PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجي بسيار مهم و فوري ! بهترين سايت دانلود و ليچ از نظر شما دوست عزيز چيست ؟

Ariya
January 28th, 2013, 14:36
با سلام خدمت شما دوستان گرامي و عزيز.

آقا در تماسي كه با اكثر بچه هاي اين فريوم و مخصوصا" دانلودرها داشتم ديدم همه آنها با توجه به تاپيك هاي زياد در اين مورد دچار يك سردرگمي شده اند كه واقعا" بهترين و عالي ترين سايت براي دانلود و ليچ چيست؟

خودم خيلي سرچ كردم كه هر چي جلوتر ميرفتم نظرات بسيار متفاوت و گيج تر مي شدم.

گفتم اين تاپيك رو بزنم ببينم آخر بهترين سايت دانلود و ليچ از نظر شما دوست عزيز چيست ؟

لطفا " نظرات خود را بگوييد و حتما" در نظر سنجي شركت كنيد.

هميشه شاد و سلامت باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.

rain man
January 28th, 2013, 20:17
من با Mul و Downloads کار کردم

جفتشون خوبن

ولی دانلودز توی لینک های مگنت و تورنت قوی تره

و Mul سایت های بیشتری را پشتیبانی میکنه

توی مول نیاز نیست صبر کنی لینک توی سرور سایت مستقیم بشه بعد بتونی دانلود کنی ولی دانلودز اینجوریه

که مورد بالا واس بعضی اوقات که لینک حذف میشه خوبه چون باز هم توی سرور های دانلودز موجوده!!

در کل جفتشون خوبن

و تا وقتی خودت امتحان نکنی نمیتونی بگی کدوم بهتره

من از جفتش استفاده میکنم

salem
January 28th, 2013, 22:45
من خودم تقریبا از همه لیچ ها استفاده کردم هیچ کدوم میشه گفت اونطوری که باید باشه نیست من خودم به شخصه این رو ترجیح میدم InstantLeech.Com | RapidShare Filesonic Fileserve Megaupload Premium Link Generator. Direct Download 2012 (http://www.instantleech.com/) میشه گفت خوبه فقط یه بدی داره اونم اینکه لینک ها فقط 24 ساعت میمونه اونم به خاطر قانون کپی رایت هستش صاحبش هم یه دانشجوی هندی هست که تو آمریکا زندگی میکنه یدونه هم Download Rapidshare, uploaded.net, Rapidgator and all other without waiting (http://www.zevera.com/) هستش اینم بد نیست فقط بعضی مواقع قاطی میکنه و alldebrid و Real-Debrid هم که با قند شکن کار نمیکنه به همین دلیل زیاد بi درد نمیخوره چون بیشتر هاستینگ ها مثل extabit , ...همشون ***** هست واسه ما وقتی هم با قند شکن میری لینک هارو مستقیم نمیکنه با صاحبش خیلی مذاکره کردم که که این مشکل رو واسم حل کنه قبول نکرد واسه همین بی خیال شدم من خودم کارم فقط دانلود کردن هست 24 ساعت شبانه روز هیچی مثل اکانت ارجینال نمیشه من کمش واسه لیچ ها 1 میلیون خرج کردم دیدم جواب گو نیست هر روز یه مشکلی هست آخرش 3 میلیون دادیم اکانت ارجینال گرفتیم از همه هاستینگ ها خیال آدم یک دفعه راحت میشه

hamed_mp
January 28th, 2013, 23:14
من با mul کار می کنم
تنها مشکلش اینه که
دیر به دیر کدهاش رو ادیت می کنه
مثلا الان ryushare.com چند روز هست مشکل داره و نمی شه لینکش رو دانلود کرد و هنوز اصلاح نکردن و این باعث می شه لینک های کمیاب که زود هم پاک می شن از دست بروند و عملا سرویس بیفایده باشه
مانیتورینگی روی سرویس هاشون ندارند که کی از کار می یفته
اصل یک لیچر به اینه که آپلود سنترهایی که ساپورت می کنه حداقل حداقلش 1 روز به مشکل بر بخورند و نه چند روز

بقیه سایتها هم که عملا باید کلی زمان بگذاری تا اول ریموت بشن و بعد بگذاری برای دانلود و اشخاصی که وقت کمی برای این کار داشته باشند اصلا این روش براشون به صرفه نیست
برای همین من ترجیح می دهم از همان mul (با تمام نقصهایی که داره) باز استفاده کنم - مگر لیچر دیگه ای با همین سبک کار کنه که اگر هست لطفا معرفی کنید.

راستی از دوستانی که از لیچر های دیگه استفاده می کنند آیا خبر دارند چرا سرعت ریموت دانلود از سایت Extabit خیلی کم هست تقریبا 60 کیلوبایت بر ثانیه.

winsent
January 28th, 2013, 23:20
rapidbaz

ehsan_296
January 28th, 2013, 23:36
رپیدباز رو اضافه کنید . فعلا رقیب نداره . پشتیبانی قوی

رپیدباز، اولین و بزرگترین سرویس دهنده به اشتراک گذاری منابع اینترنتی (http://www.rapidbaz.com/)

parsdrive
January 29th, 2013, 00:26
درود
به نظر بنده بهترین گزینه برای دانلود استفاده از یک وی پی اس 128 مگی لینوکس و استفاده از دستورات دالنود از تورنت هست که در کسری از ثانیه فایل شما برای دانلود توسط آی پی آماده هست. محدودیتی هم در پهنای باند مصرفی نخواهید داشت و با توجه به قیمت این وی پی اس خیلی خیلی به صرفه هست.

در مورد وبسایت متاسفانه اون سایتی که من می شناسم در لیست سایت های ذکر شده نیست.
بهترین سایت لیچ از بین بیش از صدها سایتی که بنده امتحان کردم این هست:

InstantLeech.Com | RapidShare Filesonic Fileserve Megaupload Premium Link Generator. Direct Download 2012 (http://www.instantleech.com)

متعلق به یکی از برادران هندو!(هندی!) دانشجوی آمریکاست که با توجه به قیمت و کیفیت بی نظیر سرویسش بسیار عالی هست. گفته محدودیتی نداره اما در مکاتبه با این ادمین محترم گفته نباید از روزی 10 تا 15 گیگ بیشتر بشه وگرنه مشکوک به سوء استفاده میشیم!!!

بهترین گزینه این وبسایت هست.

m-batista
January 29th, 2013, 00:53
اگر فقط از 1 2 تا سایت لیچ میکنید هیچی بهتر از لیچر اختصاصی نیست

Ariya
February 15th, 2013, 20:54
با سلام و تشكر.

از دوستان نظر ديگري ندارند ؟

با تشكر.

hat3f
February 19th, 2013, 23:28
جیمبوگت - سایت مستقیم کننده لینک (http://jimboget.com)

کیفیت برتر با پشتیبانی قوی از یکی از پیشرو ها در ضمینه لیچ و تورنت
حتما امتحان کنید

Sec
February 19th, 2013, 23:44
HipFile و Uploadbaz چی ؟ الان بهترین سرعت دانلود برای آپلودباز هست از سرور هاش من 10mb دانلود میکنم

samansystems
February 19th, 2013, 23:47
تيز فايل خوب هستش. امکان فروش فايل هم داره.

delta
February 20th, 2013, 00:03
mul.ir از لحاظ قیمت و.. واقعا عالی هست..

omid7000
May 9th, 2013, 00:54
سلام
دوست عزیز می خواستم راهنمایی کنید از کجا می تونم اکانت 1 ترابایت دانلود تهیه کنم ؟ چون قصد راه اندازی سایتی مثل mul یا download رو دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.