PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی بد! بد! بد! (جالبه بخونید)

p30graph3
January 22nd, 2010, 15:36
سلام مثل اینکه مرسوم شده من ماهی یک بار به دلیل هاست بد بیام اینجا!

اما اینبار کلا قضه فرق میکنه.

گفتید سرور بگیر و خودتو راحت کن. ما هم مجازیش رو از یک شرکت معتبر گرفتیم که باز سایت پرید و پشتیبانیش تموم شد!

خدا رو شکر میکنم که اینبار دیگه به کمک یکی از بچه ها ی همین فروم تونستم در لحظات آخر یک بک آپ از 1000 تا مطلم بگیرم.

حالا سیستم های نصب شده و... بماند.

خوب به نظر شما به کی اعتماد کنیم!

این شرکت مورد نظر من ثبت شده هم بود (خیر سرش) اما من فاصلم اینقدر ردوره و اینقدر مشغله دارم که رسیدگی به این شکایت هم برام به صرفه نیست.

خوب شما بگید من الان چیکارک نم ایندفعه برم سرور اختصاصی بگیرم یا دیتا سنتر راه بندازم؟

توضیح تکمیلی برای کسانی که منو نمیشناسن:

اول هاست گرفتم (خریدنی)

دوم هاست گرفتم خریدنی

.. تا 5 بار

بار ششم کمی دقت کردم و 1 اسپانسری که ترکید سایت!

بار هفتم گرفتم ولی کنترل پنلش به درد من نمیخورد (ال ایکس ادمین بود) با تشکر از اون دوستی که اونو بم داد که کارش انصافا خوب بود و سرویسش امکانات مورد نظر منو نداشت مثلا پشتیبانی از مود rewrite

بار هشتم بازم هم خرید یک هاست که در عرض یک فهته طرف جمع کرد و رفت!

بار نهم به پیشنهاد دوستان گرفتن سرور مجازی از شرکت معتبر و ثبت شده که باز همین اینطوری شد که در بالا گفتم.

حالا شما چی میگید؟ :x

p30graph3
January 22nd, 2010, 15:41
جناب اروجلو لطفا پستتو حذف کن. من به کسی اشاره نکردم!

P-CO
January 22nd, 2010, 15:42
با سلام، شما مطمعناً از جای معتبر خریداری نکردین.

و الا اگر جایی معتبر باشه، و در صورتی که نتونه نیاز شما رو برآورده کنه؛ قانوناً هزینه واریزی شما رو بازگشت میزنه...

موفق باشید.

p30graph3
January 22nd, 2010, 15:48
پی کو جان دست رو دلم نزار که خونه

فقط اومدم اینجا کمی دلداریم بدن!

والا اصلا هاست خوب به من یکی نیومده!:-&

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

پی کو جان دست رو دلم نزار که خونه

فقط اومدم اینجا کمی دلداریم بدن!

والا اصلا هاست خوب به من یکی نیومده!:-&

bijans
January 22nd, 2010, 15:50
آخی! بیچاره! خیلی سرنوشت غم انگیزی داشتی! عرض شود خوب همینه دیگه!!! :) این جا ایران است!

p30graph3
January 22nd, 2010, 15:53
ای بابا شما دلداری دادی الان؟ میگی بیچاره ! خوب حالم بدتر شد خیلی!:59:

AfraWeb.net
January 22nd, 2010, 16:06
ببنید مسولیت گرفتن بک اپ بر عهده شماست که باید هزینه کنید و سرور بک اپ خریداری نمایید درباره شرکت یا فرد فروشنده هم اطلاعاتی اگر موجود هست اعلام بفرمایید .

گفتید سرور بگیر و خودتو راحت کن. ما هم مجازیش رو از یک شرکت معتبر گرفتیم که باز سایت پرید و پشتیبانیش تموم شد
باید قبل از خرید اطلاعات کافی را در رابطه با فروشنده بدست میاوردید به احتمال زیاد سرور ارزان خریداری کردید و اینطوری به مشکل برخوردید . پشتیبانی هم تمام شدنی نیست معمولا پشتیبانی در چند حالت هست
بسیار عالی - عالی - خوب - متوسط - ضعیف - خیلی بد

کجا پرید و چطوری پرید . خوب مدیرت سرور مجازی همانند یک سرور اختصاصی هستش که شما باید شخصا اون رو مدیرت کنید دقیقا مشکلتون چی بوده . سرور پریده . سایتتون پریده . یا .....

1eng.ir
January 22nd, 2010, 16:06
اوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووهه!
بازم بد شانسی :(

مگه این آخریا رو سرور پارس... نبودی ؟
این دیگه مشکلش چیه ؟

منم که یادته خواستم کمکت کنم ولی مشکل Kloxo بود و ... :(

GOD
January 22nd, 2010, 16:08
همین شرکت نگاه روش پارس که تبلیغاتش هم توی فروم هست خیلی خوب و معتبر هست

AmirHosein
January 22nd, 2010, 16:11
بابا منم گفتم انقذدر نگید پ ا ر س ن گ ا ه ر و ش ن
نگید :-s

Aria
January 22nd, 2010, 16:13
سلام.

من اصلاً در جریان کار شما نیستم و نمیدونم مشکل از کجا بوده (از هاست اول تا سرور مجازی آخر) ولی من شخصاً و شرکت های *معتبر* دیگه ای که به صورت دوستانه و یا همکار با هم رابطه داریم، عملاً درصد بروز مشکل برای کاربرانمون بیشتر از 2% نبوده از 100% !!

میدونید چرا ؟ چون فقط در کاری که میدونیم 100% درش تخصص کامل داریم ادعا می کنیم !

نمیریم یک سرور بخریم با یک دونه هارد دیسک فکستنی، بدون RAID و با یک CPU دو قرونی که *** فقط *** ارزون در بیاد که بتونیم ارزون بفروشیم ولی خفن سود کنیم !!!!

اصول هاستینگ در ایران داره به بیراهه میره دوستان .... من ادعا می کنم که در کار خودم بهترین نباشم، یکی از حرفه ای ها هستم و مدرکش مشتریان من هستند و هیچ جا تبلیغات ندارم و حتی یک سایت برای فروش هم ندارم که سرور ها یا بسته های هاستینگ یا سرور مجازیم توش نوشته شده باشه !!!

چرا مشتری دارم ؟ چرا مشتر ی هام راضی هستند ؟ چرا بیشتر از خیلی جاها به ما و شرکت های دوستانی که ازشون نام بردم پول میدن ؟ چرا ؟؟؟

حتماً چون زرنگ نیستند که برن هاست یا سرور ارزون پیدا کنند نه ؟؟؟

نه دوستان، اتفاقاً زرنگ تر از خیلی های دیگه هستند چون میدونند 1 بار پول میدن، یک بار وقت میزارن، یک عمر استفاده می کنند، اعتبار کسب می کنند و روز به روز رشد و پیشرفت می کنند.

چرا ؟ چون کیفیت رو رعایت می کنند، چون به گفته خارجی ها Smart Buyer هستند که معنیش میشه کسی که به اندازه ارزش هر جنس براش پول میده !!! نه کسی که ارزون میخره، حالا هرچی که باشه !!!!

با تشکر.

delta
January 22nd, 2010, 16:25
شما از اول وقتی میخوای هاست بگیری دقت کن حد اقل چندین سایت پربازدید و معروف روش باشه. پارس خوبه اما خوب.... بیا از سرور خودمون بهت بدم هاست کم نیاری. hostdl رو همه میشناسن.کم بیار نیست.اصولا سایتهای خیلی پربازدید روشه.کم بیار نیست. خواستی نمونه سایت میدم روشه:

farskids10.com
ganja2music2.com
mihandownload.com
tarfandestan.com
و...................
یک سرچی کنی میبینی هر چی سایت بزرگه و پربازید روشه. دلیلش هم همینه.سرعت خیلی بالا و قطعی نداشتن.قیمتهاش ممکنه از بقیه بالاتر باشه اما دلیل محبوبیتش همینه.

از قدیم گفتن هر چی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری

AfraWeb.net
January 22nd, 2010, 16:25
خوب باید از اولش این فکر رو می کردن و دنبال سرویس ارزان و vps ارزان نرن . بک اپ هم بر روی یک سرور دیگه خریداری کنند . مشخصات دقیق سرور رو بدونن که چی دارن میخرن و از چه کسی دارن خریداری میکنند رو سرور 40 دلاری هم میشه وی پی اس فروخت ولی ...

بقول معروف میگن
As soon as you get the hang of that vps server , you will be able to use much faster
به زودی لم این کار میاد دستت فعلا در حال تجربه هستید و ...

Parsianvps
January 22nd, 2010, 16:56
1

AmirHosein
January 22nd, 2010, 16:58
اقا دعوا شد
ممد علی سعید نقی بیان که دلتا رو کشتن <):)

VpsLand
January 22nd, 2010, 17:22
پ

jafarjeni
January 22nd, 2010, 17:29
VPS بعضی مواقع از Host معمولی هم بدتر میشه .. چون شما به فرض میخواهید با 128MB رم هم OS داشته باشید هم یک سایتی که خودش فقط 128MB رم میخواد ..

p30graph3
January 22nd, 2010, 17:38
مدیران محترم فورم این تاپیک رو بهتره قفل کنن!

اومدیم درد و دل کنیم نه......

بی خیال دوستان. من درخواستی دارم که در یک تاپیک جداگانه میزنم.

M-Soltani.ir
January 22nd, 2010, 18:49
سلام مجتبی جون
این همه از هاستینگ ها بد گفتی
به این توجه کردی که شاید مشکل از شما باشه؟
حداقل 1% هم به این موضوع فکر کن شاید به نتیجه رسیدی!
شاید هم واقعا اون شرکتها مشکل داشته باشند ولی تا الان که همه از اونها راضی هستند!
موفق باشید.

persian.developer
January 22nd, 2010, 19:02
بسته شد