PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور اینترنت سخت افزار قوی

azadfalah
January 25th, 2013, 20:12
سلام

من یک سرور مجازی اینترانت نیاز دارم که سی پی یو قوی داشته باشه منظورم این نیست که 10 هسته سی پی یو داشته باشه منظورم دو هسته سی پی یو کامل . 1 گیگ رم برای شروع ترافیک 100 گیگ البته الان هر جا 100 گیگ میگیریم 500 گیگ هم مصرف میکنیم چیزی نمیگن ! . ما این سرور مجازی رو برای تست میگیریم و بعد از یه مدت تست احتمال قوی سرور کلو میکنیم !

آفر متناسب و با قیمت مناسب ارائه بدین

با تشکر

amirfateh
January 25th, 2013, 20:24
باسلام،
می تونم بپرسم در دوره تست چکاری انجام می دهیدکه 500 گیگ ترانسفر می کنید
اساسا سرور روی اینترانت را برای چه منظوری نیاز دارید.

باتشکر،
فاتح

azadfalah
January 25th, 2013, 20:31
سرور بازی استفاده میکنیم. حاجی کجا موندی ؟ طرف تو سایت زده ترافیک 100 گیگ 1 ترا یوز میکنه........ بعد فلان شرکت میگه 80 گیگ ترافیک داری 10 گیگ دانلود کنی سرورت قطع میشه ! اصلا معلوم نیست چیکار میکنن اینا

azadfalah
January 25th, 2013, 20:40
البته مصرف من تو یک ماه 100گیگ بیشتر نمیشه شما کاملا متوجه حرف بنده نشدید

RoobinaServer
January 25th, 2013, 20:48
سرور بازی استفاده میکنیم. حاجی کجا موندی ؟ طرف تو سایت زده ترافیک 100 گیگ 1 ترا یوز میکنه........ بعد فلان شرکت میگه 80 گیگ ترافیک داری 10 گیگ دانلود کنی سرورت قطع میشه ! اصلا معلوم نیست چیکار میکنن اینا

هر دیتاسنتری قانون خودش را داره.

مثلا ما که تبیان هستیم 1 به 8 میباشد یعنی 100 گیگ فقط 1 هشتم اجازه دانلود دارید و 7 هشتم آپلود. (پورت باز هست ولی خب هزینه ترافیک مصرفی برای همین حساب میشه و گران هست)

پیشنهاد میکنم این بیخیالی در مورد ترافیک را با فراسو تجربه کنید. هرکسی میده مطمئن باشید یک سرش به فراسو میخوره اینقدر شیر دارند روی پورت های اختصاصی که براشون ظاهرا مهم نیست.

به سایت فراسو برید برای چنین سروری که حساب نشه ترافیک.

یا حق

azadfalah
January 25th, 2013, 21:03
ببینید شما نمیتونید رقابت کنید با این ها اگر شیر هستند شما شیر کن شیر شما 1 بیت سرعت دانلود میدی دیگه دروسته ؟ والا تو این 5 سال من که یه کوچولو مشکل اینترنت نداشتم رو این سرور ها ی شرکت

فراسو ناگفته نماند 5 تا شرکته اسمش هاش رو هم هر کی خواست پیام بده بدم سرور ایرانی ترافیک نامحدود یعنی چی 10 گیگ دانلود کنی ترافیکت تموم میشه مگه مسخره بازی شما سیع کن ترافیکت رو

ارزون تر کنی تا این که دیگران رو خراب کنی اینترنت ماهواره ای چیه پسر خوب ؟ لینکشون از مرکز داده اینترنت ماهواره ای پینگش 3 4 تا بیشتر میشه اینترنت خارج کشورش هم ماهواره ای باشه داخل کشورش

چی ؟ چه قدر شیر کرده که 20 تا وی پی اس میزارن دانلود 2 مگ دانلود میده ؟ از سرور های افرانت دانلود کردم 10 مگ دانلود داد

amirfateh
January 25th, 2013, 23:10
ما روی افرانت هستیم و شرایط آپلود دانلود هم 1 به 1 هست و می تونیم به شما روی اینترانت آی پی بدیم،
اما در حال حاضر سرویس اینترانت از افرانت نداریم و پهنای باند 1mbps را با 2-3 آی پی خیلی گران به ما اعلام کردن
برای ما جالب هست که چطور بعضی همکاران ترافیک بالا ارزان یا بدون مانیتورینگ ارائه می کنند

azadfalah
January 26th, 2013, 07:34
شما دو ماه با پارس آنلاین کار کنید متوجه موضوع میشید