PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم ایران از طرف شرکت name.com

AfraWeb.net
January 22nd, 2010, 06:51
با سلام

مشکلی در یکی از پرداخت های دامین بوجود امده که با ارتباط با شرکت name و درخواست برسی این مشکل با این پاسخ مواجه شدیم ثبت دامنه از ایران صورت گرفته و پرداخت از المان که این شرکت مشتریکن ایرانی را تحریم کرده و مطمعنا مشکلات زیادی در اینده ای نزدیک برای مشترکین ایرانی این شرکت رخ خواهد داد . ما ترجیح دادیم که از هزینه پرداختی صرفه نظر نماییم و هیچ دامنه ای را در این شرکت ثبت ننماییم .

متن ایمیل از طرف مدیر این شرکت برای ما ارسال شده است .

Dear Afra Web,

I apologize for our confusion. It appears this registration was denied by our fraud department because your contact details are Iranian, and the IP address from which you were attempting the registration was in Germany. Unfortunately we are unable to accept registrations from Iranian registrants at this time. Please let us know if you have additional questions or concerns. We would be happy to provide further assistance.

Thank you,

Scott McBreen
Name.com

Arashdn
January 22nd, 2010, 08:14
از روز اول گفتم دایرکت آی
هنوزم میگم دایرکت آی
بازم برید سراغ نیم.کام ....
افرا وب ممنون از اطلاع رسانی

Kambiz
January 22nd, 2010, 11:10
خوب الان که ما چندین دامین رو نیم داریم باید چی کار کنیم ؟
لطفا راهنمایی کنید

yekmobile.com
January 22nd, 2010, 11:25
منم دامنه ام روی نیم دات کامه نکنه واسه این گوگل با من بد شده که روزی 3000 ای پی رو کرده 200 تا ؟؟؟

alimosavi
January 22nd, 2010, 12:12
ican تو آمریکاست چس همیشه مشکل وجود داره .

شما اطلاعاتتون رو از ایران ندید ...

GraphX
January 22nd, 2010, 12:25
من ديروز 2 تا دامنه رجيستر كردم مشكلي نداشت!

Woshka
January 22nd, 2010, 12:27
تو پست قبلیم هم enom تهدید به بستن یکی از دامین هامو کرد چون آدرس ایران بود من هم بردمش reseller club

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

منم دامنه ام روی نیم دات کامه نکنه واسه این گوگل با من بد شده که روزی 3000 ای پی رو کرده 200 تا ؟؟؟
نه بابا چه ربطی داره
این در مورد تحریمه

Ali-718
January 22nd, 2010, 12:39
منم 2 روز پیش دامین ثبت کردم اینجا مشکلی نداشت ، تــکلیف دامین های ثبت شده چی میشه؟ ( البته من فقط یک دامین دارم تو نیم )

bijans
January 22nd, 2010, 12:44
کم کم همه ی اکانت ها تحریم می شن. بابا DirectiI از همه بیتره!

Ali-718
January 22nd, 2010, 12:51
الان که نگاه کردم ایران تو لیست کشورهاش هست ، فکر کنم با پرداخت ها مشکل دارن ....

Kambiz
January 22nd, 2010, 13:01
من حدود 6 ساعت پیش یک دامین نیم ثبت کردم
مشکلیی هم نداشت
اینفو ایرانی بود
آقا لطفا دقیقا اطلاع رسانی کنید تکلیفمونو بدونیم

AfraWeb.net
January 22nd, 2010, 13:09
من حدود 6 ساعت پیش یک دامین نیم ثبت کردم
مشکلیی هم نداشت
اینفو ایرانی بود
آقا لطفا دقیقا اطلاع رسانی کنید تکلیفمونو بدونیم

بله ما هم چنیدن دامین در اینجا داریم ولی این policy این شرکت هست و مطمعنا در اینده ای نزدیک مشکلات زیادی برای کاربران ایرانی بوجود خواهد امد .

موقع ثبت مهم نیست ادرس کجا رو وارد میکنید مهم ای پی شما هست که موقع ثبت و موقع ورود به پنل مورد برسی قرار میگیرد و اونها متوجه میشن ورود شما از ایران بوده
هدف فقط اطلاع رسانی هست و عین ایمیل مدیر این شرکت را در اینجا گزاشتم . امیدوارم داستان سی پنل در مورد این شرکت تکرار نشود .

این تجربه ما از این شرکت هست که واقعا ناراحت کننده هستش شرکتی که دوستان به عنوان بهترین شرکت معرفی میکنند با مشکلات اینچنینی باعث شد یک دامینی که خیلی برای ما مهم بود رو نتونیم ثبت کنیم . خیلی جالبه دامینی رو ثبت میکنید هزینه را پرداخت میکنید بعد از 2 روز میان میگن مشکل داشت و دامین ازاد نبوده و مشکل از سیستم ما بوده بعدش میبینید یکی دیگه دامین را ثبت کرده . فکر میکنم دست هایی پشت قضیه این شرکت ها هست و پول هایی رد و بدل میشه و اینگونه دامین ها رو بین یکدیگر خرید و فروش میکنند و وقتی هم ببنند از ایران هستید قضیه بدتر میشه . ما تو wht.com هم تاپیک زدیم و منتظر هستیم مسولین این شرکت پاسخگو باشن اینم متن داستان ما و شرکت name

I am writing to complain about name.com company .
we are a webhosting copmany in Iran and we wanted to register a domain in name.com company
As you may aware due to sanction we do not have access to paypal payment system here in Iran .what I did for registration was frist I saw Iran in the list of accepted countries in name.com company and then I registered the domain and after that I asked a friend in Germany to pay the registration fee.
I sent some queries to name.com company tp follow up the domain and what they respond me was they are not able to accept my registration and also they do not refund me .
I am writng my experience regarding name.com services such a reputable company which does not seem a trusty one and even dose not refund a very small money 8.20$ what makes me very upset is the domain was very important to us and we had a deal on it .
After this company accepted our initial registration .

The account registration form is just a default list of world countries. Name.com didn't edit it for sanctioned countries (Sudan, Cuba, Iran...). It's an oversight but should be an easy fix.
بله خیلی راحت هست ولی واقعا چرا اگر ایران تحریم هست تو لیست قرار دارد

The first problem you have is that in general, it is illegal for businesses in the USA to do business with people or businesses in Iran. There are some very rare exceptions to that, but, in general, you cannot do business with U.S. companies. The second problem you had was that the payment came from another country, Germany, which triggered the Name.com Fraud detection, as would happen with any other reputable company you try to purchase from. I have one of my domains registered with Name.com and Name.com is a very reputable company. Consider registering the domain in a country that is very friendly with Iran. Possibly register the domain in Venezuela, for one example of a country that is extremely friendly with Iran.
بله ما هم میدونیم تحریم هستیم و معاماه با ایر ان طبق قوانین امریکا ممنوع می باشد ولی چرا ایران درلیست قرار داد . مشکل دوم اینکه پی پال هم ایران را تحریم کرده و مجبور هستیم از حساب های کشور های دیگر استفاده کنیم .باشه از این به بعد میرم سراغ ونزوئلا .

He does not have any problem with this very small money. He only wanted to register this domain which was important for him. Maybe he is angry for the domain and not for money
خوب بالاخره یکی پیدا شد مشکل ما رو متوجه شد که اصلا پول مهم نیست مهم اینه که دامین برای ما مهم بوده و این شرکت به ما دروغ گفته و از ایرانی بودن ما سوء استفاده کرده تشکر از hugeserver عزیز

Kambiz
January 22nd, 2010, 13:24
خوب نمیشه از الان لوگین ها از ای پی امریکا باشه ؟
به لوگین های قبلی هم گیر می دن ؟
یا کلان باید فرار کنیم از اینجا ؟ :-ss

abbas_majan
January 22nd, 2010, 13:36
میشه ترجمش رو هم بزارین ؟

1eng.ir
January 22nd, 2010, 13:43
اهههههههههههههههههههههههه هههههههههههه :))
Name.Com معلومه که با ایران مشکل داره، چون آمریکایی ـه!

من یکی رو جونمم بگیرین از Name بیرون نمیام :d اگه کل پنلمم ببندن و هیچ راهی برا باز کردنش نباشه، بازم واسه دامینهای بعدیم میرم از name میگیرم :115:

هر کی میترسه پنلش به چیز بره دامیناشو بده پنل من :-p فکر نکنم پنل من یکیو ببندم. 150-160 تا دامین دارم. شدم نوندونی name :d

مشخصات ایران ندین بابا جان! معلومه که میبنده!
حتی اگه تو مشخصات دامین ایران رو بزنین نمیتونین Google Apps رو آنی فعل کنین!

Woshka
January 22nd, 2010, 14:33
کار از محکم کاری کم نمیکنه
همتون آدرس عوضی آمریکا بدین
با آی پی آمریکا برید تو اکانتتون

usefee
January 22nd, 2010, 14:40
اهههههههههههههههههههههههه هههههههههههه :))
name.com معلومه که با ایران مشکل داره، چون آمریکایی ـه!

من یکی رو جونمم بگیرین از name بیرون نمیام :d اگه کل پنلمم ببندن و هیچ راهی برا باز کردنش نباشه، بازم واسه دامینهای بعدیم میرم از name میگیرم :115:

هر کی میترسه پنلش به چیز بره دامیناشو بده پنل من :-p فکر نکنم پنل من یکیو ببندم. 150-160 تا دامین دارم. شدم نوندونی name :d

مشخصات ایران ندین بابا جان! معلومه که میبنده!
حتی اگه تو مشخصات دامین ایران رو بزنین نمیتونین google apps رو آنی فعل کنین!
اين نيم جايي رو نداره كه ريپورت بديم مثلا فلان كاربر ايرانيه ، اگرم قبول نكرد عكسي فيلمي چيزي براش بفرستيم . يه كاري ميكنم قبل از ايران ، خودت رو تحريم كنه :113:

1eng.ir
January 22nd, 2010, 14:50
اين نيم جايي رو نداره كه ريپورت بديم مثلا فلان كاربر ايرانيه ، اگرم قبول نكرد عكسي فيلمي چيزي براش بفرستيم . يه كاري ميكنم قبل از ايران ، خودت رو تحريم كنه :113:
اهههههههههههههههههههههههه هههه! اینو باش :)) میدونی من چند تا پنل name دارم ؟! :)) + ساپورت name با من توووووووووووووووووپه ;)
دامیناتون تو name لاک شد بدین من براتون آزادش میکنم ;)

LoveLife
January 22nd, 2010, 15:01
در همین رابطه ! موضوع زیر
http://www.webhostingtalk.ir/f22/%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-7075/

WGB
January 22nd, 2010, 15:01
سلام

مشکل ما ایرانیا می دونین چیه؟

اینکه کاری و که بلد نیستیم خودمون و دخالت می دیم.

هر چیزی قانونی داره. وقتی شما ندونی از سرویس دهندگان خارجی چگونه باید سرویس گرفت بهتره از ایرانی ها سرویس بگیرید.

من تمام دامین هامو Name.Com ثبت کردم هیچ مشکلی هم نداشتم. ولی میدونم چی کار کنم که نفهمه من از ایرانم

Arashdn
January 22nd, 2010, 15:08
ن تمام دامین هامو name.com ثبت کردم هیچ مشکلی هم نداشتم. ولی میدونم چی کار کنم که نفهمه من از ایرانم اینو همه میدونن
ولی بحث اینه که این گفته با ایران مشکل نداره
مثلا فک کن امشب یهو ایکس ال هاست بیاد تمام سرورهاتو ببنده
چه حالی خواهی داشت؟

WGB
January 22nd, 2010, 15:15
شما اگه دقت کنید Name.Com به شما همیشه میگه که کسی که از ایرانه حق Account داشتن داره ولی اجازه نداره دامین رجیستر کنه. پس باید دامین رو یه فرد دیگه باید انجام بده و بعد از 5 روز انتقال بده به اکانت شما

پس Name.Com با Registere ایرانی مشکل داره

اینو همه میدونن
چه حالی خواهی داشت؟

1eng.ir
January 22nd, 2010, 15:21
با ایران مشکل داره!

چه حالی خواهی داشت؟
هیچ کاریش نمیشه کرد!
چون ما داریم قاچاقی از امریکا سرویس میگیریم!

AfraWeb.net
January 22nd, 2010, 15:45
سلام

مشکل ما ایرانیا می دونین چیه؟

اینکه کاری و که بلد نیستیم خودمون و دخالت می دیم.

هر چیزی قانونی داره. وقتی شما ندونی از سرویس دهندگان خارجی چگونه باید سرویس گرفت بهتره از ایرانی ها سرویس بگیرید.

من تمام دامین هامو name.com ثبت کردم هیچ مشکلی هم نداشتم. ولی میدونم چی کار کنم که نفهمه من از ایرانم

مشکل ما اینه وقتی میدونیم قانون اجازه این کار رو بهمون نمیده باز هم میخوایم این کار رو انجام بدیم و افرادی فکر میکنن که ........

متاسفم واقعا دوستان وقتی واقعیت رو میبینن باز هم میخوان کار خودشون رو توجیح کنند .
ثبت دامین یک مسله خیلی مهم هست شاید اگر هاست یا سرور رو تحریم کنند مشکلی نباشه و میشه انتقال داد ولی وقتی دامینی بلوک بشه هیچ کاری نمیشه انجام داد .

خوب شما یه ایمیل بفرست و نتیجه رو اینجا اعلام کنید . با دلیل و سند حرف بزنید تا بشه به حرفهاتون اعتماد کرد . شکی نیست که این شرکت خدمات خوبی ارائه میده ولی وقتی مدیر شرکت میاد میگه به ایرانی ها سرویس نمیدیم هر فرد عاقلی دیگه اینجا دامین ثبت نمیکنه . اصلا هم ربطی به بلد بودن و نبودن نداره .
فرض مثال دامین رو هم ثبت کردید و منتقل کردید پنل مشتری خوب مشتری هم فرض کردیم ادرس یه کشور دیگه رو داد و فرض میکنیم با ای پی کشور دیگه هم وارد میشه ولی یک روزی ناخواسته با ای پی ایران وارد میشه و تو دیتا بیس اینها اطلاعات ذخیره میشه دقیقا مثل پی پیال که سریع رد یابی میکنه و حساب رو لیمیت میکنه

البته ما امیدواریم مشکلی برای دوستان پیش نیاد ولی پیشنهاد میکنیم با توجه به مدارک و شرایط جدید این شرکت دامین های جدید را در اینجا ثبت نکنند و فکر میکنم در حال حاضر دایرکتی گزینه مناسب تری برای ثبت دامین می باشد
از دوستانی که منافعی در ثبت دامین در این شرکت داشتن عذر خواهی میکنیم هدف ما فقط اطلاع رسانی بر اساس واقعیت بود . و هر کسی میتونه خودش تصمیم بگیره در کجا دامین خودش رو ثبت کنه

saeidj
January 22nd, 2010, 17:40

name.com و google رفیق جینگ همدیگه اند

Arashdn
January 22nd, 2010, 17:54
قل قول: مثلا فک کن امشب یهو ایکس ال هاست بیاد تمام سرورهاتو ببنده
چه حالی خواهی داشت؟ هیچ کاریش نمیشه کرد!
چون ما داریم قاچاقی از امریکا سرویس میگیریم!
ایکس ال هاست چون مدیرش ایرانیه یه سری استسناعات شاملشه ...

AfraWeb.net
January 22nd, 2010, 19:09
ایکس ال هاست چون مدیرش ایرانیه یه سری استسناعات شاملشه ...

خیر . باید قوانین را رعایت کنند . اگر هم الان سرویسی میفروشن مطمعن باشید با مخفی کاری این کار رو انجام میدن مرگنه هیچ تعهدی نسبت به فروش به شما ندارن .

WGB
January 23rd, 2010, 01:34
خیر . باید قوانین را رعایت کنند . اگر هم الان سرویسی میفروشن مطمعن باشید با مخفی کاری این کار رو انجام میدن مرگنه هیچ تعهدی نسبت به فروش به شما ندارن .

راجب ایکس تل هاست کاملا کارها قانونی و توسط وکیل آقای خرازی انجام میشه. پس غیرقانونی نیست.

AfraWeb.net
January 23rd, 2010, 02:00
راجب ایکس تل هاست کاملا کارها قانونی و توسط وکیل آقای خرازی انجام میشه. پس غیرقانونی نیست.

یعنی فرای قانون کشور امریکا عمل میکنند . خیلی جالبه مثل این میمونه قانونی در اینجا تصویب بشه و همه موظف به رعایت اون بشن اون موقع شرکتی فرای اون قانون عمل کنه این اصلا منطقی بنظر نمیرسه .
این شرکت در امریکا ثبت شده و فعالیت میکنه و باید قوانین اون کشور رو رعایت کنه . اگر نمیکنه و بصورت مخفیانه سرویس هایی را به ایرانی ها میفروشه مسله ای جدا هست

Subhosting
January 23rd, 2010, 02:41
خب دیگه وقتی دوستان اطلاع میدن name.com بهتره همین میشه دیگه
بارها گفته شده فعلا دایرکت ای بهترینه.

وقتی دایرکت ای هست چه لزومی هست از نیم دات کام دامنه بگیرید؟

Arashdn
January 23rd, 2010, 12:42

تنها چیزی که نیم داره قیمت کمشه
ولی همه میدونن من از روز اول طرفدار دایرکت آی بودم و هستم

AfraWeb.net
January 23rd, 2010, 13:25
[QUOTE=Arashdn;69290]تنها چیزی که نیم داره قیمت کمشه
ولی همه میدونن من از روز اول طرفدار دایرکت آی بودم و هستم[/QUOT

name .com 8.99$
دایرکتی .com 9$

Arashdn
January 23rd, 2010, 13:33
بره سایر پسوند ها

alimosavi
January 23rd, 2010, 13:55
یکم عقلم خوبه .

کجا می خواین در برید مشکل اصلی از ican هست که آمریکایی :)

نیم هیچ مشکلی نداره مگر اینکه خودتون بخواید برا خودتون مشکل درست کنید .

این مسئله تنها و تنها برای همین یک نفر تو کل ایران پیش اومده پس ایشون باید برن مشکل خودشونو حل کنند .

یک نکته . شما احباری ندارید اطلاعات ایران رو بدید . همیشه احتباط خوبه .

هر کی دامینشو نمی خواد هم بده من . :)

AfraWeb.net
January 23rd, 2010, 14:26
یکم عقلم خوبه .

کجا می خواین در برید مشکل اصلی از ican هست که آمریکایی :)

نیم هیچ مشکلی نداره مگر اینکه خودتون بخواید برا خودتون مشکل درست کنید .

این مسئله تنها و تنها برای همین یک نفر تو کل ایران پیش اومده پس ایشون باید برن مشکل خودشونو حل کنند .

یک نکته . شما احباری ندارید اطلاعات ایران رو بدید . همیشه احتباط خوبه .

هر کی دامینشو نمی خواد هم بده من . :)

I apologize for our confusion. It appears this registration was denied by our fraud department because your contact details are Iranian, and the IP address from which you were attempting the registration was in Germany. Unfortunately we are unable to accept registrations from Iranian registrants at this time. Please let us know if you have additional questions or concerns. We would be happy to provide further assistance.

Thank you,

Scott McBreen
Name.com

خوب اولش عذر خواهی کرده و بعدش گفته اطلاعات شما از ایران بوده و ای پی ادرسی که باهاش پرداخت مالی رو انجام دادید از المان بوده ( این مسله کاملا طبیعی هست چون پی پیال در ایران تحریم هست و معمولا از حساب های امریکا یا اروپا پرداخت انجام میشه ) بعدش گفته متاسفانه ما قادر نیستیم قبول کنیم ثبت دامین هایی را از ایران .( این مسله حالت general هست یعنی این شرکت میاد policy سیاست خودش رو در قبال مشتری های ایرانی بیان میکنه این مسله اصلا ربطی به مشکل پیش اومدن برای شخص خاصی نیست

The first problem you have is that in general, it is illegal for businesses in the USA to do business with people or businesses in Iran. There are some very rare exceptions to that, but, in general, you cannot do business with U.S. companies. The second problem you had was that the payment came from another country, Germany, which triggered the Name.com Fraud detection, as would happen with any other reputable company you try to purchase from. I have one of my domains registered with Name.com and Name.com is a very reputable company. Consider registering the domain in a country that is very friendly with Iran. Possibly register the domain in Venezuela, for one example of a country that is extremely friendly with Iran.

چطور هست این کاربر wht.com اهل کلمبیا متوجه شده که بیزینس شرکت های امریکایی با ایران ممنوع هست اون موقع شما که این مسله رو میدونید باز هم برای خودتون دلیل های میارید . فکر کنم شرکتی در ونزوئلا را معرفی کردن که بعد از پیگیری اسم این شرکت را اعلام میکنیم ;)

alimosavi
January 23rd, 2010, 14:31
اگر بگن مشکلی نداریم شما باید تعجب کنی .

شرکت های آمریکایی همه همین هستند .

ولی یکی مثل گوددی هست یکی مثل نیم .

این به دهنیت مدیران و ساچورترا بر میگرده که خیلی گیر نداشته باشند .

من هم اتفاقا اخلاق ساپورتراش رو می دونم ( مخصوصا آشور رو ) اونها کار زیادی ندارند . ولی خودتون باید موارد احتیاط رو نه اینجا بلکه حتی شرکت های اروپایی هم رعایت کنید ..

Amir.Mansoury
January 23rd, 2010, 18:42

نظر من هم همینه. برای ما ایرانیها بهترین DirectI هست. قیمتش خوبه. امکاناتش خوبه . یک سری مزایا هم میده. چرا پس ریسک کنیم بریم سراغ بقیه؟