PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف عجیب پهنای باند از طرف سرویس مخابرات

index.mailbox
January 23rd, 2013, 23:14
سلام دوستان، من اینترنت مخابرات سرویس دارم میشه گفت هر هفته دارم 4 گیگ شارژ میکنم
نرم افزار DU meter و اکنون هم نرم افزار net meter pro رو استفاده کردم
الان که با net meter رو دارم و 30 دقیقه از زمان نصب و اجراش میگذره / 22 مگ دانلود رو نشون میده خوب من توی این 30 دقه فقط گوگل + همین انجمن و یکی دوتا سایت سبک بالا اوردم، 22 مگ؟؟؟ غیر عادی نیست؟ اصلا همین جور که پیچی لود نمیشه نرم افزار داره میزان دانلود دریافت میکنه / تمام نرم افزار ها بغیر از این یک رو exit کردم ویندوز هم آپدیتش off هست!

mh_suport
January 23rd, 2013, 23:27
سلام
سرویس مخابرات مگه رایگان نیست؟

شما تو قسمت تسک منیجر ببینید چی دارن
مخفی اجرا میشن شاید keyloger باشه

cacodemon
January 23rd, 2013, 23:37
از برنامه netlimiter استفاده کن
به ریز کار کرد هر نرمافزار گزارش میده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

index.mailbox
January 24th, 2013, 00:33
خوب که گفتین task manager / از ویندوز 8 استفاده میکنم و با توجه به نیازش نسبت به app هایی که داره میزان استفاده network برای برنامه ها و app هاش قرار داده
به هر حال من نمیتونم چیزی رو ثابت کنم به نظرم هر لود داره خیلی هوشمندانه تساعدی حساب میشه

centralhop
January 24th, 2013, 02:59
سلام دوستان، من اینترنت مخابرات سرویس دارم میشه گفت هر هفته دارم 4 گیگ شارژ میکنم
الان که با net meter رو دارم و 30 دقیقه از زمان نصب و اجراش میگذره / 22 مگ دانلود رو نشون میده خوب من توی این 30 دقه فقط گوگل + همین انجمن و یکی دوتا سایت سبک بالا اوردم، 22 مگ؟؟؟ غیر عادی نیست؟ اصلا همین جور که پیچی لود نمیشه نرم افزار داره میزان دانلود دریافت میکنه / تمام نرم افزار ها بغیر از این یک رو exit کردم ویندوز هم آپدیتش off هست!

منم همین مشکل رو دارم یه جوری داره دذدی میکنه :-$

EXXXIR
January 24th, 2013, 03:46
دقيقا منم به همين صورت مشكل دارم شب تا صبح مودم فقط روشن بوده كامپيوتر خاموش 122 مگ نگاه كردم مصرف شده حالا چطوري خدا ميدونه!!!!!!!!

قبلا مصرفم 5 تا 8 گيگ در ماه بود تازه كمي هم دانلود داشتم وقتي نامحدود بود حالا يك ماه شده حدودا 9 گيگ مصرف شده هيچي يك 3 گيگ + 2 گيگ شارژ كردم، دانلودم تازه نداشتم!

مي خوام برم از شاتل نامحدود بگيرم اما ميگه 2 هفته طول ميكشه تا وصل كنن واسه همين گير كردم.

amirizadi
January 24th, 2013, 07:30
بنده هم به دقیقا چنین موردی را دارم و حس میکنم که زیاد از حد استفاده میشه

avalhost
January 24th, 2013, 07:46
کاره آمریکاست، ماله منم همینجوری.همون مقداری که ویندوز 8 نشون میده مال مخابرات هم نشون میده :54:

index.mailbox
January 24th, 2013, 10:00
دقيقا منم به همين صورت مشكل دارم شب تا صبح مودم فقط روشن بوده كامپيوتر خاموش 122 مگ نگاه كردم مصرف شده حالا چطوري خدا ميدونه!!!!!!!!

قبلا مصرفم 5 تا 8 گيگ در ماه بود تازه كمي هم دانلود داشتم وقتي نامحدود بود حالا يك ماه شده حدودا 9 گيگ مصرف شده هيچي يك 3 گيگ + 2 گيگ شارژ كردم، دانلودم تازه نداشتم!

مي خوام برم از شاتل نامحدود بگيرم اما ميگه 2 هفته طول ميكشه تا وصل كنن واسه همين گير كردم.
الان browser رو هم بستم، task manager رو بالا اوردم نشون میده که میزان استفاده نرم افزار ها و اپ ها از اینترنت 0% هست ولی net meter داره میزان دانلود و آپلود رو میندازه / میشه گفت هر 1 دقیقه یک مگ داره میندازه به من بابت هیچ

j4b3r
January 24th, 2013, 10:48
سلام
توی ویندوز ۸ روی کانکش کلیلک کنید
و set as metterd connection
رو انتخاب کنید

index.mailbox
January 24th, 2013, 11:13
سلام
توی ویندوز ۸ روی کانکش کلیلک کنید
و set as metterd connection
رو انتخاب کنید
متوجه نشدم، ببینید من رفتم به network conections و یه Ethernet فقط فعال هست که اونم همچین گزینه ای نداره!!! :106::-|
من متوجه نمیشم مگه این نرم افزار نباید میزان استفاده سیستم منو نشون بده چرا داره اضافه میزنه

j4b3r
January 24th, 2013, 11:23
متوجه نشدم، ببینید من رفتم به network conections و یه Ethernet فقط فعال هست که اونم همچین گزینه ای نداره!!! :106::-|
من متوجه نمیشم مگه این نرم افزار نباید میزان استفاده سیستم منو نشون بده چرا داره اضافه میزنه
11063

index.mailbox
January 24th, 2013, 11:44
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f203/11063-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D9%81-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-untitled-jpg
زیری که کانکت نیست، بالایی هم نسبت به کلیک و راست کلیک واکنش نشون نمیده! [-(

11064

m3hdi
January 24th, 2013, 12:17

این یعنی سیستم شما در حال دریافت هست ، باید مشکل رو از طرف خودتون پیگیری کنید و به سرویس دهنده مربوط نمیشه
زمانی مشکل از طرف سرویس دهنده خواهد بود که گزارش شما 2 مگابایت باشه و سرویس دهنده بیشتر از این مقدار رو ثبت کنه

موفق باشید

centralhop
January 24th, 2013, 23:48
این یعنی سیستم شما در حال دریافت هست ، باید مشکل رو از طرف خودتون پیگیری کنید و به سرویس دهنده مربوط نمیشه
زمانی مشکل از طرف سرویس دهنده خواهد بود که گزارش شما 2 مگابایت باشه و سرویس دهنده بیشتر از این مقدار رو ثبت کنه

موفق باشید

چرا قبلا اینجوری نبود ؟

index.mailbox
January 25th, 2013, 00:51
من که وقتو و فکرمو گذاشتم پاش بلاخره نتونستم ازش ایراد بگیرم ولی میدونم یک روزو نیم هست شارژ کردم 1 گیگ برام انداخته جالبش این که 1 مگ هم دانلود نکردم / از وب گردی بی جا هم پرهیز کردم / هر وقت هم از سیستم جدا شدم استن بای کردم سیستم رو
آرزو به دل موندیم یه سر بریم یوتیوب بخدا / 1 گیگ برای 2 روز اصلا نمیصرفه

delta
January 25th, 2013, 02:17
نرم افزارهای نصب شدتو چک کن.. بعضی نرم افزارها مخصوصا ادوب از جمله فتوشاپ و اکروبات خود به خود شروع به آپدیت میکنند بدون اینکه شما بفهمید.. من خودم سه بار این بلا سرم آمده.. نرم افزارهایی که رو سیستمتون نصب هست رو چک کنید و از گرینه آپدیت هاشون رو غیر فعال کنید..حتی مال ویندوزتون رو غیر فعال کنید..

index.mailbox
January 25th, 2013, 02:52
گذاشتم برای دانلود سرعت دانلود میزنه 100 ولی نرم افزار net meter داره 400 تا دریافت رو نشون میده؟! به همین نسبت اگه من 500 مگ دانلود کنم خیلی بیشتر میشه دیگه

leberman
January 25th, 2013, 16:55
درود

دوستان من هم همین مشکل رو دارم و از مخابرات سرویس گرفتم با مدارک رفتم مخابرات میگم این مصرف من بوده طرف میگه ویندوزت خودش اتومات یه چیزایی رو میگیره که ممکنه تو نبینیش و این نرم افزار ها هم نشون نمیده... :-|! گفت که داخل سیستم ما شما در روز 3گیگ مصرف دارید بعد اومده وارد پنلم شده میگه ایناها شما اینارو دریافت کردید میگم آخه مرد مومن من طراحم و یه سره تو لوکال هاستم چطوری روزی 3گیگ مصرف میکنم ؟؟!! میگه به هرحال سیستم ما این رو براتون ثبت کرده و کسی هم مشکلی نداره باهاش..خلاصه سرمون رو شیره مالید و گفت خیر پیش..

دوستان راه نداره همه جا *** هست ..از هرجا شما سرویس بگیرید همین مشکلات هست...

index.mailbox
January 25th, 2013, 17:32
درود

دوستان من هم همین مشکل رو دارم و از مخابرات سرویس گرفتم با مدارک رفتم مخابرات میگم این مصرف من بوده طرف میگه ویندوزت خودش اتومات یه چیزایی رو میگیره که ممکنه تو نبینیش و این نرم افزار ها هم نشون نمیده... :-|! گفت که داخل سیستم ما شما در روز 3گیگ مصرف دارید بعد اومده وارد پنلم شده میگه ایناها شما اینارو دریافت کردید میگم آخه مرد مومن من طراحم و یه سره تو لوکال هاستم چطوری روزی 3گیگ مصرف میکنم ؟؟!! میگه به هرحال سیستم ما این رو براتون ثبت کرده و کسی هم مشکلی نداره باهاش..خلاصه سرمون رو شیره مالید و گفت خیر پیش..

دوستان راه نداره همه جا *** هست ..از هرجا شما سرویس بگیرید همین مشکلات هست...
نه این دیگه واضح هست "
گذاشتم برای دانلود سرعت دانلود میزنه 100 ولی نرم افزار net meter داره 400 تا دریافت رو نشون میده"

Pro
January 26th, 2013, 11:04
بنده هم 3 ماهی میشه همین مشکل رو دارم ، زنگ زدم مخابرات قضیه رو گفتم ، طرف گفت مشکل از سیستمت هست !!
منم سریع گوشی رو قطع کردم ...
واقعآ کسایی رو برای پشتیبانی میزان که فقط میتونن سیستم رو خاموش و روشن کنند

index.mailbox
January 26th, 2013, 12:27
روی سیستم خودم این دفعه با ویندوز xp و نرم افزار du meter تست کردم اگه 200 مگ سرعت دریافت داشته باشیم نرم افزار du meter میزنه 600 / مانند net meter / خوب سوالی که قبلش باید مشخص شه این امر طبیعی هست؟ لطف میکنید اگه با سرویس شرکت های دیگه همین تست رو انجام بدید ( نرم افزار 2 یا 4 مگ بیشتر حجم نداره )

نرم افزار میگه یک گیگو نیم استفاده داشتم توی 3 روز البته بدون دانلود و یا تماشای ویدیو / بنظرم پیچ ها جدیدا سنگین شدن، 1 گیگو نیم برای وب گردی خالی !!!

www.denaserver.com
January 26th, 2013, 14:02
بنده هم 3 ماهی میشه همین مشکل رو دارم ، زنگ زدم مخابرات قضیه رو گفتم ، طرف گفت مشکل از سیستمت هست !!
منم سریع گوشی رو قطع کردم ...
واقعآ کسایی رو برای پشتیبانی میزان که فقط میتونن سیستم رو خاموش و روشن کنند

سلام
شما سرویس نا محدود گرفتی ماهیانه 9900 تومان !!
سرویس مشابه این در شرکت های دیگه ماهیانه بالای 28 هزار تومان میشه !! چون نا محدوده
حالا چه توقعی داری ؟
می خوای روی اینترنت مخابرات بگن هر کسی adsl بخره بیلیت رفت و برگشت به آمریکا روش رایگان میدن ؟

index.mailbox
January 26th, 2013, 16:39
سلام
شما سرویس نا محدود گرفتی ماهیانه 9900 تومان !!
سرویس مشابه این در شرکت های دیگه ماهیانه بالای 28 هزار تومان میشه !! چون نا محدوده
حالا چه توقعی داری ؟
می خوای روی اینترنت مخابرات بگن هر کسی adsl بخره بیلیت رفت و برگشت به آمریکا روش رایگان میدن ؟
نامحدود؟ محدود اونم 2 ماه 18900 تومان، ماهیانه که نداره البته 2 مگ هست
چرا؟ شرکت مثل نوین نت شر به 10 هست قیمت هاش هم ارزون تره
من 2 مگ دارم سرعت از 250 بالاتر نمیاد اونایی که شاتل512 دارن میگن کمتر از 300 نمیاد، خوب قیمت هاش هم به نسبت بیشتره دیگه

mo_mohit1
January 28th, 2013, 00:18
منم این مشکلو زود تموم شدنو دارم.میخاستم تاپیک بزنم که زحمتشو کشیدن هیچ دانلودی ندارم فقط پیج///ولی تو یه هفته یک تا دو گیگ مصرف دارم

khanihost.com
January 28th, 2013, 16:50
:))

ما که نمایندگی داریم اینترنت مشتری ها رو هم .........

والا موندیم این ترافیک رو چطوری میکشن بالا
؟

بگی هک شده مودم حداقل 1.2.3.4. 5. 10 نفر هک شده باشند

اما نه 40.50 یوزر

تو این زمونه .............:-$

sadegh.nikaein
February 10th, 2013, 02:02
اصفهان هستم و خبری شنیدم که از درستی اطمینان ندارم اما قرار هست حجم نامحدود شود اما سرعت کاملا دقیق و براست تا 1 مگ برداشته بشه اگر 128 هست 16 کیلوبایت دانلود اما پهنا نامحدود

Bist Host
February 11th, 2013, 17:52
آیا تا به حال موقع نصب درایور های ویندوز فکر کردید که چه چیزی داره رو ویندوز نصب میشه ؟
آیا تا به حال به ویندوز شک کردید که جاسوسی میکنه یا نه ؟
متن باز هم که نیست بریم چک کنیم ببینیم جاسوسیه یا نه
من بهتون یه پیشنهاد دارم
شما یه لینوکس رو فلشتون بوت کنید و بعد باهاش وبگردی هاتون رو انجام بدید
اگه بازم همون قدر مصرف شد از مخابراته
اگه بسیار کم مصرف شد از ویندوزه
که من احتمال رو به ویندوز میدم
بازم یه امتحان کنید .

EXXXIR
February 12th, 2013, 08:20
آیا تا به حال موقع نصب درایور های ویندوز فکر کردید که چه چیزی داره رو ویندوز نصب میشه ؟
آیا تا به حال به ویندوز شک کردید که جاسوسی میکنه یا نه ؟
متن باز هم که نیست بریم چک کنیم ببینیم جاسوسیه یا نه
من بهتون یه پیشنهاد دارم
شما یه لینوکس رو فلشتون بوت کنید و بعد باهاش وبگردی هاتون رو انجام بدید
اگه بازم همون قدر مصرف شد از مخابراته
اگه بسیار کم مصرف شد از ویندوزه
که من احتمال رو به ویندوز میدم
بازم یه امتحان کنید .

نظرتون در زماني كه كامپيوتر خاموشه و فقط مودم روشنه از آخر شب تا صبح ميزنه 100 مگ مصرف شده چيه؟ من كه اين اعداد هرجوريم باشه باورم ندارم!

توي اين 40 روز نزديك 70 تا 80 هزارتومان فقط شارژ كردم اينا ديگه آخرشن.

djamir
February 13th, 2013, 20:05
دوستان بهترین راه اینه که یه اینترنت سکوریتی مثل کسپر اسکای یا ایست اسمارت نصب کنید تو اینا میتونید دقیق نگاه کنید که چه نرافزارهایی دارن با اینترنت کارمیکنن از داخل اونا هم ببندینشون
تو ویندوز 8 هم ترافیکتون چه بخواین چه نخواین میره وقتی مترو رو باز می کنید اگه دقت کنید میبینید که مررگر هربار یه عکس جدید باکیفیت براتون میندازه تو بینگ ،نرافزاره هواشناسی ترافیکتونو میخوره + نرافزاره مالی بورس رو چک میکنه و خیلی نرمازارهای دیگه
من تازه به 7 برگشتم و احتمالا به لینوکس کوچ کنم

azaditafakor
February 13th, 2013, 20:51
راجع به DU-Meter به برخی دوستان بگم که اگر چند کانکشن همزمان از اینترنت استفاده کنند ، به صورت مجازی عدد را چند برابر نشون میده
یعنی اگر چیلترشکن وصل باشه عدد 2 برابر نشون داده میشه ولی ارسال و دریافت در حالت طبیعی است و فقط نمایش به صورت 2 برابره .

راجع به ویروس ها و غیره هم که بقیه توضیح دادن ، حتما باید آنتی ویروس داشته باشید
نیازی نیست که شما ویروس رو مستقیم دانلود کنید ، برخی سایت ها تا باز میشن اسکریپت های خطرناکی رو اجرا می کنن که اخیرا خیلی زیاد شده
پس حتما آنتی ویروس داشته باشید (من AVAST پیشنهاد میکنم)

راجع به دوستانی که مودم رو بدون استفاده روشن می گذارن بگم که چه مودم سیمی (معمولی) چه مودم بی سیم (وایرلس) اگر موارد امنیتی براشون رعایت نشه قابل هک هستن
در مودم های سیمی معمولی اگر قسمت پاسخ دهی مودم به WAN فعال باشه و رمز عبور مودم رو تغییر نداده باشید، به سادگی نام کاربری و رمز عبور شما رو میشه برداشت و ازش استفاده کرد (مبحث ADSL Hacking)
در مودم های بی سیم هم کم نیستن افرادی که اصلا رمزی روی مودم ندارن ، یا افرادی که فکر میکنن رمز WEP ، WPA یا امثال اون قابل هک نیست ، که بهتره در این مورد هم بیشتر مطالعه کنید
پس مودم رو وقتی باهاش کار نمی کنید ، حتما حتما خاموش کنید.

در ضمن فراموش نکنید که آپدیت خودکار ویندوز رو همیشه خاموش کنید.

موفق باشید.

nader12
February 18th, 2013, 19:27
به نظر من نتتون رو عوض کنید و از نت پرسرعت و قیمت خوب و نامحدود اسیاتک که بنده خودم مسئول مارکتینگشون هستم بخرین و یا از ماهان نت

هر دو شرکت عالی هستن از نظر قیمت سرعت و حجم که نامحدود ارائه میدن من خودم از ماهان نت دارم بسیار راضی هستم اما یکی از فامیلامون از اسیاتک

تبلیغ نبود این دو شرکت برای راحتی شما پیشنهاد میشه

mirhendi
February 23rd, 2013, 21:10
من قبلا پارس انلاین داشتم یه ساعت قطع میشد از 3 هفته قبلش خبر میدادن :)) بعد هم یک گیگ هدیه
حالا این مخابرات من ماهی 20 گیگ مصرفمه در صورتی که با پارس انلاین زیاد 3 گیگ بود هم میومد!!

SAJJADSAA
March 3rd, 2013, 18:29
دوست من سیستم شما کی لاگر داره و اسلاید ارسال میکنه ویندوز باید عوض کنین یا خودتون فایل باندل شدشو ریپورت بدین به شرکت انتی ویرستون صبر کنین بعد از آپدیت اسکن بگیرین :|

index.mailbox
March 5th, 2013, 10:52
اول از همه باید مطمئن شد که پسوردت رو کسی نمیزنه
میخوام بدونم چطور پسورد adsl رو هک میکنن! برای امنیتش چی کار باید کرد
میدونید که که اگه کسی پسورد شما رو بدونه میتونه روی هر سیستم دیگه ای استفاده کنه:52:

mortezafox
March 6th, 2013, 23:32
نه الان هم تعرفه ه گیگ کردن 4 تومن البته + مالیات درب داغون

hades_54
March 7th, 2013, 00:05
شما نرم افزار هایی که روی سیستمتون نصب میکنید وقتی به اینترنت وصل میشید برای خودشون داده انتقال میدن و خودشونو الکی آپدیت میکنن
اگه ویندوز رو تازه نصب کنید و هیچ نرم افزار اضافی روش نصب نکنید و آپدیت ویندوز رو خاموش کنید میبینید که همه چیز عادیه و هیچ اتفاقی نمیافته
برای غیر فعال کردن اینکه بقیه نرم افزار ها به اینترنت دسترسی نداشته باشن هم راه وجود داره...

jackmorfy
March 7th, 2013, 00:40
درود
بیشتر نرم افزار های مخرب مثل قفل شکن ها Free gate پهنای باندشون خیلی خیلی زیاده و زود تموم میشه باندتون

index.mailbox
March 7th, 2013, 09:21
میدونید که که اگه کسی پسورد شما رو بدونه میتونه روی هر سیستم دیگه ای استفاده کنه:52:
این مسئله از همه مهم تر هست که باید برسی شه!

شما نرم افزار هایی که روی سیستمتون نصب میکنید وقتی به اینترنت وصل میشید برای خودشون داده انتقال میدن و خودشونو الکی آپدیت میکنن
اگه ویندوز رو تازه نصب کنید و هیچ نرم افزار اضافی روش نصب نکنید و آپدیت ویندوز رو خاموش کنید میبینید که همه چیز عادیه و هیچ اتفاقی نمیافته
برای غیر فعال کردن اینکه بقیه نرم افزار ها به اینترنت دسترسی نداشته باشن هم راه وجود داره...
دیگه ماشاالله این ها رو رعایت کردیم، مشکل جای دیگس
متاسفانه به دلیل استفاده از v*p*n نمیشه با نرم افزار پهنای باند رو مشخص کرد

hades_54
March 7th, 2013, 09:30
دیگه ماشاالله این ها رو رعایت کردیم، مشکل جای دیگس
متاسفانه به دلیل استفاده از v*p*n نمیشه با نرم افزار پهنای باند رو مشخص کرد

پس میشه بگین من چرا هیچ مشکلی ندارم؟حتی یک کیلوبایت هم استفاده اضافی نمیشه از نت
میشه بگید جلوی نرم افزار هاتونو چطوری گرفتید؟

index.mailbox
March 7th, 2013, 12:22
پس میشه بگین من چرا هیچ مشکلی ندارم؟حتی یک کیلوبایت هم استفاده اضافی نمیشه از نت
میشه بگید جلوی نرم افزار هاتونو چطوری گرفتید؟
پست بالا رو میخوندی خوب! L-)

hades_54
March 7th, 2013, 14:37
پست بالا رو میخوندی خوب! L-)
دقیقا کدومشونو؟(:|(:|(:|

index.mailbox
March 7th, 2013, 17:47
این پست!L-)

cityhost
March 7th, 2013, 19:29
من خودم از شرکت مخابرات اینترنت گرفتم ، از طرفی گیگ زیادی میده ولی گیگ خوری زیاد داره ، من ماهیانه 8 گیگ استفاده میکنم ولی این ماه 23 گیگ خریدم

وایرلسمو هم قفل کردم اما حجم زیادی از دست میدم و دلیل اونو هم نمیدونم

پسوردمو هم عوض کردم بازم حجم خوریش زیاده

جدیدا مخابرات با سرعت 256 و پهنای باند نامحدود رو با قیمت 15200 تومن برای خرید گذاشته ، خیلی خوب هست و سرعت دانلود حداقل 40 الی 50 هست

این سیستم 1 به 8 هست برای ما که در روستا زندگی میکنیم خیلی خوب هست چون اکثرا دانشجو هستند و نیاز خاصی به اینترنت ندارند

index.mailbox
March 11th, 2013, 13:00
راجع به DU-Meter به برخی دوستان بگم که اگر چند کانکشن همزمان از اینترنت استفاده کنند ، به صورت مجازی عدد را چند برابر نشون میده
یعنی اگر چیلترشکن وصل باشه عدد 2 برابر نشون داده میشه ولی ارسال و دریافت در حالت طبیعی است و فقط نمایش به صورت 2 برابره .

راجع به ویروس ها و غیره هم که بقیه توضیح دادن ، حتما باید آنتی ویروس داشته باشید
نیازی نیست که شما ویروس رو مستقیم دانلود کنید ، برخی سایت ها تا باز میشن اسکریپت های خطرناکی رو اجرا می کنن که اخیرا خیلی زیاد شده
پس حتما آنتی ویروس داشته باشید (من AVAST پیشنهاد میکنم)

راجع به دوستانی که مودم رو بدون استفاده روشن می گذارن بگم که چه مودم سیمی (معمولی) چه مودم بی سیم (وایرلس) اگر موارد امنیتی براشون رعایت نشه قابل هک هستن
در مودم های سیمی معمولی اگر قسمت پاسخ دهی مودم به WAN فعال باشه و رمز عبور مودم رو تغییر نداده باشید، به سادگی نام کاربری و رمز عبور شما رو میشه برداشت و ازش استفاده کرد (مبحث ADSL Hacking)
در مودم های بی سیم هم کم نیستن افرادی که اصلا رمزی روی مودم ندارن ، یا افرادی که فکر میکنن رمز WEP ، WPA یا امثال اون قابل هک نیست ، که بهتره در این مورد هم بیشتر مطالعه کنید
پس مودم رو وقتی باهاش کار نمی کنید ، حتما حتما خاموش کنید.

در ضمن فراموش نکنید که آپدیت خودکار ویندوز رو همیشه خاموش کنید.

موفق باشید.
ممنون از توضیحاتتون
الان دوباره سرویس مخابراتم رو فعال کردم و du meter رو هم نسب کردم خوب
اول از همه بهشون سفارش کردم ip م رو روی مودم قفل کنن / های سیکوریتی رو هم موقع کانفیگ انجام دادم
خوب مشکل اینجاست که بدون اتصال به V*P*N میزان دریافت رو دوبرار که هیچ فکر کنم 5 برابر نشون میده :50::102::-s
از internet download manager استفاده میکنم اگه میده 100 کیلو du meter میده 400 کیلو :-?

index.mailbox
March 13th, 2013, 09:58
و*پ*ن ها که قطع هست، استفاده نکردم! چک کردم میزان مصرفی که مخابرات برام اعلام کرد با میزان مصرف du meter تفاوت داشت :61:

qas6590
January 22nd, 2015, 07:03
[QUOTE=index.mailbox;656550]
[/Q

سلام دوستان کسانی که این مشکل رو دارند مانند خودم ..
من این مشکل را با نصب bwmiter حل کردم برنامه ای است که کلییه اتصالات شما به اینترنت را کنترل میکند .
http://www.iranled.com/forum/images/smilies2/happy.gif
بسیار کاربردی است.
نسخه سالم با کرک سالم را در این ولاگ دنلال کنید
تجربه ها (http://tajrobehha.blogfa.com/post/18)

من تقریبا 25 اتصال را بوسیله این نرم افزار بلاک کردم
فقط 6 اتصال را مجاز دارم.
موفق باشید