PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این گفته در مورد دیتاسنتر رد استیشن درست است ؟

safinoor
February 5th, 2013, 20:57
درود خدمت کلیه کاربران عزیز

قصد خرید سرور 32 گیگی از دیتاسنتر رد استیشن رو داریم منتها با شنیدن جمله ای دلسرد شدیم از خرید میخواستم اطمینان حاصل کنم که آیا درسته :

در صورت راه اندازی هاستینگ بر روی سرورهای دیتاسنتر رد استیشن و در صورت ارسال اسپم یا هر نوع خلافی سرور بدون اطلاع بسته خواهد شد و تا زمانی که هزینه 6 ماه سرویس رو نپردازیم سرور باز نمیشه ؟

و در کل میخوام یکی قوانین کلی استفاده از سرویس های رد استیشن رو برامون بگه .

یک دنیا ممنون .

madvps
February 5th, 2013, 21:03
آره منم اینو شنیدم ولی نمیدونم صحت داره یا نه
البته نه اینکه واسه هاستینگ باشه کلی گفتند در صورتی که ابیوز زیاد بیاد و جلوش رو نگیری جریمه میشی و چیزی حدود 100 پوند خواهد بود !!

razavihost
February 5th, 2013, 21:42
قبلش اکثر ایرانی ها xlhost بودن که اینطوری شد.
حالا با این تخفیفاش این دیتاسنتر هم ایرانی خیز میشه.و ابیوز سرشار

bepad
February 5th, 2013, 21:59
اکثرا اینطور هستند ovh هم اینطوره حتی پارس انلاینم همینطوره کلا باید ایبوز مدیریت بشه که اونم بعضی وقتها دردسره

safinoor
February 5th, 2013, 22:27
قبلش خبر میدن یا مستقیما سرور رو می بندن تا هزینه 6 ماه رو ندی باز نمی کنن ؟

آلما هاست که پارتنر رسمی این دیتاسنتره به نظرتون همین قضیه برای سرور های موجود در پنل آلما هاست نیز صد می کنه یا خیر ؟

MagicVps.Com
February 5th, 2013, 23:00

آلما هاست که پارتنر رسمی این دیتاسنتره به نظرتون همین قضیه برای سرور های موجود در پنل آلما هاست نیز صد می کنه یا خیر ؟

اگر قانونی باشه برا یهمه هست اتفقا این مورد که مگید برای یکیاز یزورهای الما هسات یپش امده بود توی تاپکیها سرچ کنید هست که همین جواب بهشون داده بودن که باید 6 ماه پرداخت بشه

MagicVps.Com
February 5th, 2013, 23:12

تاپیک زیر ببنید این موضع را خود الما هاست به مشتری گفته بوده

مشکل جدی با دیتاسنتر redstation (http://www.webhostingtalk.ir/f6/70907)

برای باز شدن هم دو راه دارید. پرداخت 6ماهه سرور یک جا که اگر این مورد تکرار شد سرور کلا حذف میشود. یا پرداخت 500پوند برای وعدیه نزد دیتاسنتر که در صورت تکرار هر بار 60پوند از آن کم میشود. و زمانی که سرور را کنسل کنید به شما باز گردانده میشود.

میبنید که فرقی نمکنه طرف مقابل پارتنر باتشه یا مشتری معمولی

dedserver
February 5th, 2013, 23:32
بهتر است در این زمینه الما هاست نظر بده چون این شرکت از هر کس دیگری تجربه کاری بیشتری با این دیتاسنتر دارند و میتونند بهتر راهنمایی کنند

pardishosting
February 5th, 2013, 23:46
پورت 25 که بسته هست.
عملا نمی شه ایمیل داد چه برسه به اسپم !

AlmaHost
February 6th, 2013, 01:38
تاپیک زیر ببنید این موضع را خود الما هاست به مشتری گفته بوده

مشکل جدی با دیتاسنتر redstation (http://www.webhostingtalk.ir/f6/70907)

باز هم دوست خوبَم مجیک جان عزیز و اظهار هایی مثل همیشه! :)

در مورد سوال دوستان هم باید خدمتشون بگیم اگر چنین حرکتهای خود جوشی که دوستان انجام میدن بر روی سرورهای این دیتاسنتر از قبیل ارسال اسپم. اکثر این مشکل زمانی پیش میاد که شما از mail scanner استفاده نکنید و سرور شما در حال دریافت اسپم از خارج از سرور باشد. اکثر دوستان هم که ماشاا... ایمیلها را فورواد کرده اند روی ایمیلها شخصی در نتیجه اسپم به درون سرور می آید و سپس به دلیل فوروارد بودن مجدد از سرور خارج میشود که از دید ما و دیتاسنتر این کار ارسال اسپم از سرور میباشد. خوشبختانه دیتاسنتر با صحبتی که داشتیم فقط relay را مسدود میکند. بجای اینکه سرور را کلا مسدود یا terminate کنند!چون ارسال اسپم از آن دسته abuse هایی میباشد که نه از دید ما (آلماهاست) قابل قبول میباشد نه دیتاسنتر. شما سه راه خواهید داشت:
1- کامل کردن فورم دیتاسنتر و پرداخت هزینه ها!
2- استفاده از relay جایگزین
3- کانیفگ کردن یک میل سرور که توسط ما (آلماهاست) انجام میشود.

و در آخر خدمت دوست خوبَم مجیک جان عرض کنم لطفا از اظهار نظرهایی که بدون داشتن اطلاعات کافی میباشد پرهیز کنید. اگر هم اطلاعات میخواهید در این زمینه با ما تماس بگیرید.

پورت 25 که بسته هست.
عملا نمی شه ایمیل داد چه برسه به اسپم !

از relay دیتاسنتر استفاده خواهید کرد

و من ا... و توفیق!

TARIMEHR
February 6th, 2013, 01:42

بهترین روش این مورد هست؟

میل سرور از کدوم کشور
چقدر هزینه در بر داره

safinoor
February 6th, 2013, 01:43

در مورد سوال دوستان هم باید خدمتشون بگیم اگر چنین حرکتهای خود جوشی که دوستان انجام میدن بر روی سرورهای این دیتاسنتر از قبیل ارسال اسپم. اکثر این مشکل زمانی پیش میاد که شما از mail scanner استفاده نکنید و سرور شما در حال دریافت اسپم از خارج از سرور باشد. اکثر دوستان هم که ماشاا... ایمیلها را فورواد کرده اند روی ایمیلها شخصی در نتیجه اسپم به درون سرور می آید و سپس به دلیل فوروارد بودن مجدد از سرور خارج میشود که از دید ما و دیتاسنتر این کار ارسال اسپم از سرور میباشد. خوشبختانه دیتاسنتر با صحبتی که داشتیم فقط relay را مسدود میکند. بجای اینکه سرور را کلا مسدود یا terminate کنند!چون ارسال اسپم از آن دسته abuse هایی میباشد که نه از دید ما (آلماهاست) قابل قبول میباشد نه دیتاسنتر. شما سه راه خواهید داشت:

و در آخر خدمت دوست خوبَم مجیک جان عرض کنم لطفا از اظهار نظرهایی که بدون داشتن اطلاعات کافی میباشد پرهیز کنید. اگر هم اطلاعات میخواهید در این زمینه با ما تماس بگیرید.

و من ا... و توفیق!

درود بر شما

1 - درباره مورد یک بیشتر توضیح بدید منظورم : میزان هزینه هستش .
2 - کانفیگ میل سرور حتما باید توسط آلما هاست انجام بشه یا خود ماهم میتونیم انجام بدیم ؟

AlmaHost
February 6th, 2013, 01:55
بهترین روش این مورد هست؟

میل سرور از کدوم کشور
چقدر هزینه در بر داره

اگر مورد شما ارسال اسپم نمیباشد و یا از mail scanner با کانیفگ مناسب استفاده میکنید از کشورهای اروپایی یا خود انگلیس(دیتاسنترهای دیگر)

در مورد بهترین روش استفاده از relay یی میباشد که ما (آلماهاست) در اختیار شما میگذاریم. ولی هزینه ماهیانه دارد.

1 - درباره مورد یک بیشتر توضیح بدید منظورم : میزان هزینه هستش .
2 - کانفیگ میل سرور حتما باید توسط آلما هاست انجام بشه یا خود ماهم میتونیم انجام بدیم ؟

1- پرداخت هزینه شش ماه سرور به صورت یک جا که در صورت تکرار این مورد سرور به صورت مادام مسدود میشود. و یا پرداخت 500پوند که وعدیه که در زمان کنسل کردن سرور به شما برگردانده خواهد شد. و درصورت تکرار این مشکل هر بار 60پوند از مبلغ کم میشود.
2- درصوت داشتن تجربه کافی خودتان هم میتوانید انجام دهید.

TARIMEHR
February 6th, 2013, 02:05
اسپم چطور محاسبه میشه؟

ارسال بیش از حد در یک بازه زمانی معین؟

روزانه و ساعتی چند ایمیل مجاز هست برای کل سرور

AlmaHost
February 6th, 2013, 02:15
اسپم چطور محاسبه میشه؟

ارسال بیش از حد در یک بازه زمانی معین؟

روزانه و ساعتی چند ایمیل مجاز هست برای کل سرور

سیستم مانیتورینگ دیتاسنتر اسپم را تشخیص میدهد. اگر ایمیلهای شما اسپم نباشد و یا ایمیل مارکتینگ مشکلی نخواهید داشت. ایمیلهای اسپم مشخص میباشد. یک نمونه برای شما قرار میدهم که به سمت یکی از سرورهای هاستینگ ما آماده است ولی چون Mail Scanner با تنطیمات درست داشتیم به ایمیل کاربر ما ارسال نشده است که آن ایمیل هم فوروارد کند به ایمیل شخصی کاربر.

michael.4234234523523@gmail.com info@----.com Cheap Facebook Fans
manager@modesto.us garmsar@----.net Shipping Info

و همچنین ایمیلهای Unsolicited Bulk Email . در اینجا به صورت کامل توضیح داده شده است.

Network Acceptable Use Policy (http://www.redstation.com/legal/terms/network-acceptable-use-policy)

MagicVps.Com
February 6th, 2013, 15:11

پاسخ خودتون قبول ندارید ظاهرا چیز یکه به استارتر گفته بودین من همون کپی پست کردم پس حر فخ ودتون قبول اگر ندراید فکرکنم خودتون لازم باشه از دیگر همکارانتون دریافت اطلاعات کنید چرا که این پاسخ همکارن شما بوده به این شخص برید تاپیک مجدد ببنید

پینوشت : پاسخ دادن یا ندادن من به این موضع هیچ سودی برای بنده نداره
فورش عمومی هم از این دیتا سنتر نداشتم که فکر کنید برای بازار یابی این دیتا سنتر در این تاپیکها ی دیتا سنتر دارم شرکت میکنم

و من ا... و توفیق!

مهندس جان بنده حرفی از خودم نگفتم ادرس تاپکی دادمکه شخص سوال کرده و پاسخی که خودتون داده بودین به اون شخص استار تاپیک

پس با اظهار نظر خودتون هم ظاهار مشکل دارید چون پاسخ خودتون من رپیلای کردم که به اون شخص داده بودین من هیچ گونه حرفی کمتر یا بیشتراز پاسخ شما توی اون تاپیک ارسال نکردم
دفعه قبلیهم هم براساس پست خودتون ریپلایکرده بودم که اون پست حذف شد ببنم اینهم حذف میشه

خداوند همه را به راه راست هدایت کنه

AlmaHost
February 6th, 2013, 16:43
مهندس جان بنده حرفی از خودم نگفتم ادرس تاپکی دادمکه شخص سوال کرده و پاسخی که خودتون داده بودین به اون شخص استار تاپیک

پس با اظهار نظر خودتون هم ظاهار مشکل دارید چون پاسخ خودتون من رپیلای کردم که به اون شخص داده بودین من هیچ گونه حرفی کمتر یا بیشتراز پاسخ شما توی اون تاپیک ارسال نکردم
دفعه قبلیهم هم براساس پست خودتون ریپلایکرده بودم که اون پست حذف شد ببنم اینهم حذف میشه

خداوند همه را به راه راست هدایت کنه

باز هَم دوست خوبَمان مَجیک جان عزیز و باز هَم مثل همیشه با پُستهای گرانمایه ما رو شاد کردند...
پستی که ارسال کردید رو مجدد مطالعه کنید...

نمیخوایم بحث رو به حاشیه بکشیم... ولی ظاهرا این پارتنری رَسمی آلماهاست حداقل برای شما خیلی سخت هست که به این نَحو اظهار فضَل میکنید...
فکر میکنم سَواد انگلیسی خواندن را فل مجلس دارید...

If you engage in any of the activities prohibited by this AUP document Redstation Limited may suspend or in serious cases terminate your account.

فل واقع، وَمن ا... و توفیق

MagicVps.Com
February 6th, 2013, 16:56
باز هَم دوست خوبَمان مَجیک جان عزیز و باز هَم مثل همیشه با پُستهای گرانمایه ما رو شاد کردند...
پستی که ارسال کردید رو مجدد مطالعه کنید...

نمیخوایم بحث رو به حاشیه بکشیم... ولی ظاهرا این پارتنری رَسمی آلماهاست حداقل برای شما خیلی سخت هست که به این نَحو اظهار فضَل میکنید...
فکر میکنم سَواد انگلیسی خواندن را فل مجلس دارید...

فل واقع، وَمن ا... و توفیق

باز هم زیادی خوشحال شدین

سوال کننده

پاسخ دهنده

قوانینی دیتا سنتر برای همه یکسان هست و فرقی نمکنهخ که پارتنر باشه یا یوزر معمولی

اون حرف پارتنر گفته بوده عزیزم پس اگر یوزر معمولی و پارتنر فرقی ندارن چرا که اگر فرق داشتن در مورد این قضیه اون جواب بهشون نمیدادن بنده هم جوابی که پارتنر داده بوده من همون رپیلای کردم عزیز جان
اگر غیر ازجوابی که خودتون توی اون تاپیک دیدیه باشن

شما هم مبارکتون باشه پارتنر بودن بودن و نبودن شما توی این قضیه فرقی نداره برای من عزیز چرا که توی کار فورش سرور اختصاصی نیستم که مثلا شما پارتنر هستید و جای من تنگ شده باشه و نارحت شده باشم از فروش سرورهای این دیتا سنتر

توی این بحث دیگه شرکت نمیکنم

شماهم بهتر اگر از قبل کنتاکتی بوده یا کدورتی بوده دور بریزید چرا که این موارد به جایی نمیرسه

موفق باشید

AlmaHost
February 6th, 2013, 17:09
باز هم زیادی خوشحال شدین

سوال کننده

پاسخ دهنده

قوانینی دیتا سنتر برای همه یکسان هست و فرقی نمکنهخ که پارتنر باشه یا یوزر معمولی

اون حرف پارتنر گفته بوده عزیزم پس اگر یوزر معمولی و پارتنر فرقی ندارن چرا که اگر فرق داشتن در مورد این قضیه اون جواب بهشون نمیدادن بنده هم جوابی که پارتنر داده بوده من همون رپیلای کردم عزیز جان
اگر غیر ازجوابی که خودتون توی اون تاپیک دیدیه باشن

شما هم مبارکتون باشه پارتنر بودن بودن و نبودن شما توی این قضیه فرقی نداره برای من عزیز چرا که توی کار فورش سرور اختصاصی نیستم که مثلا شما پارتنر هستید و جای من تنگ شده باشه و نارحت شده باشم از فروش سرورهای این دیتا سنتر

شماهم بهتر اگر از قبل کنتاکتی بوده یا کدورتی بوده دور بریزید چرا که این موارد به جایی نمیرسه

موفق باشید

بازهم دوست خوبَم مجیک جان عزیز! :)
شما ظاهرا عادت دارید پستها رو نخونده جواب بدید ...
به پُست قبلی دقت کنید...
پست شما:

پست ما:

If you engage in any of the activities prohibited by this AUP document Redstation Limited may suspend or in serious cases terminate your account.

پس لطفا هیچ وقت یک جواب را برای همه استفاده نکنید! و ازجانب هیچ شخصی هم سُخنی رو نقل قول نکنید! سرور ایشون طبق قوانین (تاپیکی که دادید) باید مسدود میُشد یا اگر اسپم خیلی زیاد بود حذف! ولی نشده است و فقط امکان ارسال از ایشون گرفته شده و موارد ذکر شده از ایشون خواسته شده... :) پس فرقش رو فکر میکنم الان یاد گرفتید...

فکر میکنم ظاهرا شما مُشکلی دارید... به پستهای خودتون تو 6ماه پیش رجوع کنید فل واقع!

و من ا... وتوفیق!

pardishosting
February 6th, 2013, 17:19

و من ا... و توفیق!

relay دیتاسنتر محدودیت زیادی داشت همون 48 ساعت اول یکی از سرور های المان رو به عنوان relay استفاده کردیم.
ولی خوب هست این محدودیت به این مهمی رو قبلا به کاربران خودتون اطلاع بدید ...

MagicVps.Com
February 6th, 2013, 17:23
مشخصه کی مشکل داره
هر روز هم یه تیکه میارید توی فروم (فل واقع):71::71:

ظاهرا که ادبتون هم زیاد هست بهتر هم میتونید صحبت کنید انگاری زیادی پشتتون به مدیرت عزیز( سوات یا همون مصطفی )گرم هست
لطفا حد خودتون رعایت کنید که پاسخی نشنوید
این تاپیک هم بصورت عمومی بوده نه تاپکی شخصی و استارترش هم شما نبودین که بگید توی تاپیک شما دخالت شده فورم هم جای گفتگو و شیر کردن اطلاعات با هم هست

فکرمیکنم با این جوابا باید انتظار بن شدن داشته باشم از طرف همکار عزیز شما

همنطوریکه گفتم من دیگه بحثی ندارم توی این تاپیک ولی ظاهرا دوست دراید که تاپپیک کش بیاد هرکی میگه سلام درجواب میگن عیلیک سلام انتظار نداشته باشید صبرکنم و پاسخ شما را فقط نگاه کنم

AlmaHost
February 6th, 2013, 17:42
مشخصه کی مشکل داره
هر روز هم یه تیکه میارید توی فروم (فل واقع):71::71:

ظاهرا که ادبتون هم زیاد هست بهتر هم میتونید صحبت کنید انگاری زیادی پشتتون به مدیرت عزیز( سوات یا همون مصطفی )گرم هست
لطفا حد خودتون رعایت کنید که پاسخی نشنوید
این تاپیک هم بصورت عمومی بوده نه تاپکی شخصی و استارترش هم شما نبودین که بگید توی تاپیک شما دخالت شده فورم هم جای گفتگو و شیر کردن اطلاعات با هم هست

فکرمیکنم با این جوابا باید انتظار بن شدن داشته باشم از طرف همکار عزیز شما

همنطوریکه گفتم من دیگه بحثی ندارم توی این تاپیک ولی ظاهرا دوست دراید که تاپپیک کش بیاد هرکی میگه سلام درجواب میگن عیلیک سلام انتظار نداشته باشید صبرکنم و پاسخ شما را فقط نگاه کنم

ای بابا مَجیک جان بزار یک ساعت از آخرین ریپلایتون بگذره بعد... :)

البته میدونم مشکل جای دیگه هَست... :)
فل واقع مجدد نخونده اظهار فضَل کردید .... بخونید چی نوشتیم مجدد... از شما که بعیده ... ;)

پس لطفا هیچ وقت یک جواب را برای همه استفاده نکنید! و ازجانب هیچ شخصی هم سُخنی رو نقل قول نکنید!

بله هیچ کَسی هم مُنکر این نیست که اینجا فورم نیست و همه میتونن اظهار نظر کنند! ولی فل مَجلس با یه مثال ساده این بحث رو خاتمه میدیم... (البته مثالی میزنیم که خوب متوجه بشید)
یه ماشین هست میبرن یک میکانیکی که اکثر هم میگن نَبری نمایندگی ها فلان میشه و ... و بعد با تجربیات گران بهای خودشون فاتحه ماشین رو میخونند... پس اگه فورم جای به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست شَخصی یک دفعه، دو دفعه اطلاعات نادرست یا ناقص میده و با دلیل و مستند بهشون جواب داده میشه خوبه که کَمی از غرور بچه گانه خودشون دَست بکشن و یاد بگیرند...

در آخر هم آقای تاج دینی تا به حال به نفع ما کاری انجام نداده اند و نخواهند داد! یا دیگر مدیران و بلعکس شما که فکر میکنید جبه گیری میکنند چند دفعه هم به شدت تذکر دادند...
پس لطفا اول بخونید طرف مقابل چی نوشته، سپس تعقل کنید و در نهایت جواب دید... نه اینکه skip کنید به مرحله آخر... ;)

relay دیتاسنتر محدودیت زیادی داشت همون 48 ساعت اول یکی از سرور های المان رو به عنوان relay استفاده کردیم.
ولی خوب هست این محدودیت به این مهمی رو قبلا به کاربران خودتون اطلاع بدید ...

اگر از relay به درست استفاده بشود و اسپم و ایمیل مارکتینگ نشود هیچ محدودیت ندارد.

و من ا... و توفیق

pardishosting
February 6th, 2013, 18:00
در سایت رد استیشن اعلام شده محدودیت وجود دارد ...
بهرحال سرور های رد استیشن کیفیت خوبی دارند و ما از این محدودیت چشم پوشی کردیم.

AlmaHost
February 6th, 2013, 18:07
در سایت رد استیشن اعلام شده محدودیت وجود دارد ...
بهرحال سرور های رد استیشن کیفیت خوبی دارند و ما از این محدودیت چشم پوشی کردیم.

بله محدودیت چیزی هایی میباشد که در پست قبل بهشون اشاره کردیم.

How many emails can I send via the premium mail relay with my dedicated server?

Redstation provides unrestricted use with every dedicated server. To help prevent spam Redstation has automatic limits which are based on your historical sending figures; please contact us if you need these increased.

و این به معنی میباشد که محدود در ارسال ایمیل نیست. محدودیت در ارسال محتوا و نوع ایمیل میباشد.(ارسال اسپم و یا ایمیل مارکتینگ که یک دفعه در روز 30هزار ایمیل ارسال شود! قطعا هیچ دیتاسنتری این رو قبول نمیکند!)

موفق باشید

safinoor
February 6th, 2013, 18:11
درود مجدد .

عذر میخوام اگر باعث بحث و جدل شدم 8-|

خواهشا به این تاپیک ادامه ندهید جوابی که باید می گرفتم رو گرفتم : بله این دیتاسنتر با ارسال ایمیل های اسپم مشکل داره پس برای حل مشکل اسپم باید یکی از سه موارد زیر انجام بشه تا :

sadegh.nikaein
February 6th, 2013, 18:52
چون تاپیک در قسمت متفرقه بود گفتم من نیز سوالی مطرح کنم و اگر این انرژی را شما دوستان که همه تجربه های خوبی دارید به جای بحث روی مسائلی که واقعا بی ارزش هست بزارید میشه نتیجه های خوبی گرفت . به دنبال راه حل مشکل باشیم وسلوشن برای برطرف کردن
خوب راه هایی هست که دوستان گفتند relay با کانفیگ مناسب که البته خود کاربرا هم میتوانند این رو در ساخت مجازی خودشون داشته باشند سرویس دهنده هم که به صورت مجزا relay در اختیار قرار میدهد .
واقعا سلوشن اپن سورس و کم هزینه ای firewall ids و... برای دیتکت کردن البته در سطح os و سرویس که وجود دارد اما در سطح بالاتر که مثلا خود پارتنر یا حتی دیتاسنتر ها اجرا کنند سوال اینجاست برای من که دیتاسنتر چگونه دیتکت میکند و اگر بتوان دیتکت کرد دراپ کردن ان سخت نیست البته محصولات گرانی مانند Cisco X1070 هم وجود دارد اما من به دنبال کنترل و مانیتور و دراپ کردن اسپم با سلوشن اپن سورس هستم اگر دوستان تجربه ای دارند ممنون میشوم کمک کنند .

Persian_webhosting
June 22nd, 2013, 14:23
درود مجدد .

عذر میخوام اگر باعث بحث و جدل شدم 8-|

خواهشا به این تاپیک ادامه ندهید جوابی که باید می گرفتم رو گرفتم : بله این دیتاسنتر با ارسال ایمیل های اسپم مشکل داره پس برای حل مشکل اسپم باید یکی از سه موارد زیر انجام بشه تا :

باسلام

دوست عزیز شما باید یک سری از منیج ها رو انجام بدید مثلا روی وی پی اس ی که ایجاد می کنید باید پورت 25 ببندید و همین طور روی وی پی اس های لینوکس تا سرور الکی اسپم نده و ناگفته نماند که دیتاسنتر رداستیشن یکی از بهترین دیتاسنترهاست.

TARIMEHR
June 22nd, 2013, 14:31
باسلام

دوست عزیز شما باید یک سری از منیج ها رو انجام بدید مثلا روی وی پی اس ی که ایجاد می کنید باید پورت 25 ببندید و همین طور روی وی پی اس های لینوکس تا سرور الکی اسپم نده و ناگفته نماند که دیتاسنتر رداستیشن یکی از بهترین دیتاسنترهاست.

متاسفانه ایشون نزدیک به 2 الی 3 ماهه که بخاطر مشکلات سرور ، تعطیل کردن
بنابراین تاپیک جز آثار فاخر زیرخاکی محسوب میشه