PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی دیتا سنتر در ترکیه

gunuz
January 29th, 2013, 22:21
باسلام

من می خوام تو ترکیه یه دیتاسنتر بزنم از نظر مالی و مجوز و تیم پشتیبان هم هیچ مشکلی ندارم،می خواستم از اساتید سئوال کنم اگه کیفیت و سرویسم خوب باشه به نظرتون چقدر طول میکشه که این پروژه جا بیفته و سود بده؟؟؟چون زمان خیلی برام با ارزش هست

bepad
January 29th, 2013, 23:07
باسلام

من می خوام تو ترکیه یه دیتاسنتر بزنم از نظر مالی و مجوز و تیم پشتیبان هم هیچ مشکلی ندارم،می خواستم از اساتید سئوال کنم اگه کیفیت و سرویسم خوب باشه به نظرتون چقدر طول میکشه که این پروژه جا بیفته و سود بده؟؟؟چون زمان خیلی برام با ارزش هست

مطمئنن اگر کیفیت و خدمات خوب باشد جواب میدهد البته پیشنهاد میکنم چون میخواهید سرمایه گذاری کنید در یک کشور محبوب بین ایرانیان کار کنید
مثل
امریکا
المان
فرانسه
کانادا
هلند

من به عنوان یک هاستینگ ترجیح میدم از کشور های بالا تهیه کنم

مطالب فقط نظر شخصی بود:53:

Pro
January 29th, 2013, 23:28
به نظر بنده هم در یک کشور همچون آلمان ، آمریکا ،انگیس سرمایه گذاری کنید بازده زودتر و بهتری دارد..

3245
January 29th, 2013, 23:35
این کشورها به دلیلی محبوب اند چون خرید از آنها راحت تر، تعداد فروشندگان بیشتر، کیفیت اثبات شده، اگر بتونید همین کارها رو بکنید، ترکیه از نظر پینگ و غیره بهترین مکان است.:53:

compiler
January 30th, 2013, 00:38
فکر کنم پنهای باند تو ترکیه خیلی گران قیمت باشه....سرور هاشون معمولا با پنهای باند و ترافیک پایین و گران فروخته میشه....من یک دیتاسنتر ترکیه ای رو باهاشون مکاتبه کردم خیلی گرون بود!!!

babelirani
January 30th, 2013, 00:58
با سلام

دوست عزیز این کارتون خوب خیلی خوب هستش و مطمئنن میتونید خیلی پیشرفت کنید البته اگه کیفیت و خدمات خوبی داشته باشید

ولی بنده با یکی حرف زدم در مورد پهنای باند در کشور ترکیه این قیمت هارو به بنده داد فکر کنم گرون در بیاد

10 مگابایت ترافیک نامحدود ماهانه 280 دلار

100 مگابایت ترافیک نامحدود 1900 دلار

gunuz
January 30th, 2013, 10:51
من آخرین باری که پرسیدم 10 مگابایت با ترافیک نامحدود رو با پول ما حدودا 200 هزار تومان گفتن البته چون اونجا آدم با نفوذ بالا زیاد میشناسم مطمئنم از این پایینتر هم می دن ولی خوب من از این لحاظ موندم که رقبت شرکت ها داخلی نسبت به این قضیه چه قدر خواهد بود؟

nars_Vps
January 30th, 2013, 15:03
اگر قیمت و کیفیتتون اوکی باشه مطئنن پیشرفت میکنید .مخصوصا همونطور که دوستمون هم گفته بوده به خاطر پینگ خوبی که نسبت به ایران داره و مخصوصا ایرانی هم هستید دیگه برای ساپورت کردن ایرانی ها خیلی بیشتر جلب میشن و راحت تر میتتونن باهاتون ارتباط برقرار کنند.
ولی از نظر پهنای باند اگه بتونید ساپورت کنید اوکیه.اگه نه نظر منم کانادا -امریکا-المان هست.
موفق باشید:53:

allbert
January 30th, 2013, 15:23
سلام

باید برای رقابت با همون رقبا که دوستان عرض کردند حرفی برای گفتن داشته باشید . اگر میتونید این قابلیت رو داشته باشید ، موفق خواهید بود چون ترکیه کمی به ایران نزدیک تر هست اگر پینگ پایین تری به کشور داشته باشه ، و قیمت مناسب و سخت افزار خوب ارائه کنید ، با پشتیبانی درست و خط فروش بدون دردسر برای ایرانیان عزیز ، پس نباید دغدغه ای برای بازدهی سرمایه داشته باشید

انشالا به عنوان یک ایرانی موفق باشید.

eskelet-sokhte
January 30th, 2013, 16:55
کشور های آلمان ، آمریکا و هلند پیشنهاد میشود.ترکیه خرید داره ولی نه به اندازه این سه کشوری که گفتم...

gunuz
January 30th, 2013, 17:19
خوب من سرعت دیتا سنتر رو تا حد ممکن بالا برمیدارم و پشتیبانی 24 ساعت هم می زارم چون خودم اونجا خواهم بود دیگه مشکلی از بابت کیفیت ندارم ولی خوب از بازار ایران اطلاع دقیقی ندارم نمی دونم چقدر موفق شم

eskelet-sokhte
January 30th, 2013, 17:20
تصمیمتونو گرفتین؟میخواین توی ترکیه راه بندازین؟

eskelet-sokhte
January 30th, 2013, 17:21
دوستانی که توی اینکار هستن راهنماییتون کردن که.بازار ایران خیلی توجهی به ترکیه نداره.ولی خوب اگه پشتیبانیتون واقعی باشه و خوب و همچنین قیمتاتون عالی باشه میتونین ترکیه رو هم به اون کشورای خوب و معروف اضافه کنین

AR3N4
January 30th, 2013, 18:01
بحث فقط کیفیت و قیمت مناسب هست ...
خیلی از دیتاسنترهایی که الان برای ایرانی ها شناخته شده است به دلیل کیفیت خوبشون هست، دیتاسنترهایی مثل آی وب، یس آپ، نتلیجنت، لیزوب و هتزنر در واقع پول کیفیتشون رو میخورن ...
همین دیتاسنتر هتزنر اول ها داغون بود ! بعدا کلی توش تغییرات دادن و شد یک دیتاسنتر محبوب !

بدون شک اگر گزینه ی بهتری برای ایرانی ها وجود داشته باشه که همون کیفیت دیتاسنترهای معروف رو بهشون بده هیچ کس دوست نداره پول تو جیب این اروپایی ها و آمریکاهای زبون نفهم بریزه :دی

gunuz
January 30th, 2013, 18:09
بلی تقریبا 90% کار انجام شده و مشکلی ندارم بعدشم اگه این کار انجام بشه دیگه از نظر تحریم و این حرف ها هم راحت میشیم بعدشم چون دیتاسنتر خودمون هست و برای فروش ایران خواهیم گذاشت قیمت ها بر اساس تومان خواهد بود و مطمئنن از قیمت بقیه شرورهای مشابه کمتر خواهد بود

CityKala.net
January 31st, 2013, 11:15
بلی تقریبا 90% کار انجام شده و مشکلی ندارم بعدشم اگه این کار انجام بشه دیگه از نظر تحریم و این حرف ها هم راحت میشیم بعدشم چون دیتاسنتر خودمون هست و برای فروش ایران خواهیم گذاشت قیمت ها بر اساس تومان خواهد بود و مطمئنن از قیمت بقیه شرورهای مشابه کمتر خواهد بود

شما کیفیتتونو افزایش بدید
تا حدی که میشه تیم فنی رو قوی کنید.
راه اندازی کنید + حداقل 24 ساعت تست سرور واسه کیفیت و .. (ovh) یا دیتاسنتر های دیگه که تست میدند.

امید وارم موفق باشید

lived
January 31st, 2013, 11:28
دیتا سنترهایی که با ایرانی ها مشکل ندارد خیلی سریع جا میوفتند و کلی ایرانی ازشون سرویس میگیره و چه بهتر که خیالمون راحت باشه که به دلیل تحریم سرورمون رو نبندن
الان ما با چندین دیتا سنتر آمریکایی کار میکنیم که اصلا مجازی ساز وی ام ور رو ساپورت نمیکردند ولی از وقتی ایرانی هایی که ازشون سرویس گرفتند و مجازی سازشون رو وی ام ور انتخاب کردند الان اونها هم مجازی ساز وی ام ور رو هم ساپورت میکنند
معلومه تقاضای این مورد براشون خیلی بوده که بهش توجه کردند
پشتیبانی درست در صورت بروز مشکل و اگر بتونید پشتیبانی پارسی هم داشته باشید که صد درصد خیلی ها جذب شما میشن مخصوصا کسانی که مشکل زبان انگلیسی دارند

lived
January 31st, 2013, 11:32

اگر از لحاظ قیمت هم بتونید کاهش قیمت نسبت به دیگر دیتا سنترهای دیگر داشته باشید صد در صد از خیلی از کشورهای دیگر هم جذب سرویس های شما خواهند شد
گرچه خود ایرانی ها دیتاسنتر را پر خواهند کرد و دیگر جایی برای دیگران نمیماند
بزرگترین مشکل فعلی کشور نوسان شدید ارز و گرانی ارز در ایران است

gunuz
January 31st, 2013, 14:37
خوب من از ایران یک تیم خوب پشتیبان با خودم می برم و چون ایرانی هستن اونجا دیگه مشکل زبان هم مشتری ها نخواهند داشت

eskelet-sokhte
February 1st, 2013, 15:40
خوب من از ایران یک تیم خوب پشتیبان با خودم می برم و چون ایرانی هستن اونجا دیگه مشکل زبان هم مشتری ها نخواهند داشت

فکر بسیار عالیه

atilnic
February 1st, 2013, 17:03
سلام

ترکیه خیلی هم خوبه فقط مشکل پهنای باند و پورت نداشته باشید
هم نزدیک ایران هست و هم اینکه راحت میتونید کارتون رو انجام بدید
ولی خوبه که بعد راهندازی دیتاسنتر نماینده های فعال در هر کشور بگیرید از هر کشور یک نفر فقط نماینده اصلی باشه
مثلا ایران یک شرکت باشه و به ریال بفروشه و برای شما به لیر و دلار بده
این باعث میشه فروش خوبی هم داشته باشید

redbull
February 1st, 2013, 17:15
آقا من اینجا بهتون قول میدم اگر قیمت ها و کیفیتتون خوب باشه. حداقل 60% مشتری هاتون ایرانی خواهد بود.اگر قوی عمل کنید

sainaweb
February 2nd, 2013, 11:14
باسلام

اول یک بیزینس پلن بنویسید بعد این هارو باید خودتون تشخیص بدین با این وضع بازار .

nars_Vps
February 3rd, 2013, 16:11

فکرتون فقط رو یه جا نباشه فقط ایران ساپورت کنید.کیفیت و... خوب باشه بقیه کشور ها هم توجه میکنند.

امیدوارم تو کارتون موفق باشید.

irandisk
March 16th, 2013, 14:57
دیتاسنتر محلی برای همون کشور و حتی کشورهای اطراف خیلی مفیده و حسابی سود آور خواهد بود، چون برای بازدید سایت توسط محلی ها نیازی به دور زدن اینترنت نیست ...

avalhost
March 16th, 2013, 16:52
دوست عزیز شما باید همه جوانب رو در نظر بگیرید

شما که در آینده احتمالا دیتاسنتر در ترکیه زدید و یوزی ایرانی یا خارجی از شما سرور تهیه کرد و وی پی اس فروخت در مسئله اکانتینگ (فیـــــلتــــرینــگ ترکیه) کاربرها به مشکل بر میخورند و به همین دلیل شاید بازده کمی از ایران داشته باشید.

sniper000man
March 17th, 2013, 02:06
دوست عزیز شما باید همه جوانب رو در نظر بگیرید

شما که در آینده احتمالا دیتاسنتر در ترکیه زدید و یوزی ایرانی یا خارجی از شما سرور تهیه کرد و وی پی اس فروخت در مسئله اکانتینگ (فیـــــلتــــرینــگ ترکیه) کاربرها به مشکل بر میخورند و به همین دلیل شاید بازده کمی از ایران داشته باشید.
با سلام
دوست عزیز این بودن منظور میگم ها منظور خاص مخاطب خاصی ندارم نه اینکه الان مشکل نداریم

avalhost
March 17th, 2013, 02:24
با سلام
دوست عزیز این بودن منظور میگم ها منظور خاص مخاطب خاصی ندارم نه اینکه الان مشکل نداریم

من دقیقا نفهمیدم ولی منطور من این بود که اینترنت ترکیه هم مثل اینترنت ایران بعضی از سایتها رو فیـــلتـــــــر کرده.

sniper000man
March 17th, 2013, 11:45
من دقیقا نفهمیدم ولی منطور من این بود که اینترنت ترکیه هم مثل اینترنت ایران بعضی از سایتها رو فیـــلتـــــــر کرده.

سلام مجدد
دوست عزیز منظور من این بود که وقتی نتونی به چیلتر شکن وصل شی وقتی همه پورتها بسته هست پس مهم نیست که وضعیت چیلتریتنگ ترکیه رو زیر ذربین برد :d
با تشکر

servervds.com
March 19th, 2013, 20:46
اگر هزینه مهم نیست جای خوبی هست
اما هزینه در ترکیه بسیار بالا هست در اقتصاد امروزی هزینه یکی از عوامل مهم در موفقیت ها هست

AR3N4
March 20th, 2013, 03:49
"استانبول" مرکز اینترنت سه قاره می شود
شهر استانبول به عنوان یکی از سه منطقه عمده توزیع ترافیک پهنای باند اینترنت در جهان انتخاب شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان ترک " بینالی ییلدیریم " وزیر ارتباطات ترکیه با اعلام این خبر گفت که این مساله تصادفی نیست بلکه نشان دهنده قدرت ترکیه در صحنه بین المللی است.

گفتنی است هم اکنون مرکز ترافیک اینترنت در جهان شهر لوس آنجلس آمریکا است و همه داده های مبادله شده در فضای مجازی به لوس آنجلس رفته و از آنجا توزیع می شود،اما بر اساس تصمیم انجمن تخصیص نام و ارقام اینترنت (وابسته به سازمان ملل- icann)، برای افزایش سرعت و توزیع بار ترافیکی اینترنت قرار شده است سه منطقه در جهان انتخاب شود.

بر اساس تقسیم بندی انجام شده شهر استانبول مرکز داده های اینترنتی اروپا، آفریقا و خاورمیانه ، شهر لوس آنجلس مرکز توزیع اینترنت قاره های آمریکایی شمالی و جنوبی و شهر سنگاپور به عنوان مرکز توزیع ترافیک اینترنت در شرق آسیا انتخاب شده است.