PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویروس و فتوشاپ و کندی

Parshosts
January 19th, 2010, 23:03
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید
من یه لپ تاب سونی دارم که مشخصاتش اینه:
ram= 4 gig
cpu= 2.8 Core2Duo
graphics= ATI 4650
روز اول سرعتش خیلی خوب بود و حداکثر cpu تا 50 % می رسید ولی الان گاهی خیلی بیشتر میشه و حتی تا 100 می رسه در حالی که فقط فایرفاکس بازه (البته سایت زیاد)
مشکل از روزی شروع شد که یه فلش رو به اون وصل کردم و ویروسی شد از اون به بعد وقتی میخوام با فتوشاپ کار کنم در حالی که نصف رم خالی هست و cpu هم حداکثر به 50 می رسه ولی بازم سرعت به حدی کنده که مثلا یه خط که با براش می کشم بعد از جند ثانیه ظاهر میشه.
البته این رو هم بگم بعد از ویروسی شدن اومدم و سیستم رو با DVD های رکاوری که قبلا داشتم ریکاوریش کردم جوری که حتی پارتیشن ها هم به حالتی که روز اول بود برگشت و الان هم آنتی ویروس های مک آفی - اویرا (نسخه رایگان) - AVG (نسخه رایگان) و ماکروسافت و هیج ویروسی پیدا نکردن
لطفا راهنمایی کنید .

LoveLife
January 19th, 2010, 23:25
دوای دردت همینه !
Malwarebytes' Anti-Malware
بیست ! عالی

hostironi
January 19th, 2010, 23:27
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید
من یه لپ تاب سونی دارم که مشخصاتش اینه:
ram= 4 gig
cpu= 2.8 Core2Duo
graphics= ATI 4650
روز اول سرعتش خیلی خوب بود و حداکثر cpu تا 50 % می رسید ولی الان گاهی خیلی بیشتر میشه و حتی تا 100 می رسه در حالی که فقط فایرفاکس بازه (البته سایت زیاد)
مشکل از روزی شروع شد که یه فلش رو به اون وصل کردم و ویروسی شد از اون به بعد وقتی میخوام با فتوشاپ کار کنم در حالی که نصف رم خالی هست و cpu هم حداکثر به 50 می رسه ولی بازم سرعت به حدی کنده که مثلا یه خط که با براش می کشم بعد از جند ثانیه ظاهر میشه.
البته این رو هم بگم بعد از ویروسی شدن اومدم و سیستم رو با DVD های رکاوری که قبلا داشتم ریکاوریش کردم جوری که حتی پارتیشن ها هم به حالتی که روز اول بود برگشت و الان هم آنتی ویروس های مک آفی - اویرا (نسخه رایگان) - AVG (نسخه رایگان) و ماکروسافت و هیج ویروسی پیدا نکردن
لطفا راهنمایی کنید .

منم يه بار همين مشكل براي خودم پيش اومد. چند بارم براي دوستام.
من كه هر كار كردم مثلا ويندوز عوض كردم. حتي درايو ها رو فرمت كردم مشكل حل نشد و هيچ انتي ويروسي هم چيزي پيدا نمي كرد.
تنها كاري كه من تو اين مرحله انجام مي دم. هميشه هم مشكل حل شده. يه چند تا فلش مموري مي گيرم. روي يك سيستمي كه مطمئن هستم ويروسي نيست. يك نرم افزار مثل panda usb vaccine نصب مي كنم بعد فلش مي زنم به اين سيستمي كه ويروسي نيست تا اون فايل كه براي جلوگيري از كپي شدن فايل هاي اتوران روي فلش است روش كپي كنه. بعد اين فلش مي زنم به سيستم ويروسي فايل هاي مورد نظرم و مهم روي فلش كپي مي كنم. بعد كل سيستم fdisk مي كنم. و در آخر هم فايل ها رو از روي فلش كپي مي كنم روي سيستم

iranoptic
January 19th, 2010, 23:28
برو تو فتوشاپ و منو های زیر
edit-->prefrences-->plug-ins & scratch diskes
اونجا محل temp رو درایو های خالی غیر از c بگذار فتوشاپت سریعتر لود میشه

Parshosts
January 20th, 2010, 01:10
برو تو فتوشاپ و منو های زیر
edit-->prefrences-->plug-ins & scratch diskes
اونجا محل temp رو درایو های خالی غیر از c بگذار فتوشاپت سریعتر لود میشه

توی لود مشکلی ندارم زمان کار سرعتش پایین هست.
جالب اینجاست که در نسخه Elements 7.0 همچین مشکلی نیست ولی CS4 سرعتش خیلی کمه.

---------- Post added 10-01-20 at 01:10 AM ---------- Previous post was 10-01-19 at 11:52 PM ----------

دوای دردت همینه !
Malwarebytes' Anti-Malware
بیست ! عالی

لینک لطفا

najmehdj
January 20th, 2010, 10:29
فتوشاپ ۴ خیلی حجمش زیاده بخاطر همین از ۷خیلی کند تر است

Parshosts
January 20th, 2010, 10:56
فتوشاپ ۴ خیلی حجمش زیاده بخاطر همین از ۷خیلی کند تر است

قبل از این که ویروسی بشه همچین مشکلی نداشتم.

Sepahrad
January 20th, 2010, 12:25
کسپرسکی نصب کنید و آپدیت کنید و بدید اسکن بشه . بعد CCleaner رو تصب کنید و بدید فایل های اضافی سیستمتون رو پاک کنه :)

نوت بوکت NW250F هست ؟

موفق باشید

Arashdn
January 20th, 2010, 13:41
کسپرسکی 2010 رو بزن
یا ترجیحا با نسخه بتویبلش سیستم رو اسکن کن