PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ری اکتیو کردن ای دی یاهو

rodfile.ir
February 3rd, 2013, 14:47
سلام دوستان

تو 12 سال 2 بار ای دی من دی اکتیو شده بود

1 بارش سال 2006 یه بارش هم 1 هفته پیش که ای دی یاهو 2006 رو کلا قیدش رو زده بود

هفته پیش تو یاهو مسنجر داشتم کار می کردم یه هویی از یاهو انداخت بیرون . هر کاری کردم نتونستم لوگین کنم

تو یاهو میل هم خواستم برم نشد

رفتم قسمتی که پسورد رو ریست کنم یه ارور داد که عکس زیر هست

http://rodfile.ir/images/wu4xpjky3hppxjzu7wl.jpg

بعد روی کانتکت کلیک کردم یه صفحه ای اومد که زیاد سر در نیاوردم منظورش چیه

دوستان ممکنه کامل در این مورد کمکم کنید؟

اینم صفحه کانتکت

اگه بشه منظر هر فیلد رو بهم بگید ممنون میشم

http://rodfile.ir/images/km9ery3m9wszdqs7ifru.png

electro
February 5th, 2013, 00:04
دوست عزیز با هزینه برای شما انجام میدم
100% تضمینی
اگر بک نخورد ایدی مبلغ رو برگشت میزنم
تضمین هم طی یک هفته هستش یعنی در یک هفته بک میخوره
هزینه هم 25000 تومان
فقط توضیح بدید چند وقت هستش آیدی دی اکتیو شده
دوست داشتین آیدی من رو اد کنین صحبت کنیم

LSD_@rogers.com

felfel
February 5th, 2013, 00:51
ری اکتیو تقریبا خیلی سخت هست شده یاهو آپدیت شده زیاد ....

noreplayshop
February 5th, 2013, 20:29
دوست عزیز با هزینه برای شما انجام میدم
100% تضمینی
اگر بک نخورد ایدی مبلغ رو برگشت میزنم
تضمین هم طی یک هفته هستش یعنی در یک هفته بک میخوره
هزینه هم 25000 تومان
فقط توضیح بدید چند وقت هستش آیدی دی اکتیو شده
دوست داشتین آیدی من رو اد کنین صحبت کنیم

LSD_@rogers.com
سلام
من یه ایدی هشت ساله دارم که چهار سال پیش غیر فعال شد
میتوتید برگردونید؟

rodfile.ir
February 6th, 2013, 00:52
ری اکتیو تقریبا خیلی سخت هست شده یاهو آپدیت شده زیاد ....

من فرم رو پر کردم فعلا جوابی ازشون نگرفتم

باید بالاخره یه جوابی بدن والی پشتیبانی ندارن

پس حتما جواب می دن

خیلی ها می گن که احتمالا با چند تا ای گی مختلف وارد شدی تو رو بلوک کردن

دوستان سایتی می شناسن که بتونم دی اکتیو یا ری اکتیو بودن یاهو رو چک کنم

joorabeban
February 6th, 2013, 01:08
سلام
ما براشون ایمیل زدیم و جوابی که دادند این بود که موقه ی ثبت نام در قوانین قبول کردید و ما مسولیتی نداریم.

rodfile.ir
February 7th, 2013, 23:37
دوستان می تونید بگید اینا چی می گن؟

Recently you requested personal assistance from our on-line support center. Below is a summary of your request and our response.

Subject

Account Assistance

Discussion Thread

Response Via Email (Frank)
02/07/2013 09:05 AM

Hello morteza,

Thank you for contacting Yahoo! Mail.

Your Yahoo! Account was disabled pursuant to the Yahoo! Terms of Service (http://info.yahoo.com/legal/us/yahoo/utos/en-us) (TOS).
You agreed to abide by the TOS when you created your account with Yahoo!. In doing so "You agree that Yahoo! may, under certain circumstances and without prior notice, immediately terminate your Yahoo! Account, any associated email address, and access to the Service. Cause for such termination shall include, but not be limited to, (a) breaches or violations of the TOS or other incorporated agreements or guidelines, (b) requests by law enforcement or other government agencies, (c) a request by you (self-initiated account deletions), (d) discontinuance or material modification to the Service (or any part thereof), (e) unexpected technical or security issues or problems, and (f) extended periods of inactivity. Termination of your Yahoo! Account includes (a) removal of access to all offerings within the Service, including but not limited to Yahoo! Mail, Groups, Messenger, Chat, Domains, Personals, Auctions, Message Boards, Greetings, Alerts, and Games, (b) deletion of your password and all related information, files, and content associated with or inside your account (or any part thereof), and (c) barring further use of the Service. Further, you agree that all terminations for cause shall be made in Yahoo!'s sole discretion and that Yahoo! shall not be liable to you or any third-party for any termination of your account, any associated email address, or access to the Service."
We take the operation of Yahoo! and the TOS very seriously. We continue to support users who abide by the TOS.
If you would like to establish a new Yahoo! Account and are concerned that your intended use of our service may be a violation of the TOS, we encourage you to review the TOS and to take care to proceed accordingly.
Once again, we encourage you to review our Terms of Service (http://info.yahoo.com/legal/us/yahoo/utos/en-us).
Thank you again for contacting Yahoo! Mail.

Regards,
Frank

Yahoo! Customer Care

rodfile.ir
February 7th, 2013, 23:40
چه طوری می تونم به اینا جواب بدم؟

به همین ایمیلی که باهاش بهم جواب دادن ریپلی کنم میشه؟

چی بگم بهتره؟

CloudSupport.ir
February 8th, 2013, 00:06
سلام،

میشه لطفا دقیقا با پیغام یا اروری که برای لاگین به یاهو مسنجر مواجه شدید و جزئیات بیشتر درباره مشکلتون توضیح بدید تا بتونم بهتر کمکتون کنم.

rodfile.ir
February 8th, 2013, 19:24
سلام،

میشه لطفا دقیقا با پیغام یا اروری که برای لاگین به یاهو مسنجر مواجه شدید و جزئیات بیشتر درباره مشکلتون توضیح بدید تا بتونم بهتر کمکتون کنم.

سلام این ارور رو میده

http://rodfile.ir/images/actbqkw5lxvrfuvgxa7.jpg (http://rodfile.ir/images/actbqkw5lxvrfuvgxa7.jpg)

CloudSupport.ir
February 8th, 2013, 21:50
با توجه به اینکه اشاره کردید که قادر به لاگین به یاهو میل نیستید، قبل از اینکه راه حلهای مشکل مربوط به یاهو مسنجر رو توضیح بدم، اگر برای لاگین به یاهو میل نیز با این ارور مواجه هستید، این ممکن است به دلیل تکرار لاگین ناموفق باشه که به دلیل مسائل امنیتی اکانت شما به مدت 24 ساعت لاک خواهد شد. در این فاصله شما باید منتظر باشید. بعد برای لاگین به یاهو میل از مرورگر دیگری استفاده کنید. و در مورد مسنجر پیشنهاد میشه از کنترل پنل در Internet Options تب Connections بر روی LAN Settings کلیک کنید و مطمئن بشید که تمام آپشنها بدون تیک باشند و از نرم افزارهای فیل.تر استفاده نکنید. امیدوارم این کمکتون کنه.

rodfile.ir
February 9th, 2013, 00:24
با توجه به اینکه اشاره کردید که قادر به لاگین به یاهو میل نیستید، قبل از اینکه راه حلهای مشکل مربوط به یاهو مسنجر رو توضیح بدم، اگر برای لاگین به یاهو میل نیز با این ارور مواجه هستید، این ممکن است به دلیل تکرار لاگین ناموفق باشه که به دلیل مسائل امنیتی اکانت شما به مدت 24 ساعت لاک خواهد شد. در این فاصله شما باید منتظر باشید. بعد برای لاگین به یاهو میل از مرورگر دیگری استفاده کنید. و در مورد مسنجر پیشنهاد میشه از کنترل پنل در Internet Options تب Connections بر روی LAN Settings کلیک کنید و مطمئن بشید که تمام آپشنها بدون تیک باشند و از نرم افزارهای فیل.تر استفاده نکنید. امیدوارم این کمکتون کنه.

ممنون که راهنمایی کردید

24 ساعت که گذشته 10 روز شده

راه حل دوم هم که گفتید جواب نداد

شما متنی که در صفجه قبل گذاشتم رو ببینید

یاهو دلیل بن کردن بنده رو گفتن ولی من متوجه نشدم چرا این کارو کردن

CloudSupport.ir
February 9th, 2013, 01:36
من فکر میکردم اکانت شما غیر فعال نشده، متاسفانه این پاسخ یاهو میل یک جواب آماده هست و با تماس بیشتر با پشتیبانی یاهو میل از این طریق هم فقط جواب آماده کپی پیست خواهد شد.

rodfile.ir
February 11th, 2013, 01:43
من فکر میکردم اکانت شما غیر فعال نشده، متاسفانه این پاسخ یاهو میل یک جواب آماده هست و با تماس بیشتر با پشتیبانی یاهو میل از این طریق هم فقط جواب آماده کپی پیست خواهد شد.

جواب اماده نمیشه گفت

اگه نام ارسال کننده اخر نامه رو توجه کنید متوجه میشید که این نامه توسط شخص ارسال شده

و دلیل دیگه که 4 روز بعد از پر کردن فرم برام این ایمیل ارسال شده

فقط من دقیق متوجه نشدم که اینا چی میگن

CloudSupport.ir
February 11th, 2013, 02:13
جواب اماده نمیشه گفت

اگه نام ارسال کننده اخر نامه رو توجه کنید متوجه میشید که این نامه توسط شخص ارسال شده

و دلیل دیگه که 4 روز بعد از پر کردن فرم برام این ایمیل ارسال شده

فقط من دقیق متوجه نشدم که اینا چی میگن
این نوع جواب canned reply محسوب میشه. در حقیقت توضیح یا درخواست شما توسط پشتیبانی یاهو میل نادیده گرفته میشه.
در اون جواب هم تنها به شرایط سرویس و دلایل کلی مربوط به بلاک شدن اکانت اشاره شده.

rodfile.ir
February 15th, 2013, 12:31
چه جوابی باید بهشون بدم
همون ایمیلی که اومدیه رو ریپلی کنم کفایت می کنه

mo_mohit1
February 15th, 2013, 14:26
منم ده روزه دو تا از ای دی هام مکل دارن و میزنه قفل شده/رمز رو عوض کردم با موزیلا وارد میشم ولی با یاهو مسنجر میزنه قفله/دلیلیش چیه؟!!!!؟؟؟؟

CloudSupport.ir
February 15th, 2013, 14:54
چه جوابی باید بهشون بدم
همون ایمیلی که اومدیه رو ریپلی کنم کفایت می کنه
مطمئن نیستم ریپلای به اون ایمیل کمکی کنه.

CloudSupport.ir
February 15th, 2013, 14:58
منم ده روزه دو تا از ای دی هام مکل دارن و میزنه قفل شده/رمز رو عوض کردم با موزیلا وارد میشم ولی با یاهو مسنجر میزنه قفله/دلیلیش چیه؟!!!!؟؟؟؟
اگر منظور شما پیغام Your account has been locked... ارور 81003003 هست، این به دلیل تغییر آی پی شما هست. شما همچنان میتونید با آی پی قبلی به یاهو مسنجر لاگین کنید. برای لاگین با آی پی جدید، با آی پی مورد نظر از طریق یاهو میل لاگین کنید و کد امنیتی، جواب سوال یا کدی که به ایمیل دیگر شما فرستاده میشود را وارد کنید، مشکلتون حل خواهد شد.

mo_mohit1
February 15th, 2013, 17:27
اگر منظور شما پیغام Your account has been locked... ارور 81003003 هست، این به دلیل تغییر آی پی شما هست. شما همچنان میتونید با آی پی قبلی به یاهو مسنجر لاگین کنید. برای لاگین با آی پی جدید، با آی پی مورد نظر از طریق یاهو میل لاگین کنید و کد امنیتی، جواب سوال یا کدی که به ایمیل دیگر شما فرستاده میشود را وارد کنید، مشکلتون حل خواهد شد.
ممنون واقعا//درست شد

rodfile.ir
February 18th, 2013, 23:21
ببخشید من مجدد از طریق فرم باهاشون تماس گرفتم و گفتم من حدود 7 ساله این ای دی رو دارم و مشکلی درست نکردم
من نمی دونم چرا ای دی من به این مشکل بر خورده

و جوابی که بهم دادن این بوده

If this issue is not resolved to your satisfaction, you may reopen it within the next 3 days.

Thank you for allowing us to be of service to you.

البته درست متجوه نشدم چی میگه

فکر کنم می گه تا 3 روز دیگه می تونی از ای دی استفاده کنی درسته؟

CloudSupport.ir
February 19th, 2013, 00:09
ببخشید من مجدد از طریق فرم باهاشون تماس گرفتم و گفتم من حدود 7 ساله این ای دی رو دارم و مشکلی درست نکردم
من نمی دونم چرا ای دی من به این مشکل بر خورده

و جوابی که بهم دادن این بوده

If this issue is not resolved to your satisfaction, you may reopen it within the next 3 days.

Thank you for allowing us to be of service to you.

البته درست متجوه نشدم چی میگه

فکر کنم می گه تا 3 روز دیگه می تونی از ای دی استفاده کنی درسته؟
به نظر میاد این جواب کامل نیست.
خیر، این به این معنی هست که اگر این موضوع حل نشده، تیکت رو در 3 روز آینده دوباره باز کنید.

shazo
February 19th, 2013, 00:18
سلام.. عزیز برن یاهو رو delete کن..

rodfile.ir
February 19th, 2013, 15:58
به نظر میاد این جواب کامل نیست.
خیر، این به این معنی هست که اگر این موضوع حل نشده، تیکت رو در 3 روز آینده دوباره باز کنید.

خوب اخه تیکت ایمیلی هست
و من زمانی که ریپلی میدم می گه باید فرم پر کنید

فرم هم پر می کنم پشتیباناشون عوض میشه

Download
August 17th, 2013, 16:02
منم همین مشکلو دارم و پسورد هم ریست نمیشه و ارور میده

لطفا کمک کنید

mahkoom021
August 18th, 2013, 02:38
این مشکل 2 ماه پیش واسه منم پیش اومده
دقیقا یهو یاهو پرید بیرون و این ارور رو زد و دیگه انلاین هم نمیشه پسورد رو ریست کرد
به خود پشتیبانی یاهو تیکت دادم بهشون کل ماجرا رو گفتم و گفتم که ایدی یاهو 2 ساله واسه منه همه مشخصات رو هم دادم
اما بازم واسم بازش نکردن گفتن که postal code و birth Date رو باید بدی
منم اصلا یادم نمیومد 2 سال پیش چی دادم واسه همین دیگه باز نشد که نشد :(

saber2298
September 1st, 2013, 13:05
سلام
در صورت امکان بنده رو در یاهو اد کنید
بنده یه آیدی دی اکتیو شده دارم،در صورتی بتونید درستش کنید هزینه رو پرداخت می کنم
اینو اد کنید بی حمت
info.sourcebaran@yahoo.com
با تشکر

saber2298
September 1st, 2013, 13:13
سلام
در صورت امکان بنده رو در یاهو اد کنید
بنده یه آیدی دی اکتیو شده دارم،در صورتی بتونید درستش کنید هزینه رو پرداخت می کنم
اینو اد کنید بی حمت
info.sourcebaran@yahoo.com
با تشکر

yazd-host
September 1st, 2013, 13:31
دوستان ایدی منم دی امکتیو شده
هر کس بتونه برش گردونه
30.000 تومان بهش میدم
ایدی جدیدمو اد کنید تا مشخصات ایدی قبلی رو بدم:
seofa_org@yahoo.com

press
September 2nd, 2013, 23:52
سلام دوستان

تو 12 سال 2 بار ای دی من دی اکتیو شده بود

1 بارش سال 2006 یه بارش هم 1 هفته پیش که ای دی یاهو 2006 رو کلا قیدش رو زده بود

هفته پیش تو یاهو مسنجر داشتم کار می کردم یه هویی از یاهو انداخت بیرون . هر کاری کردم نتونستم لوگین کنم

تو یاهو میل هم خواستم برم نشد

رفتم قسمتی که پسورد رو ریست کنم یه ارور داد که عکس زیر هست

http://rodfile.ir/images/wu4xpjky3hppxjzu7wl.jpg

بعد روی کانتکت کلیک کردم یه صفحه ای اومد که زیاد سر در نیاوردم منظورش چیه

دوستان ممکنه کامل در این مورد کمکم کنید؟

اینم صفحه کانتکت

اگه بشه منظر هر فیلد رو بهم بگید ممنون میشم

http://rodfile.ir/images/km9ery3m9wszdqs7ifru.png

با سلام . همانطور که در عکس میبینیم یاهو آیدی شما از جانب شخصی در قالب TOSبه یاهو ریپورت داده شده است و به هیچ عنوان قابل ری اکتیو شدن نمیباشد . دوستانی که سوال میپرسند پس چیکار کنیم که آیدیمون دی اکتیو نشه ؟ خدمت این دوستان باید عرض کرد که دو پسوند att.net و rogerss تحت هیچ شرایطی دی اکتیو نمیشوند پس بهتر است برای آیدی ساختن از این پسوند ها استفاده شود

TOS = قوانین بین المللی یاهو که در صورت نقض از جانب دارنده ی آیدی ، دی اکتیو میشود که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قابل ری اکتیو شدن نیست .

سپاس