PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری - تیم تومروس تراوین

Tumrusx
January 23rd, 2013, 12:34
با سلام و خسته نباشید

تیم تومروس جز بهترین تراوین اسپید های ایران و جهان هست که به 7 زبان جهان تراوین ارائه میده

|Tumrus-تومروس||Travian - تراوین||Forum - فروم| (http://www.Tumrus.org)
( به علت این که ترم اخرم بودم سایت رو تعطیل کرده بودم )

"
تراوین یک بازی تحت وب می باشد که در آن شما با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی می کنید و کار خود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع می نمایید برای بهره گیری از این بازی شما باید ابتدا در این بازی عضو شوید سپس یک ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود .بعد از فعال سازی شما باید با تدابیر لازم و خرید طلا از طریق کارت های کشیو به توسعه ایالت خود بپردازید و در جنگ ها و نبرد ها پیروز شوید و اعتبار خود را افزایش دهی
"
بنا به علتهای مختلف سایت رسمی تراوین ایران از سال جدید دیگه نیست

بخش که به نظر سازمان *****ین فراماسونها هست از جمله عمارت شگفتی و غیره ... ایده برای سازگاری با قوانین سازمان *****ین جور درمیاد

تراوین تومروس 3 سالی میشه تو زمینه تراوین فعالیت میکند

الان بهترین و کمترین باگ اسکریپت 3.6 تراوین در اختبار ماست

قصد تیم ما بر این هست که بهترین سایت تراوین رو به پا کنند با ورژن 3.6 -4

با توجه به درآمد سایت تراوین رسمی ایران که ماهانه 500 میلیون تومان بود میتوانیم به کمک هم حداقل 10 درصد این سرمایه رو کسب کنیم
ایده های بسیاری دارم

سوال برخی از دوستان چرا بازی دیگه طراحی نمیکنید

چون بازی تراوین تو این مدت بازیکنان بسیاری کسب کرده و راحته میشه پیشرفت کرد و ایده خود رو روی این بازی سوار کرد

مثلا الان طراحی دارم در دست برای ورژن 5 که این بازی رو بسیار زیبا و بازیکن پسند میکنه

دوستانی که تو زمینه زیر تخصص دارن میتونیم همکاری کنیم

1- زمینه هاستینگ ( شرایط خاصی برای این بازی هست که توصیح میدم برای هاستینگ)
2- زمینه برنامه نویسی تحت وب و اشنا با بازیهای انلاین ( برای ورژن 4 " الان ورژن 4 داریم چندین مشکل هست که باید رفع کنه و فایل های جدید و. ایده های جدیدی بهش اضافه کنیم )
3- برنامه نویسی اسپمر

" زمان کمی مونده "

در صورت داشتن تخصصی دارید که به درد تیم بخوره روزمه خود را به ایمیل ارسال کنید

tumrusx@yahoo.com
09149974203

Bist Host
January 23rd, 2013, 16:07
من حاضر به همکاری هستم
اگه مایل هستید با آی دی من در تماس باشید
ebrahimimilad13

Tumrusx
January 24th, 2013, 16:13