PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 8 گیگ رم داشتم !!! کجا رفت ؟

endin
January 20th, 2010, 00:41
سلام.

دوستان من یک سرور با 8 گیگ رم دارم که روش xen + hypervm نصب است،
من کلا شاید 3.5 گیگ از این رم سرور را مصرف کرده باشم ، اما حالا کلا وقتی به سرور وصل میشم زده کلا 3.5 تا داری که همش هم مصرف شده.

جالب این است وقتی حتی وی پی اس ای را باز دیلیت میکنم رمم اضافه نمیشه!!! البته من تو این مدیت شاید چندین وی پی اس حذف و اضافه کرده باشم.

یکی از دوستان گفت xen قاطی داره در این مورد ، باید سرور را ریستارت کنی؟ تا رم وی پی اس هایی که حذف کردی برگرده ، گفت یک کدی هم هست این مشکل را حل میکنه.

میخوام بدونم کسی میتونه راهنمایی کنه کدشو بگه.

MagicVps.Com
January 20th, 2010, 04:09
دوست عزیز سیتم زن بصورتی هست که وقتی ساختی vps را میاد از رمت کم میکنه . و حتی اگرهم حذف کنی اون vps را تا سیستم یک بار ریبوت نشه رم باقی مانده واقعی نمایش داده نمیشود و ازاد نمیشود

Roka
January 20th, 2010, 09:09
سلام.

من کلا شاید 3.5 گیگ از این رم سرور را مصرف کرده باشم ، اما حالا کلا وقتی به سرور وصل میشم زده کلا 3.5 تا داری که همش هم مصرف شده.

جالب این است وقتی حتی وی پی اس ای را باز دیلیت میکنم رمم اضافه نمیشه!!! البته من تو این مدیت شاید چندین وی پی اس حذف و اضافه کرده باشم.

یکی از دوستان گفت xen قاطی داره در این مورد ، باید سرور را ریستارت کنی؟ تا رم وی پی اس هایی که حذف کردی برگرده ، گفت یک کدی هم هست این مشکل را حل میکنه.

یه دستور هست ، یادم نیست الان ، ولی دستور زیر رو تست کن :

# service xend restart

IFACO.Net
January 20th, 2010, 09:42
سرور رو ریبوت کامل کردی ، درست نشد ؟

Nikihost
January 20th, 2010, 09:44
سلام
یه بار سرور را ریبوت کنید حل میشه

Arashdn
January 20th, 2010, 13:36
من سیستم عاملم 64 بیتیه
ولی کرنل زنرم 8 رو 4 گیگ میناسه
در حالی که کرنل خود سنت او اس 8 گیگ کامله
چیکار کنم؟

Roka
January 20th, 2010, 14:32
سرور رو ریبوت کامل کردی ، درست نشد ؟

سلام
یه بار سرور را ریبوت کنید حل میشه
دوستان ، لطفاً دقیقتر بخونید ، ایشون فرمودند راهی جز ریستارت ! یه دستور مثل ریستارت سرویس یا ... که شمارش رو از سر انجام بده !

من سیستم عاملم 64 بیتیه
ولی کرنل زنرم 8 رو 4 گیگ میناسه
در حالی که کرنل خود سنت او اس 8 گیگ کامله
چیکار کنم؟

kernel-pae نصب کردی ؟ اگه نکردی نصب کن

Arashdn
January 20th, 2010, 15:39
kernel-pae نصب کردی ؟ اگه نکردی نصب کن
مگه سصیستم عامل 64 بیتی هم pae داره؟

Roka
January 20th, 2010, 15:44
مگه سصیستم عامل 64 بیتی هم pae داره؟

نمیدونم . یه تست کن

LordVPS
June 23rd, 2010, 09:07
سلام.

در مورد این دوستمون
منم به هچین مشکلی بر خوردم
اطلاعات وی پی اس در بانک اطلاعاتی مونده بود
اجبارا یه ریلود کامل گداشتم تنگش