PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت کش نشدن php و css بعد از انتقال

S_N
January 25th, 2013, 01:40
سلام و عرض ادب

بعد از انتقال به سرور جدید سایت ما هربار باز میکنیم php و css ها مجدد لود میشند

مثلا انجمن ما تالاراش یکی یکی لود میشن... فقط عکسا کش میشن و PHP // CSS اینا کش نمیشند داخله مرورگر
علتش این مشکل چیه بعد انتقال پیش اومده؟ رو هر سروری انتقال دادن مشکل باهامون همراه بوده...

یعنی قبله انتقال اینطوری نبود و بعد انتقال اینطوری شده پس نمیتونه از قالب و ... باشه

کلا وردپرس و آپلودسنتر و... هم همینطوریه برامون

استادان ممنون میشم بزرگواری کنین و یک پاسخ و راهنمایی جامع کنین تا مشکل حل شه واقعا کاربران سایت ما کلافه شدند.

خلاصه علت آروم آروم لود شدن هربار انجمن ما از چی میتونه باشه بعد از انتقال ؟ یعنی جایی نشده بعد این میلیون تا انتقالی که انجام دادن مشکل مارو داشته باشن ؟

tizparvaz
January 25th, 2013, 01:58
سلام
یک پی اچ پی اینفو بگیرید ببینید افزونه کش یا کامپرس چی رو سرور نصبه و در کل باید از مدیر سرور علت رو جویا بشید

S_N
January 25th, 2013, 03:12
عزیز سایت های دیگه ایی هم رو اون سرور هستن و بدونه مشکل بالا میاند! فقط سایت ماست که به این صورته

compiler
January 25th, 2013, 08:44
احتمال داره شما ساتتون از یک پلاگین یا افزونه کش استفاده میکنه روی سرور جدید سرویسش فعال نیست

S_N
January 25th, 2013, 11:14
هرگز همچین افزونه ایی نداریم.
وردپرس
مای بی بی
ویبولتین
گالری عکس اینترپوتو
آپلودسنتر کلیجا...

یه افزونه به اینا تاثیر همگانی نداره که ! تمامی سرویس های ما به این شکل هستن فدات شم.

واقعا موندم چرا css و php کش نمیشند

S_N
January 25th, 2013, 18:14
کسی از دوستان نیست راهنمایی کنه

S_N
January 25th, 2013, 21:03
:) بزرگواران یه راهنمایی کنید ممنون میشم

iMohsen
January 25th, 2013, 21:32
از چه وب سروری استفاده میکنید ؟

safinoor
January 25th, 2013, 22:23
درود .

تو هاستتون فایل .htaccess رو باز کنید بگردید دنبال یکی از این موارد :

css
php

ببینید پیدا میشه یا خیر اگر بود حذفش کنید (از طریق اچ تی اکسس هم میشه کش رو فعال کرد)

کدهاتون رو قرار بدید اینجا برسی کنیم .

S_N
January 26th, 2013, 00:13
از ایران پیج استفاده میکنم. iranpage.net

این مشکل کلیه ، یعنی داخله فایل .htaccess تمامی ساب دامین(سرویس هامون) رو بگردیم؟

safinoor
January 26th, 2013, 00:31
اونی که تو روت هاست هستش مهم تره اما سعی کنید همشون رو قرار بدید برسی کنم !

من خودم چون سایت هاستینگ دارم معمولا کش رو فعال می کنم که افت سرعت نداشته باشیم الان سایت ما رو تو gtmetrix.com چک کنید بهترین رتبه بهینه سازی رو داریم .

سایت هایی که همیشه بروز میشن با کش مشکل دارن برای همین ازتون میخوام یا دسترسی بدید یا لیست کلیه اچ تی اکسس ها رو قرار بدید برسی کنم .

S_N
January 26th, 2013, 01:57
RewriteOptions inherit
#

# MyBB "search engine friendly" URL rewrites

# - Note, for these to work with MyBB please make sure you have

# the setting enabled in the Admin CP and you have this file

# named .htaccess

#

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine on

RewriteRule ^forum-([0-9]+).html forumdisplay.php?fid=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^forum-([0-9]+)-page-([0-9]+).html forumdisplay.php?fid=$1&page=$2 [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+).html showthread.php?tid=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-page-([0-9]+).html showthread.php?tid=$1&page=$2 [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-lastpost.html showthread.php?tid=$1&action=lastpost [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-nextnewest.html showthread.php?tid=$1&action=nextnewest [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-nextoldest.html showthread.php?tid=$1&action=nextoldest [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-newpost.html showthread.php?tid=$1&action=newpost [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-post-([0-9]+).html showthread.php?tid=$1&pid=$2 [L,QSA]

RewriteRule ^post-([0-9]+).html showthread.php?pid=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^announcement-([0-9]+).html announcements.php?aid=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^user-([0-9]+).html member.php?action=profile&uid=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+).html calendar.php?calendar=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+).html calendar.php?action=yearview&calendar=$1&year=$2 [L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)-month-([0-9]+).html calendar.php?calendar=$1&year=$2&month=$3 [L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)-month-([0-9]+)-day-([0-9]+).html calendar.php?action=dayview&calendar=$1&year=$2&month=$3&day=$4 [L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-week-(n?[0-9]+).html calendar.php?action=weekview&calendar=$1&week=$2 [L,QSA]

RewriteRule ^event-([0-9]+).html calendar.php?action=event&eid=$1 [L,QSA]
<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

این برای انجمن ساز MyBB هستش...
بعد تو فایل error_log رو که چک میکنم این ارور 403.shtml همیشه هست توش

safinoor
January 26th, 2013, 10:26
مای بی بی رو تو روت نصب کردید ؟

این کدهایی که قرار دادید به تنهایی خودش کش نمی کنه احتمالا پلاگین خاصی از مای بی بی با سرور شما همخوانی نداره بهتره پلاگین هاتون رو غیر فعال و تست کنید .

در صورت امکان دسترسی بفرستید براتون چک کنم / با آیدی یاهو بنده هم میتونید در ارتباط باشید .

بدرود .

S_N
January 26th, 2013, 15:20
پیشنهاد میکنم ارسالات صفحه قبل رو مجدد مطالعه بفرمایید!

S_N
January 27th, 2013, 14:39
:) دوستان کسی نمیدونه به چه دلیل بعد از انتقال سرور کش نمیشند php و css ها؟
شاید کش شند اما بعد از هر بار باز کردن سایت همه چیز غیر از عکسا مجدد لود میشند... شاید عکسام ریلود شن اما بخاطر سرعت بالای من مشخص نباشه

Pro
January 27th, 2013, 15:43
برای بنده هم همیچین اتفاقی افتاده بود ، ولی خودش درست شد..

S_N
January 27th, 2013, 18:13
میگن بعد چند روز آی پی ست میشه و این حرفا ولی دیگه فکر نمیکنم بیشتر از 5 روز طول بکشه این ست شدن

چرا بعد انتقال اینطوری شده لود انجمن یعنی این همه استاد کسی نمیدونه اینجا؟

S_N
January 27th, 2013, 21:29
میگن بعد چند روز آی پی ست میشه و این حرفا ولی دیگه فکر نمیکنم بیشتر از 5 روز طول بکشه این ست شدن

چرا بعد انتقال اینطوری شده لود انجمن یعنی این همه استاد کسی نمیدونه اینجا؟

کسی از بزرگواران نیست

S_N
January 28th, 2013, 16:25
این همه مدیر هاستینگ کسی نمیدونه مشکل ما از کجاست ؟ بعد کاربران شما همچین مشکلی پیش بیاد براشون چیکار قراره انجام بدید

S_N
January 29th, 2013, 14:58
:-|:-|:-|

iMohsen
January 29th, 2013, 15:05
این موارد رو باید پشتیبانی هاستینگ رسیدگی کنه .

جواب این سوال رو ندادید .

از چه وب سروری استفاده میکنید ؟

S_N
January 29th, 2013, 16:01
بنده خداها خیلی وقته دارن رسیدگی میکنند.
از کجا باید بفهمم از چه وب سروری استفاده میکنم ؟

از ایران پیج هاست گرفتم
10g

iMohsen
January 29th, 2013, 16:08
آدرس سایتتون رو بدید تا شه چک کرد .
آدرس نمونه صفحاتی که کش نمیشن رو هم بدید .

S_N
January 29th, 2013, 17:40
شما مدل لود شدن رو ببینید آروم آروم لود میشه تالار ، البته بستگی به سرعتتون داره... یه زمان که افت سرعت داریم کلافه کنندست جون آدم به لب میرسه تا تالار ما لود بشه...
در هر سروری منتقل شدیم مشکل با ما همراه بوده!

انجمن رسمی کل کل (http://frm.kalkalforum.ir)

S_N
January 29th, 2013, 20:47
بزرگواران کسی نیست پاسخ بده ؟ :)

iMohsen
January 29th, 2013, 23:02
وب سرورش که آپاچی 2.0 یا 2.4 باید باشه .
کش هم روش اصلا فعال نیست . اما اولین چیزی که میشه دید اینه که Expire date صفحه به درستی ست نشده ( Expires: Sat, 1 Jan 2000 01:00:00 GMT )
اینو برای اولین قدم درستش کنید تا ببینیم مشکل تا چه حدی برطرف میشه .
این Expire Date برای محتوای استاتیک هم هست .
این تاریخ اکسپایر دیتا معمولا برای سایت های پر بازدید تا چندین روز ست میشه .

S_N
January 30th, 2013, 01:44
اینی که الان عرض کردید رو ما باید درست کنیم یا باید به مدیریت سرور اعلام کنیم تا حل کنند ؟
اگر لینکی سایتی برای اینکه قسمتی از سایت ما تنظیم نیست دارید بدید ما به مدیریت سرور بدیم ممنون میشم.

نوع لود سایت ما : انجمن رسمی کل کل (http://frm.kalkalforum.ir)
نوع لود سایت دیگر... : انجمن بیا 2 کل کل (http://bia2kal.ir/forum)

دومی هربار افت سرعتم داریم با یه کلیک باز میشه... اما واسه ما به طور معمول هربار باز میکنیم باید لود بشه و بستگی به سرعت اینترنت کاربر داره ، با تغییرات در فایل htaccess هم حل نمیشه کلا باید به صورت اصولی درست بشه... چون این تغییرات کلا سیستم انجمن رو بهم میزنه خیلی جاهارو نباید کش کنه کش میکنه!

iMohsen
January 30th, 2013, 01:51
این حدس میزنم داخل تنظیمات مدیریت و یا قالب باشه ( من زیاد به mybb وارد نیستم )
هر دو آدرسی که دادید یک جور و با یک سرعت مشابه برای من لود میشن .

S_N
January 30th, 2013, 02:18
عرض کردم به سرعت کاربر مربوط میشه
فرق سایت ما با سایت دیگر همینه
زمانی که افت سرعت هم باشه چون قبلا اون انجمن رو باز کردیم باز با یک کلیک بدونه لود شدن چیزی باز میشه (لود شدن تالارها)
اما انجمن ما دقیقا برعکس و باید اروم آروم لود بشه

کلا بحث ما MyBB نیستش عزیز! وردپرس ، گالری عکس ، آپلودسنترو... تمامی سرویسامون به همین صورته

ما قبله اینکه انتقال بدیم همچین مشکلی نداشتیم درست بعد اولین انتقال مشکل پیش اومد و بعد اون چیزی حدود هفت هشت بار دیگر انجمن ما به اینورو اونور انتقال داده شد و مشکل همراهمون بود...

isoroush
January 31st, 2013, 02:28
قابل توجه دوستان ! :65:

موردی بابت کش از سرور نبود و با اضافه کردن کد زیر به htaccess ایشان Leverage browser caching به بیش از 90% افزایش یافت

Header unset Pragma
FileETag None
Header unset ETag
<FilesMatch "\.(ico|jpg|jpeg|png|gif|js|css|swf|pdf|flv|mp3)$">
<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive on
ExpiresDefault "access plus 14 days"
Header set Cache-Control "public"
</IfModule>
</FilesMatch>
<FilesMatch "\.(html|htm|xml|txt|xsl)$">
Header set Cache-Control "max-age=7200, must-revalidate"
</FilesMatch>

web-iran
May 6th, 2013, 01:52
مای بی بی رو تو روت نصب کردید ؟

این کدهایی که قرار دادید به تنهایی خودش کش نمی کنه احتمالا پلاگین خاصی از مای بی بی با سرور شما همخوانی نداره بهتره پلاگین هاتون رو غیر فعال و تست کنید .

در صورت امکان دسترسی بفرستید براتون چک کنم / با آیدی یاهو بنده هم میتونید در ارتباط باشید .

بدرود .