PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم Name.com

Arashdn
February 4th, 2013, 20:49
سلام
این ایمیل یکی دو روز پیش به دستم رسید

Name.com is a US-based company and must comply with US laws prohibiting us from providing services to Cuba, Iran, and Sudan ("Sanctioned Countries"). As your registrar of record, Name.com requests your immediate attention regarding your account ------ or domain(s):

....

Based on the information available to us, some or all of your "WHOIS" contact information (billing, registrant, administrative, technical, auxiliary billing contact information, or account-level contact information) for your domain or account is within a Sanctioned Country. If the contact information for your domain or account incorrectly provides an address in a Sanctioned Country, you will be required to correct your address by March 31, 2013 ; otherwise your ability to renew will be disabled, after which failure to correct will result in the eventual suspension of services to your domain.

Kind regards,

Name.com Support
مگه اینا یکی دو سال پیش نمی گفتن ما با هیچ جا مشکل نداریم؟؟؟؟؟؟
چی شد؟
من چند تا از دومین هامو به خاطر گوگل اپز اینجا ثبت کردم به نظرتون بهترین راه حل چیه؟

Talahost.Com
February 4th, 2013, 21:52
خودش راه حل رو نوشته! نوشته اطلاعات هویز را تغییر بدید.If the contact information for your domain or account incorrectly provides an address in a Sanctioned Country, you will be required to correct your address by March 31, 2013

Arashdn
February 4th, 2013, 22:05
خب بازم ریسکیه ....
چه اعتباری هست که بعدش گیر ندن؟؟؟

Talahost.Com
February 4th, 2013, 22:14
پس ترانسفر کنید DirectI ;)

MagicVps.Com
February 4th, 2013, 22:18
سلام
این ایمیل یکی دو روز پیش به دستم رسید

مگه اینا یکی دو سال پیش نمی گفتن ما با هیچ جا مشکل نداریم؟؟؟؟؟؟
چی شد؟
من چند تا از دومین هامو به خاطر گوگل اپز اینجا ثبت کردم به نظرتون بهترین راه حل چیه؟

ارش جان والله همون 2 سال یش یادمه میگفتن نیم دات کام سایه ایرانیها را با تیر میزنه اینکه با اطلاعات ایرانی اونجا ریجستر بودن و تا الان کاری نداشتن خیلی خوش شانس بودین

danitfk
February 4th, 2013, 22:26
سودان و ایران :|

host8
February 12th, 2013, 00:36
.org ارزان؟؟؟؟؟؟؟؟

dedserver
February 12th, 2013, 00:39
برای من که از پارسال تحریم هستش چون من میخواستم یک دامین بخرم گفتند با اطلاعات از ایرا نمی تونیم ثبت کنیم

pedramsistani
February 12th, 2013, 00:40
بگین کجا ایران تحریم نیست8-|

EIMAN_NICE
February 12th, 2013, 01:02
آخه کجاش غیره تحریمه که این نباشه8-|

kamkar
February 12th, 2013, 01:11
من اکانت برای بازی هم میخوام بسازم آدرس خارج از کشور میدم. ایمیل هم همین طور
چطور برای چیزی با این اهمیت آدرس ایران دادید؟ سریع عوضش کنید.
کلا هویت ایرانی رو بیخیال بشید.