PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی ایران + ترافیک بالا

HitM4N
February 2nd, 2013, 20:50
با سلام

متاسفانه چند ماهی است که از هر کجا سرویس میگیریم یک سری مشکلاتی داره !
از وقتی با این انجمن آشنا شدم خیلی از سرویس ها را امتحان کردم . . .

آقای سجادیه یکی از بهترین سرور هارو در دیتاسنتر تبیان داشتند ولی متاسفانه به خاطره بالا بودن ترافیک مصرفی ما و بالا بودن هزینه ها به مشکل برخوردیم !

آقای میرزایی هم که به ما لطف داشتند و از دیتاسنتر پارس آنلاین به ما سرور دادند به خاطر حملات به شبکه پارس آنلان نتونستیم ادامه بدیم باهاشون !

از سایت GigaVps هم سرویس داشتیم، از اونجایی که کار ما گیم سرور هست ( تیم اسپیک ) نوسان پینگ بسیار مهم است که متاسفانه . .

دوستان اگر کسی هست که پیشنهاد خوبی داره، ممنون میشم داخل این تاپیک آفر بدین.

سرور درخواستی من:

رم: 1 گیگابایت

هارد: 10 گیگ به بالا

ترافیک: هر چی بالاتر بهتر

موقعیت: ایران

حتی المقدور امکان ریبوت تحت وب هم داشته باشد.

با سپاس :53:

alborzgostar
February 2nd, 2013, 21:20
سلام

ما رو هم امتحان کنید سرورمون خلوتع

ram: 1GB

hard: 20GB

traffic: 75GB

ماهانه 80 هزار تومن

RoobinaServer
February 2nd, 2013, 22:06
با سلام

متاسفانه چند ماهی است که از هر کجا سرویس میگیریم یک سری مشکلاتی داره !
از وقتی با این انجمن آشنا شدم خیلی از سرویس ها را امتحان کردم . . .

آقای سجادیه یکی از بهترین سرور هارو در دیتاسنتر تبیان داشتند ولی متاسفانه به خاطره بالا بودن ترافیک مصرفی ما و بالا بودن هزینه ها به مشکل برخوردیم !

آقای میرزایی هم که به ما لطف داشتند و از دیتاسنتر پارس آنلاین به ما سرور دادند به خاطر حملات به شبکه پارس آنلان نتونستیم ادامه بدیم باهاشون !

از سایت GigaVps هم سرویس داشتیم، از اونجایی که کار ما گیم سرور هست ( تیم اسپیک ) نوسان پینگ بسیار مهم است که متاسفانه . .

با سپاس :53:

با سلام

اگر این توضیح برای این هست که به خاطر روزهای باقیمانده از سرویستون چون میدونیم قصد کوچ دارید پشتیبانی نمیکنیم اشتباهه و تا آخرین روز پشتیبانی انجام میشه خیالتون راحت :D :-p

فقط یک نکته : افرانت را امتحان کردید ؟ فکر کنم امیرفاتح افرانت میدادند. (البته اگر اشتباه نکنم نمیدونم چرا همش قاطی میکنم امیرفاتح و جناب میزایی را :ی )

در کل خب هر کیفیتی هزینه دارد چون چیزی مفت به دست نمیاد و در اصل تبیان هم به خاطر شرایط پورتی که دارد گرانتر به نظر میاد ولی اگر این شرایط را دیتاسنترهای دیگر داشتند مطمئن باشید حداقل یک و نیم یا دوبرابر قیمت تبیان بودند و قیمت های ترافیک فعلی ما هم با توجه به نرخ سود و ... کمترین حد قرار دارد و از خیلی معدود سرویس دهنده هایی هستیم با این قیمت (چون با تبیان یک سری صحبت ها انجام شده برای تخفیف)

ترافیک قدیم 2000 هزار تومان بود.الان 1600 هست.

ارادتمند سجادیه
یا حق

iMohsen
February 2nd, 2013, 22:08
حدود ترافیک مصرفی رو هم بفرمایید بهترهست .

HitM4N
February 2nd, 2013, 22:37
با سلام

اگر این توضیح برای این هست که به خاطر روزهای باقیمانده از سرویستون چون میدونیم قصد کوچ دارید پشتیبانی نمیکنیم اشتباهه و تا آخرین روز پشتیبانی انجام میشه خیالتون راحت :D :-p

فقط یک نکته : افرانت را امتحان کردید ؟ فکر کنم امیرفاتح افرانت میدادند. (البته اگر اشتباه نکنم نمیدونم چرا همش قاطی میکنم امیرفاتح و جناب میزایی را :ی )

در کل خب هر کیفیتی هزینه دارد چون چیزی مفت به دست نمیاد و در اصل تبیان هم به خاطر شرایط پورتی که دارد گرانتر به نظر میاد ولی اگر این شرایط را دیتاسنترهای دیگر داشتند مطمئن باشید حداقل یک و نیم یا دوبرابر قیمت تبیان بودند و قیمت های ترافیک فعلی ما هم با توجه به نرخ سود و ... کمترین حد قرار دارد و از خیلی معدود سرویس دهنده هایی هستیم با این قیمت (چون با تبیان یک سری صحبت ها انجام شده برای تخفیف)

ترافیک قدیم 2000 هزار تومان بود.الان 1600 هست.

ارادتمند سجادیه
یا حق

آقای سجادی نفرمایید، من جزء حقیقت چیزی عرض نکردم :53:

حدود ترافیک مصرفی رو هم بفرمایید بهترهست .

آخرین باری که حساب کردیم، مصرف ترافیک ما حدود 400 ~ 500 مگابایت بوده ! حدس میزنم 4 به 1 . سرور های آقای سجادی 1 به 8 هست برای همین گرون تمام میشه !

amirfateh
February 2nd, 2013, 23:02
باسلام،
وب ایده با تیم فنی توانمند و پاسخگو اماده خدمت رسانی هست
سرورها قدرتمند سوپر مایکرو وب ایده در دیتاسنتر معظم افرانت کولوکیشن شده است.
طراحی وب|ایده های خلاقانه طراحی وب سایت با وب ایده (http://discoverwebidea.com)

لطفا پلن های سرورهای مجازی را مشاهده بفرمایید.

باتشکر،
فاتح

HitM4N
February 3rd, 2013, 02:03
باسلام،
وب ایده با تیم فنی توانمند و پاسخگو اماده خدمت رسانی هست
سرورها قدرتمند سوپر مایکرو وب ایده در دیتاسنتر معظم افرانت کولوکیشن شده است.
طراحی وب|ایده های خلاقانه طراحی وب سایت با وب ایده (http://discoverwebidea.com)

لطفا پلن های سرورهای مجازی را مشاهده بفرمایید.

باتشکر،
فاتح

ترافیک اولیه خیلی خیلی کم است !
چه دیتاسنتری هستین؟
هزینه هر 100 گیگابایت ترافیک اضافه چقدر است ؟