PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه استخدام پشتیبان چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

love server
February 4th, 2013, 23:22
با سلام به همه دوستان،

عنوان که معلومه ، راستش قضیه اینه ، من یه تیم واسه پشتیبانی داشتم، رو همین حساب همه چی هم تهیه کردم، از شرکت و پنل اشتراکی کلود گرفته تا whmcs و ..... ، تیمم پرید ( همشون رفتی شدن اونور آب ) ، الان دنبال اینم اگه بخوام پشتیبان تو شیفت 8 ساعته ( فقط در محل شرکت ) بگیرم قیمتا چجوریه ؟ چقدر باید بدم ؟ ما قرار بود درصدی کار کنیم ولی الان اگه اوکی بشه یه چند نفری رو میگیرم. ممنون میشم دوستان قیمت بهم بدن ، رنج این یکی رو اصلا دستم نیست. راستش با زحمتی که واسه یه سری چیزا کشیدم - مثل سایت یا بانک دامین http://www.webhostingtalk.ir/f6/68702/ - دلم نمیاد این کارو نصفه رها کنم. خلاصه اینکه حداقل قیمت چنده - نرمال - حداکثر . اینم بگم فعلا مشتری نداریم. حتی با اینکه با 3 بانک قرارداد شتاب بستم ، سایت رو دان کردم و .... . فقط هم به خاطر تیم. این کار گزینه اصلیم هم نیست ولی حیفیم میاد با این همه زحمت بی خیال شم.

پیشاپیش ممنون

tab22tab
February 4th, 2013, 23:37
دوست عزیز ، دوستانی هستن که 8 ساعته میتونن پشتیبانی کنن به صورت ریموت و حقوق وزارت کاری + پورسانت رو دریافت میکنن.
با بنده تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنم در این مورد.
ممنون

love server
February 4th, 2013, 23:48
با سلام،
راستش من اگه این کارو بخوام انجام بدم، با کار در محل شرکت کنار میام ولی با ریموت کلا مخالفم . میدونم هزینه بیشتری رو متحمل میشم ولی ریموت رو موافق نیستم. بازم ممنون میشم سایر دوستان راهنمایی کنن.
این وزارت کار که فرمودین یعنی 450 دیگه ؟ یعنی 3*450= 1350 ماهی ، درسته ؟ پورسانت قضیه اش چیه ؟
باز هم ممنون

---
February 4th, 2013, 23:51
بسته به تخصص و توان کاری
از حقوق پایه ی بازار کار تا 3 میلیون تومان .

tab22tab
February 4th, 2013, 23:54
محل شرکتتون کجاست؟

love server
February 4th, 2013, 23:57
راستش محیط همون طور که عرض کردم کلود اشتراکی هست ، در انگلستان - قطعی و .... واقعا کم ( در حد صفر )، پشتیبان واسه کار با whmcs واسه پشتیبانی و آشنا با پنل راست کار منه - نه vps داریم نه سرور اختصاصی .
پنل ریسلر اشتراکی کلود.
الان میشه قیمت بدین؟
ممون

dedserver
February 4th, 2013, 23:58
بستگی داره که چه مقدار میخواهید پشتیبان حرفه ای باشه من از 200هزار در ماه تا 900 هزار در ماه را دیدم

love server
February 4th, 2013, 23:59
تهران سمت غرب ، دقیقتر بگم ستارخان.

tab22tab
February 5th, 2013, 00:24
منظورتون رو از کلود اشتراکی متوجه نمیشم! ؟؟البته کسی با این وضعیت با 200 تومن دیگه پشتیبانی نخواهد داد!

love server
February 5th, 2013, 00:30
با سلام،
cloud shared ، محیط کلود هست ، اما نه کلود اختصاصی ، و کنترل منابع به طور کامل دست ما نیست؛ شما همون هاست اشتراکی اما بدون قطعی در نظر بگیرین. آپتایم بالای 99.9% دایم.
ممنون

tab22tab
February 5th, 2013, 11:24
بهتون پ.خ دادم

H.G.N
February 5th, 2013, 11:39
با سلام،
cloud shared ، محیط کلود هست ، اما نه کلود اختصاصی ، و کنترل منابع به طور کامل دست ما نیست؛ شما همون هاست اشتراکی اما بدون قطعی در نظر بگیرین. آپتایم بالای 99.9% دایم.
ممنون

مهندس یعنی 1 لحظه هم قطعی نخواهی داشت ؟
اپراتور فقط برای مواقع قطعی نیست ! پاسخ سوالات پشتیبانی و ... مشتریان رو هم میده - چه قطعی باشه چه قطعی نباشه
یکی از دوستان ما اپراتور داره در حدود 650 اینا هزینه می کنه ماهانه ( ساعات کاری هم : 9 صبح تا 1 ظهر و 3 ظهر تا 5 ظهر )
موفق باشید

love server
February 5th, 2013, 12:36
با سلام،

اینی که قطعی نداریم که اصلا نمیشه . قضیه اینه چون محیط کلود هست پایداری بیشتره - هر سرور لا اقل یه جایگزین داره که اگه پینگ نده و .... سوئیچ میشه رو بدی.
12 ماه گذشته ، غیر از 1 ماه که 20 دقیقه قطعی ( کمتر از 20 دقیقه ) اونم از طرف تامین کننده پهنای باند ( cogent) داشتیم. بقیه سال آپتایم بالای 99.9% واقعی داشتیم. سرور مرتب توسط چند جا چک میشه .
این راجع به قطعی - منظورم این بود که پشتیبان سوالهای راهنمایی برای استفاده از سرویس و ... بیشتر باید جواب بده.
3 نفر تو محل شرکت ( 3 شیفت 8 ساعته ) ، بدون پاسخگویی تلفنی ( تلفن رو واسه بخش فروش فقط میدیم اونم تو ساعت اداری ) به نظرتون چقدر هزینه داره ؟
به نظرتون با 300-400 واسه هر نفر میشه کسی رو پیدا کرد ؟

ممنون از راهنماییتون

akbari
February 5th, 2013, 13:13
3 نفر تو محل شرکت ( 3 شیفت 8 ساعته ) ، بدون پاسخگویی تلفنی ( تلفن رو واسه بخش فروش فقط میدیم اونم تو ساعت اداری ) به نظرتون چقدر هزینه داره ؟

ممنون از راهنماییتون

اصولا دنبال کارمند در این انجمن نباشید! ببخشید اینو میگم یا خیلی ها خیلی خودشونو دسته بالا میگیرن و حقوق بالا برای خودشون میگن و یا نه خودشون سرویس دهنده هستند و درآمدشون بالای این چیز ها هست و مثلاً میگن اگه ماهی 1 تا 2 میلیون بدهی من میام کار میکنم:d
اگه قرار باشه ماهی 1 میلیون به یک کارمند حقوق پایه بدهید که بعد 1 سال باید جمع کنید 10 تا کارمند داشته باشید ماهی 10 میلیون حقوق بدید ماهی 2 3 تومان هم باید برای خودتون بمونه میشه ماهی 13 14 میلیون درآمد که یک هاستینگ ایرانی از اولش اینقدر درآمد نداره :D
ولی بله با حقوق حدود 400 تومان میتوانید کارمند جذب کنید آگهی روزنامه کنید در روز چندین نفر به شما مراجعه میکنند و بعد از تست جذب کنید

babelirani
February 5th, 2013, 14:03
با سلام،

اینی که قطعی نداریم که اصلا نمیشه . قضیه اینه چون محیط کلود هست پایداری بیشتره - هر سرور لا اقل یه جایگزین داره که اگه پینگ نده و .... سوئیچ میشه رو بدی.
12 ماه گذشته ، غیر از 1 ماه که 20 دقیقه قطعی ( کمتر از 20 دقیقه ) اونم از طرف تامین کننده پهنای باند ( cogent) داشتیم. بقیه سال آپتایم بالای 99.9% واقعی داشتیم. سرور مرتب توسط چند جا چک میشه .
این راجع به قطعی - منظورم این بود که پشتیبان سوالهای راهنمایی برای استفاده از سرویس و ... بیشتر باید جواب بده.

ممنون از راهنماییتون

با سلام

ببخشید هر سروری غیر از مسئله ی دان شدن میتونه مشکلات زیادی داشته باشه و باید یک پشتیبان در حدی بلد باشه که جوابگو باشه همه ی سوالا که ابتدایی نیست

بعدشم برای 300-400 هزار تومن شما به فکر تایپیست باشید نه مهندس شبکه برای استخدام به عنوان پشتیبان

اصولا دنبال کارمند در این انجمن نباشید! ببخشید اینو میگم یا خیلی ها خیلی خودشونو دسته بالا میگیرن و حقوق بالا برای خودشون میگن و یا نه خودشون سرویس دهنده هستند و درآمدشون بالای این چیز ها هست و مثلاً میگن اگه ماهی 1 تا 2 میلیون بدهی من میام کار میکنم:d
اگه قرار باشه ماهی 1 میلیون به یک کارمند حقوق پایه بدهید که بعد 1 سال باید جمع کنید 10 تا کارمند داشته باشید ماهی 10 میلیون حقوق بدید ماهی 2 3 تومان هم باید برای خودتون بمونه میشه ماهی 13 14 میلیون درآمد که یک هاستینگ ایرانی از اولش اینقدر درآمد نداره :D
ولی بله با حقوق حدود 400 تومان میتوانید کارمند جذب کنید آگهی روزنامه کنید در روز چندین نفر به شما مراجعه میکنند و بعد از تست جذب کنید

سلام

ایشون در اینجا دنبال کارمند نبودن فقط میخوان قیمت ها دستشون بیاد

برای مثالی که شما زدید بنده کسایی رو میشناسم که حداقل بین 5-7 میلیون میگیرن ماهانه تا کار کنن هر کسی به اندازه دانشش پول میخواد البته در بسیاری از موارد بیشتر از دانششون پول طلب میکنن که با یه تست میشه کامل فهمید که چقدر توانایی دارن

بعدشم هیچ شرکت هاستینگی در حال حاضر برای شروع نیاز به 10 نفر کارمند نداره . 10 نفر کارمند میخواد چیکار که 10 میلیون تومن پول رو بخواد به اونا بدن ؟ بعدشم در کار هساتینگ اکه قرار باشه در ماه اول دنبال 2-3 میلیون سود برای خودتون باشید اصلا" شروع نکنید بهتره

بازم در جواب ایشون میگم 400 تومن اگهی هم بزنید بهتر از تایپیست گیرتون نمیاد

tab22tab
February 5th, 2013, 15:14
بعدشم برای 300-400 هزار تومن شما به فکر تایپیست باشید نه مهندس شبکه برای استخدام به عنوان پشتیبان

موافقم! حقوق پایه وزارت کاری رو کسی میگیره که بلد نباشه کار کنه و تسلط نداشته باشه ، کسانی که تخصص دارند میتونن بیان واسه شما کار کنن! شاید مهندس شبکه هم بیادااااا!!! مهندس آی تی دیدم که معدل 19 بوده اما بلد نبود فرمت کنه دیسک رو! ( به چشم دیدم!! )

کاملا با حرف ایشون مخالفم چون حداقل اینایی که اینجا هستن یه مقداری کار کردن، با توجه به سابقه ای که در مشاوره و محضر چندین شرکت خدمات شبکه و برنامه نویسی داشتم با توجه به آگهی توی روزنامه کسی که بیکار هست میاد طرف شما نه کسی که کار بلد هست ! همیشه دنبال یه سروس مطمئن باشید! و برای شروع یه هاستینگ قوی هم یه فضای کلاد شده کافی نیست!
باید یک سری سیاست کاری جدی پیش بگیرید ، تبلیغ ، متخصص ، پشتیبان ، مدیر سرور و ...!
همینطور که شما همه چیز رو در محیط شرکت میخواید باید حداقل هزینه چند میلیونی بابت مدیر سرور، پشتیبان و بقیه موارد متحمل بشید اما اگر قرارداد ببندید بازم بهتر هست! همینطور هزینه هاتون کاهش میابه! [ البته اگر به دنبال سود هستید نه کلاس فقط!! ]

love server
February 5th, 2013, 18:42
با سلام
از راهنمایی همه دوستان ممنون، 2 تا مسئله هست.
1. پنل ما ریسلر هست ؛ اینو که طرف باید یه حداقلهایی رو بلد باشه قبول دارم ؛ اما خود سرور رو دسترسی نداریم. یا کار میکنه یا مشکلداره . اگه اولی باشه که شکر ؛ دومی باشه باید بپرسیم مشکل چیه ؛ کاری از دستمون خیلی بر نمیاد . اگه مشکل از طرف کاربر نباشه و .....
2. بحث دقیقا مارجین سوده ؛ میخوام ببینم باید ماهی چقدر هزینه رو در نظر بگیرم . نرمالش رو میخواستم اینجا به دست بیارم. گرچه تا به حال کسی رو واسه کار در محل شرکت پیدا نکردم. همه پیشنهاد ها ریموت بوده. در حقیقت دنبال کسی آشنا به whmcs ( واسه پشتیبانی و پاسخ به تیکت ) و پنل کاربری هستم.
الان با این وضعیت بازم مدیر سرور لازمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طرف میخواد کدوم سرورو مدیریت کنه؟ اونی که تو انگلیسه ؟ سرویس یه جورایی managed (نمیگم دقیقا ) شده هست.
واسه پشتیبانی که بلد باشه با پنل کار کنه ( فقط پاسخگویی به تیکت ) و با یه سری مفاهیم آشنا باشه و تو عمرش whmcs هم کار کرده باشه ، نظرتون رو چقدره ؟

400کمه . اوکی . نرمالش رو بهم میگین .

پیشاپیش ممنون

CityKala.net
February 5th, 2013, 18:58
با سلام
از راهنمایی همه دوستان ممنون، 2 تا مسئله هست.
1. پنل ما ریسلر هست ؛ اینو که طرف باید یه حداقلهایی رو بلد باشه قبول دارم ؛ اما خود سرور رو دسترسی نداریم. یا کار میکنه یا مشکلداره . اگه اولی باشه که شکر ؛ دومی باشه باید بپرسیم مشکل چیه ؛ کاری از دستمون خیلی بر نمیاد . اگه مشکل از طرف کاربر نباشه و .....
2. بحث دقیقا مارجین سوده ؛ میخوام ببینم باید ماهی چقدر هزینه رو در نظر بگیرم . نرمالش رو میخواستم اینجا به دست بیارم. گرچه تا به حال کسی رو واسه کار در محل شرکت پیدا نکردم. همه پیشنهاد ها ریموت بوده. در حقیقت دنبال کسی آشنا به whmcs ( واسه پشتیبانی و پاسخ به تیکت ) و پنل کاربری هستم.
الان با این وضعیت بازم مدیر سرور لازمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طرف میخواد کدوم سرورو مدیریت کنه؟ اونی که تو انگلیسه ؟ سرویس یه جورایی managed (نمیگم دقیقا ) شده هست.
واسه پشتیبانی که بلد باشه با پنل کار کنه ( فقط پاسخگویی به تیکت ) و با یه سری مفاهیم آشنا باشه و تو عمرش whmcs هم کار کرده باشه ، نظرتون رو چقدره ؟

400کمه . اوکی . نرمالش رو بهم میگین .

پیشاپیش ممنون
خب منیجر نمیخواد
یک کسی که تیکت جواب بده اگر تعداد مشتری زیاد باشه همون 400 500 بسه.

javadezati
February 5th, 2013, 19:01
400 تومان به گدا بدی قهر میکنه
الان یه جوون 17 ساله ماهی 500 خرجشه
ومن که 2 تا بچه دارم باید ماهی بالای 1.500.000
3 تا شغل هم دارم..توقع نداشته باشین کسی براتون رایگان کار کنه
پول پوشک بچه من هفته ای 20.000 تومان هست حالا بقیه خرجها به کنار
البته شاید موفق بشین با یکی رفاقتی کار کنین که باید گفت روزهای روشن خداحافظ

love server
February 5th, 2013, 19:10
از دوستان ممنون،

جهت اطلاعتون : تعداد یوزر در حال حاضر صفر هست.

همونطور که قبلا گفتم با اینکه همه چیز تهیه کردیم . اصلا فعالیت نداشتیم. چون پشتیبان نداشتیم.

ممنون

tab22tab
February 5th, 2013, 21:28
خب خودتون چرا فعلا شروع نمیکنید؟! :-اس

CityKala.net
February 5th, 2013, 21:35
400 تومان به گدا بدی قهر میکنه
الان یه جوون 17 ساله ماهی 500 خرجشه
ومن که 2 تا بچه دارم باید ماهی بالای 1.500.000
3 تا شغل هم دارم..توقع نداشته باشین کسی براتون رایگان کار کنه
پول پوشک بچه من هفته ای 20.000 تومان هست حالا بقیه خرجها به کنار
البته شاید موفق بشین با یکی رفاقتی کار کنین که باید گفت روزهای روشن خداحافظ

500 واسه کسی که تحت وب کار میکنه بسه.
توی وب کلی کار هست.
4 تا هاستینگ بتونه یک همچین چیزیو بگیره
2 میلیون میگیره.
ایشون هم که مشتریاش صفر هست

javadezati
February 5th, 2013, 21:45
آقا سوء تفاهم نشه
ایشالا که موفق باشی و شخص مورد نظر خیلی زود پیدا بشه
یا حق

seflow
February 5th, 2013, 21:51
دوست عزیز به نظر من بهتر هست شما برای شروع دنبال کسی نباشید که حضور در شرکت داشته باشه! شما فقط هزینه رفت و آمد شخص رو حساب کنید خودش کلی میشه!!!

برای همین بهتر هست شما فعلا دنبای کسی باشید که از راه دور کار کنه اینطوری هزینه کمتری هم بهش میدین!!! براتون بعدا که مشتری هاتون زیاد شد اونوقت یک نفر و یا بیشتر رو حضوری میگیرید......

خواستین من شخص مطمئن سراغ دارم پیام بدید معرفی کنم

ehsan_296
February 6th, 2013, 01:57
سلام . چرا پشتیبان ریموت نمی خواید ؟ آیا می خواین اونی که میاد اونجا کار رو هم به شما یاد بده ؟

به نظرم اینطوری بهتره . مثلا من الان با این ادرسی که شما دادی . بخوام بیام اونجا روزی کمترین هزینه برای رفت و آمد = 8000 تومان * 30 = 240000

یه چیزیم تو راه بخودم :) = 300000 تومان ماهانه می شود کلا

مجردم, خونه بابامم و .... هزینه هام کمتره

بقیه هزینه ها رو هم حساب می کنم نمی صرفه

یعنی حداق شما باید برای یک نفر که بیاد اونجا 800 تا 1 میلیون در نظر بگیری

خوب ریموت کار کنه برات که بهتره ماهی 500-600 نهایتشه

موفق باشی

avahosting.in
February 6th, 2013, 10:15
|اگر در محیط اینترنت میخواهید من 18 ساعت پشتیبانی میکنم اما در محیط کار نمیتونم بیام چون من شمال هستم نمیتونم تا تهران بیام
هزینه رو هم با هم کنار میام
آشنایی کامل با سی پنل و whmcs , DirectAdmin را دارم اگر موافقت شد با این شرایط آی دی یاهو من در تماس باشید یا پی ام خصوصی کنید
بدرود

love server
February 6th, 2013, 17:38
با سلام
از همه عزیزان ممنون؛ بابت تمام پیشنهادات و راهنمایی ها.
راستش اونقدر سرم شلوغ هست که وقت یادگیری نداشته باشم. اگر هم اینطور بود 2نبال 3 نفر واسه کل 24 ساعت نبودم. 24 ساعت آموزش یه کمی خسته کننده میشه. :-?

تا جایی که واقعا مجبور نشم ؛ تمام سعی ام رو میکنم تا کسانی که در محل شرکت بتونن کار کنند رو پیدا کنم. ممکنه حتی اگر مجبور شم یه اتاق طوری که تو بهترین فاصله از پشتیبان ها باشه - در صورتی که منزل پشتیبان ها نزدیک جردن نباشه البته - برای راحتیشون بگیرم.

دفتر خودمون خیلی شلوغ پلوغه.

اگر کسی برای پاسخگویی به تیکت در محل شرکت ( محدوده رو توافقی در نظر بگیرین ) بود ؛ با ذکر مبلغ درخواستی و محدوده و ساعات آزاد لطفا بنده رو در جریان بگذاره.

از الان به بعد صرفا منتظر آفر همکاری هستم. اونم از نوع pm
شامل 1. محدوده 2. مبلغ 3. ساعات آزاد

از همگی یک دنیا ممنون