PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با یکی از معروفترین هاستینگ های ایران در مورد ست کردن دی ان اس ! !

mizbanaval
January 25th, 2013, 22:36
سلام دوستان عزیز
یک موضوع جالبی واسم امروز پیش اومد میخام بدونم حق با کیه این وسط!
یک دامنه واسه یک بنده خدایی ما تو یکی ازین هاستینگ های معروف خرید کردیم
تو سیستم پشتیبانیشون که فک کنم همون whmcs هست ی ازونجا دامنه اینارو میتونیم تغییر دی ان اس بدیم ولی نمیتونیم به دی ان اس ها ایپی بدیم
جالبیش اینجاست اینا دامنه ما رو گروگان گرفتن !!!
بهشون میگم پنل دامنه بده نمیدن بعد بهشون میگم لاقل خودتون این دی ان اس هارو رو ایپی ست کنید میگن باید 6 تومن بدی!
(توجه کنید میتونم از طریق همون پنل whmcs دی ان اس هارو معمولی ست کنم ولی امکان اینکه ایپی بدم نیستش)
من نمیفهمم واسه چی این 6 تومنو باید بدم بهشون ؟
این امکان به صورت رایگان تو پنل دامنه هست اصلا یکی از اپشنای پنله پس این هزینه اضافی واسه چی هست ؟
دوستان ایا کار اینا درسته بنظرتون ؟
تو قوانینشونم گشتم چنین چیزی نبود اصلا اینا به چه حقی پنل اصلی دامنرو نمیدن ؟
اسمم فعلا نمیبرم تا ببینیم چی میشه بحث پولش نیست ولی کارشون غیرمنطقی هست یکی از هاستینگ های معروف ایرانم هستن من واقعا تعجب میکنم !!
ممنون از شما
پ.ن : دوستان لطف حدس نزنید کدوم شرکته اگه میخاستم خودم مینوشتم لطفا اسم هیچ شرکتی رو نیارید اگه من یک کاربر عادی بودم طبیعتا 6 تومنو میدادم ولی متاسفانه یا خوشبختانه 4 سال هاستینگ داشتم دوستان هاستینگی میفهمن من چی میگم من اگه میگم اسم نبرید چون از لجاظ اخلاقی درست نیست بجاش پشتیبانی خوبی دارن این یکی از اپشناشون هست هم اینکه من در قبال این دامنه مسعولیت دارم دوست ندارم مشکلی ایجاد بشه....

psfa
January 25th, 2013, 22:59
این طوری که شما میگین به نظر من حق باشماست
احتمالا دلار رفته بالا پول کم آوردن دارن جبران می کنن اینجوری

habiballahafg
January 25th, 2013, 23:02
این که بخواهند دامین را روی یک ای پی خاص ست کنند و بخواهند هزینه بگیرند یه چیز معمولی هستش چون من هم همه دامین هم در میهن نیک هستش و برای ست کردن مبلغ هزار تومان میگیرند ولی نباید ۶ هزار تومان بگیرند و این مقدار پول خیلی زیاد هستش
حالا باز هم من نمیدونم شاید سر من هم کلاه میگذارند

داودی
January 25th, 2013, 23:04
شرکت دوم ایران رو می گید ؟
whmcs نیست

mizbanaval
January 25th, 2013, 23:11
شرکت دوم ایران رو می گید ؟
whmcs نیست

دوست عزیز مهم نیست کی رو میگم
اون زمان که ما هاستینگ داشتیم پنل اصلی رو میدادیم دست مشتری بلدم نبود خودمون واسش ست میکردیم
تازه ما ازونا نخواستیم ست کنند خودمون میکنیم ولی پنل اصلی نمیدن من واقعا تعجب میکنم ایا ثبت کننده اونا با ما فرق داره ؟فرقم داشته باشه فک نکنم هزینه ای بابت ست کردن دامنه ازون شرکت بگیرند من گفتم whmcs تا همگی متوجه بشن از اینکه بگم پنل پشتیبانی یا هرچی دیگه بهتره لاقل دوستا اشنایی دارن منظورمو میگیرن
mizbanaval
January 25th, 2013, 23:17
اخرین تیکتی که بهم دادن :
کاربر محترم، با توجه به دلایل امنیتی ذکر شده، متاسفانه امکان ارائه کنترل پنل دامنه مقدور نمی باشد، لطفا جهت ثبت ns مطابق با روش ارسال شده اقدام فرمایید، لازم به توضیح است که این روند به صلاح دید مدیریت فروش .... اتخاذ شده است، از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.:)

p30speed
January 25th, 2013, 23:49
دلایل امنیتی:)). خواستی بگی از پشت کوه که نیامدیم. ای بابا کاریش نمیشه کرد. مجبوری تن به حرفشون بدی.

majidisaloo1
January 25th, 2013, 23:56
خیلی هم عالی
پول چاپون به چی میگن؟

mizbanaval
January 25th, 2013, 23:56
من هزینرو واریز کزدم بخاطر بهرحال برخورشون مناسب بوده و حداقلش اینکه جواب دادن تیکتامو حالا درسته سر بالا بود ولی بازم همین که جواب دادن ... در ضمن مسعولیت دامنه ها با منه بهتره باهاشون چپ نیوفتم
شرکت معروفی هست دو حالت داره یا ما اون زمان که سرویس میدادیم دست و دل باز بودیم یا این که اینا از هر راهی میخان درامد کسب کنند
البته من نگران دامنه هستم چون امکان داره فردا سایت بگیره نتونم به پنل دسترسی داشته باشم و دستمونم که کوتاست یک فکر اساسی باید کنم

TARIMEHR
January 26th, 2013, 00:04
پنل دامنه که برای اونا نیست

شما مالک دامنه هستی و پنل باید دست شما باشه که هر وقت خواستی تغییرات اعمال کنی یا اصلا دامنه رو ترنسفر کنی

بعیده هاستینگ معروف ایران پنل دامنه نده

HyperServer
January 26th, 2013, 00:13
دلایل امنیتی کاملا بی دلیل هست !

دلیلش فقط برای تلکه کردن هست....نمونه اش همین آی پی ست کردن ! میخوان پول بگیرن...یا اینکه نتونید خودتون انتقال بدید و باز پول بگیرن و اذیت کنن...

لحن صحبت هاشون مثل ------------------ هست...اگر درست حدث زده باشم!

این شرکت ظاهرا روی دامنه ها و نمایندگی و نوسانات ارزی نزدیک 1000 دلار ضرر کردن و در صدد جبران هستند...

که البته این ضرر ناشی از سیاست گذاری غلط و طمع کارانه هست...

شارژ انجام میشد اما این ها پول رو نگه میداشتن که باهاش کار کنن...پول های کم در مجموع زیاد میشن...توجیه هم این بود که سودی برای ما نداره ..در صورتی که هم 2.9 درصد کارمز paypal که توسط directi دریافت میشد رو میگرفتن...هم 3% به عنوان کارمزد خودشون و هم نرخ روز دلار حواله ای میگرفتن !...

حالا برای جبران باید مشتری ها هزینه زیادی بدن...
موقعی که paypal میزدن 3500 این ها دلار رو 4200 حساب کردن! دلیل هم اینکه جلوی ضرر رو بگیریم.

mizbanaval
January 26th, 2013, 00:13
پنل دامنه که برای اونا نیست

شما مالک دامنه هستی و پنل باید دست شما باشه که هر وقت خواستی تغییرات اعمال کنی یا اصلا دامنه رو ترنسفر کنی

بعیده هاستینگ معروف ایران پنل دامنه نده
متاسفانه به ما که ندادن
وقتی من میرم از یک شرکت معروف خرید میکنم واسه سابقه کاری و اعتماد و اسایش خودمه ولی وقتی میبینم جای اساسی کار میلنگه چجوری دیگه بهشون اعتماد کنم ؟

mizbanaval
January 26th, 2013, 00:30
دلایل امنیتی کاملا بی دلیل هست !

دلیلش فقط برای تلکه کردن هست....نمونه اش همین آی پی ست کردن ! میخوان پول بگیرن...یا اینکه نتونید خودتون انتقال بدید و باز پول بگیرن و اذیت کنن...

لحن صحبت هاشون مثل*** هست...اگر درست حدث زده باشم!

این شرکت ظاهرا روی دامنه ها و نمایندگی و نوسانات ارزی نزدیک 1000 دلار ضرر کردن و در صدد جبران هستند...

که البته این ضرر ناشی از سیاست گذاری غلط و طمع کارانه هست...

شارژ انجام میشد اما این ها پول رو نگه میداشتن که باهاش کار کنن...پول های کم در مجموع زیاد میشن...توجیه هم این بود که سودی برای ما نداره ..در صورتی که هم 2.9 درصد کارمز paypal که توسط directi دریافت میشد رو میگرفتن...هم 3% به عنوان کارمزد خودشون و هم نرخ روز دلار حواله ای میگرفتن !...

حالا برای جبران باید مشتری ها هزینه زیادی بدن...
موقعی که paypal میزدن 3500 این ها دلار رو 4200 حساب کردن! دلیل هم اینکه جلوی ضرر رو بگیریم.

دوست عزیز میشه اسم اون شرکتی که نوشتید رو پاک بفرمایید
من اینجا واسه کل کل یا بردن ابروی شرکتی تاپیک نزدم
مطمعنم این تاپیک رو میخونن و هدفم اینکه درک کنند مشتری از پشت کوه نیومده و این کاراشون باعث میشه ادم دیگه نتونه به این جور شرکتا اعتماد کنه