PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادمینای سایت موزیک که با سرور مجازی کار میکنند یا آشنایی دارند لطفا نظر بدند

amirho3in
January 26th, 2013, 20:54
سلام دوستان

ببینید شما مثلا ی دامین به نام dl.sit.com با ip سرور مجازیتون ست میکنید و لینکالارو داخل سایت با این دامین قرار میدید (تعداد زیادی لینک قرار میدی ) بعد طی مواردی این دامنه sit.com فی ل تر میشه
و در نتیجه dl.sit.com هم فی ل تر میشه و تمامه فیلایی که با این دامنه ثبت کردید فی ل تر میشه
شما میاید دامنرو عوض میکنید و مثلا میزارید dl.sit1.com و با سرور ست میکنید (ولی همه پستای قدیمتون فی ل تر هست چون اون دامنه فی ل تر شده )

حالا شما چه کار میکنید برای که لینکای قدیم به دامنه ی جدید منتقل بشه و فی ل تر نباشه ؟
1- تک تک پستارو ویرایش میکنید و لینک جدید جایگزین میکنید ؟
2- یا راه دیگه ای در نظر دارید ؟ اگه دارید بگید که منم استفاده کنم چون من سایت موزیک دارم و همش با این مشکل بر میخورم و بعد هر فی ل تر کل لینکای قبلم غیر قابل استفاده میشه

ی سری از دوستان میگفتن از طریغ دیتابیس نیوک (مدیریت محتوام نیوک8.3 هست ) میشه همرو خیلی راحت تغییر داد ولی یاد نداد خودش انجام داد برام یک بار { شما این راهو بلدید ؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید مطمئنم این مشکل خیلیا هست

bia2znd
January 26th, 2013, 22:23
از طریق یک کد اینکارو کردن ، برای وردپرس کدشو میدونم شما فقط باید اسم تیبل و .. رو تغییر بدی به اسم تیبل و... نیوک

UPDATE wp_posts SET post_content =
replace(post_content,"bia2znd1.com","bia2znd2.com")