PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هاست , نمایندگی هاست میزبانی کانادا - CPanel/WHM

tizparvaz
January 28th, 2013, 13:34
میزبانی وب لینوکس حرفه ای

هاست با امنیت و پایداری 99% تضمینی
ویزگی و امکانات :

استفاده از کنترل پنل قدرتمندcpanel با آخرین آپدیت
آپ تایم ۹۹٪ تضمینی
تضمین بازگشت وجه تاهفت روز در صورت عدم رضایت
امنیت بالا - فعال بودن آنتی ویروس ، آنتی شل (CXS) و فایروال
سرویس هاستینگ بر روی پرت اینترنت با سرعت ۱۰۰ مگ اختتصاصی که باعث افزایش بازدهی و سرعت سایتها می شود
سزعت لود بسیار بالای سایت ها
دامنه ملی رایگان برای سفارشات سالانه

​مشاهده مشخصات و لیست قیمت (https://irwebco.com/host-linux.php)

نمایندگی هاست لینوکس

آیا به دنبال فعالیتی پر سود هستید ؟ آیا با وجود علاقه مندی به کار هاستینگ سرمایه شروع کار را ندارید ؟ آیا حرفه شما طراحی وب سایت هست ؟
بدون وجود هیچ نامی از ما و بدون نیاز به دانش فنی بالا از همین امروز تجارت خود را آغاز کنید . نمایندگی حجمی هاست بهترین موقعیت برای شماست
ویژگی ها و امکانات :

آپ تایم 99% تضمینی
کنترل پنل cpanel/whm
پشتیبانی 24 ساعته
باز پرداخت وجه تا7 روز
دامنه ملی رایگان
امنیت بالا - فعال بودن آنتی ویروس ، آنتی شل (CXS) و فایروال
سرعت لود بسیار بالای سایت ها
در صورت دریافت نمایندگی هاست، پنل نمایندگی فروش دامین های بین المللی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مشاهده مشخصات و لیست قیمت (https://irwebco.com/reseller-host.php)

برای مدت 10 روز با استفاده از کد تخفیف زیر میتوانید از 30% تخفیف در سفارشات 3 ماهه ، 6 ماهه ، یک ساله برخوردار شوید
کد تخفیف : host-30

appfile
January 28th, 2013, 13:59
اپاچی یا لایت اسپید؟
dc?

tizparvaz
January 28th, 2013, 14:24
اپاچی یا لایت اسپید؟
dc?
سلام
وب سرور آپاچی و با کانفیگ مناسب هست
بهترین وب سرور آپاچی هست البته با کانفیگ مناسب

tizparvaz
January 28th, 2013, 14:36
موفق باشید...:53:
ممنون و همچنین

habiballah
January 28th, 2013, 14:50
با شرکت irwebco کار کردم پشتیبانی عالی دارند .امیدوارم موفق باشید .

tizparvaz
January 28th, 2013, 15:19
با شرکت irwebco کار کردم پشتیبانی عالی دارند .امیدوارم موفق باشید .
:53: خوشحالم از اینکه تونستیم رضایت همکاران عزیز مثل شمارو داشته باشیم
موفق باشید

ehsan-a
January 28th, 2013, 15:28
از شرکت irwebco :x خرید کردم واقعا پشتیبانی عالی ، قیمت مناسب،سرور با سرعت بالا و...کلا همه چی عالی بوده امیدوارم همیشه به کارشون ادامه بدن :x

tizparvaz
January 28th, 2013, 16:20
از شرکت irwebco :x خرید کردم واقعا پشتیبانی عالی ، قیمت مناسب،سرور با سرعت بالا و...کلا همه چی عالی بوده امیدوارم همیشه به کارشون ادامه بدن :x
خیلی ممنون از لطف شما :53:

tizparvaz
January 31st, 2013, 20:26
فروش با تخفیف همچنان ادامه دارد

pazis
January 31st, 2013, 23:55
سلام. لطفاً دیتاسنتر و مشخصات سرور رو بیان کنید.

آپتایم و سرعت برای ما خیلی مهم هست ، آیا تضمین می کنید؟

سرویسهای هاستینگی که قبلاً داشتیم چند وقت یه بار سرور عوض می کردن یا اینکه سرورشون abuse می خورد و این باعث می شد سایت ما در دسترس نباشه. آیا شما هم همین روال رو دارید!؟

آیا امکان ارتقا در هر زمان دلخواه هست؟

tizparvaz
February 1st, 2013, 00:41
سلام. لطفاً دیتاسنتر و مشخصات سرور رو بیان کنید.

آپتایم و سرعت برای ما خیلی مهم هست ، آیا تضمین می کنید؟

سرویسهای هاستینگی که قبلاً داشتیم چند وقت یه بار سرور عوض می کردن یا اینکه سرورشون abuse می خورد و این باعث می شد سایت ما در دسترس نباشه. آیا شما هم همین روال رو دارید!؟

آیا امکان ارتقا در هر زمان دلخواه هست؟
سلام
جا به جایی در کار نخواهد بود
آپتایم 99% تضمینی هست
سایتها سرعت لود خوبی دارند و لازمه اینجا بگم که سایت ما از پروتوکول https استفاده میکنه و همین امر باعث شده نسبت به سایر سایتها سرعت کمتری داشته باشه (+ مشکلات بعضی آی اس پی ها که https به شدت سرعت کمی داره)
شما در هر زمان میتونید از داخل ناحیه کاربری خودتون و در قسمت مشاهده جزئیات سرویس از دکمه ارتقا سرویس استفاده کنید و به شکل خودکار و آنی سرویس خودتونرو ارتقا بدید
تحویل سرویس هم بلافاصله بعد از پزداخت میباشد
مشخصات سرور اصلی

Intel® Xeon® Processor E3-1230 8M Cache, 3.20 GHz (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CDEQFjAA&url=http%3A%2F%2Fark.intel.com%2Fproducts%2F52271% 2F&ei=ntwKUdTOHY7HswbR_oDADg&usg=AFQjCNHTxVI-StfHcl2jI6ajRDyF4i_Okg&bvm=bv.41642243,d.Yms)

RAM : 16G
H.D.D : 2 x 1 Tera Byte Enterprise
Port : 100M Dedicated

IP Location : http://whois.domaintools.com/images/flags/ca.gif - Quebec - Montreal - Irwebco

pazis
February 1st, 2013, 01:16
امکان فعال سازی caching در Cpanel هست؟ (optimize website)

انتقال سایت ما با کنترل پنل Cpanel رایگان است؟

تا چه مقدار یوزر آنلاین ساپورت می شه؟ پکیج جدا برای سایتهای پربازدید دارید؟ قیمت؟

tizparvaz
February 1st, 2013, 01:28
امکان فعال سازی caching در Cpanel هست؟ (optimize website)

انتقال سایت ما با کنترل پنل Cpanel رایگان است؟

تا چه مقدار یوزر آنلاین ساپورت می شه؟ پکیج جدا برای سایتهای پربازدید دارید؟ قیمت؟

امکان فعال سازی caching در Cpanel هست؟ (optimize website) این مورد رو داخل سایت از بخش فنی سوال کنید شاید جوابی که من میدم درست نباشه اگر منظور شما کش برای php هست
eAccelerator (http://eaccelerator.net/) روی سرور فعال هست
بله زایگان منتقل میشه
پلنی به نام میزبانی پر بازدید نداریم و معتقدیم هاست اشتراکی برای سایتهای معمولی هست و سایتهای حرفه ای و بازدید بالا چه برای امنیت و چه برای بهره وری بهتر به نفعشون هست از خدمات سرور اختصاصی یا مجازی استفاده کنند .
در حال حاضر یک سایت فیلم روی سرور هست که به ادعای خودشون حدود 100 تا آنلاین دارن تا الان نه ما مشکلی داشتیم و نه اونها (رتبه الکسای سایتشون زیر 3 هزار ایران هست )
ضمن اینکه میتونم بهتون برای 48 ساعت ابتدا به شکل رایگان پلن هاستتونرو فعال کنم اگر هاست ما و خدمات ما دلخواه شما بود صورت حساب رو پرداخت کنید

pazis
February 3rd, 2013, 00:46
هاست یک گیگ خریداری شد. سایت ما رو خیلی سریع انتقال دادن. پشتیبانی و سرعت عمل فوق العاده بود.

توصیه می کنم اگر پشتیبانی عالی می خواید از سرویس هاشون استفاده کنید.

tizparvaz
February 3rd, 2013, 01:29
هاست یک گیگ خریداری شد. سایت ما رو خیلی سریع انتقال دادن. پشتیبانی و سرعت عمل فوق العاده بود.

توصیه می کنم اگر پشتیبانی عالی می خواید از سرویس هاشون استفاده کنید.
:53: خوشحالیم که مارو انتخاب کردید و ممنونیم از اینکه نظرتونرو اعلام کردید

bahar13699
February 4th, 2013, 20:38
آقا من از ایشون خیلی راضی هستم ولی الان میخوام بخرم ازشون زودی لطفا بیاید که من پرسش دارم فوق العادست فوق العادست فوق العاده مردی تمام عیاره از بعضی سایت ها حداقل بهتره که پشتیبانیشون همراه با توهینه که البته به زودی براشون تاپیک ایجاد میکنم و تیکت هاشون رو ب تصویر نشون همه میدم امیدوارم هر جا هستی شاد باشی که نون حلال میخوری وب کو جان

tizparvaz
February 6th, 2013, 02:57
آقا من از ایشون خیلی راضی هستم ولی الان میخوام بخرم ازشون زودی لطفا بیاید که من پرسش دارم فوق العادست فوق العادست فوق العاده مردی تمام عیاره از بعضی سایت ها حداقل بهتره که پشتیبانیشون همراه با توهینه که البته به زودی براشون تاپیک ایجاد میکنم و تیکت هاشون رو ب تصویر نشون همه میدم امیدوارم هر جا هستی شاد باشی که نون حلال میخوری وب کو جان
سلام
:53:شرمنده که دیر تاپیک شمارو دیدم کمتر وقت میشه که به اینجا سر بزنم فکر میکنم شمارو شناختم هاست رو خرید کردید ایشالله که در این زمینه هم بتونیم رضایت شمارو جلب کنیم و لایق تعاریف شما باشیم
موفق و پیزور باشید

bahar13699
February 6th, 2013, 14:27
سلام
:53:شرمنده که دیر تاپیک شمارو دیدم کمتر وقت میشه که به اینجا سر بزنم فکر میکنم شمارو شناختم هاست رو خرید کردید ایشالله که در این زمینه هم بتونیم رضایت شمارو جلب کنیم و لایق تعاریف شما باشیم
موفق و پیزور باشید

خواهش میکنم مرتضی جان ...شما لطف های بسیاری کردی درحق من و واقعا کارتون حرف نداره ...حداقل مثل هاست قبلی آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ...... ..سرور پول من رو نمیخورید و همیشه هم پاسخ تیکت هارو با صبر و حوصله میدید سپاس

tizparvaz
February 8th, 2013, 01:30
همچنان میتونید از این تخفیف خرید کنید

tizparvaz
February 9th, 2013, 14:36
افرادی که امروز خرید کنن علاوه بر 30% تخفیف 10% هم تخفیف ویژه مدیریت دریافت میکنن برای امروز به عنوان هدیه ویژه مدیریت ایران وب 10% تخفیف اضافه برای خریدها دادن
:x 10% تخفیف شامل سرور مجازی آمریکا هم میشه

tizparvaz
February 9th, 2013, 20:50
کاهش قیمت هاست و نمایندگی هاست ایران وب
irwebco.com

SiminSecret
February 10th, 2013, 00:03
دوست عزیز من اومدم سفارش دادم اما درگاه پرداخت ارور میداد و نمیشد پرداخت کرد! فاکتور ماهم کنسل شد!

پ.ن : الان دوباره تست کردم درست بود :)

tizparvaz
February 10th, 2013, 11:57
دوست عزیز من اومدم سفارش دادم اما درگاه پرداخت ارور میداد و نمیشد پرداخت کرد! فاکتور ماهم کنسل شد!

پ.ن : الان دوباره تست کردم درست بود :)
سلام
متاسفانه حدود 1 هفته هست درگاه بانک ملت مدام قطعی داره ، برای راحتی کاربرا اقدام به دریافت درگاه بانک پاسارگاد انجام شده اما به مقدار تا دریافت درگاه زمان میبره بازم ازتون بابت مشکل پیش اومده پوزش میخوام

موفق باشید

tizparvaz
February 12th, 2013, 15:43
فروش با تخفیف ادامه دارد

tizparvaz
February 13th, 2013, 18:43
فردا شب ساعت 24 کد تخفیف غیر فعال میشود

tizparvaz
February 14th, 2013, 12:12
آخرین مهلت استفاده از کد تخفیف فقط تا ساعت 24 امشب میباشد
irwebco.com