PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست 97

reza*
January 24th, 2013, 20:37
هاست 97 تایید میشه ؟ /:)

habiballahafg
January 24th, 2013, 20:38
ما که قبلا با هاست ۹۷ کار کردیم بسیار خوب بودند از نظر سرعت پشتیبانی و کیفیت و پایداری ولی الان را نمیدونم

reza*
January 24th, 2013, 20:40
ما که قبلا با هاست ۹۷ کار کردیم بسیار خوب بودند از نظر سرعت پشتیبانی و کیفیت و پایداری ولی الان را نمیدونم

ولی الان رو نمیدونم یعنی چی ؟ یعنی مثل سابق نیستن ؟ مشتری هاش ناراضی هستن ؟

taghi.karimi
January 24th, 2013, 20:43
در حال حاضر دارند سرور منتقل میکنند.
کمی مشکل با دیتابیس دارند.

اما پشتیبانی فوق العاده ای دارند

reza*
January 24th, 2013, 20:52
در حال حاضر دارند سرور منتقل میکنند.
کمی مشکل با دیتابیس دارند.

اما پشتیبانی فوق العاده ای دارند

:-|شانسه منو !

از این مشکل ها زیاد براشون پیش میاد ؟ من حال ندارم هر روز برم تو زرین پال آیپی سرور جدید رو بزنم یا اینکه هی دان بشه

habiballahafg
January 24th, 2013, 20:55
ولی الان رو نمیدونم یعنی چی ؟ یعنی مثل سابق نیستن ؟ مشتری هاش ناراضی هستن ؟
الان هم به احتمال زیاد مثل قدیم هستند به این خاطر گفتم که نمیدونم چون من الان با ایشان کار نمیکنم

m2n
January 24th, 2013, 20:57
یا در حال انتقال هستن یا سرور زیر دی داس هست.
اکیدا توصیه نمیشه.نمایندگی داشتم یه آپلود سنتر عکس روش بود بدون اینکه اطلاع بدن که بردارین رفته بودن داخل هسات هوت لینک رو فعال کرده بودن تا عکس ها جز سایت خود ما جایی نشون داده نشه. :))

reza*
January 24th, 2013, 21:01
اکیدا توصیه نمیشه.نمایندگی داشتم یه آپلود سنتر عکس روش بود بدون اینکه اطلاع بدن که بردارین رفته بودن داخل هسات هوت لینک رو فعال کرده بودن تا عکس ها جز سایت خود ما جایی نشون داده نشه. :))

به به

safinoor
January 24th, 2013, 22:02
مشکلات دیتابیس و انتقال سرور مال قدیم بود فکر کنم نه دوستان ؟؟؟ الان مدتیه مشکلات انتقال سرور حل شده .

ما ازشون سرویس داشتیم : کیفیت / سرعت پشتیبانی عالیه

reza*
January 24th, 2013, 22:57
با این رنج قیمت جای خوبی سرغ ندارید ؟

سایت اصلیم روی نت افرازه ولی نمیخوام کنارش سایت دیگه ای بزنم تا هم فشار نیاره هم اینکه هک نشم .

دنباله یه چیزه متوسط میگردم با حجم کم

reza*
January 24th, 2013, 22:58
دوستان افر نمیخوام فقط تجربتون رو بگید با کسانی که کار کردید :53:

habiballahafg
January 24th, 2013, 23:05
من با نیک سرور هم کار کردم خوبه تایید میشه

rezarostami
January 25th, 2013, 00:20
سلام . هاست 97 تا جایی که از دوستان اطلاع دادن سرور کلود لینوکس پایداری بهتری داره دان بودن نسبت به سرور لینوکس معمولیشون بهتره بعد اینکه مثل اینکه تازگی هم از آمریکا xlhost واسه لینوکس ابری سرور گرفتن سرور سبک بشه.

دوستان خوب دیگری هم هستند که سرویس های خوبی ارائه میکنند که اینو باید سایر دوستان نظر بدند.

morteza.pr
January 25th, 2013, 00:27
سلام

هاست 97 هم دانش فني بالايي دارن و هم پشتيباني شون عاليه . امروز بنده يه مشكلي داشتم و حتي با توجه به اينكه از يه جا ديگه هم سرويس داشتم كامل راهنمايي كردن و مشكلم حل شد

reza*
January 25th, 2013, 01:19
سلام

هاست 97 هم دانش فني بالايي دارن و هم پشتيباني شون عاليه . امروز بنده يه مشكلي داشتم و حتي با توجه به اينكه از يه جا ديگه هم سرويس داشتم كامل راهنمايي كردن و مشكلم حل شد

بله طبیعتا دانش فنی مناسبی دارن ولی مدیریت هم مهم هست . اینکه یه روز از آلمان باشه هاست بعد انتقال بدن به آمریکا بعد یه جای دیگه و به خاطر انتقال مدام دان بشیم یا سایتومن با بک آپ بالا بیاد و هی آیپی سرور عوض قابل قبول نیست واسه من

m2n
January 25th, 2013, 01:28
اگر کیفیت می خواین دو تا راه دارین

میزبان سایت (به شدت تایید میشن) حفظ کیفیت سرویس براشون مهمه از هر لحاظ تایید شده هستن (الان سرویس دارم) اقای کمانگر تو همین انجمن هم یوزر دارن.
ابتین وب الان سرویس دارم عالی هست هم پشتیبانی هم سرویشون.

delta
January 25th, 2013, 02:14
خوب برای سایت دومت چرا از همون نت افراز نمیگیری؟ اگر قیمت پایین میخوای همین هاست 97 خوبه.. اگر میخوای کمی بالاتر خرج کنی همون نت افراز هم سرویس های دیگری داره..

tizparvaz
January 25th, 2013, 02:37
هاست 97 ما یه بار واسه نمایندگی ازش خرید کردیم حدود 2 3 ماه پیش
قطعی زیاد
مدام ارور دیتابیس
دسترسی روت دادیم واسه انتقال از 90 تا سایت 20 تا انتقال دادن :) گفتن سرورتون مشکل داره منتقل نمیشه بعد ما خودمون بعد از اینکه پولمون رو با 30% کم شدن پس گرفتیم همرو به جز 4 5 تا به راحتی انتقال دادیم
در کل من با تجربه 3 روزه کاملا نا راضی بودم
هم سرور و هم پشتیبانی

persiantools
January 25th, 2013, 09:35
هاست 97 عالیه

se7en-host
January 25th, 2013, 13:36
تایید میشن

reza*
January 25th, 2013, 15:56
خوب برای سایت دومت چرا از همون نت افراز نمیگیری؟ اگر قیمت پایین میخوای همین هاست 97 خوبه.. اگر میخوای کمی بالاتر خرج کنی همون نت افراز هم سرویس های دیگری داره..

پلن الماس دارم .

سرویس های کم قیمت نت افراز همه چیزش محدوده در حد المپیک.
مثلا یدونه دیتابیس به چه دردم میخوره آخه

reza*
January 25th, 2013, 16:26

من داشتم قوانین سایت رو میخوندم به این رسیدم :

درصورتی که کاربر از مزیت پهنای باند نامحدود بهره می برد و از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر و یا دانلود استفاده کنید در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضا کاهش خواهد یافت ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود

موقعی که شما خردید این قانون نبود ؟

m2n
January 25th, 2013, 20:20
من داشتم قوانین سایت رو میخوندم به این رسیدم :

درصورتی که کاربر از مزیت پهنای باند نامحدود بهره می برد و از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر و یا دانلود استفاده کنید در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضا کاهش خواهد یافت ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود

موقعی که شما خردید این قانون نبود ؟

هر زمان میشه قانون اضافه کرد اضافه کردن کاری نداره :))

persiantools
January 26th, 2013, 09:25
هر زمان میشه قانون اضافه کرد اضافه کردن کاری نداره :)) ولی این قانون یک ساله که وجود داره ! وقتی هم که من خریدم هم بود