PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به وی پی ان از طریق میکروتیک

irmip
January 28th, 2013, 12:09
من کارشناس واحد انفورماتیک شرکتی هستم که در اون مشغول به کارم. حوزه فعالیت ما در بورس و سهام هستش و عمده کاربران شرکت همه در محیط اینترنت همیشه در حال جستجو و دریافت اطلاعات بازارهای مختلف داخل و خارج از ایران هستند. مشکلی که اخیرا بنده و سایر پرسنل شرکت با اون روبرو هستیم ***** بودن سایت هایی هستش که قیمت روز ارز و فلزات گرانبها روی اونها درج میشه .. حتی سایت های خارجی .. حالا چیزی که مد نظر خودم بود و البته ممنون میشم اگه کمکم کنید بتونم پیاده سازی کنم اینه که بتونم یه یه کانکشن *** یا حالا ***** یا هرچیزی از این قبیل روی روتربرد میکروتیک که RouterOS 5.22 داره ران کنم که ترافیک اینترنت کل شبکه مجموعه از طریق اون عبور کنه و یوزرهایی که از طریق روتربرد به اینترنت متصل هستند بتونن به منابع اطلاعاتی مورد نظرشون دست پیدا کنن.. ممنون میشم از لطفتون اگه کمکم کنید..

چیدمان شبکه من هم به این صورت هستش :
اینترنت وایرلس از طریق رادیو با IP Valid وارد پورت 1 روتربرد شده و روتربرد DHCP فعال هستش و توی رنج 192.168.1.0 به کاربران IP میده و از طریق پورت سوم خودش به 1 سوییچ 2960G سیسکو متصل شده و کاربران از طریق سوییچ مذکور همگی از طریق روتربرد IP دریافت کرده و به اینترنت متصل هستند. حالا من می خوام از طریق این روتربرد میکروتیک RB750G که روتر مجموعه هم به حساب میاد یک ارتباط *** ای یا ُ****ی برای تمام یوزرهای متصل بهش ایجاد کنم .. خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید که چطور بتونم تنظیمات مربوطه رو روی کدام قسمت در میکروتیک اعمال کنم .

خیلی ممنون میشم

habiballah
January 28th, 2013, 13:11
از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

طبق قوانین باید غمل کرد

esmailfaal
February 6th, 2013, 02:21
8- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)