PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلات پي در پي و مجدد در سرور پارس

aminamin
January 24th, 2013, 06:09
سلام

چرا همه بحث هايي كه در رابطه با مشكلات پي در پي و بيشمار سرور پارس هست بسته ميشه؟

سروز پارس مجدد دچار مشكل شده و هيچ سايتي روي سرور باز نميشه

هنوز رفع مشكل قبلي يك روز هم نگذشته كه دوباره به اين وضع افتاده

مسئولين سرور پارس اگه واقعا نميتونند كاري انجام بدند با آبروي مردم و ديگر سايتها بازي نكنند.

CityKala.net
January 24th, 2013, 06:15
سلام

چرا همه بحث هايي كه در رابطه با مشكلات پي در پي و بيشمار سرور پارس هست بسته ميشه؟

مسئولين سرور پارس اگه واقعا نميتونند كاري انجام بدند با آبروي مردم و ديگر سايتها بازي نكنند.

با خودشون صحبت کنید
بهتر هست

اشکان
January 24th, 2013, 08:16
ایشون درست می گن سایت ما هم این مشکل رو داره پشتیبانی هم افتضاح یکی از ضعیف ترین هاستینگ ها هستش.

onogh
January 24th, 2013, 09:38
دوستان نمیدونم چرا این همه میبینید سرور پارس مشکل داره و کلا ضعیف هست ولی هنوز رو سرور هاش میمونید؟
اصلا میخواد 100 سال تو کار هاستینگ باشه وقتی ضعیفه به چه درد میخوره؟!

B.Z
January 24th, 2013, 10:05
سلام

با خودشون مطرح کنید جواب ندادند میتونید تاپیک انتقاد برنین با مدارک

دوستان نمیدونم چرا این همه میبینید سرور پارس مشکل داره و کلا ضعیف هست ولی هنوز رو سرور هاش میمونید؟
اصلا میخواد 100 سال تو کار هاستینگ باشه وقتی ضعیفه به چه درد میخوره؟!

دوست من حتما باز مثل همه پستهاتون میخواید بگید من سرویس های اقای فلانی رو پیشنهاد میکنم ؟!!