PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی های آنلاین

Iman.r
January 30th, 2013, 14:58
سلام دوستان
عزیزانی که در زمینه طراحی وب تجربه دارن اگه میشه یه راهنمایی کنن
میخواستم بدونم راه اندازی یه سایت بازی آنلاین (مثل عصر پادشاهان, مای اف سی و...) فایده داره؟ درامدش قابل قبول هست؟ میشه تقریبی حساب کرد که درامد این سایت ها چقدره؟

ممنون

Pro
January 30th, 2013, 15:22
اینا اسکریپت هستن ، باید یک اسکریپت طراحی کنید

par30webhost
January 30th, 2013, 15:24
سلام دوستان
عزیزانی که در زمینه طراحی وب تجربه دارن اگه میشه یه راهنمایی کنن
میخواستم بدونم راه اندازی یه سایت بازی آنلاین (مثل عصر پادشاهان, مای اف سی و...) فایده داره؟ درامدش قابل قبول هست؟ میشه تقریبی حساب کرد که درامد این سایت ها چقدره؟

ممنون
شما اگه بتونید 10 یا 13 تومان هزینه کنید برای طراحی اسکریپتش درآمدش خوبه

Saati
January 30th, 2013, 18:30
بازی انلاین فلش مثل این سایت بزنید به صرفه تره . Play Fun Multiplayer Games Free At OMGPOP (http://www.omgpop.com/?r=d3sjq)

طرفدارای خودشو داره فلش

reza*
January 30th, 2013, 19:38
شما اگه بتونید 10 یا 13 تومان هزینه کنید برای طراحی اسکریپتش درآمدش خوبه

10 - 13 تومن ؟!!!
واقعا ؟

فکر میکردم بیشتر از اینا باشه

Yousefi.
January 30th, 2013, 22:28
10 - 13 تومن ؟!!!
واقعا ؟

فکر میکردم بیشتر از اینا باشه

منظور دوستمان 10 13 میلیون بود.

eskelet-sokhte
January 30th, 2013, 22:59
فایده داره خیلی هم فایده داره.به شرطی که مایه داشته باشی

Iman.r
January 30th, 2013, 23:15
دوستان ممنون از راهنماییتون
من کاری به سرمایه ندارم, به هر حال راه اندازی هر کاری سرمایه میخواد
میخوام بدونم حدودا درامدشون چقدره؟ میشه سر انگشتی حساب کرد که این سایت ها ماهی چقدر درامد دارن؟

ممنون

S_N
January 30th, 2013, 23:19
اینطور سایتا فایده داره ، اما

باید مایه دار باشید
اگر پول ندارید باید خودتون تو زمینه طراحی و css و... تبحر داشته باشید... البته بازم هزینه سرور و... هست اما خودتون بتونید طراحی کنید قطعا خرج کمتره و مشکلات رو خودتون بدونه نیاز به خرج اضافه حل میکنی

در کل به نظر من یه میلیون بدید یه فلش چت 123 بزنید بهتره!

Iman.r
January 31st, 2013, 10:06
سرمایش هست دوست عزیز, سوال من در مورد درامده

به عنوان مثال سایت مای اف سی نزدیک 1 میلیون کاربر داره
حالا اگه نصف کاربرها فعال نباشن میشه 500 هزار کاربر فعال, حالا اگه از این 500 هزارتا فقط 1/5 از اون ها ماهی هزار تومن بریزن میشه ماهی 100 میلیون
که این یه خورده معقولانه به نظر نمیرسه, ولی شاید ماهی 10 میلیون معقولانه تر باشه, میخوام بدونم واقعا اینطور هست؟

eskelet-sokhte
January 31st, 2013, 13:26
در آمد بازی خانها حدودا 5-6 تومن هست.البته اینا پشتیبانی مالی که دارن هیچ ، اسکریپت هم مال خودشون نیست.نمایندگیه.از نظر بنده 85 درصد بازی های ایرانی نمایندگین.کسی نمیاد 7-8 تومن هزینه کنه اسکریپت طراحی کنه.البته من خودم دارم یه بازی راه میندازم ولی خوب خیلی هزینه داره و دردسر هم داره.به جز هزینه ای که داره دردسر هم خیلی داره.امینت-باگ-...

Iman.r
January 31st, 2013, 16:00
هر کاری دردسرهای خاص خودش رو داره
اگه ماهی 5-6 تومن درامد داشته باشه که خیلی خوبه

Iman.r
January 31st, 2013, 19:35
دوستان دیگر نظری ندارند؟؟؟