PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار مديريت مدرسه نوين + دمو

amiri113
January 23rd, 2010, 10:46
امروزه همگام شدن با شتاب فناوری اطلاعات و بهره گیری از امکانات فراهم آمده یکی از ضروریات برای مدارس میباشد؛ لذا بر آن شدیم تا سیستم ارائه شده به نحوی طراحی و پیاده شود که تمامی ارکان یک مدرسه را از (دانش آموزان، کادر اجرایی و اداری، معلمین، مدیریت، اولیاء دانش آموزان) در بر گرفته تا اینان بتوانند به سادگی به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند و همه بتوانند با دارا بودن نام کاربری و کلمه عبور به اطلاعات خاص خود دسترسی داشته باشند و امکان مشارکت عناصر مرتبط با سیستم مدرسه به ویژه با اولیاء فراهم گردد و مدیران را قادر به کنترل جامع سایت نماید.

http://www.samansystems.com/uploads/posts/madresenovinlogo.gif

قيمت اين نرم افزار با توجه به نسخه ای که ارائه ميشه (داخلی و يا روی وبسايت) بين 250 الی 400 هزار تومان هستش.
دوستان برای مشاهده دمو ميتونيد از طريق آدرس زير اقدام کنيد:

username: admindemo@samanfamily.com
password: admindemo
url: سیستم مدیریت مدرسه نوین | Madreseh Novin (http://school.demo.samanfamily.com/admin/)

خوشحال ميشم از نظرات دوستان هم در جهت تکميل نرم افزار بهره مند بشيم.

با تشکر
علی اميری

Veria
January 23rd, 2010, 14:16
جناب امیری وارد دمو نمیشه.

amiri113
January 23rd, 2010, 15:42
جناب امیری وارد دمو نمیشه.

واقعا ببخشيد
دوستان لطف کرده بودند يوزر رو حذف کرده بودند.
مجددا اصلاح شد.

Veria
January 23rd, 2010, 16:05
میشه یه آی دی لطف کنید که بیشتر صحبت کنیم؟ چند تا سوال داشتم.
ممنون.

amiri113
January 24th, 2010, 22:04
دوستانی که تمايل دارند نمايندگی فروش اين محصول در تهران و شهرستان رو داشته باشن ميتونن از طريق تلفن 88012882 و 88334813 تماس بگيرند.

در خدمتشون هستيم انشالا

next
February 22nd, 2010, 16:13
دموي بخش كاربري و صفحه اول رو لطف مي كنيد لينك بزاريد . . . .

amiri113
February 22nd, 2010, 17:12
بايد يک دانش آموز ايجاد کنيد از پنل مديريت
لينک ايجاد دانش آموز (http://school.demo.samanfamily.com/admin/AddUser.php?Type=3)

و بعد از لينک زير وارد بشيد با شناسه کاربری و کلمه عبور اون دانش آموز:
شما در حال مشاهده نسخه نمايشی نرم افزار مدرسه نوين ميباشيد (http://school.demo.samanfamily.com/)

sodahost
February 23rd, 2010, 01:01
سلام طراحی صفحه اصلی سایت چگونه است قسمت مدیریت که واقعا زیبا بود !!
آفرین

amiri113
February 23rd, 2010, 10:11
در صورتی که نسخه تحت وبسايت خريداری بشه (به قيمت 400 هزار تومان) يک قالب اختصاصی طراحی ميشه و بعد از تاييد مشتری روی وبسايت نصب ميشه!
اما در صورت خريد نسخه داخلی (به قيمت 250 هزار تومان) با قالب عادی (همين قالب موجود) تحويل داده ميشه!

king_shervin
April 29th, 2011, 16:28
سلام. نسخه داخلی اگه خریداری بشه، فقط روی 1 دامنه نصب میشه؟

amiri113
April 29th, 2011, 16:48
نسخه داخلی روی فلش هستش و برای يک مدرسه قابل استفاده هستش و سايت نداره.
نسخه تحت وبسايت هم فقط روی يک سايت قابل استفاده کردن هستش.
شما بايد برای هر سايت يک لايسنس خريداری کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

sibs
April 29th, 2011, 18:02
من فکر میکنم اینجور سیستم ها باید مثل سایت گلستان باشند که جز با اکسپلورر کار نکن و هنگام کار کردن هم جز قسمت آدرس بار جای دیگه ای کار نکنه و کد امنیتی بخواد . اینجوری امنیت فوق العاده میره بالا .

amiri113
April 29th, 2011, 18:19
من فکر میکنم اینجور سیستم ها باید مثل سایت گلستان باشند که جز با اکسپلورر کار نکن و هنگام کار کردن هم جز قسمت آدرس بار جای دیگه ای کار نکنه و کد امنیتی بخواد . اینجوری امنیت فوق العاده میره بالا .

مدرسه نوين با هر Browser ای باز ميشه :دی
البته همه اينا قابل برنامه نويسی هستش و کار خاصی نداره.

ولی اينکه يک سايت فقط با يک browser باز بشه ضعف هستش.
التماس دعا
با تشکر
علی امیری

sshiran
April 29th, 2011, 21:29
مدرسه نوين با هر Browser ای باز ميشه :دی
البته همه اينا قابل برنامه نويسی هستش و کار خاصی نداره.

ولی اينکه يک سايت فقط با يک browser باز بشه ضعف هستش.
التماس دعا
با تشکر
علی امیری
با سلام و خسته نباشید به اقای امیری این سورس کدش از جای الهام گرفته شده ؟ خیلی شبیه یک سیستم هست که رایگانه و قبلا نصب کرده بودم شاید همین رو رایگان گذاشته بودن جای سوال پیش اومد گفتم بپرسم؟!

یک انتقاد هم ازتون داشتم بهتره زیر هر پست تون پشت سر هم التماس دعا بکار نبرید نه اینکه مشکلی داشته باشه ولی در دید اول یک جور ریا به نظر میاد باز شرمنده اگه انتقادم بجا نبود.

amiri113
April 29th, 2011, 22:38
با سلام و خسته نباشید به اقای امیری این سورس کدش از جای الهام گرفته شده ؟ خیلی شبیه یک سیستم هست که رایگانه و قبلا نصب کرده بودم شاید همین رو رایگان گذاشته بودن جای سوال پیش اومد گفتم بپرسم؟!

یک انتقاد هم ازتون داشتم بهتره زیر هر پست تون پشت سر هم التماس دعا بکار نبرید نه اینکه مشکلی داشته باشه ولی در دید اول یک جور ریا به نظر میاد باز شرمنده اگه انتقادم بجا نبود.

نام اسکريپت مدرسه نوين هستش که توسط امير جعفری از اعضای مجموعه سامان سيستم نوشته شده.
اسکريپت از پايه توسط امير جعفری نوشته شده.

در مورد انتقاد چشم: ازونجایی که محتاج دعا هستيم اين رو مينويسم.
ازين به بعد مينويسم محتاج دعا :دی
ممنون
علی امیری

king_shervin
May 2nd, 2011, 01:02
جناب امیری، به نظرم سیستم خیلی خوبی میاد. البته فقط قسمت مدیریتش. به نظرم قسمت کاربریش باید کاراتر باشه و همراه با آیکن باشه. من دارم یه سیستم دیگه رو هم بررسی می کنم تا بین اون و سیستم شما یکی رو انتخاب کنم. اون یکی یه سری ویژگی ها داره که این یکی نداره. مثلا ورود اطلاعات با استفاده از فایل اکسل. فکر می کنید بشه قسمت ورود به بخش کاربری (دانش آموز و معلم) رو جدای از سایت اصلی(همانند قسمت مدیریت) طراحی کنید؟
با تشکر

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

یه چیزی مثل این مد نظرمه
محصولات (http://ecr.ir/?pID=7)

amiri113
May 2nd, 2011, 11:18
کار که نشد نداره ولی اختصاصی سازی هزينه داره :">
در هر حال در حدمتتون هستيم.
التماس دعا
با تشکر
علی امیری

vafayi
March 7th, 2012, 12:41
با سلام ، متاسفانه وارد دمو نمیشه