PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرخوان تشکیل تیم جدید e107 فارسی

Esi
January 24th, 2013, 02:11
باسلام به همه بچه ها و دوستان قدیمی ،

من حمید خراسانی هستم مترجم و مدیر سابق تیم E107 فارسی ،اگر با این سیستم آشنایی دارید خواهش مندم به متن زیر توجه فرمایید

متاسفانه در چندسال گذشته به علت اختلافی که در تیم افتاده بود و سواستفاده یکی از اعضا و هزاران مشکل دیگه سایت های پشتیبان جدا شدند و من هم با این اوضاع تصمیم گرفتم کلا از e107 فاصله بگیرم در حالی که در همون زمان پروژه های موفقی مثل پرتال پلیس در حال انجام بود و طرح های مختلفی برای سیستم داشتم من از تیم فارسی فاصله گرفتم و چندتا بچه های قدیم تیم هم به مرور بعد از من از این کمپ فاصله گرفتند بچه هایی مثل وحید قریشی و میلاد پازوکی که الان باهم دیگه دوست صمیمی و تقریبا همکار هستیم و به این همکاری و دوستی افتخار میکنیم .(حداقل من افتخار میکنم)
هم اکنون هم تمام سایت های پشتیبان کاملا تعطیل شدند یا از عهده ساپورت و نسخه های جدید بر نیومدند که این کاملا از اول هم بارز بود اما حرف من اصلا این نیست من از همه این عزیزان تشکر میکنم به هر حال دلسوز سیستم بودند و هر کسی یه کاری انجام داده من صمیمانه دستش رو میفشارم .
اما حالا اوضاع فرق میکنه ...الان ما با یک تیم فنی قوی توی شرکت آیپان داریم کار میکنیم و سایت های بزرگی رو داریم منیج فنی یا تبلیغاتی میکنیم سایت هایی نظیر رزبلاگ با رنک 14 ایران و ... که حدودا 10 تا وب سایت زیر 100 ایران هست . تقریبا بیش از 4 تا پرتال کامل رو از صفر نوشتیم و طراحی کردیم و من خیلی خوشحالم که دارم با یک تیم قوی ، جوان، یکدل و صمیمی کار میکنم امروز جریان و پیشنهاد E107 رو خیلی اتفاقی به بچه ها گفتم و اون ها هم خیلی ابراز تمایل کردند که اگه یه تیم قوی برای E107 بسته بشه ساپورت خوبی هم ازش میکنیم چه از نظر تبلیغاتی و پا از نظر فنی و امکانات شبکه ، سرور و ....
با این اوضاع من هم خیلی راغب و امیدوار شدم که سیستم رو مجددا راه اندازی کنم چون شکر خدا هم دامنه رو دارم و هم بک آپ قبلی رو. لذا اینجا از بچه ها میخوام اونایی که فکر میکنند آمادگی لازم برای همکاری رو دارند به من اطلاع بدند تا باهاشون تماس بگیریم و هماهنگی کنیم . البته یه سری شرایطی لازم هست برای بچه های تیم :

- داشتن تسلط کامل به E107
- داشتن تخصص در یکی از زمینه های طراحی یا برنامه نویسی وب
- عشق و علاقه و روحیه کار گروهی
- توانایی طراحی پلاگین یا ماژول یا قالب برای سیستم
- توانایی پشتیبانی از سیستم

اگه موقعیت مکانی بچه ها تهران ، قم یا اصفهان باشه خیلی بهتر هست چون امکان فعالیت حضوری هم میسر هست . ان شاءالله یک تیم قوی و دائمی برای سیستم ببندیم تا بهترین کیفیت ممکن را ارائه بدیم .

یک تفاوت بزرگ این کار با کارهای قبلی این هست که قراره علاوه بر اینکه خدمات دهی به یوزرها انجام بشه یک فعالیت اقتصادی هم انجام بشه که با حمایت شرکت آیپان ان شاءالله با موفقیت بزرگی همراه هست لذا خواهش مندم دوستانی که تمایل به همکاری دارند اطلاعات خودشون همراه با شماره تماس مستقیم رو همینجا برای من پیغام خصوصی کنند تا باهاشون هماهنگ کنم.

حتما بقیه دوستان هم اگه نظری دارند اینجا اعلام کنند تا همه استفاده کنیم فقط خواهشا بحث به حاشیه نره.

با تشکر از همگی
حمیدخراسانی