PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از دوستان میتونه روی لایت اسپید محدودیت تعداد کانکشن برای هر ip ایجاد کنه؟

nekooee
February 5th, 2013, 19:00
سلام دوستان

خیلی وقته دنبال این راه حل هستم ولی هر کاری کردم نشد که نشد. حتی زمانی آپاچی داشتیم هم از مد مخصوصی که برای این کار معرفی شده بود استفاده کردم ولی جواب نمیداد و کار نمیکرد. گفتم تنظیمات آپاچی باید تغیی رکنه اون مد کار کنه ولی کسی بلد نبود...

خلاصه الآن هم که لایت اسپید دارم به شدت دنبال راهی برای محدود کردن دانلود منیجرها هستم که فرد دانلود کننده نتونه بیش از یک ارتباط با لینک دانلود برقرار کنه.

اگر کسی بلد باشه راهش رو هزینش رو هم میپردازیم.

nekooee
February 7th, 2013, 17:26
یعنی هیچکس نمی دونه؟

H0sseiN
April 29th, 2013, 13:39
LiteSpeed Technologies : Documentation - Web Server - Configuration - Server Security (http://www.litespeedtech.com/docs/webserver/config/security/#perClientConnLimit)

nekooee
April 29th, 2013, 14:34
متأسفانه از این راه نمیشه چون روی یک پوشه محدودیت نمیگذاره روی کل سایت محدودیت میگذاره و دیگه با یک کانکشن صفحه بالا نمیاد. البته من همون کلیش هم نتونستم فعلا کنم. یا تغییر فایلهای php در ویبولتین اینکار رو کردم!

H0sseiN
April 29th, 2013, 15:13
Dynamic Requests/Second را محدود کنید مثلا روی 5
البته این تنظیمات بیشتر برای ddos هست.

H0sseiN
April 29th, 2013, 19:07
متأسفانه از این راه نمیشه چون روی یک پوشه محدودیت نمیگذاره روی کل سایت محدودیت میگذاره و دیگه با یک کانکشن صفحه بالا نمیاد. البته من همون کلیش هم نتونستم فعلا کنم. یا تغییر فایلهای php در ویبولتین اینکار رو کردم!

از طریق php در ویبولتین چطوری انجام دادید؟
مشکل بیشتر در مورد همین فایلهای پیوست شده در ویبولتین هست بقیه سایت ها هاست دانلود داردند.

nekooee
April 29th, 2013, 20:00
خوب دوستم برنامه نویس php هست دادم فایل attachment رو ویرایش کرد به گونه ای که دیگه ریزم قطع شد و کاربر یک کانکشن بیشتر نمیتونه برقرار کنه و فرق نمیکنه که از دانلود منیجر استفاده کنه یا نه.اما ریزم دیگه نداره

H0sseiN
April 29th, 2013, 20:21
امکانش هست فایل را پیوست کنید؟