PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری در فروش آپدیت نود 32 با 40 درصد پورسانت+ افزونه وردپرس+راه اندازی سایت جداگانه

mohammad041
January 27th, 2013, 15:01
سلام مدیر سایت iranupdate.ir هستم.
سایت ایران آپدیت در زمینه فروش اکانتهای آپدیت نود 32 فعالیت میکنه.
-----این سایت با سیستم همکاری در فروشی که داره به ازای فروش هر اکانت توسط شما 40 درصد تعرفه هر اکانت رو به حساب کاربریتون واریز میکنه
وزمانی که حداقل موجودی شما 8000 تومن بشه( که بزودی کمتر هم میشه) میتونید درخواست واریز بدید. البته برای افرادی که کارت عابربانک از بانک ملی دارند ،موجودیشون هرچقدر که باشه، آنی واریز میشه.

-----در ضمن کسانی که مایل به راه اندازی این گونه سایتها به صورت جداگانه یا بر روی ساب دومین{که پیشنهاد نمیشه،چون نود 32 سایت رو بلاک میکنه} هستند میتونند پ.خ بدن تا براشون ردیف کنم.هزینه ش هم به شرح زیره :

هزینه راه اندازی سایت به صورت جداگانه کاهش یافت:

1_ هزینه راه اندازی(کانفیگ) سرور 5 هزار تومان
2_ هزینه راه اندازی سرور+نصب و راه اندازی افزونه وردپرس برای اکانتینگ {هاست و وی پی اس با خودتونه} 70 هزار تومان
3_ هزینه راه اندازی سرور + نصب و راه اندازی افزونه وردپرس+ وی پی اس که توسط خود ما تهیه میشه 80 هزار تومان
4_مورد 3 + هاست که ماهیانه 1500 تومن هزینه داره 85 هزار تومان

5_افزونه وردپرس بدون نیاز به دانش فنی خاص به طور جداگانه 50 تومن فروخته میشه

{به یاری یکی از دوستان افزونه ای برای وردپرس طراحی شده که میتونه برای شما کار سایت ایران آپدیت رو انجام بده. این افزونه هم جداگانه فروخته میشه و براحتی قابل نصب هست}

در ضمن مورد پنجم فقط نیازمند یک هاست هست و سرور آپدیت توسط خود ما تهیه میشه.
سوالی بود در خدمتم.

جزییات کار برای هر کسی که خواست پ.خ میشه.

onogh
January 27th, 2013, 15:17
سلام عزیز
میشه دقیق بفرمایید این افزونه چیکار میکنه؟

mohammad041
January 27th, 2013, 18:56
سلام عزیز
میشه دقیق بفرمایید این افزونه چیکار میکنه؟
سلام
این افزونه به شما امکان فروش اکانت نود 32 و ایجاد یک همکاری در فروش اختصاصی ، رو میده.

mohammad041
January 29th, 2013, 15:46
up...............

mohammad041
February 5th, 2013, 11:59
سایت به طور رسمی افتتاح شد
پست اول هم ویرایش شد

masoudmm
September 13th, 2013, 17:04
با سلام
من میخواستم برام سرور آپدیت نود راه اندازی کنید. وی پی اس هم دارم. لطفاً بهم ایمیل بدید. با تشکر masoud.eydi@gmail.com

arDEmbOt
September 13th, 2013, 18:06
سلام مدیر سایت iranupdate.ir هستم.
سایت ایران آپدیت در زمینه فروش اکانتهای آپدیت نود 32 فعالیت میکنه.
-----این سایت با سیستم همکاری در فروشی که داره به ازای فروش هر اکانت توسط شما 40 درصد تعرفه هر اکانت رو به حساب کاربریتون واریز میکنه
وزمانی که حداقل موجودی شما 8000 تومن بشه( که بزودی کمتر هم میشه) میتونید درخواست واریز بدید. البته برای افرادی که کارت عابربانک از بانک ملی دارند ،موجودیشون هرچقدر که باشه، آنی واریز میشه.

-----در ضمن کسانی که مایل به راه اندازی این گونه سایتها به صورت جداگانه یا بر روی ساب دومین{که پیشنهاد نمیشه،چون نود 32 سایت رو بلاک میکنه} هستند میتونند پ.خ بدن تا براشون ردیف کنم.هزینه ش هم به شرح زیره :

هزینه راه اندازی سایت به صورت جداگانه کاهش یافت:

1_ هزینه راه اندازی(کانفیگ) سرور 5 هزار تومان
2_ هزینه راه اندازی سرور+نصب و راه اندازی افزونه وردپرس برای اکانتینگ {هاست و وی پی اس با خودتونه} 70 هزار تومان
3_ هزینه راه اندازی سرور + نصب و راه اندازی افزونه وردپرس+ وی پی اس که توسط خود ما تهیه میشه 80 هزار تومان
4_مورد 3 + هاست که ماهیانه 1500 تومن هزینه داره 85 هزار تومان

5_افزونه وردپرس بدون نیاز به دانش فنی خاص به طور جداگانه 50 تومن فروخته میشه

{به یاری یکی از دوستان افزونه ای برای وردپرس طراحی شده که میتونه برای شما کار سایت ایران آپدیت رو انجام بده. این افزونه هم جداگانه فروخته میشه و براحتی قابل نصب هست}

در ضمن مورد پنجم فقط نیازمند یک هاست هست و سرور آپدیت توسط خود ما تهیه میشه.
سوالی بود در خدمتم.

جزییات کار برای هر کسی که خواست پ.خ میشه.

دوست عزیز به نظرم سایتتون یه مشکلاتی دارد
15594