PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما بگو ما به كي اعتماد كنيم ؟؟؟؟ ( همه شركت كنند )

mersad-mr
January 30th, 2013, 14:02
دوستان , فروشندگان , اساتيد
چرا ما ايرانيا اينجوري هستيم؟
چرا احساس مسوليت نمي كنيم و براي مشتري ارزش نمي گزاريم؟

من - يك مشتري يا هركسي چطوري اعتماد كنه و خريد كنه ؟ از كي خريد كنه؟

از كسي كه توي انجمن بالا 3-4 سال هست داره كار مي كنه 1000 تا پست داره همه ميشناسنش بعد مثل آقاي xxxx بپيچه بره و سرمون كلاه بره؟

يا از شركت ثبت شده xxxx كه خب ميگيم شركت دفتر دستك داره اونم ميزاره ميره؟

تا قبل از خريد:
فلان شخص بهترين - تيكت ميزني زيره 5 دقيقه جواب ميده - نصف شب زنگ ميزني جواب ميده بهت احترام ميزه !
بعد از خريد :
سرويس قطع ميشه . هرموقع حوصله داشته باشه جواب ميده ! . پولو ميگيره بي خيال يوزر به من چه !

چرا بايد اينجوري باشه ؟ پس وجدان انساني كجا رفته ؟
مثلا الان اومدي از 10 نه 20 نفر 100.000 تومان گرفتي پيچيدي رفتي اين همه فحش لعنت گرفتي آبروت رفت با اين قيمت تو پولدار شدي؟
پول مياد و ميره آبروي آدم هست كه مي مونه .
بزارين اسمتون طوري توي انجمن باشه كه اسم خودتون ضمانت كنيد نه اينكه وقتي ميگي xxxxx همه بگن كلاه بردار !!

اين حرف هاي من كه هيچ اثري براي آداميي كه اينجوري هستن نداره . اما حرف دل خيلي ها هستش.

ببخشيد اگر به كسي توهين كردم اما واقعيت هست اگر شك دارين امتحان كنيد

i-whost
January 30th, 2013, 14:09
چرا جمع میبندین؟ :105: همین ایرانی شما هم هستین :-|

hamidreza2155
January 30th, 2013, 14:10
به خدا ما هم گرفتار این موضوع شدیم , 1 روزه اسیریم

redbull
January 30th, 2013, 14:17
لااقل مشتری رو دلداری بده ی چیزی!اصلا ب .... حساب نمیکنه.

mersad-mr
January 30th, 2013, 14:18
چرا جمع میبندین؟ :105: همین ایرانی شما هم هستین :-|

دوست عزيز توي يك جمع 10 نفر اگر 3-4 نفر اشتباه كنند مي گن همه !
اين اشتباه هست اما اين طور ميگن ديگه!

farbodsteps
January 30th, 2013, 14:25
بله دیگه 90% هاستینگ های ایرانی اینجوری هستن

NikMizban.Com
January 30th, 2013, 14:30
سلام ...

دوست من بزار یه چیزی رو توضیح بدم .. تو کار هاستینگ یا هر کاری ... آدم وقتی کاری رو شروع می کنه تا تهش باید پاش وایسه ... قطع شد سرویس هاش در نره .. این کار مردونگی نیست .. تو مرام ما ایرانیام نامردی نیست ولی خب ...... !!

الان آدم به چشم خودش هم اعتماد نمی تونه بکنه ... ولی چاره چیه .... باید اینقدر ضرر کنی تا یک نفر منصف پیدا کنی یک نفری که مرام و معرفت داشته باشه و پای سرویسی که می ده وایسه ...

شاد و پیروز باشید ...

parsdrive
January 30th, 2013, 14:35
تا وقتی که هر کسی بدون مدرک معتبر بیاد کاری رو استارت بزنه بدون هیچ دانشی فقط به قصد کسب درآمد همین میشه دیگه. اگر برای پزشکی هم مهر و تابلو و مدرک نمیخواستن هیچ کسی توی کار هاستینگ نبود و همه توی خونه مطب راه مینداختن. تا وقتی نظارت نباشه همین میشه دیگه.

RezaFH
January 30th, 2013, 14:45
من - يك مشتري يا هركسي چطوري اعتماد كنه و خريد كنه ؟ از كي خريد كنه؟

اول تحقیق کنید
بعد که به نتیجه رسیدید، در مورد شرکت / شخص مورد نظر تاپیک نظرسنجی بزنید
سعی کنید حتی الامکان از شخص و شرکت هایی که چندین سال هست توی این کار هستند خرید کنید (نظرسنجی اینها، به واقعیت نزدیک تر خواهد بود و آینده قابل پیشبینی تری خواهند داشت)

با این 3 مورد (اگر کاملا رعایت بشه) ضریب خطای انتخاب شما کمتر از 1% میشه بنظرم که کافی هست (اون 1% احتمال خطا همیشه هست و ممکنه اتفاقات پیشبینی نشده باعثش بشه که گریزی نیست)

موفق باشید :)

vpspro.org
January 30th, 2013, 14:46
تا وقتی که هر کسی بدون مدرک معتبر بیاد کاری رو استارت بزنه بدون هیچ دانشی فقط به قصد کسب درآمد همین میشه دیگه. اگر برای پزشکی هم مهر و تابلو و مدرک نمیخواستن هیچ کسی توی کار هاستینگ نبود و همه توی خونه مطب راه مینداختن. تا وقتی نظارت نباشه همین میشه دیگه.

داداش چه نظارتی باشه ؟ توی صنف های دیگه که نظارت هست ایا اوضاع درسته ؟
مشتری خودش باید تا حدودی قبل از خرید تحقیق کنه .
روز نداریم که طرف تو یاهو پی ام میده مشکل داره بعد میگیم چرا به ادمین سرور خودت نمیگی جواب میده :
یا جواب نمیده یا بلد نیست . بعد خودش میگه ولی قیمت خوب میده پیشش موندم . خوب تا حدودی خود مشتری مقصر هست .

parsa7
January 30th, 2013, 14:48
یکی میاد خودشو تایید می کنه
یکی هم دوستاش میان تاییدش می کنند
اما هیچ کدوم تضمینی برای تایید اون فرد نیست
در ضمن اونهایی که نیاز به تایید ندارند و شناخته شده هستند و کارشون درسته کمتر به این انجمن سر میزنند( یا اصلا سر نمیزنند ).چون توی سایت خودشون حسابی سرشون شلوغ هست.

البته جسارت به کسی نباشه.اینجا همه خوبند.

mersad-mr
January 30th, 2013, 14:54
اول تحقیق کنید
بعد که به نتیجه رسیدید، در مورد شرکت / شخص مورد نظر تاپیک نظرسنجی بزنید
سعی کنید حتی الامکان از شخص و شرکت هایی که چندین سال هست توی این کار هستند خرید کنید (نظرسنجی اینها، به واقعیت نزدیک تر خواهد بود و آینده قابل پیشبینی تری خواهند داشت)

با این 3 مورد (اگر کاملا رعایت بشه) ضریب خطای انتخاب شما کمتر از 1% میشه بنظرم که کافی هست (اون 1% احتمال خطا همیشه هست و ممکنه اتفاقات پیشبینی نشده باعثش بشه که گریزی نیست)

موفق باشید :)

دوست عزيز
واقعا پوزش اما من حرف شمارو امروزه نمي تونم قبول كنم .
دليل: ( ببخشيد كه نام ميبرم ) اما مگه هاي faranetwork نبود؟ ايشون هم چند سال بود كار مي كرد ! هم 100 نفر تاييدشون كردند اما روزي ريسيد كه هم 100 نفر پشيمون شدن !
امروزه اعتمار ريسك شده
و فقط شير با خط شده !

mrasol
January 30th, 2013, 15:07
حق با استارتر هست،طرف قبل خرید خیلی با موبایل باهامون محترمانه صحبت میکرد،این ماه دوباره هزینه آی پی گرفته،واسه ماه بعد هم هزینه سرور رو دادیم،تماس میگیریم شرکت میگیم ماه بعد باز مشکل پرداخت نداشته باشید،میگه من هیچ تضمینی نمیدم شاید سروراتون تمدید نشد،و تهدید به خاموش کردن سرور هم میکنند،از هیچ چیزی !!! خدا،شکایت،تاپیک در wht هیچ ترسی ندارن،پول سرور + سود آنچنانی + هزینه دو برابر آی پی میگیرن آخرشم اینجوری!رو دلار هم که ماشالله خداتومن میکشن اختلاف قیمت با بازار 300 400 هست همیشه

RezaFH
January 30th, 2013, 15:07
دوست عزيز
واقعا پوزش اما من حرف شمارو امروزه نمي تونم قبول كنم .
دليل: ( ببخشيد كه نام ميبرم ) اما مگه هاي faranetwork نبود؟ ايشون هم چند سال بود كار مي كرد ! هم 100 نفر تاييدشون كردند اما روزي ريسيد كه هم 100 نفر پشيمون شدن !
امروزه اعتمار ريسك شده
و فقط شير با خط شده !

بنده گفتم احتمال خطا همیشه هست (اما با اون موارد به حداقل میرسه)
هرچند بشخصه از فرانتورک که گفتید شناختی ندارم و نمیتونم در موردشون نظری بدم

بهرحال راه دیگه ای نیست
بنده این موارد رو ذکر کردم چون خیلیها همین حداقل ها رو هم توجه نمیکنن بهش

یک بند هم به موارد قبلی اگر بخوام اضافه کنم این مَثَل هست که میگن : هیچ ارزونی بی علت نیست
ضمن اینکه برای کارهای گسترده (مثل سرور اختصاصی یا کولوکیشن و ...) هم میتونید با قرارداد کار کنید :)

موفق باشید

parsdrive
January 30th, 2013, 15:08
داداش چه نظارتی باشه ؟ توی صنف های دیگه که نظارت هست ایا اوضاع درسته ؟
مشتری خودش باید تا حدودی قبل از خرید تحقیق کنه .
روز نداریم که طرف تو یاهو پی ام میده مشکل داره بعد میگیم چرا به ادمین سرور خودت نمیگی جواب میده :
یا جواب نمیده یا بلد نیست . بعد خودش میگه ولی قیمت خوب میده پیشش موندم . خوب تا حدودی خود مشتری مقصر هست .

چرا نظارت نیست عزیز؟ توی کدوم شغل و حرفه شما پیدا می کنی طرف پول عیدی و با قرض و قول و از دوست و پدر و مادر! صبح از خواب بیدار شه و بیاد توی انجمن پست بده که من میخوام هاستینگ بزنم نمایندگی بگیرم یا وی پی اس؟!
توی همه شغل ها حتی همون پزشکی هم حق و ناحق میشه و پول مردم به باد فنا میره اما بالاخره یک مدرکی میخواد، یه نهادی برای نظارت داره. نه اینکه مثل هاستینگ هرکسی برای خودش استارت بزنه فورا.
شده مثل مسافرکشی. هر کی ماشین بر میداره میاد توی خیابون و شروع می کنه کسب درآمد.

k1ll3revil
January 30th, 2013, 15:11
خیلی وضع خرابه واقعا تا قبل از واریز پول همه چی اوکی است وو بعدش کافیه بگی بالا چشمت ابروست دیگه سرویس قطع برو به امان خدا!

vpspro.org
January 30th, 2013, 15:20
چرا نظارت نیست عزیز؟ توی کدوم شغل و حرفه شما پیدا می کنی طرف پول عیدی و با قرض و قول و از دوست و پدر و مادر! صبح از خواب بیدار شه و بیاد توی انجمن پست بده که من میخوام هاستینگ بزنم نمایندگی بگیرم یا وی پی اس؟!
توی همه شغل ها حتی همون پزشکی هم حق و ناحق میشه و پول مردم به باد فنا میره اما بالاخره یک مدرکی میخواد، یه نهادی برای نظارت داره. نه اینکه مثل هاستینگ هرکسی برای خودش استارت بزنه فورا.
شده مثل مسافرکشی. هر کی ماشین بر میداره میاد توی خیابون و شروع می کنه کسب درآمد.

داداش یک موضوعی هم هست فضای مجازی رو نمیشه با فضای واقعی مقایسه کرد .
توی فضای مجازی خیلی از محدودیت ها برداشته میشه .
باور کن اگر بقیه اصناف هم کارشون در دنیای مجازی بود وضعیتشون بدتر از الان هاستینگ میشد .
اما با حرفات موافقم ولی میگین چاره چیه ؟ تا حالا کسی بوده پیشنهادی داده باشه ؟
ارادتمند

par30webhost
January 30th, 2013, 15:22
بنده گفتم احتمال خطا همیشه هست (اما با اون موارد به حداقل میرسه)
هرچند بشخصه از فرانتورک که گفتید شناختی ندارم و نمیتونم در موردشون نظری بدم

بهرحال راه دیگه ای نیست
بنده این موارد رو ذکر کردم چون خیلیها همین حداقل ها رو هم توجه نمیکنن بهش

یک بند هم به موارد قبلی اگر بخوام اضافه کنم این مَثَل هست که میگن : هیچ ارزونی بی علت نیست
ضمن اینکه برای کارهای گسترده (مثل سرور اختصاصی یا کولوکیشن و ...) هم میتونید با قرارداد کار کنید :)

موفق باشید
عزیز تو ایران مردم به خاطر هزینه قید کیفیت رو میزنن برا همینه که هاستینگ های خوبم میان و ارزون میدن

parsdrive
January 30th, 2013, 15:24
داداش یک موضوعی هم هست فضای مجازی رو نمیشه با فضای واقعی مقایسه کرد .
توی فضای مجازی خیلی از محدودیت ها برداشته میشه .
باور کن اگر بقیه اصناف هم کارشون در دنیای مجازی بود وضعیتشون بدتر از الان هاستینگ میشد .
اما با حرفات موافقم ولی میگین چاره چیه ؟ تا حالا کسی بوده پیشنهادی داده باشه ؟
ارادتمند

بنده هم همین رو عرض می کنم عزیز. بنده میگم محصول مجازی هست، قبول. اما چرا باید فروشنده مجازی باشه! باید مکان مضخص، صنف مشخص و مدرک مشخصی داشته باشه. اینطور که نمیشه هر کی بشینه پشت سیستم و پول مردم رو بزنه به جیب(بنده به همکاران شریف توهین نمی کنم) بعد این بنده های خدا بدون دنبال پولشون که قطع یقین هم بازگشتی در کار نخواهد بود. البته ما فقط می تونیم پیشنهاد بدیم. عملی کردنش به عهده دولتمردان هست.

3245
January 30th, 2013, 15:38
در واقع مشکل از ایرانی بودن نیست، در ایران آدم های رنگارنگی هستند، همانطور که در آمریکا، آلمان، فرانسه و غیره رنگارنگ هستند، به دست خودتون هم نگاه کنید بیانگر این موضوع خواهد بود.
در واقع وقتی شما پست میزنید من هاست میخوام (به عنوان مثال) ، انتظار دارید همه آفر بدن،
وقتی همه آفر میدن، همه وظیفه خودشون رو انجام دادن، حالا چه خوب چه بد، پس از ان شما وظیفه دارید تا با عقل، تجربه و بودجه تان بهترین آنها را انتخاب کنید، وقتی متاسفانه شما (منظورم خریدار هست) دنبال گزینه ای هستید که کمترین پول رو بدید و بهترین استفاده رو بکنید، در واقع طمع کردید، و اگر همینطور بوده، شما مقصر هستید، درسته اون فرد هم مقصره، اما چرا شما انتخابش کردید؟
اما اگر همه چیزش عادی بوده، یعنی قیمتش هم بالا بوده و بقیه موارد هم درست بوده، واقعا باید برای اون فرد تاسف خورد، میشه کلاه بردار واقعی.

:53::53::53:

salem
January 30th, 2013, 17:32
سلام و خسته نباشید به دوستان هر چی باشه ایرانی هستیم و اینم یکی از خصلت های بعضی از ایرانی ها هست عجب دوستمون این تاپیک رو خوب موقع باز کرده اتفاقی هستش که که دیروز ب سر خود ما اومد . یک تمپلیتی خریدیم از یکی دوستان که تاپک زده بود تو این سایت واسه فروش قیمت رو علام کرده بود 17هزار تومن اقدام خریدیم واسه خرید گفت شده 25 هزار تومن اون دیروز بود به اون قیمت خلاصه گفتیم باشه بعد گفتیم بک آپ ما رو هم ریستور کن روش آماده سالم بدون مشکل تحویل بده گفت 40 هزار تومن میگیرم گفتیم باشه تو بدون ایراد و مشکل تحویل بده باشه 40 میدیم خلاصه پول رو ریختیم قبل واریز پول اونقدر قربون صدقه آدم میرفت که بعد واریز پول طرف به مدت 24 ساعت خبری نشد بعد اونقدر زنگ زدیم گفت تا 2 ساعت میده این 2 ساعت شد 12 ساعت دیدیم یه میل زد بعد دیدیم این خام هستش بک آپ ریستور نشده بعد کلی زنگ زدن گفت یادم رفته بعد رستور کرد داد دیدیم درست کار نمیکنه باز کلی زنگ زدیم گفت من دادم دیگه به من ربطی نداره به من زنگ نزن گفتیم بابا اینقدر پول دادم گفت نمیدادی پول رو هو بر نمیگردونم نمخوام اسم ببرم چون اسم ببرم همه میشناسن بدون استسنا خودشم بچه رشت هست خلاصه بیخیال 40 تومن شدیم . بیشتر ما ایرنی ها به هیچ عنوان اصلاح شدنی نیستیم فقط به منفعت خودمون فکر میکنیم میگیم به من چیزی نشه بقیه به حر مشکلی بیفته به من ربطی نداره این تو خون بیشتر ایرانی ها هست . به همین دلیل هم میری خارج کشور همین که میفهمن ایرانی هستی طوری بر خورد میکنن انگار قاتلی چیزی هستی

salem
January 30th, 2013, 17:34
دوست عزیز به بودجه ربطی نداره . ما خودم زمانی شده مثلا به یه وی پی اس 15 تومن دادیم به یه وی پس اس 30 تومن اون 15 تومنی از 30 تومنی بهتر کار کرده . به نظر من فقط به احساس مسئولیت طرف ربط داره

Yousefi.
January 30th, 2013, 17:40

ببخشید که اسپم ارسال می کنم ....
اما خیلی قشنگ مثال زدی واقعا شخص میاد یه ریسلر می خره فک می کنه دیگه تموم شد ....

eskelet-sokhte
January 30th, 2013, 17:49
همچین همه همه هم اینطوری نیستن.خیلی ها هستن بسیار عالی کار میکنن

redbull
January 30th, 2013, 17:58
این دیتا گستر اعصاب نذاشته واسه ما.خدا ازش نگزره

isatis7t
January 30th, 2013, 18:13
با سلام به همه دستان

به نظر همگی دوستان قابل احترامه ولی این مشکلات موجود فقط یک دلیل نداره بلکه چند دلیل دارند که هر کدوم به جای خودش قابل بحثه.
اینکه می گین در ایران فقط نیست در خارج هم مشکلات هست ولی شکل و رنگش فرق می کنه.

مثلا اگر ما تحریم نبودیم می توانستیم سرویس مناسب از خارج تهیه کنیم و اگر هم فروشنده کوتاهی می کرد می توانستیم پی گیری کنیم اوضاع سرویس های خیلی بهتر بود.
افراد سود جو همه جا هستند. نمی توان گفت که در خارج از کشور همه انسانهایی خوبی هستند که هیچ سو استفاده ای نمیکنند.

بعضی شرکت های خارجی سرویس های از دور خارج شده را که دیگر نباید استفاده کنند به صورت غیر مجاز به کشور هایی مثل ما که پیگیری قانونی نمی توانیم انجام دهیم می فروشند
که حوب در نتیجه کیفیت سرویس ها پایین می آید.

یکی دیگر از علت های مهم این است که بعضی از کاربران که دانش کافی در رابطه کار با سرویس ها ندارند و نمی توانند سرویس هایشان را درست مدیریت کنند ایراد را از فروشندگان می بینند.
در حالی که فقط به این فکر هستند که کارشان راه بیافتد و با سئوالات و درخواست هایی که در بعضی اوقات فکر می کنم که اصلا درک صحیحی از سیستم عامل و سرویس هایی که می توانند
روی یک سیستم عامل را اجرا کنند ندارند و هر چیزی که می گویم اصلا متوجه نمی شوند. اونوقت فکر می کنند که مشکل از فروشنده است.

البته فروشنده هایی هم هستند که دانش کافی کار با مجازی ساز ها راندارند و نمی توانند سرویس مناسبی را ارائه کنند.

دلایل این مشکلات زیاد است.

ولی بهترین کار این است که از شرکتی خرید کنید و اگر از خدمات شرکت ناراضی بودید سرویستان را تغییر دهید و از شرکت دیگری خرید کنید.
وقتی شرکت مناسبتان را پیدا کردید آنوقت به صورت چند ماهه نیز می توانید تغییر دهید.

ولی دقت کنید که این کار بهترین کار نیست و یک آزمون و خطا است اگر به شرکتی اعتماد ندارید. چون ممکن است که آن شرکت نیز بر اثر مشکلاتی ور شکسته شود.

موفق باشید.

RoobinaServer
January 30th, 2013, 18:54
در ضمن اونهایی که نیاز به تایید ندارند و شناخته شده هستند و کارشون درسته کمتر به این انجمن سر میزنند( یا اصلا سر نمیزنند ).چون توی سایت خودشون حسابی سرشون شلوغ هست.

البته جسارت به کسی نباشه.اینجا همه خوبند.

پارسا 7 یوزرتون آشناست :-؟

اتفاقا برای همین کلوی ایران یک ماه یکی از سرورهامون را تستی اوایل امسال فکر کنم پیش یکی از همین خوب ها که انجمن کم می آمدند بود بماند که در رفتیم :)

نمیشه بر این اساس حرفی زد اتفاقا کسی که هم انجمنه هم سایت شاید کارمندی داره که کارها رسیدگی میشه یا ... و سرش کمی خلوته.

vpspro.org
January 30th, 2013, 19:49
بنده هم همین رو عرض می کنم عزیز. بنده میگم محصول مجازی هست، قبول. اما چرا باید فروشنده مجازی باشه! باید مکان مضخص، صنف مشخص و مدرک مشخصی داشته باشه. اینطور که نمیشه هر کی بشینه پشت سیستم و پول مردم رو بزنه به جیب(بنده به همکاران شریف توهین نمی کنم) بعد این بنده های خدا بدون دنبال پولشون که قطع یقین هم بازگشتی در کار نخواهد بود. البته ما فقط می تونیم پیشنهاد بدیم. عملی کردنش به عهده دولتمردان هست.

خوب مشکلی داره اینه که فرض کن 100 نفر رفتن شرکت زدن اما چه تضمینی هست که باز توی نت کسی بدون شرکت شروع به فروش کرد چی ؟ ایا همه ی کسانی که شرکت دارند خدماتشون خوبه ؟ ایا کسی که شرکت نداره یعنی خدمات و مسئولیت پذیزیش بده ؟
کلا خوب و بد همه جا هست . فقط باید مشتری خودش بسنجه و به خاظر 1 قرون ارزون تر یا گرون تر جای بد نره و حسابی در مورد طرف تحقیق کنه .
ولی خوب با حرفتون کاملا موافقم . نمونه مثال هایی هم زدین بارها دیده ام.

داودی
January 30th, 2013, 20:09
خیلی از موارد مربوط به عدم آشنایی 2 طرف داره
مثلا ، طرف برای اینکه فروش بیشتری کنه ، کلی کار می کنه واسه طرف ، کانفیگ و ... رایگان انجام می ده
قیمت مفت کار می کنه
بعد یهو خسته می شه ، وقت کم می یاره و ...
یهو کاربر ول می شه
مثلا وی پی اس فروخته 20 تومان ، کانفیگ کرده ، انتقال سایت کرده !
مشتری بعدش انتظار داره مثلا فلان مشکل نرم افزاری رو 2 نصف شب حل کنه
خوب مشتری حق داره چون از اول شما خلاف قوانین کار کردید و این قانون برای کاربر تصویب شده که هر کاری باید انجام بدید و بعد که وقت نمی کنید یا دیر جواب می دید
مشتری شاکی می شه و 1000 تا لقب بهتون می ده
من کاری ندارم وی پی اس می فروشید 1000 تومان ، ولی تو یه چارچوب خاص
--
البته بماند که بعضی ها پول کانفیگ می گیرن و ...

parsdrive
January 30th, 2013, 20:27
خوب مشکلی داره اینه که فرض کن 100 نفر رفتن شرکت زدن اما چه تضمینی هست که باز توی نت کسی بدون شرکت شروع به فروش کرد چی ؟ ایا همه ی کسانی که شرکت دارند خدماتشون خوبه ؟ ایا کسی که شرکت نداره یعنی خدمات و مسئولیت پذیزیش بده ؟
کلا خوب و بد همه جا هست . فقط باید مشتری خودش بسنجه و به خاظر 1 قرون ارزون تر یا گرون تر جای بد نره و حسابی در مورد طرف تحقیق کنه .
ولی خوب با حرفتون کاملا موافقم . نمونه مثال هایی هم زدین بارها دیده ام.

اتفاقا حرف شما درسته. خیلی از دوستان این انجمن شرکت ثبتی ندارند و حتی یک شماره ثابت اما سالهاست کیفیت رو در صدر معیارهاشون دارند و هیچ شکایتی هم ازشون ارائه نشده برخلاف خیلی از شرکت های گرون فروش ایرانی که نه کیفیت خوبی دارند و نه پشتیبانی مناسب و مودبانه. مشتری توی این روزگار در خرید هر جنسی باید نهایت دقت رو انجام بده.

ToooPDL
January 30th, 2013, 20:52
هیچ راهی نداره. هرکاری کنیم باز یه سری میان و سه ماه تعطیلی رو با هاستینگ میگذرونن !

چرا
شاید یک کورسوی امیدی باشه!!! که بعید میدونم اصلا اجرایی بشه..
اینکه :
- یه صنف برای مشاغل تحت وب راه اندازی بشه ، نظارت کنه و مجوز بده
- همین صنف به کمک سازمان هیلترینگ و ارگان های مربوطه، سایتها و هاستینگ هایی که مجوز ندارن رو از بیخ و بن فــیــلــتــر کنه ( مثل یوتیــوب )

فکر نکنم چیزی غیر از این جواب بده !

mr-secret
January 31st, 2013, 01:04
اخ که حرف استارتر حرف دل ما بود
هین الان هاستهای که هیمنجوری ولو شده اند رو بزاریم باید یه تایپیک فروش هاست دست دوم بزاریم
خداییش امسال نزدیک به 10 تا هاستینگ عوض کردم هر کردوم یه مشکلی دارن
دقیق عین حرف استارتر تا موقعی که پولو نگرفتن همه چه اوکی هست و بعد از سرویس خدا نکنه یه تیکت بخوای بدی 24 ساعت طول میکشه تا با ناز کرشمه باید جواب بده اقا
البته بلانسبت بعضی وگر نه تو همین انجمن خیلی کار درستهایی هم دیدیم و و اقعا جای تقدیر و تشکر دارن
در عجبم که اینا چطور این پول از گلشون میره پایین!
یعنی وقتی میبینم ایرانی تحریم واقعا مستحقش میدونم که تحریمه تو هیچ چیزی و هیچ جایی اصلا رعایت نمکینه اولینش خود من!

eskelet-sokhte
January 31st, 2013, 13:20
به نظر من باید دولت سایتایی که خرابن رو ببنده(کلاه بردار)اینطوری هم مردم راحت تر میتونن چیزی بخرن و هم به چیزی که خریدن اعتماد دارن