PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: جایگزین مناسب برای کلوکسو

olive
January 24th, 2013, 12:04
سلام به همگی
چند ماهی میشه که روی vps کلوکسو رو نصب کردم و استفاده میکنم. تا اینکه به علت مشکل در horde & roundcube و همینطور واسه اینکه ورژن بسیار پایین بود، از داخل کنترل پنل کلوکسو به ورژن 6.12آپدیتش کردم. و از اینجا مشکلات عدیده شروع شده. جاهایی هم خوندم که ورژن 6.12 مشکل زیادی داره. بعد از چند روز تونستم یه کم مسائل رو حل کنم. الان هم دست و پا شکسته سایت ها و ای میل های مربوطه کار میکنند.
من آدم فنی حرفه ای نیستم و مشکلاتم رو با سیرچ از اینور اونور حل میکنم. حتی جایی که ازش وی پی اس رو گرفتم - با اینکه شرکت معتبریه- کمک خاصی نمیکنه بهم. کلهم از کلوکسو راضی بودم. اما با این مشکلاتی که در ورژن های اخیرش داره حالگیری شده. سوال من اینه که آیا در حال حاضر جایگزین بهتر (و ترجیحا رایگان) ساده تری برای کلوکسو وجود داره که از این دست مشکلات نداشته باشه یا خیر؟ یا اینکه راهی هست که یک ورژن بالایی از کلوکسو رو نصب کنم که مشکلی نداشته باشه یا راه مناسب دیگه ای ...

با تشکر از همه دوستان.

iranianvps
January 24th, 2013, 17:49
رایگان که خودش از همه بهتره به نظر من
بعدش اگه واقعا پول باشه cpannel خیلی خوبه
اگر هم نبود direct admin

rezaonline.net
January 24th, 2013, 18:10
ispconfig تعریفش رو شنیدم ، یه کمی سر به سرش بذار .

amirfateh
January 24th, 2013, 21:33
کمی هزینه کنید و دایرکت ادمین تهیه بفرمایید، بسیار stable هست.

aalireza439
January 24th, 2013, 21:57
webmin و ISPconfig گزینه های خوبی هستند من اینها رو به کلوکسو ترجیح میدم.

از نظر امکانات ISPconfig بهتر.

parsianweb
January 24th, 2013, 22:20
فکر می کنم دایرکت ادمین بهترین گزینه برای شما باشد البته یک مقدار باید هزینه کنید

safinoor
January 24th, 2013, 22:51
دایرکت ادمین هم لایسنسش ارزانه هم حرفه ای و مناسب کار شما !

پیشنهاد می کنم بعد از کلوکسو به سراغ دایرکت ادمین برید .

Zpanel هم پیشنهاد میشه رایگانه .

---
January 24th, 2013, 22:57
سلام
ISPConfig رو بنده هم پیشنهاد میکنم . منتها راه اندازیش کار مشکلی هست .
OpenPanel میتونه یه Solution خوب و رایگان باشه برای شما راه اندازیش کمی سادست .
EHCP هم برای شما عالی هست . هم ساده هست برای راه اندازی و هم رایگان .

olive
February 11th, 2013, 00:17
با تشکر از همه دوستانی که جواب دادند. ببخشید که دیر جواب میدم. فعلا مشکلاتم با کلوکسو کم شده. با جستجوهایی که کردم، فکر میکنم بهتری گزینه اوپن سورس در حال حاضر همین کلوکسو باشه برای من. شاید هم یه لایسنس دایرکت ادمین لایف تایم بگیرم خیال خودم رو راحت کنم. البته فکر کنم قبلش ehcp رو هم تست کنم. شاید جواب بده.

rashawebhost
February 25th, 2013, 00:49
با توجه به بودجه اکر نیازی به هزینه ندارید زدپنل اگر نه که دایرکت ادمین گزینه خوبی برای شما می باشد
موفق باشید.

morteza.pr
February 25th, 2013, 01:02
سلام و عرض ادب

چرا كنترل پنلي كه يكي از هموطنان ما جديدا طراحي كرده و داخل همين تالار هم لينكش هست رو امتحان نميكنيد . اونم ميتونه گزينه خوبي باشه

موفق باشيد