PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با وی پی اس ایران

salehnia
February 3rd, 2013, 02:58
سلام
بعد از چند روز جستجو دست آخر از یکی از سرویس دهنده های که برخی از دوستان پیشنهاد دادن یک وی پی اس ( ویندوز 2008 ) خریداری کردم .

باهام تماس گرفتن گفتن شبکه قطع شده ! و توی مانیتورینگ هم مشخص کردن که 8 گیگ دانلود داشتم و..
و تیکتی هم که زدن به شرح زیر بود :
===============
مصرف شما تا الان :
دانلود : 26.6 گیگ
آپلود : 20.7 گیگ
===============

در صورتی که بنده فقط یک فایل 1 گیگ و نیم دانلود کردم .
و در هیچ سایتی هم آپلود نداشتم ( اونم 20 گیگ !!)

برنامه های نصبی هم یک آنتی ویروس endpoint و Sqlserver 2012 و نصب و کانفیگ IIS بوده .

هرچی هم به دوست عزیزمون عرض میکنم بنده انقدر دانلود نداشتم و اصلا آپلود هم نداشتم میفرماییند رو حساب مانیتورینگ ..

به هر حال می خوام ببینم این حجم از دانلود و مخصوصا آپلود چطوری مصرف شده !
( ضمن اینکه سایتی هم روی سرور نبوده و سرور کاملا کم کار بوده ) کسی هم ای پی سرور رو نداشته و ما صرفا در مرحله آزمایش بودیم ! همین!

لطفا اسم سرویس دهنده رو نپرسین و اگر هم حدس زدید عنوان نکنید که حق و حقوق کسی پایمال نشه .

diges
February 3rd, 2013, 03:14
ممکن سرور ویرسی شده باشه یا ویندوز به صورت مرتب آپدیت شده باشه همه این موراد می تونه باشه شما یک اسکرین شات درخواست کنید تا مطمین بشید .

salehnia
February 3rd, 2013, 03:20
ممکن سرور ویرسی شده باشه یا ویندوز به صورت مرتب آپدیت شده باشه همه این موراد می تونه باشه شما یک اسکرین شات درخواست کنید تا مطمین بشید .

ویروس هر سری 8 گیگ فایل دانلود میکنه !؟ یا ساعت 6 صبح 4 گیگ دانلود میکنه !؟ :)
ویندوز آپدیت 8 گیگ 4 گیگ میده بیرون ؟ اونم در قالب یک فایل ؟

لطفا متن کامل بخونید ..
سپاس

tizparvaz
February 3rd, 2013, 03:23
ویروس هر سری 8 گیگ فایل دانلود میکنه !؟ یا ساعت 6 صبح 4 گیگ دانلود میکنه !؟ :)
ویندوز آپدیت 8 گیگ 4 گیگ میده بیرون ؟ اونم در قالب یک فایل ؟

لطفا متن کامل بخونید ..
سپاس
یک نوع ورم وجود داره که خدا نکنه گرفتارش بشید در عرض چند روز 1 ترابایت و بسته به پورت شما داره در کل اینجوری بگم پیک مصرف پهنای باندتئرئ حساب کنید این ورم یک سره نگهش میداره رو پیکش برای ما در عرض 7 روز رو یه وی پی اس 4 ترابایت مصرف کرده بود :)

diges
February 3rd, 2013, 03:28
دوست من همه اینها بر اساس تجربه گفته می شه زمانی می شه دقیق جواب داد سرور رو بررسی کرد !

قبلا کاربر داشتم 500 گیگ پهنای باند طی یک روز مصرف کرده بود(سرور ویرسی شده بود) تنها راهکار شما گرفتن اسکرین شات هست .

compiler
February 3rd, 2013, 03:52
آقا ویروس که ساعت 6 صبح و 4 صبح سرش نمیشه!!
در ضمن ویروس که نمیشه گفت به قول دوستمون Worm هستند که فعالیت هاشون هم کاملا هدفمنده...شما سرور رو به روز کن و فایروال رو اکتیو کن و آنتی ویروس هم نصب کن
با سرعت پورت سرور 20 گیگ چیزی نیست که برادر :D

mmzznn
February 3rd, 2013, 10:26
سلام
این مصرفی که شما فرمودید نمی دونم در عرض چند روز بوده . ولی به نظر نمیاد باعثش ویروس و .. باشه .چون خیلی حجم بالایی نیست.
اما مشکلی که در برخی شبکه ها وجود دارد و بیشتر در سرورهای ایرانی به دلیل محدود بودن پهنای باند احساس می شود ، broadcast بالا هست. به این صورت که ارتباط سرورها در یک شبکه بزرگ باعث تاثیر گرفتن مصرف هر سرور از مابقی سرورهای دیگر موجود در شبکه میشه.

salehnia
February 3rd, 2013, 14:06
عزیزان
من عرض کردم ویروس یاب و فایروال END Point آپدیت شده نصب بوده و ضمن اینکه ویندوز هم آپدیت بوده ..
اگه ویروسی که 4 گیگ و 8 گیگ دانلود کنه و بعد هم 20 گیگ آپلود کنه ببخشیدا آنتی ویروس نصب نبوده گوشتکوب بوده !!

Kian
February 3rd, 2013, 14:41
بعضی آنتی ویرس ها از گوشکوب هم بی خاصیت ترند ...

speedy
February 3rd, 2013, 14:54
DNS چک کنید. اگر نصب هست
از برنامه resource monitor میتونید براحتی مصرف تک تک برنامه ها را از پهنای باند و ... ببینید

speedy
February 3rd, 2013, 16:58
خیر
در استارت فیلد search بزنید resource میاد برنامش

fr0nk
February 3rd, 2013, 17:09
توی run بزنید perfmon

از اونجا چک کنید

MehrganWeb
May 1st, 2013, 17:03
اظهار پشیمانی !
از تمامی مشتریان ( روبینا ) و کاربران عزیزی که این تاپیک رو خوندن
دعوت میکنیم فایل زیر رو ها دانلود کنند و بخونند
با عرض پوزش از همه مخصوصا جناب سجادیه
12827
یا علی

RoobinaServer
May 1st, 2013, 17:20
اظهار پشیمانی !
12827
یا علی

نتیجه معلوم شد.

درخواست بسته شدن تاپیک را به مدیران میدم امیدوار هستم قبول کنند.

یا حق

abbas141
May 1st, 2013, 17:22
شما از این وی پی اس برای چه کاری استفاده میکردید ؟

salehnia
May 1st, 2013, 22:43
نتیجه معلوم شد.

درخواست بسته شدن تاپیک را به مدیران میدم امیدوار هستم قبول کنند.

یا حق
این تاپیک مربوط به مشکل من بود و من هم نمی خواستم اسمی از شرکتی برده بشه که خودتون اومدین و عنوان کردید ( البته ظاهرا پست ها رو پاک کردید ) و البته من هم دیگه پیگیر نشدم ولی چون شما دو نفر تاپیک آبدیت کردید لازم دونستم یادآوری کنم.. !!
و من هنوز به جوابم نرسیدم و احساس من اینکه حق من ضایع شده (و من راضی نیستم )

اظهار پشیمانی !
12827
یا علی
اضهار پشیمانی رو میتونستید از طریق پیغام خصوصی عنوان کنید چون به هر حال برخی از پست های شما و روبیناسرو پاک شده .
دلیلی هم نداشت شما مشکلتون علنی از طریق این تاپیک پیگیری کنید چون هدف من این بود که میخواستم ببینم واقعا این اتفاق حقیقت داره و اینکه برای کسی اتفاق افتاده یا خیر که اگه خدای نکرده مصداق کلاهبرداری باشه، بشه جلوگیری کرد. .

RoobinaServer
May 2nd, 2013, 00:29
این تاپیک مربوط به مشکل من بود و من هم نمی خواستم اسمی از شرکتی برده بشه که خودتون اومدین و عنوان کردید ( البته ظاهرا پست ها رو پاک کردید ) و البته من هم دیگه پیگیر نشدم ولی چون شما دو نفر تاپیک آبدیت کردید لازم دونستم یادآوری کنم.. !!
و من هنوز به جوابم نرسیدم و احساس من اینکه حق من ضایع شده (و من راضی نیستم )

اضهار پشیمانی رو میتونستید از طریق پیغام خصوصی عنوان کنید چون به هر حال برخی از پست های شما و روبیناسرو پاک شده .
دلیلی هم نداشت شما مشکلتون علنی از طریق این تاپیک پیگیری کنید چون هدف من این بود که میخواستم ببینم واقعا این اتفاق حقیقت داره و اینکه برای کسی اتفاق افتاده یا خیر که اگه خدای نکرده مصداق کلاهبرداری باشه، بشه جلوگیری کرد. .

وقتی با کنایه نام برده بشه چه از شما چه از طرف کس دیگر (توضیح نمیدم در این مورد وقت گیره) بهتره شفاف سازی بشه.

جای درستی بیان کردند چون خیلی ها همچون شما این تاپیک را خواندند و همچون شما که میگفتید این مشکلات همه گانی هست و مشکل داریم بیان کردند، برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی هم پیگیر شدیم.(لازم شد میتوانم تصویری از تیکت شما قرار بدهم اگر یادتون رفته که ذکر کردید مشتری دیگر ما هم همین مشکل را داشته و آدرس همین تاپیک را دادید.)

در مورد حقتونم آخرین بار یادمه ترافیک اضافه بر سازمان مصرفی همه 0 شد و ازتون هزینه گرفته نشد چون طبق گفتتون نباید ما اجازه مصرف بالا میدادیم و مشتری را آزاد میگذاشتیم که حق با شما بود. دیگر نمیدانم چه حقی ضایع شده بفرمائید صاف بشه حقتون عزیز.(کلا بعد این که با بنده صحبت کردید و حرفتون را قبول کردم گذاشتید رفتید هزینه ای مازاد گرفته نشد ازتون - هرچند ترافیک بیش از حد به ما خسارت زد و اشتباه ما بود که باز گذاشتیم)

در مورد کلاه برداری هم اگر ما کلاه برداری میخواستیم بکنیم اینجایی که الان بعد 7 سال کاری هستیم نبودیم عزیز هنوز روبیناسرور را درست نشناختید بهتره بیشتر تحقیق کنید در حدی که اول به میزبان اطمینان کنید و بعد خرید کنید.

یه قول بانک پاسارگاد به شعار خوبی داره : آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ...

و این لطف خدا مطمئن باشید شامل کلاه بردار ها نمیشود.

--------------------
در کل تیکت شما را در سایتمان به حالت درحال رسیدگی در میاورم.
مبلغ 63 تومان پرداخت داشتید.

30% هزینه ترافیک + 2500 آیپی کلوکیشن کم شد.(هزینه های غیر قابل برگشت به ما)

41600 تومان باقیماند.

15 روز از 30 روز سرویس را استفاده کردید.(دقیقا 18 تحویل گرفتید و روز 3 ، ماه بعد به دلیل اتمام ترافیک قطع شد.)

20800 تومان داخل تیکت در سایت ما شماره کارت یا حساب اعلام نمائید به حساب شما واریز کنیم.(هزینه ای در اصل نباید برگشت بخوره ولی این هم چون ذکر کردید ناراضی هستید و دلیل بر این که نیاز به کلاه برداری نداریم)

لطفا کارت بانک پاسارگاد و ملی باشه حتما ، بانک دیگر 500 کارمزد کسر میشود از الان بگم خدمتتون.

--------------------

ارادتمند سجادیه
یا حق

MehrganWeb
May 2nd, 2013, 10:03
از مدیران خواهش مندیم تاپیک رو پاک کنند کلیه پست ها گزارش شده و اسپم است
باز هم پوزش از محمد سجادیه!
یا علی

salehnia
May 2nd, 2013, 10:35
وقتی با کنایه نام برده بشه چه از شما چه از طرف کس دیگر (توضیح نمیدم در این مورد وقت گیره) بهتره شفاف سازی بشه.

جای درستی بیان کردند چون خیلی ها همچون شما این تاپیک را خواندند و همچون شما که میگفتید این مشکلات همه گانی هست و مشکل داریم بیان کردند، برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی هم پیگیر شدیم.(لازم شد میتوانم تصویری از تیکت شما قرار بدهم اگر یادتون رفته که ذکر کردید مشتری دیگر ما هم همین مشکل را داشته و آدرس همین تاپیک را دادید.)

در مورد حقتونم آخرین بار یادمه ترافیک اضافه بر سازمان مصرفی همه 0 شد و ازتون هزینه گرفته نشد چون طبق گفتتون نباید ما اجازه مصرف بالا میدادیم و مشتری را آزاد میگذاشتیم که حق با شما بود. دیگر نمیدانم چه حقی ضایع شده بفرمائید صاف بشه حقتون عزیز.(کلا بعد این که با بنده صحبت کردید و حرفتون را قبول کردم گذاشتید رفتید هزینه ای مازاد گرفته نشد ازتون - هرچند ترافیک بیش از حد به ما خسارت زد و اشتباه ما بود که باز گذاشتیم)

در مورد کلاه برداری هم اگر ما کلاه برداری میخواستیم بکنیم اینجایی که الان بعد 7 سال کاری هستیم نبودیم عزیز هنوز روبیناسرور را درست نشناختید بهتره بیشتر تحقیق کنید در حدی که اول به میزبان اطمینان کنید و بعد خرید کنید.

یه قول بانک پاسارگاد به شعار خوبی داره : آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ...

و این لطف خدا مطمئن باشید شامل کلاه بردار ها نمیشود.

--------------------
در کل تیکت شما را در سایتمان به حالت درحال رسیدگی در میاورم.
مبلغ 63 تومان پرداخت داشتید.

30% هزینه ترافیک + 2500 آیپی کلوکیشن کم شد.(هزینه های غیر قابل برگشت به ما)

41600 تومان باقیماند.

15 روز از 30 روز سرویس را استفاده کردید.(دقیقا 18 تحویل گرفتید و روز 3 ، ماه بعد به دلیل اتمام ترافیک قطع شد.)

20800 تومان داخل تیکت در سایت ما شماره کارت یا حساب اعلام نمائید به حساب شما واریز کنیم.(هزینه ای در اصل نباید برگشت بخوره ولی این هم چون ذکر کردید ناراضی هستید و دلیل بر این که نیاز به کلاه برداری نداریم)

لطفا کارت بانک پاسارگاد و ملی باشه حتما ، بانک دیگر 500 کارمزد کسر میشود از الان بگم خدمتتون.

--------------------

ارادتمند سجادیه
یا حق

آقای عزیز اگه ی نفر بیاد بگه با وی پی اس ایرانی مشکل دارم شما اینو کنایه از خودتون میدونید ؟ ( چون وی پی اس ایران میدید دلیل بر این نیس که فقط شما اینکارو انجام میدید )

من به شما مارک کلاهبرداری نزدم ( جمله رو کامل بخونید گفتم " که اگه خدای نکرده مصداق کلاهبرداری باشه، بشه جلوگیری کرد " تا کلمه کلاهبرداری رو دیدید لطفا عکس العمل نشون ندید و کسی به شما این اتهامو نمیزنه )
من نمیدونم چرا اصرار دارید خودتون اینکار رو عمومی پیش ببرید .
در صورتی که من توی پست اول تاپیک عرض کردم " لطفا اسم سرویس دهنده رو نپرسین و اگر هم حدس زدید عنوان نکنید که حق و حقوق کسی پایمال نشه . " ولی ظاهرا شما این حق رو برای خودتون محترم نمیدونید !
حقی که از من ضایع شده زمان و هزینه کانفیگ سرور برای اون نرم افزار اتوماسیون اداری بود که دقیقا بعد از تمام شدن مراحل کار و تست سیستم به این مشکل برخورد کردیم .

اون مبلغی هم که فرمودید مبارک خودتون باشه .

salehnia
May 2nd, 2013, 10:38
از مدیران خواهش مندیم تاپیک رو پاک کنند کلیه پست ها گزارش شده و اسپم است
باز هم پوزش از محمد سجادیه!
یا علی
بیشتر حضور حضرتعالی باعث انحراف تاپیک هستش .

RoobinaServer
May 2nd, 2013, 13:32
آقای عزیز اگه ی نفر بیاد بگه با وی پی اس ایرانی مشکل دارم شما اینو کنایه از خودتون میدونید ؟ ( چون وی پی اس ایران میدید دلیل بر این نیس که فقط شما اینکارو انجام میدید )

من به شما مارک کلاهبرداری نزدم ( جمله رو کامل بخونید گفتم " که اگه خدای نکرده مصداق کلاهبرداری باشه، بشه جلوگیری کرد " تا کلمه کلاهبرداری رو دیدید لطفا عکس العمل نشون ندید و کسی به شما این اتهامو نمیزنه )
من نمیدونم چرا اصرار دارید خودتون اینکار رو عمومی پیش ببرید .
در صورتی که من توی پست اول تاپیک عرض کردم " لطفا اسم سرویس دهنده رو نپرسین و اگر هم حدس زدید عنوان نکنید که حق و حقوق کسی پایمال نشه . " ولی ظاهرا شما این حق رو برای خودتون محترم نمیدونید !
حقی که از من ضایع شده زمان و هزینه کانفیگ سرور برای اون نرم افزار اتوماسیون اداری بود که دقیقا بعد از تمام شدن مراحل کار و تست سیستم به این مشکل برخورد کردیم .

اون مبلغی هم که فرمودید مبارک خودتون باشه .

دقیقا از پستی که اشاره به ما شده پست هاتون در این تاپیک پاک شده بفرمائید نگاه کنید اولین پست مال چه شخصی هست به عنوان اسپم پاک شده.

نکته جالبش اینه که وقتی از ما سرویس داشتید طرز صحبتتون بهتر بود.

در کل هرچی بنده کوتاه میام ... انگار نه انگار سرویس شما مصرف داشته و نرم افزاری که دست شما بوده و به قول شما کانفیگ کردید خودتان. (خوبه ما کلا در بخش نرم افزار سرویس شما وارد نشدیم و دست نزدیم وگرنه ...)

دیگه کاری از بنده ساخته نیست و بیشتر وقتم ارزش دارد.

امیدوار هستم هرجا سرویس میگیرید موفق باشید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

salehnia
May 2nd, 2013, 15:16
دقیقا از پستی که اشاره به ما شده پست هاتون در این تاپیک پاک شده بفرمائید نگاه کنید اولین پست مال چه شخصی هست به عنوان اسپم پاک شده.

نکته جالبش اینه که وقتی از ما سرویس داشتید طرز صحبتتون بهتر بود.

در کل هرچی بنده کوتاه میام ... انگار نه انگار سرویس شما مصرف داشته و نرم افزاری که دست شما بوده و به قول شما کانفیگ کردید خودتان. (خوبه ما کلا در بخش نرم افزار سرویس شما وارد نشدیم و دست نزدیم وگرنه ...)

دیگه کاری از بنده ساخته نیست و بیشتر وقتم ارزش دارد.

امیدوار هستم هرجا سرویس میگیرید موفق باشید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

طرز صحبتم با شما تغییر نکرده و شما رو هم بد خطاب نکردم ( بجز" آقای عزیز .. ")

به قول شما من که کلا بیخیال شما شدم توی 17# پست همین تاپیک فرمودید: "کلا بعد این که با بنده صحبت کردید و حرفتون را قبول کردم گذاشتید رفتید هزینه ای مازاد گرفته نشد ازتون - هرچند ترافیک بیش از حد به ما خسارت زد و اشتباه ما بود که باز گذاشتیم" .

و این مشکلات رو کلا میزارم به حساب اینکه شرکت های ایرانی هنوز به اون کیفیت جهانی نزدیک نشدن و من هم هرچی به شما سروکله بزنم که من فایلی دانلود نکردم و.. راه به جایی نخواهد برد. حتی من توی اون تایم چک کردم کسی هم به سرور لاگین نکرده بوده ( که بگیم هک شدیم یا هر چیز دیگه ای !) و در نهایت دوستان در همین تاپیک گفتند یک کرم اینترنتی اومده دانلود کرده و رفته ( و حالا این فایل دانلودی کجای هارد گذاشته که معلوم نشد و اینکه شاید هم بعد همون ویروس محترم پاکش کرده هم معلوم نیست ) .

به هر حال بگذریم برادر ..

دیگه من رفتم از مخابرات یک خط نامحدود گرفتم وصل کردم به سرور و کارم کاملا راه افتاد.