PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا گوگل با من بد شده ؟؟؟؟

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 10:51
سلام
دوستان در سایت من که این ادرسش هست
کليپ موبايل | بازي موبايل | تم موبايل | زنگ موبايل | برنامه موبايل | WwW.YekMobile.cOm (http://www.yekmobile.com)
همیشه روزی 2000 تا 2500 ای پی از طریق گوگل وارد میشدند
ولی الان روز به روز کم شده که کارم کشیده به روزی 300 تا از گوگل
دلیل این موضوع چی می تونه باشه ؟/
سایت من دارای سه دومین هستش
کليپ موبايل | بازي موبايل | تم موبايل | زنگ موبايل | برنامه موبايل | WwW.YekMobile.cOm (http://www.mob20.com)
کليپ موبايل | بازي موبايل | تم موبايل | زنگ موبايل | برنامه موبايل | WwW.YekMobile.cOm (http://www.downloadstan.com)
مرسی سریعتری کمکم کنید ممنون میشم

Woshka
January 22nd, 2010, 11:07
دلایل بسیاری داره
ممکنه شما یکدفعه خیلی لینک خارجی حریدید و فکر کرده که شما اسپم هستید
ممکنه گوگل الگوریتمشو عوض کرده که مطمئنم اظ دسامبر پارسال آزمایی و از ژانویه کلا الگوریتمشو به نام گوگ کافئین تغییر داده
ممکنه از کیورد های بیشماری که به هم ربط نداره استفاده کردید و شما رو به عنوان اسپم شناخته
دلایل خیلی زیاده دیگه ای وجود داره و باید بررسی شه و به صورت قطعی بدون داشتن هیچ دلیلی نمیشه گفت

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

سایتتو 5 دقیقه یه بررسی کلی کردم
چند تا مشکل توی css داری
اون تبلیغ هایی هم که گذاشتی مشکل دارند باید اصلاح کنی
وگرنه مشکله دیگه ای نمیبینم

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 11:13
عزیز میشه بگید کجا ها رو باید ویرایش کنم ؟؟؟ چون الکسای من تو این مدت از 400 شده 650 داره کمترم میشه

Woshka
January 22nd, 2010, 11:26
الکسا یه متریک مناسب نیست
تنها یه حاله ای از بازدید رو به صورت نیمه اشتباه ارائه میده
سایت من هم توی یک هفته ی اخیر 100 تا ازش کم شده ولی بازدید ها تغییر خاصی نکرده
اون عکس تبلیغها رو به جای اینکه رو ساب دامین بزاری بزار توی جایی که تبلیغ ها میاد یعنی دامنه اصلی
فاصله ی بدنه اصلی از بالا خیلی زیاده
وقتی شما خودتون اینهمه فاصله میدید و اهمیتی به بدنه اصلی ندارید گوگل هم بهش بهایی نمیده
میدونم شما خیلی تبلیغات کاریتونو حد فاصل گذاشتید ولی اینو بدونید که گوگل جدیدا با الگوریتم جدیدش فقط به دنبال رضایت کاربران هستش و مشابه ترین نتایج و نمیزاره تو نتایجش نتیجه ی سایتی باشه که پر از فاصله و تبلیغ باشه
css ات رو هم بایس یه ویرایشی بکنی
و اینکه نمیشه همینجوری همه احتمالاتو داد
باید کل سایت رو زیر نظر گرفت تا از همه جوانب سایت رو ردیف کرد و با اگوریتم جدید گوگل سازگار کرد

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 11:38
یعنی مشکل از این چیزهاس ؟ که یدفعه از 2500 ورودی شدم 300 تا ؟؟
و با این چیزایی که گفتید برمیگرده بازدیدم

sam_pontiac
January 22nd, 2010, 11:56
با نظر woshka عزیز ، کاملا موافقم ، گوگل الگوریتمش رو کلا عوض کرده
yekmobile جان ، نه تنها شما ، بلکه چندین و چند سایت ، از جمله سایت خودم به این مشکل دچار شدند ولی شکر خدا برای خودم رو رفع کردم.
حتی یکی از سایتهایی که روی سئوش خیلی کار کردیم رنکش از 5 در عرض 2 هفته به 0 رسید ! و همینطور رنک 200 ایرانش شده الان 450 و جهانیش هم 2000 تائی افت کرده !
مطئنم خود گوگل هم سر از کارهای خودش در نمیاره !
به قول خود گوگل : فقط مفید باشید !

HADEE_16
January 22nd, 2010, 11:58
کلا گوگل تغییرات زیادی کرده
دقت کردم سایت هایی که آپدیت میشن هر چند با مطالب مزخرف از طرف گوگل محبوب تر هستند تا سایت های که مطالب مفید دارن ولی اپدیت نمیشن

amiri113
January 22nd, 2010, 12:00
ممکنه يک رقيب جديد پيدا شده باشه که کارش از شما درستتر باشه! :105:

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 12:01
با نظر woshka عزیز ، کاملا موافقم ، گوگل الگوریتمش رو کلا عوض کرده
yekmobile جان ، نه تنها شما ، بلکه چندین و چند سایت ، از جمله سایت خودم به این مشکل دچار شدند ولی شکر خدا برای خودم رو رفع کردم.
حتی یکی از سایتهایی که روی سئوش خیلی کار کردیم رنکش از 5 در عرض 2 هفته به 0 رسید ! و همینطور رنک 200 ایرانش شده الان 450 و جهانیش هم 2000 تائی افت کرده !
مطئنم خود گوگل هم سر از کارهای خودش در نمیاره !
به قول خود گوگل : فقط مفید باشید !

میشه توضیح دهید چه کارهایی کردید تا سایتتون برگشت توی گوگل ؟؟
چقدر زمان برد تا سایتتون برگرده

Woshka
January 22nd, 2010, 12:10
کلا گوگل تغییرات زیادی کرده
دقت کردم سایت هایی که آپدیت میشن هر چند با مطالب مزخرف از طرف گوگل محبوب تر هستند تا سایت های که مطالب مفید دارن ولی اپدیت نمیشن

کاملا موافقم
سایت هایی که سریعا به روز میشن و موتور ها رو از به روز شدن خبر میکنن عاسپایدر های گوگل بیشتر ویزیتشون میکنن
ولی آخرش ویزیت زیاد دلیل بر نتیجه ی جستو جوی زیاد نیست

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 12:27
ممکنه يک رقيب جديد پيدا شده باشه که کارش از شما درستتر باشه! :105:

یعنی چی ؟ سایت موبایل جدید منظورتون ه ؟ گیریم که اومده باشه که نیومده مطمئنم ولی اینقدر افت 2500 ای پی افت کردم توی وبگذر البته ؟

sam_pontiac
January 22nd, 2010, 12:30
آخه اکثرا فکر میکنن که هر چی مطلب بیشتر بگذارند = رنک بهتر از گوگل میگیرند.حد اقل 90%افرادی که تا حالا دیدم این رو میگن !روزی 2 پست ولی درست ، خیلی بهتر هست تا روزی 20 تا مطلبی که سایت رو ببخشید بکنه مثل سطل آشغال !
شاید کارهای خیلی ساده ! که کمتر کسی بهش توجه میکنه !اصول گوگل و موتورهای جستجو رو رعایت کنید ، مشکلی برای سایتتون پیش نمیاد.نه زیاد رو چیزی پافشاری کنید ، نه زیاد چیزی رو نادیده بگیرید.
لینکهای داخلی ، لینک سازی کنید !
کنترل لینکهای خروجی
استفاده بهینه تر از کلمات
کلمات کلیدی سایتتون رو ترکیبی استفاده کنید بهتر از این هست که تکی بنویسید.
مثلا شما یک کلمه کلیدی دارید : موبایل ! این رو بکنید دانلود نرم افزار موبایل ( مثلا ) خصوصا الان که سایتتون کمی افت داشته میتونه مفید واقع بشه !
کلا یه باز نگری کلی ، روی لینکهای خروجی ، عناوینتون ، آدرس دهی هاتون ، حتی عکسهاتون کنید!

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

آخه اکثرا فکر میکنن که هر چی مطلب بیشتر بگذارند = رنک بهتر از گوگل میگیرند.حد اقل 90%افرادی که تا حالا دیدم این رو میگن !روزی 2 پست ولی درست ، خیلی بهتر هست تا روزی 20 تا مطلبی که سایت رو ببخشید بکنه مثل سطل آشغال !
شاید کارهای خیلی ساده ! که کمتر کسی بهش توجه میکنه !اصول گوگل و موتورهای جستجو رو رعایت کنید ، مشکلی برای سایتتون پیش نمیاد.نه زیاد رو چیزی پافشاری کنید ، نه زیاد چیزی رو نادیده بگیرید.
کنترل لینکهای خروجی
مثلا شما یک کلمه کلیدی دارید : موبایل ! این رو بکنید دانلود نرم افزار موبایل ( مثلا ) خصوصا الان که سایتتون کمی افت داشته میتونه مفید واقع بشه !
کلا یه باز نگری کلی ، روی لینکهای خروجی ، عناوینتون ، آدرس دهی هاتون ، حتی عکسهاتون کنید!

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 17:06
کنترل لینکهای خروجی

---------- post added at 12:30 pm ---------- previous post was at 12:29 pm ----------

کنترل لینکهای خروجی

نه دیگه سطل اشغال کجا بوده من قبلا مثلا توی سرچ هایی چون : دانلود کلیپ موبایل , کلیپ موبایل , دانلود کلیپ,دانلود موبایل , موبایل دانلود,بازی موبایل , برنامه موبایل,نرم افزار موبایل,تم موبایل,

توی تمام این ها توی صفحه اول گوگل بودم و حتی توی بعضی ها اولین لینک بودم
تمام این چیزایی و هم که گفتید رعایت میکنم
در ضمن سایت هرچی بیشتر اپدیت بشه بهتره این نظرات کاربران سایته اونا راضی هستند اگه دقت کنید من هنوزم که وروری گوگل ندارم الکسام بالاست