PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری ساخت سرور آپدیت نود 32

bab_fatboy
February 5th, 2013, 03:21
من خودم یه مدت دنبال ساخت سرور آپدیت نود 32 بودم ولی پیدا نکردم تو این انجمن هم که بگردی پستهایی مثل این (http://www.webhostingtalk.ir/f118/68553/) پیدا میکنی که واقعا..... هیچی بیخیال خلاصه گشتم و این آموزش رو تو اینترنت پیدا کردم بریم سراغ اصل آموزش

ما برای شروع، به دوتا نرم افزار نیاز داریم:

ESET Remote Administrator Server

ESET Remote Administrator Console

و همینطور یه فایل لایسنس
پیدا کردن این فایل لایسنس، با خودتون
اون 3تا فایل بالا رو میتونین از این آدرس دانلود کنین:

پرشین گیگ - دانلود - ERA.zip (http://poloto4u.persiangig.com/other/ERA.zip)

در ادامه، یه یوزرنیم و پسورد هم میخواین که میتونین به راحتی با یه سرچ ساده، اونا رو پیدا کنین
تا اینجا که کاری نداشت ؟! همش آسون بود !
از اینجا به بعدشم همینطوره !
خیلی از دوستان در مورد سیستم عاملی که این نرم افزارا رو میخواستن روش نصب کنن، سوال داشتن.
شما این دوتا نرم افزارو، روی هر سیستم عاملی از خانواده ویندوز میتونین نصب کنین
من خودم، روی Server 2008 R2 (x64) نصب کردم، ولی شما اگه نداشتین، با XP یا Se7en هم میتونین کار کنین.
من اول ESET Remote Administrator Server رو نصب کردم، تو مراحل نصب، باید اون فایل لایسنس و اون یوزرنیم و پسوردی رو که گرفتیم، به نرم افزار بدیم.
بعد هم میریم سراغ نصب ESET Remote Administrator Console کلا خیلی وقته که این کارو کردم، همه جزئیات یادم نیست، ولی تا جایی که می دونم، چیز دیگه ای نداره. فقط شاید (شاید)، یوزرنیم و پسورد رو یه جای دیگه هم ازتون بخواد.
بعد از نصب ESET Remote Administrator Console باید وارش بشین و از منوی Tools، گزینه Server Options رو انتخاب کنین.
به سربرگ Update برین.
زمان Refresh سرور آپدیتتون رو مشخص کنین (مثلا هر 60 دقیقه یکبار)
یوزرنیم و پسوردتون رو دوباره چک کنین
تیک Create Update Mirror رو بذارین، و جلوش مسیر نگهداری فایل های آپدیت رو مشخص کنین
من خودم چون رو ویندوزم با Wamp Server یه HTTP سایت Run کردم، مسیر پوشه Rootم اینجاست:
C:\wamp\www

و مسیری رو که واسه سرور آپدیت ESET در نظر گرفتم، اینجاست:
C:\wamp\www\ESETUpdate

پس من مسیر C:\wamp\www\ESETUpdate\ رو ثبت میکنم.
اگر شما روی به هر دلیلی از Apache استفاده نمیکنین، میتونین با استفاده از HTTP Server داخلی این نرم افزار، این کارو انجام بدین.
برای این کار، تیک Provide Update Files via Internal HTTP Server رو بذارین و شماره پورت رو مشخص کنین
پورت پیشفرض، روی 2221 تنظیم شده، میتونین تغییرش بدین ولی دقت کنین که با پورت دیگه ای تداخل ایجاد نکنه
نهایتا آدرس عمومی سرورتون اینطوری میشه:
http://yourserveripadress/ESETUpdate

یا اگر از وب سرور داخلی نرم افزار استفاده کرده باشین، اینطوری میشه:
http://yourserveripadress:2221/ESETUpdate

یه فیلم آموزشی هم هست، که کاملا این مراحل رو توضیح داده.
میتونین از همین پست دریافت کنید
تا اینجا کارمون تمومه و سرورمون درست کار میکنه.
ولی اگر میخواین سرورتون واسه سرویس دادن، کاربراشو احراز هویت کنه، میتونین یکی از سه حالت authentication رو انتخاب کنین.
بعد برین تو سربرگ Advanced و روی دکمه Edit Advanced Settings کلیک کنین.
تو پنجره جدیدی که باز میشه، این مسیرو دنبال کنین:
ESET Remote Administrator >> ERA Server >> Setup >> Mirror
حالا یوزرنیم و پسوردی رو که میخواین به کاربراتون، تو قسمت ها مربوطه وارد کنین.
در نهایت هم روی دکمه Console کلیک کنین.

اگر هم خواستین تعداد بیشتری یوزرنیم و پسورد ایجاد کنین، راهکارهایی هست که بیشترشون برمیگرده به تعیین سطح دسترسی به فایل در Web Server
دوستانی که علاقه بیشتری دارن، میتونن در مورد فایل .htaccess تحقیق کنن نتایج خوبی در این زمینه بدست میارن.
منبعش رو هم نمیذارم:65: تبلیغ نشه
اگه کارتون راه افتاد دکمه تشکر در خدمت شماست:)

fr0nk
February 5th, 2013, 15:45
نصب میشه

اپدیتم میده

ولی بعضی مواقع قعط و وصل میشه

respond نمیده

سرعت کم و زیاد میشه

اینا یکم مورد داره

برای دوستانیم که میخوان در لحظه اکانت بدن بدرد نمیخوره

javadezati
February 5th, 2013, 18:20
سرعت فکر میکنم به سرور مربوط بشه
پورت و سی پی یو

bab_fatboy
February 6th, 2013, 00:36
سرعت فکر میکنم به سرور مربوط بشه
پورت و سی پی یو
منم یه همچین فکری میکنم

sadegh.nikaein
February 6th, 2013, 04:26
Agent لینوکسی وجود ندارد ؟ برای دریافت اپدیت ها .

taghi.karimi
February 6th, 2013, 08:42
توی این حالت با یک یوزر و پسورد میشود چندین نفر به سرور وصل شوند و آپدیت کنند باید برای احراز هویت از اسکریپت استفاده کرد.البته راه های دیگه ای هم هست.

bab_fatboy
February 6th, 2013, 10:02
دوستانی که راه دیگه ای میدونن و یا راهکاری دارن لطفا همینجا مطرح کنن

milad221
February 6th, 2013, 10:22
با فایل htacces میشه ای پی که میخواد وصل بشه رو لیمیت کرد و با ان تی تک اونو منیج کرد که هرکی به اون وصل بشه اجازه اپدیت داشته باشه
البته یکی از دوستان همین روش رو روی لینوکس با منیج IBS برای احراز هویت ست کرده ولی خوب من دقیق خبر ندارم چه کاری انجام شده رادیوس و غیر هم کار خودشه و اختصاصی ویرایش شده

saghafi1991
June 3rd, 2013, 13:48
سلام دوستان با خود ESET Remote Administrator Console چجوری میشه یوزر ساخت .

خواهشان روش های مختلف از قبیل {بریزین رو هاست رو پسورد بزرارین , htpasswd و htaccess و............. }رو نمیخوام پس نزارین

فقط و فقط با خود کنسول چجوری میشه لایسنس ساخت>:)

amk
June 3rd, 2013, 16:48
سلام

من نصبش کردم رو سرور ویندوز 2003. خواستم ببینم اگر از این سیستم فقط چند نفر استفاده کنن آیا بازم eset میاد آیپی رو بلاک کنه یا نه ؟

ممنون

nirvanna
June 16th, 2013, 20:36
فایل لایسنس اعتبارش تموم شده
کسی لینک دانلود فایل به روز نداره ؟!

shingo
June 16th, 2013, 21:25
فایل لایسنس هارو خودتون باید بگردید پیدا کنید

لایسنس هایی که پابلیک شدن بیشتر از یک هفته دووم نمیارند

nirvanna
June 16th, 2013, 21:52
فایل لایسنس هارو خودتون باید بگردید پیدا کنید

لایسنس هایی که پابلیک شدن بیشتر از یک هفته دووم نمیارند

خب از کجا باید بگردم پیدا کنم؟
بخرم ؟ یا جای خاصی رو در نظر دارید؟

milad221
June 16th, 2013, 22:06
خب از کجا باید بگردم پیدا کنم؟
بخرم ؟ یا جای خاصی رو در نظر دارید؟
شما تاریخ سیستم رو به عقب برگردونید و دوباره استفاده کنید
درون سایت ادمینز فایل های لایسنس موجوده میتونید از اونجا دانلود کنید این مطلب هم از همونجا زده شده حالا نمیدونم که زننده تاپیک ذکر منبع کرده یا نه

jaheshserver
June 16th, 2013, 22:17
میگن ورژن 6 نود32 آپدیتش به این صورت دردسر داره و مشتری بیخیالش میشه و دیگه زدن سرور برای آپدیت نود آنقدر مشتری نداره درسته؟

milad221
June 16th, 2013, 22:20
میگن ورژن 6 نود32 آپدیتش به این صورت دردسر داره و مشتری بیخیالش میشه و دیگه زدن سرور برای آپدیت نود آنقدر مشتری نداره درسته؟
مشکل زیاد داره نمیشه بهش اطمینان کرد مگر اینکه برنامه نویسی بشه واسش یچیز در حد سافت گذر
البته همیشه لایسنس نیاز دارید همیشه باید سرور رو چک کنید که بروز باشه اکانتیگ داشته باشید براش و بقیه موارد ...

nirvanna
June 16th, 2013, 22:26

مشتری داشتنش رو نمی دونم اما خواستم تست کنم این فایل لایسنس بیچاره م کرد ! نیست که نیست !

medianet
July 6th, 2013, 19:25
من این سیستم رو روی سرور ویندوز نصب و راه اندازی کردم
و اسکریپت براش راهندازی کردم
اما یه مشکل هست دوستان خواهش میکنم راهنمای کنید
یه بار کارت شبکه و سرور رو ریستارت کردیم
بعد این کار الان سایت راه اندازی شده روی سرور برای ما (در ایران ) بالا نمیاد اما توی سرور میزنم بالا میاد
با چند isp مختلف هم تست کردم اما نشد و بالا نیومد
بنظرتون مشکل کجاست ؟

erfagh
July 7th, 2013, 20:14
دوست عزیز نرم افزار وب سرور خودتونو یه بار ریستارت کنید. البته برای سرور آپدیت پیشنهاد میشه که از xampp استفاده کنید.

nekooee
February 18th, 2014, 19:45
سلام
دوستان من سرور آپدیت ساختم الآن آنتی ویرس ها آپیدت هم میشند ولی روی سیستم خودم که نصب کردم بعد از آپیدت نوشت که Active هست ولی روی سیستم یک نفر دیگه پایینش زده NOT Active البته آپدیت میشه ولی زده اکتیو هم هیست!
چه کار کنیم که Active بشه؟ من تو آنتی ویروس فقط از رجیستری برای ورژن 7 نود 53 رو کردم 54 که گزینه ویرایش سرورو اضافه بشه. کار دیگری هم باید کرد؟؟

nekooee
February 18th, 2014, 22:36
کسی نمیدونه؟

nekooee
February 21st, 2014, 14:45
ظاهرا مشکل از اون نود بود چون روی سیستمهای دیگه نصب کردم و بعد از اولین آپدیت خودشون فعال میشدند و مشکلی نداشتند

ms8705
February 21st, 2014, 19:05
عزیز
اگر لایسنس خواستی پیام به ارسال کنید

mohamad1377
March 8th, 2014, 21:13
دوستان هرکی میخواد لایسنس بخره نخره.بره تاریخ ویندوز برگردونه عقب لایسنس فعال میشه....من تازه ای کارو کردم تست نکردم فقط دیدم نرم افزار قبول کرد...
تست میکنم اگه موفقیت امیز بود اعلام میکنم
موفق باشید

sonalsoft.com
August 2nd, 2014, 01:32
با سلام و خسته نباشد خدمت دوستان گرامی :

دوستان می تونن به راحتی به سایت sonalsoft.ir مراجعه کنن و تقاضای دموی اسکریپت نود 32 رو کنن

برخی از مزایای این اسکریپت :

1- دارای فرم خرید انلاین هست و خودش اکانت نود رو بعد از خرید آنلاین می سازه و تحویل می ده
2- مشکل بلاک شدن سرور در نسخه تک کاربره و چند کاربره حل شده
3- نیازی به نود ویور یا امسال این نیست ، اسکریپت خودش همه کار رو انجام می ده
4 - می تونید تولید لایسنس گروهی کنید متلا 1000 تا بسازید یک جا و به صورت خروجی exel یا text دریافت کنید
5 - در نسخه های تک کاربره یا چند کاربره یک آنتی ویروس می سازید و دست کاربر می دین و دیگه نیاز نیست کاربر جایی رو داخل آنتی ویروسش تغییر بده
6 - تک کاربره واقعی هست ، به این معنا که یک یوزر بر روی اولین سیستمی که استفاده کرده می تونه هزاران بار نصب کنه و پاک کنه ولی روی 2 تا سیستم نمی شه
7 - تاریخ انقضا اکانت رو داخل آنتی ویروس به کاربر نشون می ده
8 - اکانت ها بر اساس نوع محصول eset ( آنتی ، اسمارت ، endpoint) و الی آخر قابل دسته بندی و تعریف هست ، مثلا لایسنس آنتی بر وی اسمارت کار نمی کنه

در کل مزایای دیگری هم هست که وقتی به صورت تلفنی تماس گرفتین می تونیم صحبت کنیم

شماره تماس من : 09335887170

siahposh
December 5th, 2014, 18:09
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم اگه میشه راهنمایی بفرمایید
اول اینکه فایل ستاپ برای نود 32 درست کنم که پیشفرض آدرس سرور خودم روش ست شده باشه
دوم اینکه با چه سیستمی اکانتینگ رو تنظیم کنم که یوزر با اولین اتصال اکانتش فعال بشه
ممنون

- - - Updated - - -

Up

saeed_70kiani
November 10th, 2016, 14:35
سلام
کسی هست هزینه اسکریپت و چه نوع اسکریپتی بهتر هست را بهم بگه ؟