PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدترین و بهترین هاستینگ هایی که داشتم

hadiaj168
February 5th, 2013, 22:57
سلام
من تعدادی از هاست های ایرانی رو امتحان کردم که از نظر پشتیبانی بعضی ها شون خیلی خوب و بعضی ها به شدت ضعیف بودن.
خواستم تو این تاپیک بدترین هایی رو که خودم یا مشتریام تجربه کردن معرفی کنم تا دوستان دیگه دچار اشتباه من نشن.
توجه داشته باشین که تمامی سرویس دهنده هایی که معرفی میشن با دلیل و مدرک معتبر هستن مثلا من یه سرویس از یه شرکت دارم که فقط تلفنی جواب میده اونم به شدت ضعیف ولی چون نمی تونم دلیل و مدرکی ارایه کنم اسمش رو نمیارم.

نانو پارس:
پاسخ گویی با تاخیر زیاد.
تا اونجا که بنده قید ادامه کار با اون سرویس رو زدم و به شرکت دیگه ای انتقال دادم.
ارسال پاسخ تیکت به صورت فینگلیش!

11245

فناوران مسیر سامانه
پاسخ گویی با تاخیر زیاد.
عدم اطلاع به مشتری قبل از سر آمدن زمان تمدید دامنه که این امر باعث شد سایت طرف 4 روز از دسترس خارج بشه البته این مشتری قبلا دامنه رو از این شرکت خریده بود و دو ماه پیش ما فقط کار طراحی سایت رو انجام دادیم.

11246

و البته بهترین هاستینگم بدون تردید تا حالا ایران هاست بوده.

TARIMEHR
February 5th, 2013, 23:03
مدرک بهترین بودن ایران هاست هم بذارین تا جنس جور باشه:65:

dedserver
February 5th, 2013, 23:30
با این کار شما قصد دارید تا چه چیز هایی را روشن نمایید ؟

TARIMEHR
February 5th, 2013, 23:33
نیتشون اطلاع رسانی هست

dedserver
February 6th, 2013, 00:59
این نوع اطلاع رسانی بازی با ابروی مومن هستش .

hostorder
February 6th, 2013, 01:00
چرا بی مورد شرکتی رو تخریب میکنین واقعا که به همین راحتی تو این انجمن میشه شرکت ها رو تخریب کرد بدون این که صاحب شرکت ها خبری ذاشته باشند

Cpt.Price
February 6th, 2013, 01:08
فکر نمیکنم اینقدر هم که شما میگید باشه یعنی به این حرارت اما خب کاربر جدید میتونه انتخاب کنه و خیلی ملاک ها هست برای انتخاب همین نظرات 90 درصد ترغیب کننده یا باز دارنده هست.

joorabeban
February 6th, 2013, 01:10
بهترین واسه من نت افراز بوده و بدترین جوان سرور :)

dedserver
February 6th, 2013, 01:21
من اصلا بد نداشتم و دلیل ان هم تنها تحقیق قبل از خرید است اگر شما هم تحقیق کنید مطمئن باشید که بد نخواهید داشت

joorabeban
February 6th, 2013, 01:24
من اصلا بد نداشتم و دلیل ان هم تنها تحقیق قبل از خرید است اگر شما هم تحقیق کنید مطمئن باشید که بد نخواهید داشت شمایی که میگید این نوع تاپیک بازی با آبروی مومن است ! و بعد میگید قبل خرید تحقیق کنید پس مردم از کجا باید تحقیق کنند ؟ این تاپیک هم نه تخریب هست نه چیزی ! صرفا جهت اطلاع

TARIMEHR
February 6th, 2013, 01:29
صرفا جهت اطلاع؟

ایشون دوتا عکس گرفت که اولی بعد یک ساعت و نیم جواب داده شد و دومی 4 ساعته

پشتیبانی بد یعنی مثل شرکت ******** 8 روز عید جواب ندن
یعنی مثل ******* یه هفته جابجایی شرکت داشته باشن و تلفن و تیکت و ایمیل جواب ندن

joorabeban
February 6th, 2013, 01:42
صرفا جهت اطلاع؟

ایشون دوتا عکس گرفت که اولی بعد یک ساعت و نیم جواب داده شد و دومی 4 ساعته

پشتیبانی بد یعنی مثل شرکت ******** 8 روز عید جواب ندن
یعنی مثل ******* یه هفته جابجایی شرکت داشته باشن و تلفن و تیکت و ایمیل جواب ندن

من چی کار به استارتر دارم

morteza.pr
February 6th, 2013, 01:50
سلام

به نظرم فقط نميشه پشتيباني با يك ساعت تاخير يا 5 ساعت تاخير رو دليل بر بدترين گفت ، بايد كيفيت سرويس رو هم ذكر كرد

sadeght
February 6th, 2013, 08:17
يك نكته اي هست كه نيازی به این تاپیک نبود چرا که نظرات هر کسی شخصی هست و نیازی نیست بازگو نمایید .

مورد بعد هم این که همیشه دیر پاسخ دادن تیکت مبنی بر پایین بودن پشتیبانی نیست چرا که کیفیت سرویس آن قدر بالا هست

که شما در یک سال هم به اندازه دو بار تیکت ارسال نمی کنید.

پس همش پاسخ دهی سریع نیست بلکه کیفیت مهمتره

hadiaj168
February 6th, 2013, 10:33
سلام
یعنی چی بازی با ابروی مومن، اینها شرکت هایی هستن که یک سری خدمات ارایه میکنن بنده تجربه کاری که باهاشون داشتم رو با دیگران به اشتراک گذاشتم.
مثلا بنده کولر ال جی بخرم بعد از معایبش بگم شما بگید چرا با آبروی ال جی بازی میکنید!

من اصلا بد نداشتم و دلیل ان هم تنها تحقیق قبل از خرید است اگر شما هم تحقیق کنید مطمئن باشید که بد نخواهید داشت
نانوپارس اولین و آخرین شرکتی بود که بدون تحقیق اقدام به خرید سرویس ازش کردم و سایر شرکت ها خرید مشتریانی بود که فقط برای طراحی سایت مراجعه کردن یعنی قبلا هاست رو خریده بودند.
در ضمن محل تحقیق بنده در همین اینترنت و بخصوص فروم هاست شاید شما از همسایه هاشون تحقیق میکنید!
در ضمن هنگام تحقیق هم به این نکته حتما توجه می کنم که دلیل یا مدرکی ارایه بشه نه مثلا فردی پست بده که من از فلان شرکت خوشم نمیاد.

چرا بی مورد شرکتی رو تخریب میکنین واقعا که به همین راحتی تو این انجمن میشه شرکت ها رو تخریب کرد بدون این که صاحب شرکت ها خبری ذاشته باشند
بنده قصد تخریب نداشتم و ندارم این کار رو هم از روی عصبانیت انجام ندادم (به تاریخ ها نگاه کنید) .

بهترین واسه من نت افراز بوده و بدترین جوان سرور :)
دلیل لطفا حداقل برای بدتر بودن.

سلام

به نظرم فقط نميشه پشتيباني با يك ساعت تاخير يا 5 ساعت تاخير رو دليل بر بدترين گفت ، بايد كيفيت سرويس رو هم ذكر كرد

يك نكته اي هست كه نيازی به این تاپیک نبود چرا که نظرات هر کسی شخصی هست و نیازی نیست بازگو نمایید .

مورد بعد هم این که همیشه دیر پاسخ دادن تیکت مبنی بر پایین بودن پشتیبانی نیست چرا که کیفیت سرویس آن قدر بالا هست

که شما در یک سال هم به اندازه دو بار تیکت ارسال نمی کنید.

پس همش پاسخ دهی سریع نیست بلکه کیفیت مهمتره

اینها نظر نبود تجربه بود.
در مورد دوم حق با شماست که عنوان تاپیک رو عوض کردم.
که مثل اینکه نمیتونم عوض کنم پس از مدیران تقضا می کنم که این کار رو بکنن
" بدترین و بهترین هاستینگ هایی که داشتم از نظر پشتیبانی"

tsonade
February 6th, 2013, 10:51
منم از مایاهاست تعریف کنم !!!!
پشتیبانی فنی 100%
اطلاعات پشتیبانی فنی 100%
در حدی از کانفیگ سرور اطلاعات دارند که حتی 1 ثانیه هم سرور هاشون Down نمیشه
اپ تیم 101%
امنیت 102%
بک اپ گیری 200%
باور ندارید ؟