PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا هرکسی که با من آشنا هست این تاپیک رو بخونه، مهم

HugeServer
January 20th, 2010, 17:54
با سلام خدمت همگی‌،

متاسفانه اکانت یاهو مسنجر بنده هک شده است:-s، و دسترسی‌ به آن ندارم. به هیچ عنوان با اون اکانت ارتباط برقرار نکنید، هرکسی پیام داد اصلا جواب ندهید، که من نیستم. با یاهو تماس گرفتم تا برسی‌ کنند. بد از دسترسی‌ دوباره به همه اعلام می‌کنم.

به این آای دی اصلا جواب ندهید، و تماس بر قرار نکنید
ID : BestServerIR

دوستان عزیز، تا آای دی قبلی‌ اکتیو بشه، اگر کار مهمی‌ بود با این آای دی از طریق یاهو مسنجر تماس بگیرید . <bestserverir@rocketmail.com

mohebali
January 20th, 2010, 17:56
جشم حتما!
حالا واسه چی؟
آی دی دیگه ای دارید؟

1eng.ir
January 20th, 2010, 17:57
عجب! :(
آی دی mohammad_... هم هکیده شده ؟!

Roka
January 20th, 2010, 17:57
اگه اطلاعاتشو داری ایمیل کن پسش بگیرم برات
zip code
country
birth day
secret quastion and ansswer
alternate email

این اطلاعات ، مال روزی که آی دی رو ساختی ، اگه داری برام ایمیل ( حتی اگه تغییر داده باشند و از لینک فارگت نشه پسورد رو عوض کرد میتونم پس بگیرم آی دی تون رو ! )

یا اینکه خودتون با شماره زیر تماس بگیرید و درخواست تغییر پسورد رو بدید :

Yahoo Phone Number : +14083491572

HugeServer
January 20th, 2010, 17:59
عجب! :(
آی دی mohammad_... هم هکیده شده ؟!

اونو چی‌ کار داری پسر. اون که عمومی‌ نیست فقط مال خودتو خودمه >:)

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

جشم حتما!
حالا واسه چی؟
آی دی دیگه ای دارید؟

کهیر آای دی دیگه موجود نمی‌باشد، تا این آای دی باز شود.

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

اگه اطلاعاتشو داری ایمیل کن پسش بگیرم برات
zip code
country
birth day
secret quastion and ansswer
alternate email

این اطلاعات ، مال روزی که آی دی رو ساختی ، اگه داری برام ایمیل ( حتی اگه تغییر داده باشند و از لینک فارگت نشه پسورد رو عوض کرد میتونم پس بگیرم آی دی تون رو ! )

میدونم، امتحان کردم، مثل اینکه نمی‌شه عوض کرد. به یاهو تیکت دادم همچیرو گفتم تا بازش کنن :|

1eng.ir
January 20th, 2010, 18:04
اونو چی‌ کار داری پسر. اون که عمومی‌ نیست فقط مال خودتو خودمه >:):|
این که اشکال نداره :d
مثه سایتای موزیک هستن که فیلتر میشن یه دامین جدید ثبت میکنن.
...music2
...music3
...music4
و و و ...
تو هم بزن bestserverir2 - bestserverir3 و ... :d

Roka
January 20th, 2010, 18:05
میدونم، امتحان کردم، مثل اینکه نمی‌شه عوض کرد. به یاهو تیکت دادم همچیرو گفتم تا بازش کنن :|
تیکت ها رو اکثراً جواب سر بالا میدند ( یا بعد از تماس گرفتن پیگیری واقعی میکنند )
زنگ بزن ، شمارشون رو توی پست قبلی گذاشتم ، الانه ها هم جواب میدند ( ساعت 6 ) ، من قبلاً هر کی هک میشد راحت پس میگرفتم براش;)

--------------

من یه چک کردم ، متاسفانه آی دی شما هک نشده ! Deactive ( دی اکتیو ) شده و این روزها خیلی گیر میدند برای فعال کردن

http://profiles.yahoo.com/bestserverir

Woshka
January 20th, 2010, 18:43
وقتی ایمیلتون به این راحتی هک میشه دیگه وای به حال سرور
:71:

HugeServer
January 20th, 2010, 18:46
وقتی ایمیلتون به این راحتی هک میشه دیگه وای به حال سرور
:71:

فردا دیدی، خونمونو هک کردن نفوذ کردن به ..:-ss

AmirHosein
January 20th, 2010, 18:52
فردا دیدی، خونمونو هک کردن نفوذ کردن به ..:-ss
بدخواه زیاد داری هر روز که میای سرورت رو روشن میکنی اسپند دود کن >:)

arak-hosting
January 20th, 2010, 19:02
با سلام خدمت همگی‌،

متاسفانه اکانت یاهو مسنجر بنده هک شده است:-s، و دسترسی‌ به آن ندارم. به هیچ عنوان با اون اکانت ارتباط برقرار نکنید، هرکسی پیام داد اصلا جواب ندهید، که من نیستم. با یاهو تماس گرفتم تا برسی‌ کنند. بد از دسترسی‌ دوباره به همه اعلام می‌کنم.

به این آای دی اصلا جواب ندهید، و تماس بر قرار نکنید
ID : BestServerIR

با سلام

با این همه که شما ما رو اذیت کردی اینو بگم که من رفت پیگیری کردم و آیدی شما دی اکتیو شده اگر دوست داری برگرده با من تماس بگیر تا راهنمایی تون کنم که چگونه باز کنید . >:D<

من الان با این ایدی آنلاین هستم : h63q
09373446038

من تعجب کردم که چرا شما رو دی اکتیو کردن !!!!!!!!!!!!!!
Yahoo! Account Deactivated (http://edit.yahoo.com/config/FORGOT_OPT?&login=BestServerIR)

دوستان این هم بگم قبل از این که من بیام تو کار سرور ویسی کش اول تو روم های یاهو بودم الان ترک کردم = اینو برای این گفتم که نگید تو از کجا میدونی B-)

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

اینو هم یادم رفت بگم

اگر شماره تولد و اسم کشورتو بگی تو دو سوت بازش میکنم برات صفا کنی :">

HugeServer
January 20th, 2010, 19:04
خسودا دیاکتیو کردن..;)

Kambiz
January 20th, 2010, 19:12
محمد جان خیلی نا راحت شدم
دنیای نامردی
واقعا سخته مخصوصا ما ساعات زیادی از زندگیمونو با ادد لیست و ای دی مون سپری میشه
دنیای خیلی نامردی شده

delta
January 20th, 2010, 19:13
خسودا دیاکتیو کردن..;)

ذوق کردی الانا؟:))

HugeServer
January 20th, 2010, 20:51
محمد جان خیلی نا راحت شدم
دنیای نامردی
واقعا سخته مخصوصا ما ساعات زیادی از زندگیمونو با ادد لیست و ای دی مون سپری میشه
دنیای خیلی نامردی شده

انشا‌الله بد از اینکه مشخصات رو پس گرفتم، دست بعضی‌ از دوستان هم رو می‌شه که اینجور کار هارو میکنند.

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

دوستان عزیز، تا آای دی قبلی‌ اکتیو بشه، اگر کار مهمی‌ بود با این آای دی از طریق یاهو مسنجر تماس بگیرید . <bestserverir@rocketmail.com

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

با سلام

با این همه که شما ما رو اذیت کردی اینو بگم که من رفت پیگیری کردم و آیدی شما دی اکتیو شده اگر دوست داری برگرده با من تماس بگیر تا راهنمایی تون کنم که چگونه باز کنید . >:D<

من الان با این ایدی آنلاین هستم : h63q
09373446038

من تعجب کردم که چرا شما رو دی اکتیو کردن !!!!!!!!!!!!!!
Yahoo! Account Deactivated (http://edit.yahoo.com/config/FORGOT_OPT?&login=BestServerIR)

دوستان این هم بگم قبل از این که من بیام تو کار سرور ویسی کش اول تو روم های یاهو بودم الان ترک کردم = اینو برای این گفتم که نگید تو از کجا میدونی B-)

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

اینو هم یادم رفت بگم

اگر شماره تولد و اسم کشورتو بگی تو دو سوت بازش میکنم برات صفا کنی :">

شما که نماینده fdc هستی‌ ) البته به گفت خودت بدون مدرک :104: ( ، نتونستی پول منو پس بگیری حالا بیی‌ اینو که بسته شده رو باز کنی‌. شما کلا پست ندید سنگین ترین

iranoptic
January 20th, 2010, 21:24
از حالا به بعد به هرچی که اسم BestServerIR روش باشه جواب نمیدیم!
:103:

AfraWeb.net
January 20th, 2010, 22:42
قبلا از این مسائل زیاد اتفاق میفتاد
یه موقعی شما اگر چند بار پسورد رو اشتباه میزدید اکانت شما برای 24 تا 48 ساعت بسته می شد یا یک سری برنامه هایی بودن که باهاش اکانت ها رو به مدت 24 تا 48 ساعت بلوک میکردن و نمیتونستی ای دی رو باز کنی و خیلی از مسائل دیگه که الان اطلاعی نداریم که چگونه هست و چطور این اتفاق میفته ولی درصد هک کردن پایین هستش به احتمال زیاد یکی از همین مسائل بوجود امده . چک کند ببنید میتوانید وارد ایمیل یاهو همین ای دی بشید یا نه و ..

HugeServer
January 20th, 2010, 22:46
قبلا از این مسائل زیاد اتفاق میفتاد
یه موقعی شما اگر چند بار پسورد رو اشتباه میزدید اکانت شما برای 24 تا 48 ساعت بسته می شد یا یک سری برنامه هایی بودن که باهاش اکانت ها رو به مدت 24 تا 48 ساعت بلوک میکردن و نمیتونستی ای دی رو باز کنی و خیلی از مسائل دیگه که الان اطلاعی نداریم که چگونه هست و چطور این اتفاق میفته ولی درصد هک کردن پایین هستش به احتمال زیاد یکی از همین مسائل بوجود امده . چک کند ببنید میتوانید وارد ایمیل یاهو همین ای دی بشید یا نه و ..

خیر، همچی‌ کامل از کار افتدد است.

Arvin
January 20th, 2010, 23:50
BestServer.IR جان معلومه خواهان زیاد داری
پس برا سلامتیشون صلوات

HugeServer
January 20th, 2010, 23:53
bestserver.ir جان معلومه خواهان زیاد داری
پس برا سلامتیشون صلوات

همین کارو می‌کنیم. برای شما هم همین الان فرستادم 8-|

یاهواکشن
January 21st, 2010, 00:10
انشا‌الله بد از اینکه مشخصات رو پس گرفتم، دست بعضی‌ از دوستان هم رو می‌شه که اینجور کار هارو میکنند.

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

شما که نماینده fdc هستی‌ ) البته به گفت خودت بدون مدرک :104: ( ، نتونستی پول منو پس بگیری حالا بیی‌ اینو که بسته شده رو باز کنی‌. شما کلا پست ندید سنگین ترین

hi To All

این آیدی تا ۲۴ ساعت دیگر دی اکتیو می شود
bestserverir@rocketmail.com
توسط : A|\/|in.Virus
من بهت میگم یک بار دیگه توهین کنید یا بخواهید ایشون رو زیر سوال ببرید 1100 شل در کل اینترنت از سرور های شما در اینترنت قرارداده میشه
از ما گفتن بود :103:

arak-hosting
January 21st, 2010, 00:17

---------- post added at 05:04 pm ---------- previous post was at 04:44 pm ----------

---------- post added at 06:21 pm ---------- previous post was at 05:04 pm ----------

خیلی خیلی ممنون ;) :67: =))

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:12 AM ----------

hi To All

این آیدی تا ۲۴ ساعت دیگر دی اکتیو می شود
bestserverir@rocketmail.com
توسط : A|\/|in.Virus
من بهت میگم یک بار دیگه توهین کنید یا بخواهید ایشون رو زیر سوال ببرید 1100 شل در کل اینترنت از سرور های شما در اینترنت قرارداده میشه
از ما گفتن بود :103:

با سلام

دوستان این موضوع هیچ ربطی به من نداره !!!!!! :39::59::-o:114:

Sajad
January 21st, 2010, 00:25
دوستان این موضوع هیچ ربطی به من نداره !!!!!! :39::59::-o:114:

بن شدن کاربر یاهواکشن 100% به شما ربط داره !

AfraWeb.net
January 21st, 2010, 01:36
واقعا تاسف بر انگیر هست

goldstar
January 21st, 2010, 03:02
arak-hosting دو یوزر داشتن جرمه مجازاتش هم بن شدن هر دو یوزر شماست (چون این عمل تکرار شده)

از امشب حملات به سرور شروع میشه! (شاید از همین الان)

M-Soltani.ir
January 21st, 2010, 03:14
سلام
پوریا بیخیال شو چه کاری هر چی میشه حمله میکنی؟
آقا مدیر منم دو تا یوزر دارم اولی پارسال استفاده میکردم
الان از دومی استفاده میکنم اینو بن نکنید لطفا :-s

با ساپورت یاهو صحبت کنید اگر ای دی رو داد که خدا رو شکر
نداد دی اکتیوش کنید :71:

موفق باشید