PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست اموزش

namo_57
January 25th, 2013, 19:40
سلام به تمامی دوستان عزیز

اگه براتون ممکنه ازتون ممنون میشم یه اموزشی مبنی بر باز کزدن پورتها در ویندوز سرور2003 قرار بدید

درکل همه پورتها که ازکجا وچگونه میشه به پورتها دسترسی پیدا کرد که بتونیم باز یا بسته کنیم

باز ازتون ممنون وسپاسگذارم

WestVPS
January 26th, 2013, 16:29
سلام
بازکردن همه پورت ها کار درستی نیس که ممکنه باعث هک سرورتون بشه...!
موفق باشید.

namo_57
January 26th, 2013, 16:29
سلام به تمامی دوستان عزیز

اگه براتون ممکنه ازتون ممنون میشم یه اموزشی مبنی بر باز کزدن پورتها در ویندوز سرور2003 قرار بدید

درکل همه پورتها که ازکجا وچگونه میشه به پورتها دسترسی پیدا کرد که بتونیم باز یا بسته کنیم

باز ازتون ممنون وسپاسگذارم

کسی ازدوستان بلد نیستش منوراهنمایی کنه ممنونش میشم

داودی
January 26th, 2013, 17:14
قسمت فایروال ، سبز ها باز هستند و قرمز ها بسته ،نگاه کنید چطور درست شده

uper
January 26th, 2013, 17:31
سلام

شما یه مسئله کلی را مطرح کردید که بحث طولانی در رابطه با این موضوع میتونه شکل بگیره که قاعداتا نه اینجا قابل بحث هست و هم اینکه کسی وقت کاملی رو نداره که این بحث رو شروع کنه و تموم هم بکنه.
شما بحث رو محدود تر کنید و اینکه بگید سوالتون مربوط به کدام پورت و یا کدام نرم افزار هست، دوستان راهنمایتون می کنند.

موفق باشید

namo_57
January 26th, 2013, 18:04
سلام

شما یه مسئله کلی را مطرح کردید که بحث طولانی در رابطه با این موضوع میتونه شکل بگیره که قاعداتا نه اینجا قابل بحث هست و هم اینکه کسی وقت کاملی رو نداره که این بحث رو شروع کنه و تموم هم بکنه.
شما بحث رو محدود تر کنید و اینکه بگید سوالتون مربوط به کدام پورت و یا کدام نرم افزار هست، دوستان راهنمایتون می کنند.

موفق باشید

خب حق باشما هستش

پس اگه براتوم ممکن هستش ممنون میشم بفرماید من پورت 443 را چطوری وارکجا باز کنم

واقعا ممنون میشم به جان خودم دیگه بریدم سروته گوگل وبهم زیختم اما هیچی پیذا نکردم

سپاس گذارم

namo_57
January 27th, 2013, 13:24
خب حق باشما هستش

پس اگه براتوم ممکن هستش ممنون میشم بفرماید من پورت 443 را چطوری وارکجا باز کنم

واقعا ممنون میشم به جان خودم دیگه بریدم سروته گوگل وبهم زیختم اما هیچی پیذا نکردم

سپاس گذارم

up

atilnic
January 27th, 2013, 13:28
توی فایروال 443 رو میبینید؟

ehsaan
January 27th, 2013, 13:51
از control panel گرینه windoes firewall رو انتخاب کنید
در تب exception دکمه add رو بزنید و port رو اضاف کنید.
اینجوری وقتی firewall رو active می کنید همه پورت ها بسته می شه به جز اونایی که توی exception اضاف کردید

exception=استثنا

WestVPS
January 28th, 2013, 17:35
اگر نتونستید اطلاعات سرورتون رو پ.خ کنید واستون انجام میدم