PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه بازگردانی اطلاعات چه پیشنهاد میدهید؟

dr.reza2010
January 24th, 2013, 23:51
سلام.
اطلاعات یه هارد از دست رفته. (با فرمت)
با برنامه get data back ریکاور کردم . بازگردوند اما فایل ها قابل اجرا نیستند. فکر کنم مساله به خاطر SATA بودن هارد باشه (در ساتا بودن هارد اطمینان ندارم. کامپیوتر من نیست)
خواستم بدونم دوستان با برنامه ای تجربه داشته که واقعا جواب بده و فایل ها رو سالم برگردونه!؟
لطفا در صورتی که قادرید لینکه برنامه (در صورت نیاز با سریال یا کراک) قرار دهید...
متشکرم پیشاپیش...

fanous_m
January 24th, 2013, 23:54
برنامه gate data back از همه در این زمینه قوی تر هست

اگر نشد یا احمالا درست ریکاور نکردید
یا نیاز به ریکاوری سخت افزاری دارد

MagicVps.Com
January 25th, 2013, 00:28
سلام.
اطلاعات یه هارد از دست رفته. (با فرمت)
با برنامه get data back ریکاور کردم . بازگردوند اما فایل ها قابل اجرا نیستند. فکر کنم مساله به خاطر SATA بودن هارد باشه (در ساتا بودن هارد اطمینان ندارم. کامپیوتر من نیست)
خواستم بدونم دوستان با برنامه ای تجربه داشته که واقعا جواب بده و فایل ها رو سالم برگردونه!؟
لطفا در صورتی که قادرید لینکه برنامه (در صورت نیاز با سریال یا کراک) قرار دهید...
متشکرم پیشاپیش...

رو دست این برنامه get data back نیست من حدود7 سال پیش (البته اون موقع در دو نسخه فت 32 و فت 64 ارایه میشد النا فکرمیکنم یکی شده برنامش بصورت یکپارچه )یک هارد که دوبار فرمت و پارتیشتن بندی شده بود ریکاروی کردم باش باراول بعد از اینکه اطالاعات به اشتباهی فرمت و پارتیشن بندی شده بود هارد ریکاروی کردم روی یک هارد دیگر و از شانس بد ما هاردی که دیتا روش ذخیره کرده بودم دیتاش از بین رفته و نا امید از همه جا چون هادر بعداز ریکاروی مجدد پارتیشن بندی کرده بودم و فرمت کرده بودم که دیتا جدید روش بریم بعداز بار دوم هم تغریبا 90% دیتا بدون اینکه مشکلی براشون پیش باید ریکاوری کردم

شاید درست انجام نمیدین

hack2hacker
January 25th, 2013, 00:55
recover my files

mr-secret
January 25th, 2013, 12:13
من پارتیسن هارو کامل دیلیت میکنم ی با برنامه active parttion recovERY اسکن میکنم درایور هارو پیدا میکنه و تو همون کلیک راست روی درایو RECOVER که میزنی درایو رو میاره سر جای خودش

majid99
January 25th, 2013, 21:05
ببین چی میخوای ریکاوری کنی واسه هر چیزی از 1 برنامه استفاده کنید؟عکس و فیلم و موزیک و ... فرق میکنند