PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند نرم افزار مدیریت سامانه و کنترل کاربران اس ام اس

dertgtr
January 28th, 2013, 21:09
سلام

اگر تاپیک درخواست رو جای درستی انتخاب نکردم لطفا مدیران منتقل کنند

نیاز به نرم افزار مدیریت سامانه و کنترل کاربران اس ام اس دارم . حالا اگر آماده باشه بهتر وگرنه باید برای بنده برنامه نویسی کنید با هزینه معقول

فکر کنم بعدش نیاز به یک وب سرویس دارم که فکر کنم باید از شرکت رهیاب یا مگفا یا از اپراتور های مخابرات بگیرم درسته ؟

و یک سرور اختصاصی با کیفیت معقول و هزینه معقول

لطفا بنده رو راهنمایی کنید

abbasss
January 28th, 2013, 21:54
درود بر شما
در صورتی که احتیاج به ریسلری (نمایندگی مستقل) دارید میتوانیم بدون محدودیت به شما تقدیم نماییم.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به تاپیک زیر مراجعه نمایید.
http://www.webhostingtalk.ir/f41/54629/

تنها تغییری که در فایل پی دی اف انجام شده، ایجاد ریسلری برای شما بصورت رایگان است در صورتی که قبلا 3000 پیامک برای ان دریافت می شد.

نظرات مشتریان در تاپیک زیر میتوانید مشاهده فرمایید
http://www.webhostingtalk.ir/f41/65986/

اگر سوالی بود در یاهو در خدمت خواهیم بود:
id yahoo: ariaideh

موفق باشید
:)

hamed_mp
January 28th, 2013, 22:08
درسته
شما نیاز به خرید یک وب سرویس از اپراتور های مخابرات دارید
و همینطور یک سرور مناسب برای ارائه عالی به کابرها
و طراحی اینترفیسی user friendly برای این که کاربر به تمام امکانات با سریعترین حالت دسترسی داشته باشه
خریدنش که راحته باز اگر مشکلی داشتید این کار رو هم انجام می دهم
طراحی و ارائه سرور برای این کار هم انجام خواهد شد
سرور ابری و تماما کانفیگ شده بر اساس نیاز شما

iMohsen
January 28th, 2013, 22:51
سلام

اگر تاپیک درخواست رو جای درستی انتخاب نکردم لطفا مدیران منتقل کنند

نیاز به نرم افزار مدیریت سامانه و کنترل کاربران اس ام اس دارم . حالا اگر آماده باشه بهتر وگرنه باید برای بنده برنامه نویسی کنید با هزینه معقول

فکر کنم بعدش نیاز به یک وب سرویس دارم که فکر کنم باید از شرکت رهیاب یا مگفا یا از اپراتور های مخابرات بگیرم درسته ؟

و یک سرور اختصاصی با کیفیت معقول و هزینه معقول

لطفا بنده رو راهنمایی کنید

البته به همین سادگی نیست اما پایه اولیه موردنیاز همین موارد هست .
اگر نیازمند هستید که سامانه فقط با یک اپراتور فعالیت داشته باشد حدود هزینه نرم افزار 2.5 تا 3میلیون است و سرویس های اولیه برروی سیستم .
اگر نیاز داشته باشید در سیستم موارد خاصی اضافه شود با دریافت هزینه قابل انجام هست ( چون نرم افزار به طور کامل توسط تیم ما نوشته شده )

البته اگر بیشتر قصد فعالیت تجاری دارید بهتر هست از نمایندگی های رایج براساس قیمت خرید و هزینه های جاری استفاده کنید که به صرفه تر هم هست .

dertgtr
January 29th, 2013, 10:32
البته به همین سادگی نیست اما پایه اولیه موردنیاز همین موارد هست .
اگر نیازمند هستید که سامانه فقط با یک اپراتور فعالیت داشته باشد حدود هزینه نرم افزار 2.5 تا 3میلیون است و سرویس های اولیه برروی سیستم .
اگر نیاز داشته باشید در سیستم موارد خاصی اضافه شود با دریافت هزینه قابل انجام هست ( چون نرم افزار به طور کامل توسط تیم ما نوشته شده )

البته اگر بیشتر قصد فعالیت تجاری دارید بهتر هست از نمایندگی های رایج براساس قیمت خرید و هزینه های جاری استفاده کنید که به صرفه تر هم هست .

نرم افزار فوق رو شما ارائه می کنید ؟

iMohsen
January 29th, 2013, 11:05
نرم افزار فوق رو شما ارائه می کنید ؟

بله . تیم ما این نرم افزار را ارایه میکند و براساس امکاناتی که شما نیاز دارید امکان شخصی سازی دارد .

dertgtr
January 30th, 2013, 13:06
کس دیگری امکان برنامه نویسی این کار رو نداره؟

abbasss
January 30th, 2013, 13:52
کس دیگری امکان برنامه نویسی این کار رو نداره؟
سلام

چقدر میتونید هزینه کنید؟

لطفا ایمیلتون رو ارسال نمایید.

موفق باشید
:)

dertgtr
January 30th, 2013, 20:58
کسی امکان برنامه نویسی یا ارائه برنامه آماده این کار رو داره؟

kianesfahan
January 30th, 2013, 22:38
با عرض سلام .

در صورتی که قصد دارید به صورت اختصاصی برای شما برنامه نویسی شود به وب سایت زیر مراجعه و با ایمیل های سایت در ارتباط باشید .

صفحه نخست - گروه طراحی ایکس سایت ساز - طراحی حرفه ای وب سایت - سامانه پیام کوتاه (http://www.xsitesaz.com/)

موفق باشید .

dertgtr
January 31st, 2013, 13:12
با عرض سلام .

در صورتی که قصد دارید به صورت اختصاصی برای شما برنامه نویسی شود به وب سایت زیر مراجعه و با ایمیل های سایت در ارتباط باشید .

صفحه نخست - گروه طراحی ایکس سایت ساز - طراحی حرفه ای وب سایت - سامانه پیام کوتاه (http://www.xsitesaz.com/)

موفق باشید .

تشکر از طریق سایت فوق پ.خ زدم منتظر پاسخ هستم