PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی مدیریت ip ها در دیتاسنتر

gunuz
February 4th, 2013, 21:44
با سلام به دوستان

من می خواستم ببینم وقتی من از طرف مخابرات پهنای باند گرفتم و تعدادی آی پی خریدم این آی پی ها رو چه جوری باید روتینگ کنم روی سرور و سرور مجازی و اینکه چه تجهیزاتی کلا برای این کار مورد نیاز است؟

sainaweb
February 4th, 2013, 22:19
باسلام

من می خوام تو ترکیه یه دیتاسنتر بزنم از نظر مالی و مجوز و تیم پشتیبان هم هیچ مشکلی ندارم،می خواستم از اساتید سئوال کنم اگه کیفیت و سرویسم خوب باشه به نظرتون چقدر طول میکشه که این پروژه جا بیفته و سود بده؟؟؟چون زمان خیلی برام با ارزش هست

فکر کردم این نوع اطلاعات رو دارید

isteek
February 5th, 2013, 12:49
با سلام به دوستان

من می خواستم ببینم وقتی من از طرف مخابرات پهنای باند گرفتم و تعدادی آی پی خریدم این آی پی ها رو چه جوری باید روتینگ کنم روی سرور و سرور مجازی و اینکه چه تجهیزاتی کلا برای این کار مورد نیاز است؟

تنظیمات BGP ( اعم از number , Value های مربوطه ) روی Router و همینطور Advertise کردن ترافیک توسط Provider ( برای Routing داخلی هم از OSPF یا EIGRP ) با توجه به طراحی شبکه و زیرساخت اقدام کنید

سناریو طراحی DMZ رو هم در نظر بگیرید

مطالب بصورت کلی گفته شد چون تخصص بنده بیشتر بر روی Platform Microsoft هست

gunuz
February 5th, 2013, 13:21
دوست عزیز sainaweb

طراح و اجرا کننده شبکه ما زیر قول و قرارش زده و باهامون همکاری نمی کنه من فقط خواستم بپرسم ببینم اگه خودم بتونم انجام بدم دنبال کسه دیگه ای نباشم من فقط یک اطلاعات کلی می خوام