PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت خرید دلاری شما با كريدت كارد ، هر دلار فقط 3300 تومان

HAMIDELECTRONIC
February 3rd, 2013, 09:50
سلام
پرداخت خرید دلاری شما با كريدت كارد ، هر دلار فقط 3300 تومان
خرید لایسنس (vbbultin,123flashchat,whmphp,softaculous و ...)
خرید انواع نرم افزار
خرید انواع قالب
و ...

کسانی که خرید بالاتر داشته باشن با قیمت کمتر انجام میدیم(البته زیاد پایین نه نزدیک 100 تا 200 تومان پاینتر)
در مورد اینکه ارزون میدیم اینه که قبلا دلار ارزون خریداری کردیم و الان میخوایم بفروشیم
دوستانی پرداخت دارن با ایمیل من در یاهو در ارتباط باشند (ایمیلم در امضا بنده هست)

bepad
February 3rd, 2013, 09:54
دلار ارزون شد؟

HAMIDELECTRONIC
February 3rd, 2013, 10:07
دلار ارزون شد؟

سلام . خیر ارزون نشد . ارزون میدیم

MagicVps.Com
February 3rd, 2013, 13:00
سلام
خرید انواع نرم افزار
خرید انواع قالب
و ...

کسانی که خرید بالاتر داشته باشن با قیمت کمتر انجام میدیم(البته زیاد پایین نه نزدیک 100 تا 200 تومان پاینتر)
در مورد اینکه ارزون میدیم اینه که قبلا دلار ارزون خریداری کردیم و الان میخوایم بفروشیم
دوستانی پرداخت دارن با ایمیل من در یاهو در ارتباط باشند (ایمیلم در امضا بنده هست)

دوست عزیز قضیه مشکوکه قبل هم که خردیه باشید دلاری 1000 هم خردیه باشی الان پیپیال 4 تومن و یا بالای 4 تومن هست شما همن الان 3800 هم بدی همش سیم ثانیه ازت میخرن همش را اینکه 3300 هست مشکوک اندر مشکوک هست

HAMIDELECTRONIC
February 3rd, 2013, 13:26
دوست عزیز قضیه مشکوکه قبل هم که خردیه باشید دلاری 1000 هم خردیه باشی الان پیپیال 4 تومن و یا بالای 4 تومن هست شما همن الان 3800 هم بدی همش سیم ثانیه ازت میخرن همش را اینکه 3300 هست مشکوک اندر مشکوک هست

دوست عزیز مجبورتون نکردیم خرید کنید!!!
تا حالا هم یک لایسنس 123flashchat و whmphp و softaculous تحویل داده شده :

11207

11208

11209

و تا فردا هم یک خرید 4000 دولاری دیگه دارن براشون انجام میدهیم
برای اطمینان هم ما اول خرید میکنیم اسکرین شات میدیم از پرداخت بعد خریدار پول واریز میکنه و ما هم تحویل میدهیم (البته برای همه اینکار انجام نمیدیم چون 3 بار پیش اومد که بعد خرید طرف زیرش زد:|)

موفق باشید

MagicVps.Com
February 3rd, 2013, 13:31
فقط جهت شفاف ساری باید بم که تا 45 روزپیپیال این امکان داره که برگشت پول کرد به همین راحتی خریدکردن ملاک نیست شما النا بارحتی میتوین خرید کنید بعداز چند روز تقاضای برگشت کنید و به حسابتون برگشت میشه

HAMIDELECTRONIC
February 3rd, 2013, 13:36
فقط جهت شفاف ساری باید بم که تا 45 روزپیپیال این امکان داره که برگشت پول کرد به همین راحتی خریدکردن ملاک نیست شما النا بارحتی میتوین خرید کنید بعداز چند روز تقاضای برگشت کنید و به حسابتون برگشت میشه

عزیزم به عنوان تاپیک توجه کن!!!! :

Talahost.Com
February 3rd, 2013, 14:08

زمان شاه خائنه؟

HAMIDELECTRONIC
February 3rd, 2013, 15:09
اولا من روز اولم نیست که دارم اینترنت کار میکنم، خودم هاستینگ دارم
دومن نرخ اصلی دلار معلوم نیست هر سایتی یا شخصی نرخ خودشو میده، یکی 5 تومان میخواد بده یکی کم میخواد بده، این دیگه بستگی به خود شخص داره، و اگر شما به کم راضی نیستید، میتونید از بقیه خریداری کنید و انتخاب با خودتون هست و مجبور نشدین.

اگر دوست ندارید خرید کنید ممنون میشم اینجا اسپم نکنید.

tab22tab
February 3rd, 2013, 15:43
دوست عزیز میتونید از datashack.net برامون سرور خریداری کنید؟

HAMIDELECTRONIC
February 3rd, 2013, 16:22
دوست عزیز میتونید از datashack.net برامون سرور خریداری کنید؟

پ.خ شد.

دلار بازار امروز هم به 3790 کاهش یافت

اشکان
February 3rd, 2013, 16:38
دوستان کسی خرید کرده؟
اگه کسی خرید کرده پرداخت شده بگه.:)

capitan
February 3rd, 2013, 17:13
حذف شد

alireza.076
February 3rd, 2013, 20:41
پ.خ شد.

دلار بازار امروز هم به 3790 کاهش یافت

3790 تومن وبمانی کجا بود دوست عزیز!!!!
4125 تومن

HAMIDELECTRONIC
February 4th, 2013, 16:19
3790 تومن وبمانی کجا بود دوست عزیز!!!!
4125 تومن

مثل اینکه همه میان فقط پست میدن دیگه پستهارو نمیخونن:|:|:|:|
عزیز من نوشتم دلار بازار!!!!!!!!!!!!
توی پست من اصلا وبمانی از کجا پیدا کردی؟؟؟؟؟؟:|

shahed.zare
February 11th, 2013, 02:44
سلام . ٢٠-٢١ دلار واسه تمديد دامين پرداخت ميكني ؟ قيمت هم محبت ةن . مرسي

omidppm
February 11th, 2013, 03:59
به وب مانی هم واریز میکنید؟

mojtaba_azad
May 28th, 2013, 00:35
سلام
خرید انواع نرم افزار
خرید انواع قالب
و ...

سلام
این دامنه ها هر کدوم به قیمت 4500 بفروش میرسد!

با سلام خدمت شما عزیزان عزیز :
آقای حمید حق پرست با آی دی hamidelectronc
کلاه برداری بیش نیست با سند و مدرک این حرف ها را خدمدتان عرض مینمایم . ایشون مدتی به بنده ریسلری وب هاستینگ دادن و بعد 3 ماه مشاهده شد بعد از 3 روز قعطی سایت ها فهمیدیم که سایت خود ایشان که :
http://www.marivanhost.com
هم تعطیل نموده تا ما تیکت نزنیم و طبق مکالمات در یاهو که با ایشان داشتیم ایشان فرمودن یا شما باید از ما سرور مجازی و کریو حتما از ما بخرید تا ما سرویس شما رو فعال کنیم که با قبول ننمودن ما یا به عبارتی باج ندادن به ایشان سرویس مارو فعال نکردند و ما برای پس گرفتن فایل ها از ما پول خواستند در صورتی که کلاه برداری از سمت ایشان بود و تا دیدند پاسخی به اخازی ایشان ندادیم حال از روی باز پس دادن فایل ها از ما بابت هر سایت پول می خواستند .
و العان با نام سایت جدید مشغول فعالیت کلاه برداری می باشند :
http;//www.marivansoft.com
خواهشا مدیران عزیز بررسی کنند و انجور اشخاص رو شناسایی و از سایت بیرون کنند تا با بی تجربگی و بی مسئولیتی دیگران رو دچار مشکل نکنند .
من نمیخوام کسیو خراب کنم و تمامی این حرف ها جز حقیقت چیزی نیست .
تصاویر مکالمات با آقای حمید حق پرست با آی دی : HAMIDELECTRONIC
دانلود kolah bardari zip (http://uplod.ir/clk9mj2vl5vj/kolah_bardari.zip.htm)
13473134741347513476134771347813479

capitan
May 28th, 2013, 08:51
با سلام . دوست عزیزم بله صحبتتون کاملا درسته ایشون سر خرید دلاری 2 میلیون از من و شریکم بالا کشیدن دو نفر هستیم اکه کس دیکه ای هست بکید که تعدادی باهم بریم پلیس فتا برای شکایت.مدارک کاملی دارم از هیستوری مکلامه و ...

capitan
May 28th, 2013, 08:56
در ضمن مدارک کاملی دارم که تایید میکنه تمامی دلارهایی که میفروختن هکی بوده و هست.

mojtaba_azad
May 28th, 2013, 09:31
در ضمن مدارک کاملی دارم که تایید میکنه تمامی دلارهایی که میفروختن هکی بوده و هست.

داداش من در خدمتم مکالمات کلاه بردارانه ایشون در رابطه به من هم موجوده که آپلود کردم در هر صورت خبرم کنید من هرجا تاپیک بزنه این کلاه بردار رو معرفی میکنم

capitan
May 28th, 2013, 10:02
لطفا از طریق یاهو در تماس باشید . هر کسی که از این کلاهبردار خرید کرده در تماس باشه برای پس گرفتن حقش:79:

mamad_ir
May 28th, 2013, 10:22
ایشون کلاهبردارن وقتی هزینه واریز کردم شماره تلمو لیست رد قرارا دادن پیگیر هستیم تا جلو این اشخاص گرفته بشه

mirhendi
May 28th, 2013, 11:52
یاعلی
اقا ساعتی چند اموزش میدی؟:d
به نظر من اگه این صحبت ها درست باشه نرفتن به سمت پلیس فتا اشتباه محض هست!!!
یارو میگه چرا سایت قعطه میگین اگه ناراحتین هزینه بک اپ هر سایتو بدین برین؟؟؟

capitan
May 28th, 2013, 12:13
Dar hale jam avari madarek va shaki ha hastim. Ta alan 4 nafar

capitan
May 29th, 2013, 12:57
دوستان عزیز این کلاهبردار سعی در از بین بردن مدارک داره دو تا از آیدی های ما که هیستوری توش بوده رو دی اکتیو کردن که خدا رو شکر ازشون قبلا بکاپ گرفته بودیم
شما هم از اطلاعاتتون پشتیبان بگیرید که خدای نکرده به هدف شومش نرسه

+ اس ام اس های تهدید آمیز نیز از طرف ایشون دریافت شد بعد از بالا آوردن این تاپیک :->

HAMIDELECTRONIC
May 29th, 2013, 15:50
دوستان عزیز این کلاهبردار سعی در از بین بردن مدارک داره دو تا از آیدی های ما که هیستوری توش بوده رو دی اکتیو کردن که خدا رو شکر ازشون قبلا بکاپ گرفته بودیم
شما هم از اطلاعاتتون پشتیبان بگیرید که خدای نکرده به هدف شومش نرسه

+ اس ام اس های تهدید آمیز نیز از طرف ایشون دریافت شد بعد از بالا آوردن این تاپیک :->

کجا اس ام اس تهدید فرستادم ؟ آخه کوچولو تو عددی نیستی تا تهدید کنمت!! تو اگر راست میگفتی همون باری که اس ام اس دادی که تو پلیس فتا هستم شکایت میکردی نه اینکه وقت بگذرونی!
من کلاهبردارم یا تو که میخواستی به صرافیها دلار هکی بفروشی؟
من کلاهبردارم یا تو که یک شماره حساب بی صاحب میخواستی تا پول مشتری لایسنس 123flashchat بالا بکشی؟
من کلاهبردارم یا تو که به مشتریت گفتی ازش لایسنس خریدم اما لایسنس سوخته؟
بازم بگم؟

capitan
May 29th, 2013, 16:00
کجا اس ام اس تهدید فرستادم ؟ آخه کوچولو تو عددی نیستی تا تهدید کنمت!! تو اگر راست میگفتی همون باری که اس ام اس دادی که تو پلیس فتا هستم شکایت میکردی نه اینکه وقت بگذرونی!
من کلاهبردارم یا تو که میخواستی به صرافیها دلار هکی بفروشی؟
من کلاهبردارم یا تو که یک شماره حساب بی صاحب میخواستی تا پول مشتری لایسنس 123flashchat بالا بکشی؟
بازم بگم؟
1 . نگفتم پلیس فتا هستم گفتم در حال جمع آوری مدارک و شاکیات هستم .
در ضمن
خب میگم ساده ای همینه دیگه : )
من همه اینا رو گفتم و پرسیدم که میفروشی گفتی اره ، اما چیزی به این عناوین ازت خریدم ؟
:)) یکم فکر کن ، بعد حرف بزن .
دلار هکی قابل فروش نیست ؛ حرف بی مورد نزن ..
تمام اس ام اس هات که cc دارم فلان قیمت و این چیزا ، و هیستوری اون موقع که میگفتی حساب مال خودمونه و قبلا پول ریختیم الان میخایم بفروشیم رو داریم
خودتو بدتر خراب نکن . : )

capitan
May 29th, 2013, 16:14

مدرک از لایسنسی که جنابعالی با دلار هکی و غیرقانونی تهیه کردید و سوخت پیوست شد . دیگه چی دارید بگید ؟

http://up.vbiran.ir/uploads/13698278013632_0madrak1.pnghttp://up.vbiran.ir/uploads/136982780125414_1madrak2.png

HAMIDELECTRONIC
May 29th, 2013, 16:21
1 . نگفتم پلیس فتا هستم گفتم در حال جمع آوری مدارک و شاکیات هستم .
در ضمن
خب میگم ساده ای همینه دیگه : )
من همه اینا رو گفتم و پرسیدم که میفروشی گفتی اره ، اما چیزی به این عناوین ازت خریدم ؟
:)) یکم فکر کن ، بعد حرف بزن .
دلار هکی قابل فروش نیست ؛ حرف بی مورد نزن ..
تمام اس ام اس هات که cc دارم فلان قیمت و این چیزا ، و هیستوری اون موقع که میگفتی حساب مال خودمونه و قبلا پول ریختیم الان میخایم بفروشیم رو داریم
خودتو بدتر خراب نکن . : )

چرا خودت یه کم به مخ پوکت فشار بیار گفتی دارم میرم پلیس فتا!!;)
مگه نمیگفتی 100 تومان از پول بده من بقیه پول حق خودته راست میگی؟ یادت رفت اس ام اس هایی که دادی؟:78:
تو گفتی دلار به حساب صرافیها بفرستم!! اما من گفتم کار درستی نیست تو ترسیدی یادت رفته؟:))
اره حساب مال خودم بود به خاطر تو بن شد خریدی که از 123فلشچت کردی! اینم یادت نرفته که؟؟
خودت هم اس ام اس دادی که تقصیر خودت بوده که لایسنست خراب شده!!! اینم حتما یادت رفته درسته؟:71:

capitan
May 29th, 2013, 16:25
چرا خودت یه کم به مخ پوکت فشار بیار گفتی دارم میرم پلیس فتا!!;)
مگه نمیگفتی 100 تومان از پول بده من بقیه پول حق خودته راست میگی؟ یادت رفت اس ام اس هایی که دادی؟:78:
تو گفتی دلار به حساب صرافیها بفرستم!! اما من گفتم کار درستی نیست تو ترسیدی یادت رفته؟:))
اره حساب مال خودم بود به خاطر تو بن شد خریدی که از 123فلشچت کردی! اینم یادت نرفته که؟؟
خودت هم اس ام اس دادی که تقصیر خودت بوده که لایسنست خراب شده!!! اینم حتما یادت رفته درسته؟:71:

گفتم در صورتی که مشکل پیش نیاد ، فکر کردم به راه راست اومدی و میخای جبران کنی ، نه اینکه پول بگیری در بری : )
دلار کردیت کارت رو نمیشه انتقال داد این هزار بار ، حالا باز حرف بزار تو دهن من : )
حساب مال تو بود ؟ اسم تو Lumbida هست ؟ : ) )
یا اسم دوست دخترتون Jennifer Parker هست ؟
شیکاگو زندگی می کنی آیا ؟
کردیت کارد بن نمیشه به خاطر خرید : )
اونم برا این بود که کارم راه بیوفته و نه چیز دیگه ای ، ادامه بده ..

capitan
May 29th, 2013, 16:35
اصلا تمامی این ها به کنار : ))
اگه از خودت شک نداری چرا هر دو تا آیدی که باهاشون باهات در ارتباط بودم و هیستوری مکالمه توش بود دی اکتیو شدن ؟
اونم به طور ناگهانی : ))

Gostarhost
June 2nd, 2013, 23:35
ا سلام ، و احترام
پیرو درخواست وشکایات برخی (نمایندگان ،مشتریان گرامی ) به اطلاع می رساند گستر هاست با 3 دامنه ثابت و 2 انجمن متعلق به شرکت مهندسی فرزانه گستر (سهامی ) خاص بوده. (Gostarhost.net) (Gostarhost.com)(Gostarhost.ir) - وجناب آقای سید حمید حق پرست هیچگونه سمتی در این گروه نداردند.والبته با توجه به دردسرهایی که نامبرده برای ما ایجاد نمود.که بنا به دلایلی از گفتن آن معذور هستیم. همچنین تشخیص مدیران ارشد مجموعه تصمیم بر ارتقا (تعویض سرور گرفته شد) که این کار کلا با یاری
خداوند در مدت یک روز تعطیل انجام گردید. لذا با نظر به اینکه بعضی از مشتریان ونمایندگان در تنظیمات (دامنه) بر روی سرور قبلی مانده بودند سایت آنها بالا نمی آمد
وسایتهای این مجموعه فقط وفقط در زمان تست امنیت به مدت کوتاهی قطع بودند.
از کلیه مشتریان ونمایندگان عذر خواهی نموده وخواهشمند است فقط با خطوط ثابت شرکت تماس حاصل نمایند . لازم به ذکر است اطلاعات کلیه نمایندگان ومشتریان موجود
وکارشناسان ما آماده پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد هستند. ساعته به شما عزیزان .
در پایان خاطر نشان می گردد برخی نمایندگان طی تماس تلفنی در کمتر از 10 دقیقه بدون هیچ مشکلی سایتهای خود وزیر مجموعه را فعال نموده اند. بدون پرداخت هزینه
وامید بر آن داریم همواره خانواده گستر هاست را گسترش دهیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ما بهترین نیستم اما اعتقاد داریم همواره در تمام مواقع احترام به مشتری لازم وحق بامشتری می باشد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قبلا از صبر وشکیبایی همکاران صمیمانه سپاسگزاریم

تربت نیا - گستر هاست

HAMIDELECTRONIC
June 8th, 2013, 20:05
گفتم در صورتی که مشکل پیش نیاد ، فکر کردم به راه راست اومدی و میخای جبران کنی ، نه اینکه پول بگیری در بری : )
دلار کردیت کارت رو نمیشه انتقال داد این هزار بار ، حالا باز حرف بزار تو دهن من : )
حساب مال تو بود ؟ اسم تو Lumbida هست ؟ : ) )
یا اسم دوست دخترتون Jennifer Parker هست ؟
شیکاگو زندگی می کنی آیا ؟
کردیت کارد بن نمیشه به خاطر خرید : )
اونم برا این بود که کارم راه بیوفته و نه چیز دیگه ای ، ادامه بده ..

مثل اینه که من بهت گفتم انتقال داده نمیشه!!!! :))
میخوای حساب به اسم ایرانی و ادرس ایران باشه؟؟؟ واقعا که دیگه تو کی هستی8-| یه کم فک کن بعد پست بده
در ضمن با چه مدرکی میگی من ای دی بدرد نخور تورو دی اکتیو کردم؟:))
عزیزم برو به مشقات برس این حرفهارو تا الان خیلیها زدن و میزنن.
اینم یادت باشه که همیشه با منطق حرف بزن و قبل دادن پست یه کم فکر کن به متنی که میخوای پست کنی;)