PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت انتخاباتی بزنم ؟

follower
February 2nd, 2013, 21:49
سلام به همه ی دوستان.
من می خوام یه سایت با موضوع یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری بزنم و به طور تخصصی به این موضوع بپردازم و البته از طریق جلب بازدید کننده تبلیغات بگیرم و بقیه اش هم که می دونین... .
حالا سوالم از شما دوستان اینه که با توجه به این زمانی که تا انتخابات باقی مونده میشه یه سایتی زد که بتونه بازدید کننده ی زیادی داشته باشه ؟
به نظرتون چقدر زمان می گیره و چقدر سرمایه می خواد ؟
بعد به فرض که بازدیدکننده اش هم زیاد بود . تبلیغات رو میشه راحت گرفت یا دردسر داره ؟
به نظرتون اگه بگیره چقدر میشه ازش درآورد ؟

dedserver
February 2nd, 2013, 21:53
به نظر من خیر چون امسال اوضاع با 4 سال پیش فرق میکنه و بسیار گیر میدن همان طوری هم که خبر دارید طی یک هفته گدشته 15 خبرنگار را دستگیر کردند .

morteza.pr
February 2nd, 2013, 22:06
سلام و عرض ادب

خدمت استارتر محترم جسارت نباشه ولي اگه كلا وارد سياست نشيد خيلي بهتره ...

shazo
February 2nd, 2013, 22:08
سلام.. بعد که انتخابات تموم شد تکلیف سایت چی میشه ؟

babelirani
February 2nd, 2013, 22:11
سلام

اگه دنبال دردسری بزن ولی پیشنهاد میکنم چون بعد از انتخابات هم به هیچ دردی نمیخوره نزن + اینکه خیلیم ریسکه

follower
February 3rd, 2013, 00:16
به نظر من خیر چون امسال اوضاع با 4 سال پیش فرق میکنه و بسیار گیر میدن همان طوری هم که خبر دارید طی یک هفته گدشته 15 خبرنگار را دستگیر کردند .

بله ولی من می خوام تو چارچوب قانونی کار کنم. این خبرنگارها هم قضیه شون اطلاعاتی بوده و طبق اطلاعیه ی وزارت اطلاعات یه شبکه ی وابسته به انگلیس بودن که طی چند روز آینده جزییاتش مشخص میشه ... .
حالا پاسخ ها رو با این فرض بدید... . ممنون

fanix
February 3rd, 2013, 00:18
سیاست چارچوب نداره

هر جا ببیننبه ضررشون هست سریعا...

اگه از جونت سیر شدی بزن...

follower
February 3rd, 2013, 00:19
سلام.. بعد که انتخابات تموم شد تکلیف سایت چی میشه ؟

مقطعی هستش ... . بعد انتخابات، فعالیت سایت هم به پایان می رسه ...

follower
February 3rd, 2013, 00:21
سلام

اگه دنبال دردسری بزن ولی پیشنهاد میکنم چون بعد از انتخابات هم به هیچ دردی نمیخوره نزن + اینکه خیلیم ریسکه

چرا همه همین رو می گن ... . پس این خبرگزاری ها چطور فعالیت می کنند ... ؟ میشه بگید چرا دردسر داره ؟

parsianweb
February 3rd, 2013, 00:28
یکی از دوستان من زده و دلایل خوبی برای این کارش داشت!

follower
February 3rd, 2013, 00:29
سیاست چارچوب نداره

هر جا ببیننبه ضررشون هست سریعا...

اگه از جونت سیر شدی بزن...

دیگه در این حد هم که شما می فرمایید نیست ... .

pardishosting
February 3rd, 2013, 00:39
اقا بزن .. اگه واقعا برنامه درست حسابی هم دارید ما هم اسپانسر هاست و چیزای دیگه ...

shazo
February 3rd, 2013, 00:50
خود نماینده هم بیان بگن نزن شما باز حرف خودت رو می زنی.. آقا بزن شاید گرفت واسه 4 ساله بعد من و دوستان هم زدیم..!

follower
February 3rd, 2013, 00:57
خود نماینده هم بیان بگن نزن شما باز حرف خودت رو می زنی.. آقا بزن شاید گرفت واسه 4 ساله بعد من و دوستان هم زدیم..!

:))
نه آخه می دونی چیه ! همه می گن نزن ولی نمی گن چرا نزن . بعد تا به الان هیچ کی جواب اون سوالای منو نداده ... . فقط گفتن بزن یا نزن !!!
شک دارم اصلا کسی اون پست اول منو خونده یا نه فقط از روی عنوان موضوع نظر داده !!!

i.sharifi
February 3rd, 2013, 05:03
این خبرنگارها هم قضیه شون اطلاعاتی بوده و طبق اطلاعیه ی وزارت اطلاعات یه شبکه ی وابسته به انگلیس بودن که طی چند روز آینده جزییاتش مشخص میشه ... .

همه مردم وابسته به بیگانگان و شبکه های اطلاعاتی غرب هستند ، مگر اینکه خلافش ثابت بشه .

delta
February 3rd, 2013, 07:13
چرا همه همین رو می گن ... . پس این خبرگزاری ها چطور فعالیت می کنند ... ؟ میشه بگید چرا دردسر داره ؟

بیا. اول باید مجوز بگیری... هر وقت گرفتی سلام ما رو هم برسون!! تا آن موقع فکر کنم دوره سیزدهم انتخاباته!! :))

صفحه اصلی | (http://www.samandehi.ir/mainMenuNLSam.html?conversationContext=2)

follower
February 3rd, 2013, 12:34
بیا. اول باید مجوز بگیری... هر وقت گرفتی سلام ما رو هم برسون!! تا آن موقع فکر کنم دوره سیزدهم انتخاباته!! :))

صفحه اصلی | (http://www.samandehi.ir/mainMenuNLSam.html?conversationContext=2)

اطلاعات غلط بت دادن دوست عزیز ... .
کی گفته باید تو سایت سازماندهی ثبت بشه ...
خبرگزاری ها رو چک کن متوجه میشی .

safinoor
February 3rd, 2013, 13:10
قراره توی این سایت چیکار کنید چه چیزی قرار بدید ؟ محتوا چیه ؟ در کل اگر حقوق نامزدهای انتخاباتی رو زیرپا نذاره و باعث نشه توی سایت جنگ اینترنتی پیش نیاد مشکلی نیست :-p (نظارت دقیق میخواد خصوصا کامنت ها)

Saati
February 3rd, 2013, 15:09
من که موضوع تاپیک رو دیدم شاخ در آوردم
سیاست پدر مادر نداره
صد در صد ***** میشه سایتتون
ما میگیم سایت فیلم موزیک نزنید خطریه فایده نداره ولی این یکی دیگه ... !!

haftsepehr
February 3rd, 2013, 18:03
آقا ما زدیم 7 سال پیش هیچ مشگلی هم برامون پیش نیومده سود خوبی هم داره به شرط اینکه چارچوب قانون حفظ بشه ...

اشکان
February 3rd, 2013, 18:14
نه
بیکاری سایت این جوری می زنی؟
بنظر من یه سایت دیگه بزن!!!

samancms
February 3rd, 2013, 18:26
سری که درد نمی کند دستمال نبندیم ...

TARIMEHR
February 3rd, 2013, 19:06
اگه جانب دارانه نباشه مشکلی پیش نمیاد
اما بخوایین قبل انتخابات یه نوع رای گیری راه بندازین ، از خجالتتون در میان

فقط در حد معرفی نامزدها و سوابق میتونین روش کار کنین

توهین ، افترا ، دروغگویی در مورد نامزدها و تبلیغ = .....

follower
February 3rd, 2013, 19:12
اگه جانب دارانه نباشه مشکلی پیش نمیاد
اما بخوایین قبل انتخابات یه نوع رای گیری راه بندازین ، از خجالتتون در میان

فقط در حد معرفی نامزدها و سوابق میتونین روش کار کنین

توهین ، افترا ، دروغگویی در مورد نامزدها و تبلیغ = .....

بله . همین مواردی که گفتین + یه چیزای جدید دیگه - موارد غیر مجاز مثل توهین و دروغ و ... .

redbull
February 3rd, 2013, 19:21
به نظر من اگر در چارچوب قوانین کشور باشه و موجب تحریک نباشه بسیار عالی هست.و چون هدف شما کسب درآمد هست میتونید تو این مدت کم درآمد خوبی کسب کنید.
ولی ای کاش در کل ایده تون رو اعلام نمیکردید چون 100% الان کسایی هستن که شما بهشون استارت زدید برای زدن همچین سایتی

follower
February 3rd, 2013, 19:28
به نظر من اگر در چارچوب قوانین کشور باشه و موجب تحریک نباشه بسیار عالی هست.و چون هدف شما کسب درآمد هست میتونید تو این مدت کم درآمد خوبی کسب کنید.
ولی ای کاش در کل ایده تون رو اعلام نمیکردید چون 100% الان کسایی هستن که شما بهشون استارت زدید برای زدن همچین سایتی

حواسم به این مورد بود دوست عزیز ولی این کار، کار هر کسی نیست ... . اگه نظرات رو خونده باشید خیلی ها گفتن فیل- تر می شی . چرا ؟ چون حد و مرز ها رو نمی شناسن. راستی الان هم اگه یه سرچ کنید کم نیستند تعداد این سایت ها ... .

compiler
February 3rd, 2013, 19:31
برای جذب ترافیک تو مبحث سئو استفاده از وب سایت های موقت در دوره های خاص و با موضوعاتی که تو اون دوره هر چند کوتاه رو بورسه یک تکنیک بهینه سازی محسوب میشه
اگر قانونی کار کنی و خودتو درگیر نکنی تصمیم بسیار خوبی به حساب میاد

ترافیکی میریزه رو سایتت که باور نکردنیه!!! فقط احتیاط کن

موفق باشی

redbull
February 3rd, 2013, 19:32
حواسم به این مورد بود دوست عزیز ولی این کار، کار هر کسی نیست ... . اگه نظرات رو خونده باشید خیلی ها گفتن فیل- تر می شی . چرا ؟ چون حد و مرز ها رو نمی شناسن. راستی الان هم اگه یه سرچ کنید کم نیستند تعداد این سایت ها ... .

پس موفق نمیشید! :-p