PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدید در ovh/kimsufi

mrasol
January 23rd, 2013, 14:21
سلام،جدیدا شنیدم از دوستان که پینگ آی پی های وی پی اس هاشون میپره و این سری مشکلات پیش اومده واسشون،میخواستم ببینم آیا این مشکل حل شدنی هست؟راهش چیه؟

seflow
January 23rd, 2013, 14:25
دیتاسنتر OVH داره امکان روت کردن آی پی ها از یک سرور به یک سرور دیگه رو میبنده دوستانی که اینجوری هست سرورهاشون خوب پینگشون پریده! دوستانی هم که اینطوری نیست مربوط به همون whole network دیتاسنتر هست که از 11ام در حال درست کردنش هستن

ertebat7
January 23rd, 2013, 14:27
اگه پنل مستقیم دارید سریع تیکت بزنید و اگه امکانش دارید با تلفن شماره تیکت را براشون بخونید وگرنه روزهای شنبه و یکشنبه به کل پیگیری نمی کنن - فوق العاده پشتیبانی ضعیفی داره این کیمسوفی

mrasol
دیتاسنتر OVH داره امکان روت کردن آی پی ها از یک سرور به یک سرور دیگه رو میبنده دوستانی که اینجوری هست سرورهاشون خوب پینگشون پریده! دوستانی هم که اینطوری نیست مربوط به همون whole network دیتاسنتر هست که از 11ام در حال درست کردنش هستن

ممنون،ولی برای ما امروز پینگ پریده،پس یعنی مربوط به whole network نیست؟

majidisaloo1
ما مشکلی نداریم اما بعضی از دوستان دارند
واسه ما یک مشکل بودش که حل شد الآن مشکل نداریم

shingo
January 23rd, 2013, 14:33
من که همچین مشکلی ندارم اولین بارم هست که از شما دارم هیچین چیزی رو می شنوم

mrasol
January 23rd, 2013, 14:39
من که همچین مشکلی ندارم اولین بارم هست که از شما دارم هیچین چیزی رو می شنوم
یه سرچ تو انجمن کنید...

majidisaloo1
January 23rd, 2013, 14:52
الآن پنل او وی اچم رو دیدم یک بخشی به اسن ip managment اضافه شده است که من ندیده بودم تازه اضافه کردن احتمنال داره به خاطر این بوده مقداری از مشکلات

ertebat7
January 23rd, 2013, 14:56
من که همچین مشکلی ندارم اولین بارم هست که از شما دارم هیچین چیزی رو می شنومایشون اولین نفر نیستن که براشون این مشکل پیش اومده هفته گذشته هم برای ما و دو نفر دیگه از بچه های همین انجمن هم این مشکل پیش اومد

shingo
January 23rd, 2013, 15:03
اوکی دوست عزیز هروقت مشکلتون حل شد لطفا اینجا بگین به چی صورتی درست کردین:53:

compiler
January 23rd, 2013, 15:36
دوستانی که مشکلشون حل شده میشه لطف کنن بگن ایراد از چی بوده و چجوری حل شده؟

با سپاس

mrasol
January 23rd, 2013, 15:41
دوستانی که مشکلشون حل شده میشه لطف کنن بگن ایراد از چی بوده و چجوری حل شده؟

با سپاس

اینجوری که معلومه مشکل کسی حل نشده،احتمال زیاد میدم آی پی ها از یک سرور دیگه روت میشه و باقیه ماجرا...

majidisaloo1
January 23rd, 2013, 15:50
واسه ما توی فاکتوری که داده بودند جا انداخته بودند به همین دلیل به زور فاکتور ساختیم و پرداخت کردیم باز شد اما از پشتیبانی هیچ جوابی دریافت نکردیم

mrasol
January 23rd, 2013, 15:54
واسه ما توی فاکتوری که داده بودند جا انداخته بودند به همین دلیل به زور فاکتور ساختیم و پرداخت کردیم باز شد اما از پشتیبانی هیچ جوابی دریافت نکردیم
منظورتون دقیقا چیه؟

Mihan-VPS
January 24th, 2013, 03:21
ما هم جدیدا همین مشکل مشابه رو پیدا کردیم !
طاهرا داره سراسری هم میشه ؟!

mrasol
January 24th, 2013, 08:49
دوستان مشکل ما حل شد

websazha
January 24th, 2013, 09:43
دوستان مشکل ما حل شد

دوست عزیز زمانی که مشکل حل میشه منعکس کنید که چطور حل شد مشکل از کجا بود خدا شکر که هنوز بر نخوردیم اما برخوردیم از تجربه شما, ما و باقی دوستان استفاده کنیم.

mrasol
January 24th, 2013, 11:06
دوست عزیز زمانی که مشکل حل میشه منعکس کنید که چطور حل شد مشکل از کجا بود خدا شکر که هنوز بر نخوردیم اما برخوردیم از تجربه شما, ما و باقی دوستان استفاده کنیم.
والا جواب واسطه این بود : آی پی ها رو به سرور دیگه روت کردن،بعد دوباره به سرور خودمون روت کردن و مشکل حل شد