PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلود لینوکس! آره یا نه ؟

aghayegol
January 23rd, 2013, 20:06
همکاران کلود لینوکس رو برای میزبانی پیشنهاد می کنند یا نه ؟

خوبی یا بدی از این سیستم دیدید در اختیار ما قرار بدید

nginxweb
January 23rd, 2013, 20:25
100% پیشنهاد میشه اگر سایت پربازدید دارید سرور رو به بالاترین stability میرسونه

اما اگر سروری دارید که سایت های بازدید معمولی دارید centos با کانفیگ خوب کفایت میکنه

Kian
January 23rd, 2013, 22:05
کلادلینوکس بطور کامل مفید و سودمند هست و اگر درست نصب شود سرور را بهینه و استیبل می کند،
البته پلاگین گاورنر ( در حال حاضر بتا هست) را به هیچ عنوان نصب نکنید چون مای اسکوئل سرور را تخریب می کند

aghayegol
January 24th, 2013, 18:00
مواقعی که مشکل دار میشه اذیت نمی کنه ؟

Kian
January 25th, 2013, 01:36
اگه همه موارد نصب رو دقیقا مانند دستورالعمل سایت کلادلینوکس انجام داده باشید مشکلی پیش نخواهد آمد البته منظور من فقط در سرور اختصاصی بود، عملکرد آن در وی پی اس را تست نکرده ام

Number14
January 25th, 2013, 01:40
من خودم دو سالی میشه استفاده میکنم روی لایت اسپید نصب بود خیلی اذیت کرد ولی رو آپاچی مشکلی نیاورده هیچ، خیلی هم بهتر شده.

همانطور که دوستان هم اشاره کردن برای میزبانی سایت های پربازدید خیلی کارآمده و به راحتی میتونید منابع رو کنترل کنید

موفق باشید:53:

compiler
January 25th, 2013, 08:41
کلا ساخته شده برای راه اندازی هاست اشتراکی
بزرگ ترین مزیتش عدم اجازه استفاده بیش از حد منابع به هر یوزره . من استفاده نکردم ولی از Green Hosting, VPS Hosting & Dedicated Servers by GreenGeeks (http://www.greengeeks.com) یه ریسلر دارم که رو Cloudlinux نصبه و وب سرورش هم آپاچیه که در نوع خودش جالبه...به قول دوستمون احتمالا با وب سرور apache سازگاری بیشتری داشته باشه . من شخصا به عنوان ریسلر اصلا ازش راضی نیستم چون همزمان 20 نفر آنلاین میشن (رو هر اکانت) ارور Recources Limited میده...برای سرور های خیلی شلوغ خوبه

موفق باشید

aghayegol
January 25th, 2013, 17:07
لایسنس اش چقدره ؟

Number14
January 25th, 2013, 17:28
55 هزار تومان

isoroush
January 25th, 2013, 17:44
نیاز به پرداخت لایسنس نیست !
می توانید تریال نصب کنید و پس از اتمام آن هزنیه را پرداخت نکنید !
مشکلی پیش نمی آید
فقط آپدیت نمی شود

aghayegol
January 25th, 2013, 19:44
مشکلی پیش نمی آید
فقط آپدیت نمی شود

خراب نمیشه ؟

compiler
January 26th, 2013, 08:47
تا کی میخواید آپدیت نکنید؟!
سرور مگه میشه آپدیت نشه!!! اصلا این کارو نکنید . یا CentOS نصب کنید یا اگر Cloudlinux میریزید حتما لایسنس بخرید

Kian
January 27th, 2013, 10:24
مشکلی پیش نمی آید
فقط آپدیت نمی شود

اگر لایسنس نداشته باشید امکان آپدیت ندارد و اگر بخواهید بطور مثال مای اسکوئل را ( بطور مستقل از طریق whm ) آپگرید کنید به خاطر نداشتن لایسنس سرویس مای اسکوئل سرورتان تخریب خواهد شد ! و تعمییر آن دیگر امکانپذیر نخواهد بود...

Pro
January 27th, 2013, 10:57
همکاران کلود لینوکس رو برای میزبانی پیشنهاد می کنند یا نه ؟

خوبی یا بدی از این سیستم دیدید در اختیار ما قرار بدید
100% خوب و قوی هست ، ولی باید منابع قوی هم داشته باشید

meysamz
April 28th, 2013, 03:38
اگر لایسنس را تمدید نکنید حتما سرور به هم میخوره و اینطور نیست که مشکلی پیش نیاد

hostarya
April 28th, 2013, 15:46
بسیار مفید میباشد و عالی
در صورتی که لایسنس تهیه کنید در غیر این صورت خیر ;)