PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول جهت در گاه پرداخت رایگان

behjati2010
January 29th, 2013, 20:06
با سلام
مدتی بود دنبال ماژول پرداخت رایگان بودم به شکلی که پس از ارسال سفارش به جای انتقال یه درگاه ها مستقیم سفارش ثبت شود بدون پرداخت
یکی از دوستان banktransfer را از داخل ماژولهای پرداخت پیشنهاد داده بود ولی با کدها و راهنمایی ها نتونستم به خواستم برسم تا اینکه خودم دست بالا زدم
و این ماژول را تغییر کوچولو دادم به شکلی که پس از ارسال سفارش اون رو ثبت می کند مانند یک درگاه و به صفحه سرویسهای من منتقل می کند
نحوه فعال سازی:
فایل زیر را دانلود از حالت فشرده خارج کنید و در هاست خود پوشه نصب اسکریپ مسیر modules/gateways/ جانشین فایل با همین اسم نمایید
از بخشsetup>payment>payment gateways
از بخش Activate Module
banktransfer را انتخاب و فعال کنید
تیک را زده و اگر خواستین نامی برای آن انتخاب کنید
تمام
خوشتون آمد تشکر کنید
منتظر نقطه نظرات شما هستم

bepad
January 29th, 2013, 20:10
با سلام
مدتی بود دنبال ماژول پرداخت رایگان بودم به شکلی که پس از ارسال سفارش به جای انتقال یه درگاه ها مستقیم سفارش ثبت شود بدون پرداخت
یکی از دوستان banktransfer را از داخل ماژولهای پرداخت پیشنهاد داده بود ولی با کدها و راهنمایی ها نتونستم به خواستم برسم تا اینکه خودم دست بالا زدم
و این ماژول را تغییر کوچولو دادم به شکلی که پس از ارسال سفارش اون رو ثبت می کند مانند یک درگاه و به صفحه سرویسهای من منتقل می کند
نحوه فعال سازی:
فایل زیر را دانلود از حالت فشرده خارج کنید و در هاست خود پوشه نصب اسکریپ مسیر modules/gateways/ جانشین فایل با همین اسم نمایید
از بخشsetup>payment>payment gateways
از بخش Activate Module
banktransfer را انتخاب و فعال کنید
تیک را زده و اگر خواستین نامی برای آن انتخاب کنید
تمام
خوشتون آمد تشکر کنید
منتظر نقطه نظرات شما هستم

بهتر نبود قیمت سرویس را 0 قرار میدادید؟

EXXXIR
January 29th, 2013, 20:21
وارد صفحه محصولات> سربرگ قيمت تنظيم ميكرديد روي رايگان به همين صورت در مي اومد.

behjati2010
January 29th, 2013, 20:22
بهتر نبود قیمت سرویس را 0 قرار میدادید؟
می شود دوست من ولی من قصد نداشتم این کار رو بکنم من قیمت اولیه ام صفر است و سالیانه مبلغ داره و با این کار جواب نمیداد
حتی میشد کد تخفیف زد که مبلغ رو صفر کنه
ولی این کاری که کردم برای کار خودم مفید بود که نمیخواستم این دو تا کار رو بکنم

behjati2010
January 29th, 2013, 20:23
وارد صفحه محصولات> سربرگ قيمت تنظيم ميكرديد روي رايگان به همين صورت در مي اومد.
کالا رایگان نیست دوست من مبلغ دارد

PersianDOT
February 7th, 2013, 00:46
اینجوری اگه محصولاتی که رایگان نیست را هم با این درگاه انتخاب کنند احتمالا اونا هم براشون رایگان میشه آیا ؟

behjati2010
February 13th, 2013, 09:09
اینجوری اگه محصولاتی که رایگان نیست را هم با این درگاه انتخاب کنند احتمالا اونا هم براشون رایگان میشه آیا ؟
بله پرداخت شده در نظر می گیرد
بیشتر به درد کسانی می خورد که روی لو کال سیستم میخوان درگاه مجازی داشته باشن