PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با این وضع اینترنت چه کنیم ؟

aghayegol
January 28th, 2013, 13:47
1 هفته میشه اینترنت مثل جلبک شده و حتی توی لود گوگل میمونه یا قطع میشه
در تالار های دیگه هم ملت می نالند

بهترین سرویس دهنده اینترنت رو نام ببرید

onogh
January 28th, 2013, 13:57
باید سر کنید با این وضع:دی
کار دیگه ای از دستمون بر نمیاد.
به نظرم بهترین و بدترین نداره همشون یه چیزه.

habiballah
January 28th, 2013, 13:58
از نظر من بهترین سرویس دهنده پارس انلاین هستش

babelirani
January 28th, 2013, 15:07
پار سانلاین قطعی زیاد دار. در ضمن معهایب بدترش اینکه روی خط تلفن هم میندازه وجه رو

اول : شاتل

دوم: پارس انلاین

سوم : مخابرات

سلام

والا نمیخوام از شرکتی دفاع کنم

ولی پارس آنلاین کجا قطعی زیاد داره ؟

کجا انداخته عزیز ؟ والا بنده 1 ساله از پارس آنلاین دارم تا حالا 1 ریالم روی خط تلفن وجه رو ننداخته

asrhosting
January 28th, 2013, 15:34
ولی کم کم مجبورمون کردن جمع کنیم بیایم رو سرورای ایران !

habiballah
January 28th, 2013, 15:37
سلام

والا نمیخوام از شرکتی دفاع کنم

ولی پارس آنلاین کجا قطعی زیاد داره ؟

کجا انداخته عزیز ؟ والا بنده 1 ساله از پارس آنلاین دارم تا حالا 1 ریالم روی خط تلفن وجه رو ننداخته
من هم همین طور قزوین که بودم از پارس انلاین استفاده میکردم الان هم خانواه که ایران هستش از پارس انلاین استفاده میکنه به هیچ وجه این جوری نبوده حتی سرعت دانلود تضمین شده ازشون گرفتم .کلی رضایت داشتم از پارس انلاین نزدیک به 1 سال و نیم میشه از این شرکت اینترنت میگیرم (تابستان پارسال )

majidisaloo1
January 28th, 2013, 16:07
بزرگترین الآن نوین نت هست چون با مخابرات برابری میکنه الآن

NikMizban.Com
January 28th, 2013, 16:51
سلام ..
ببینید نمی تونیم مشخص کنیم که کدوم isp خوب هستش و کدوم بهترین سرویس رو ارائه می ده ...
چون تو شهر های مختلف هر کدوم از این isp ها کیفیت های مختلفی دارند .

دیگه با این وضع هم باید سر کنیم تا ببینیم قضیه چیه .

Saati
January 28th, 2013, 17:08
نوین نت بهترین هست در حال حاضر .

قیمت مناسب + سرعت بالا

shazo
January 28th, 2013, 17:12
این شرکت هایی که جدید میاد اولش همه همین طورین قیمت خوب و سرعت خوب

بعد از چند ماه همشون زیر بی میرن !

CrisS
January 28th, 2013, 17:19
نوین نت قطعیش چند روزه زیاد شده
هروقت قطع میشه میره روی 4 3 ساعت

3245
January 28th, 2013, 18:57
همه مثل هم هستند
متاسفانه بنده به فکر مهاجرت هستم
حالا شما فکری به حالتون کنید:-$

danitfk
January 28th, 2013, 19:16
مخابرات تهران = :-&
وایمکس مبین نت = :105:
امروز 1024 گرفتم :d سرعت عالی :65:

fatanehhalalkhor
January 28th, 2013, 20:19
مگه کاری هم میتونیم بکنیم؟
وضع اینترنت ما هم همچنان خراب و کسی پاسخگو نیست ..

m-esm
January 28th, 2013, 20:34
خوشبختانه من این چند ماهه اصلا افت سرعت نداشتم ( سرعت دانلودم زیر 450 نیمده ):65:

isp : آسیاتک

noucamp
January 28th, 2013, 21:58
نمیتونم وارد جیمیل بشم:-|
همیشه چند روزه مانده به حماسه بزرگ :)) وضع اینطوری میشه

Yousefi.
January 28th, 2013, 22:50
دوستان من از وایمکس ایرانسل راضی هستم ... .
داخل این 2 سال که استفاده می کنم واقعا راضی هستم ..

Saati
January 28th, 2013, 22:57
نوین نت قطعیش چند روزه زیاد شده
هروقت قطع میشه میره روی 4 3 ساعت
آره ، دو سه روزیه قطعی چند ساعته داره .
ما فکر میکردیم فقط برای شهرستان یا منقطه ما اینجوریه انگار سراسریه واسه نوین نت !
اما این دو سه روزو حساب نکنیم شرکت خوبیه و قیمت هاش هم مناسبه نسبت به برخی شرکت ها .

Pro
January 28th, 2013, 23:04
مخابرات تهران = :-&
وایمکس مبین نت = :105:
امروز 1024 گرفتم :d سرعت عالی :65:
عذر میخوام وایمکس مبین نت 1 مگ رو چقدر گرفتید ماهانه ؟

danitfk
January 28th, 2013, 23:07
عذر میخوام وایمکس مبین نت 1 مگ رو چقدر گرفتید ماهانه ؟
1 ساله 1024 + مودم رایگان + 25 گیگ حجم + هزینه نصب در تهران + 5% مالیات = 395.000 تومان

aghayegol
February 4th, 2013, 19:22
امروز بار هم برای من اینترنت کند هست

nader12
February 4th, 2013, 19:29
به نظرم اسیاتک و ماهان نت حرف ندارن از نظر قیمت و کیفیت و سرعت

من خودم راضیم اما بقیه شرکتا رو باهاشون مخالفم به جز اسیاتک و ماهان نت:-*

mehrabrajabi
February 4th, 2013, 19:39
من از داتک تلکام گرفتم تا الان قطعی و یا کندی برام پیش نیومده.ولی یکم قیمت سرویس هاش نسبت به جاهای دیگر نامناسب هست.اینترنت 512 با 16 گیگ حجم یک ساله 260 تومن

love server
February 4th, 2013, 19:41
با سلام،
قضیه اینترنت تو ایران قضیه جن هست. :)) واسه همینه که رمال و جن گیر و دعانویسا وضعشون خوب شده دیگه - چند روز پیش تو مترو شنیدم (ناخواسته بود ) یکی به اون یکی میگفت ، اونیکه واسشون فال شمع میگرفته رفته امریکا ، ببخشید شیطان بزرگ ،
فکر کنم باید یه دعایی چیزی هم واسه این اینترنت بدیم بگیرن ببندن گردنش یا بندازیم گردن این تامین کنندگان پهنای باند و ....
واسه 18 مگ دانلود آپدیت اویرا با adsl 128 مردم ولی نشد. بگذریم از این که بالاخره چجوری دانلودش کردم اونم بعد 4-5 روز. adsl وصله قربونش برم ولی سند و ریسیو هیچی .................
ان شاء ا.... درست میشه ، کی معلوم نیست.

دوستمون گفتن آسیا تک خوبه - به من باشه میگم از مخابرات بدتر اونه - نه از اینترنتش واسه شرکت راضی بودم - نه تو خونه.

مشکل اینجاست خوب همیشه یه چیز نسبیه.

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان با دگران ، وای به حال دگران

HAMIDELECTRONIC
February 4th, 2013, 20:50
سلام
من هم الان چندین ساله از آسیاتک استفاده میکنم . قطعی داشته اما کم و توی این چند ماه قطعی و افت نداشتم اصلا . من مستقیم از سایت خودشون میگیرم اون مدت هم که چند بار قطعی داشتم از نمایندگیش در شهرمون میگرفتم خدا شاهده پهنای باندم الکی تموم میشد و هی قطع میشد اما 2 ساله مستقیم از خودشون میگیرم نامحدود هم استفاده میکنم اصلا مشکلی نداشتم
یک مدت هم وایمکس مبین نت گرفتم سرعتش خوب بود اما هم پهنای باند زود تموم میشد هم قطعی زیاد داشت 25 گیگ توی یک ماه تموم شد در صورتی که اصلا دانلود نمیکردم:|!!!

mirhendi
February 4th, 2013, 21:57
پارس انلاین عالیه چون هر بار که قطعی داره 1 گیگ هدیه میده!!
من خودم به خاطر حجم بالای مصرفم از مخابرات میگیرم وامروز داشتم سی پنل نصب میکردم قطع شد!!!:))

safinoor
February 4th, 2013, 22:39
نت بنده مخابراته از همه چیش راضی هستم .

همه ساله نزدیک های 22 بهمن که میشه از این حرکات رو مشاهده می کنیم اینطور بوش میاد که به خاطر این سرعت نت کمه که میخوان از انتشار مطالب این روزها (با استفاده از کند کردن نت) تا حدی جلوگیری کنند .

Https بزور بالا میاد برای من شما چطور ؟

tour_tour
February 5th, 2013, 18:07
غمـــــــــت در نهانـخانــــــــــه دل نــــــــشیند بـــه نــــازی که لـیـلـــی به محمـــل نــــــشیند

بــــه دنبـــــــال محمـــــل چنـــــان زار گـــــریم کــــه از گریــــه ام ناقـــــه در گـــل نــــــشیند

خلـــد گــــر بـــه پــــا خــــاری آســـان بــر ارم چـــه ســازم بــه خــاری کــه در دل نــــــشیند
مرنجـــان دلـــم را کـــه ایـــن مـــرغ وحـــشی ز بـــامی که برخــاســـت مـــشکل نــــــشیند

بـنــــــازم بـــــه بـــــزم مـحبــــت کـــه انـــجـــا گـــــدایــی بـــه شــــاهی مقـابـــل نــــــشیند
طـبـیـــــب! از طلــــب در دو گـیتـــی میاســــا کــــسی چــــون میـــان دو منـــزل نــــــشیند؟