدر حرف میزنن البته توجه کنید که مصرف 200 سرو ما مثل این 8 سرور نیست و از مصرف معقول تری برخوردار هستن

به دلیل اینکه بنده در آلمان سکونت دارمد اگر دیتاسنتری اروپایی رو هم پیشنهاد بدید خیلی بهتره که مجبور به مهاجرت به آمریکا نداشته باشم

در wht.com به صورت کامل در طی 3 ماه اخیر حرف زدیم خواستیم در اینجام به اطلاعاتمون اضافه کنیم

Hostpolis
February 6th, 2013, 21:53
یه شماره تماس لطف میکنید؟ شاید بتونم تو زمینه ای که می فرمائید کمکتون کنم.

babelirani
February 6th, 2013, 21:58
یه شماره تماس لطف میکنید؟ شاید بتونم تو زمینه ای که می فرمائید کمکتون کنم.

متاسفانه در حال حاضر شماره در دسترس ندارم

ولی چشم شماره براتون پ.خ میکنم و ممنون میشم اگه بتونید کمکمون کنید

HyperServer
February 6th, 2013, 23:25
سلام

ترجیح میدیم اگه سروری گرفته میشه از Equinix بگیریم ولی متاسفانه فردی رو پیدا نکردیم که اطلاعات کاملی ازشون داشته باشه

با سلام...

مدتی هست در این زمینه فعال هستیم و تا حدود 90% اطلاعات کامل از افراد سر شناس فعال در این فروم به صورت مستقیم و غیر مستقیم اطلاعات کامل داریم.

در حدود 20 ماه هست که در امریکا با HugeServer همکاری داریم. هم به صورت کولو و هم به صورت اجاره. 99% مورد تایید ما هستند با اینکه نیازی به تایید ما ندارند.

در انگلستان هم 2 پیشنهاد دارم براتون:

صحبت و مذاکره با PersianDed با مدیریت آقای حسینی - RezaFH
همکاری با Almahost هست. فعلا همکاری پارتنزشیپ با RedStation دارند اما به زودی خبرهای بسیار بیشتری خواهید شنید که در جریان هستم ;)

مورد دیگه ای بود میتونید با خود بنده هم در تماس باشید.

AlmaHost
February 7th, 2013, 01:08
با سلام

باسلام
فکر میکنم این مقدار تقریبی شما نادرست میباشد که چرا به دلیل انیکه مطمئن بشم با دیتاسنتر صبحت کردم و تا گفتم 80-100 آمپر چندثانیه سکوت مطلق روی خط تلفن به وجود اومد... اگر 110ولت میباشد مقدار مصرف وات آن را هم بگید... فکر میکنم در محاسبه اشتباه کردید...
ولی به هرحال در این دیتاسنتر برای هر فول رک 64آمپر ماکس بیشر نمیدهند.(در دیتاسنتر جدیدی که راه اندازی شده است) برای این مقدار پهنای باند در ماه شما نیاز به پورت 10Gbps دارید که هزینه آن حدود 21هزار پوند درماه میشود...
با این اوصاف فکر میکنم شما از اروپا به غیر انگلیس و آمریکا خرید کنید به صرفه تر میباشد و یا اگر حتما از انگلیس میخواهید یک دیتاسنتری مثل Telecity (http://www.telecitygroup.com/) پیدا کنید که خود carrier neutral باشد و مشکل پهنای باند شما تا حدود حل شود. و میتوانید یک cage برای شروع بگیرید. در مورد دیتاسنتر مذکور هم چون میخواستیم یک cage در آن بگیریم ولی به دلیل نوسان سال گذشته از این کار صرف نظر کردیم. خود بنده از نزدیک مشاهده کردم سه طبقه دیتاسنتر میباشد در شهر منچستر.

موفق باشید

babelirani
February 7th, 2013, 01:17
باسلام
فکر میکنم این مقدار تقریبی شما نادرست میباشد که چرا به دلیل انیکه مطمئن بشم با دیتاسنتر صبحت کردم و تا گفتم 80-100 آمپر چندثانیه سکوت مطلق روی خط تلفن به وجود اومد... اگر 110ولت میباشد مقدار مصرف وات آن را هم بگید... فکر میکنم در محاسبه اشتباه کردید...
ولی به هرحال در این دیتاسنتر برای هر فول رک 64آمپر ماکس بیشر نمیدهند.(در دیتاسنتر جدیدی که راه اندازی شده است) برای این مقدار پهنای باند در ماه شما نیاز به پورت 10Gbps دارید که هزینه آن حدود 21هزار پوند درماه میشود...
با این اوصاف فکر میکنم شما از اروپا به غیر انگلیس و آمریکا خرید کنید به صرفه تر میباشد و یا اگر حتما از انگلیس میخواهید یک دیتاسنتری مثل Telecity (http://www.telecitygroup.com/) پیدا کنید که خود carrier neutral باشد و مشکل پهنای باند شما تا حدود حل شود. و میتوانید یک cage برای شروع بگیرید. در مورد دیتاسنتر مذکور هم چون میخواستیم یک cage در آن بگیریم ولی به دلیل نوسان سال گذشته از این کار صرف نظر کردیم. خود بنده از نزدیک مشاهده کردم سه طبقه دیتاسنتر میباشد در شهر منچستر.

موفق باشید

با سلام

این مقدار آمپر دقیقا" در دیتاسنتر softlayer حدود 90 آمپر برق مصرفی داره و بنده از روی همون سرور که تقریبا" شباهت 98% با هم دارن میزان آمپر رو خدمتتون عرض کردم

بله شنیده بودم که پورت در خود دیتاسنتر Redstation بسیار گران هستش ولی سوالی که بنده دارم از شما و ممنون میشم اگه بتونید جواب بدید آیا دیتاسنتر Redstation نمیتونه یه Floor در اختیار ما قرار بده و پهنای باند رو خودمون تاممین کنیم و با پراویدر ها به صورت مستقیم پهنای باند رو خرید کنیم ؟

ببخشید در مورد دیتاسنتری که در شهر منچستر نام بردید اطلاعاتی دارید ؟

Hostpolis
February 7th, 2013, 01:33
از دیتاسنتری که هستید breaker status بخواید.

استاندارد اروپا رو دیگر همکاران بهتر میدونن ولی تو آمریکای شمالی یا حداقل کانادا روی یک کابینت بیشتر از 6 کیلووات کسی ظرفیت نمیگذاره چرا که یک طرف سالن میشه کوره طبخ نان.

و همینطور تهویه سالن رو هم میریزه بهم.

6 کیلووات میشه 60 آمپر که شما با توجه به breaker نباید بیشتر از ماکزیمم 80 درصد لود پر کنید تا جا برای ریستارت سرور ها بگذارید.

90 آمپر یعنی شما یا پشت کابینت رو پر از توزیع برق افقی کردید که خوب به جای تهویه میشه سونا خشک یا 2 توزیع کننده در 2 طرف هست و 1 توزیع کننده وسط رک داره تاب میخوره.

حتما اطلاعاتتون رو دقیق کنید. در بهترین جای آمریکا هم که کولو کنید هر آمپر 16 تا 20 دلار براتون در میاد. 90 آمپر میشه 1800 دلار.

babelirani
February 7th, 2013, 01:38
از دیتاسنتری که هستید breaker status بخواید.

استاندارد اروپا رو دیگر همکاران بهتر میدونن ولی تو آمریکای شمالی یا حداقل کانادا روی یک کابینت بیشتر از 6 کیلووات کسی ظرفیت نمیگذاره چرا که یک طرف سالن میشه کوره طبخ نان.

و همینطور تهویه سالن رو هم میریزه بهم.

6 کیلووات میشه 60 آمپر که شما با توجه به breaker نباید بیشتر از ماکزیمم 80 درصد لود پر کنید تا جا برای ریستارت سرور ها بگذارید.

90 آمپر یعنی شما یا پشت کابینت رو پر از توزیع برق افقی کردید که خوب به جای تهویه میشه سونا خشک یا 2 توزیع کننده در 2 طرف هست و 1 توزیع کننده وسط رک داره تاب میخوره.

حتما اطلاعاتتون رو دقیق کنید. در بهترین جای آمریکا هم که کولو کنید هر آمپر 16 تا 20 دلار براتون در میاد. 90 آمپر میشه 1800 دلار.

بله دوست عزیز بنده اطلاع دارم که همچین چیزی هستش برای همین هستش که در دیتاسنتر softlayer مجبور شدیم در 2 رک سرور رو بگیریم

ولی دنبال جایم نبودیم که کل سرور رو توی 1 رک جا بدیم فقط خواستیم بدونیم ایا امکانش هست یا خیر که با صحبت های شما فهمیدیم که بله نمیشه

در مورد هزینه ها ما کلا" مشکلی با همچین هزینه هایی نداریم ولی متاسفانه دنبال انتقال کل سرورهامون به دیتاسنتری هستیم یکی از دوستان level3 رو پیشنهاد دادن

Hostpolis
February 7th, 2013, 01:46
Level3 بیشتر از اینکه دیتاسنتر باشه carrier هست. با خرید GlobalCrossing هم الان بزرگترین Carrier کره زمین حساب میشه. پس انتظار داشته باشید که تو اکثر دیتاسنتر ها level3 باشه. یا بصورت مستقیم یا مترو کانکت.

پس نتیجه گیری صحیح این هست که دنبال دیتاسنتر درستی باشید که level3 هم درش سرویس بده.

babelirani
February 7th, 2013, 01:51
Level3 بیشتر از اینکه دیتاسنتر باشه carrier هست. با خرید GlobalCrossing هم الان بزرگترین Carrier کره زمین حساب میشه. پس انتظار داشته باشید که تو اکثر دیتاسنتر ها level3 باشه. یا بصورت مستقیم یا مترو کانکت.

پس نتیجه گیری صحیح این هست که دنبال دیتاسنتر درستی باشید که level3 هم درش سرویس بده.

ببخشید در کانادا به خصوص دیتاسنتری رو میشناسید که level3 در اونجا سرور بده ؟

Hostpolis
February 7th, 2013, 02:08
ببخشید در کانادا به خصوص دیتاسنتری رو میشناسید که level3 در اونجا سرور بده ؟

سوال سخت بود

آی وب
کل مجتمع کولوجیکس چه مونترال چه تورنتو
نتیجتا به عنوان ساکن کولوجیکس خود ما
و همینطور نت الیجنت که همسایه ماست.
یس آپ در تورنتو
هر دیتاسنتری که در 151 فرانت استریت هست.
هر دیتاسنتری که در 906 کینگ استریت هست.

دو خیابان بالا بسیار معروف هستند به دلیل دو برج مخابراتی بزرگی که دارند.

هایپرتک در مونترال
خیلی جاهای دیگه.

RezaFH
February 7th, 2013, 10:22
در دیتاسنتر IceColo هم که ما رک داریم، تا 32 آمپر 240 ولت روی یک رک ارائه میدن (که میشه حدود 70 آمپر 110 ولت)
همچنین امکان استفاده از Carrier هایی که بخواید هم هست و مشکلی در این باره ندارن تا جایی که میدونم
و قیمتی هم که میدن، بنظرم نسبت به سایر دیتاسنتر ها بهتر هست توی انگلیس

در کل بنظرم بهتره با بخش فروش دیتاسنترها هم تماس داشته باشید و سوال کنید
شاید آفر های خاص بتونید با توجه به نیازتون بگیرید که در حالت عادی ارائه نمیشه!

m-batista
February 7th, 2013, 11:33
سلام. اطلاعات دیتاسنتر level3 در انگلستان :

The Level 3 Network in the United Kingdom benefits:

London state-of-the-art data centers
Tier 1 network access
Access to our Content Delivery Platform
Low-latency metro, regional and transatlantic solutions
Support for your large bandwidth requirements
Six-ring metro network
Solutions for financial market traders

For more information on our service offerings in the United Kingdom, please contact us at:

Level 3 Communications Limited
7th Floor
10 Fleet Place
London, EC4M 7RB
Tel: +44 (0)207 954 5454
Fax: +44 (0)207 954 2385
Email: europe@level3.com

Level 3 Communications Limited. Registered address: 100 Leman Street, London, E1 8EU, Registered number: 3514850 Registered in England and Wales