PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (نظرخواهی) Colocation در کدام کشور؟

danitfk
January 23rd, 2013, 00:51
سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز.

امیدوارم حالتون خوب باشه..

---------------------------------------------------
دوستانی که مایل به اجاره فضای کولوکیشن ( حداکثر 4 یونیت ) هستند کدام کشور رو بیشتر میپسندند؟

الان سرِ کیفیت ، قیمت و... بحث نیست ، میخواستم یک نظرخواهی (بازارسنجی) راجب اینکه دوستان عزیز بیشتر راقب به کلوکیشن در کدام کشور هستند بدونم.

babelirani
January 23rd, 2013, 00:54
با سلام

کشور اگه مد نظرتون هستش بنده کانادا رو میپسندم برای کولو کردن سرور

mariean
January 23rd, 2013, 00:57
چقدر می خواهید هزینه کنید ؟

reza*
January 23rd, 2013, 00:59
ایران خودش مهمه

چون چاره ای به جز کولو کردن ندارید.

danitfk
January 23rd, 2013, 00:59
چقدر می خواهید هزینه کنید ؟
امیدوارم کمی متن پست #1 تاپیک رو مطالعه کرده باشین.

الان سرِ کیفیت ، قیمت و... بحث نیست ، میخواستم یک نظرخواهی راجب اینکه دوستان عزیز بیشتر راقب به کلوکیشن در کدام کشور هستند بدونم.

m2coyote
January 23rd, 2013, 01:01
ایران که ختما باید باشه برای روز مبادا

غیر از اون کانادا و آمریکا

shingo
January 23rd, 2013, 01:18
هلند به بخاطر گیر خیلی کمتر

mariean
January 23rd, 2013, 01:30
دوست عزیز متن نمی خوندم سوال نمی کردم ؟

جا ب تنهای مهم نیست

تمام کشورهای دنیا مثل ایران نیستن که بخواهی هر کوچشو با هم مقایسه کنی و بد بدتر انتخاب کنی ؟

کشور انگلیس و امریکا یا ... باید از لحاظ قیمت هم بصرفه باشه برای نگه داری
من از این کشور قیمت سرور 15 هزار دلار شد با مشخصات خودم ماهانه 600$ اجاره حدودا برای نگه داری

از جای دیگه با همون امکانت و سخت افزار ماهانه 500$ اجاره ؟ کدومش بصره هست بنظرت ؟

پس هر سوالی دلیل داره
نظر سنجی خام که نیست برای به نتیجه رسیدن هم هست

این پست میتونه برای دیگران هم مفید باشه پس بهتر هست به کیفیت پست هم فکر کنیم

باید این ها رو فکر کنید این موارد هم مهم هستن و کشور یا اسم خاص کشوری مد نظر داشته باشید یا مگر پول مفت داشته باشید

کار از کجا مهم نیست
کار با کیفیت مهمه و تجربه

با تشکر

habiballahafg
January 23rd, 2013, 02:15
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺩﻳﺘﺎﺳﻨﺘﺮ yesup ﺭا ﺑﺮاﻱ ﻛﻮﻟﻮ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻢ( ﻛﺸﻮﺭ ﻛﺎﻧﺎﺩا ﻫﺴﺖ )

diges
January 23rd, 2013, 17:35
دوستان من حدود 30 هزار دلار دارم می خوام yesup کولو کنم اطلاعات بیشتر از کجا می تونم بگیرم ؟

babelirani
January 23rd, 2013, 17:41
دوستان من حدود 30 هزار دلار دارم می خوام yesup کولو کنم اطلاعات بیشتر از کجا می تونم بگیرم ؟

با سلام

دوست عزیز در سایت خودشون از قسمت گفتگوی آنلاین یا در تیکت باهاشون حرف بزنید بسیار بهتر به جواب خواهید رسید

habiballahafg
January 23rd, 2013, 17:42
۳۰ هزار دلار سرمایه بسیار خوبی است برای ورود به بازار هاستینگ ،شما میتوانید در سایت خود yesup اطلاعات بیشتر را بگیرید همچنین یوزر tehvps از همین dc سرور اختصاصی ارایه میده ولی قبل از این که مطمئن نیستید کولو نکنید
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از این dc در سایت جهانی وب هاستینگ تاک جستجو کنید
Web Hosting Talk - The largest, most influential web hosting community on the Internet (http://www.webhostingtalk.com)

diges
January 23rd, 2013, 18:30
با سلام

دوست عزیز در سایت خودشون از قسمت گفتگوی آنلاین یا در تیکت باهاشون حرف بزنید بسیار بهتر به جواب خواهید رسید

ایمیل زدم جواب ارسال کردن خیلی هم استقبال کردن , گفتم کاربران انجمن کولو کردن شاید بتونن اطلاعات بیشتری بدن .

shingo
January 23rd, 2013, 18:38
دوست عزیز تموم شرکت ها اولش خوبن. تموم term های شرکتشونو بخون سعی کن اول یه سرور ارزون کولو کنی فقط برای تست یه 3 4 ماه بعد اگه راضی بودی و مشکلی نداشتی بقیه سرمایتو به کار بنداز

bel-lzad
January 24th, 2013, 04:04
هلند

Dennis-Serverius
March 15th, 2013, 13:59
Hello we have a Datacenter in the Netherlands, i can say that clients are more then pleased with our private colocation services. In another topic i posted a special offer, please take a look

MehrganWeb
March 16th, 2013, 13:56
سلام
YesUP + Xlhost + LeasWeb + RedStation
واقعا خوبه ولی بهتره قبل از اینکه کل سرمایه تو بریزی تو اینکار مقداریشو برای اینکه اگه روزی خسارت دیدی بزاری کنار
بهتر تست کنی
اگه هم هزینه برات مهم نیست سمت دیتاسنتر های ارزون نرو
کیفیت رو سرلوحه کارت قرار بده
موفق باشی

danitfk
March 16th, 2013, 14:45
سلام
YesUP + Xlhost + LeasWeb + RedStation
واقعا خوبه ولی بهتره قبل از اینکه کل سرمایه تو بریزی تو اینکار مقداریشو برای اینکه اگه روزی خسارت دیدی بزاری کنار
بهتر تست کنی
اگه هم هزینه برات مهم نیست سمت دیتاسنتر های ارزون نرو
کیفیت رو سرلوحه کارت قرار بده
موفق باشی
تا حالا با Equinix کار کردین که این دیتاسنترا براتون شده بهترین ها ؟ ( مبحث کلوکیشن :) )

MehrganWeb
March 16th, 2013, 14:51
تا حالا با Equinix کار کردین که این دیتاسنترا براتون شده بهترین ها ؟ ( مبحث کلوکیشن :) )
من کلو نکردم تاحالا توی هیچ یک از دیتاسنتر های نام برده
اما خیلی از دوستانی که من مستقیم برای ارائه سرور و هاست باهاشون کار کردم .
خیلی عالیا با این دیتاسنتر equinix که میگید تا حالا کار نکردم و سمتشم نرفتم
حالا چرا از این دیتاسنتر هایی که من گفتم شما راضی نیستید؟

danitfk
March 16th, 2013, 14:58
من کلو نکردم تاحالا توی هیچ یک از دیتاسنتر های نام برده
اما خیلی از دوستانی که من مستقیم برای ارائه سرور و هاست باهاشون کار کردم .
خیلی عالیا با این دیتاسنتر equinix که میگید تا حالا کار نکردم و سمتشم نرفتم
حالا چرا از این دیتاسنتر هایی که من گفتم شما راضی نیستید؟

چون بهترین کیفیتی که تا بحال تجربه کردم از اکیونیکس بوده ؛

تا چند وقت دیگه هم سرور به استفاده عمومی میرسه ..

البته اکیونیکس لس آنجلس

MehrganWeb
March 16th, 2013, 15:01
چون بهترین کیفیتی که تا بحال تجربه کردم از اکیونیکس بوده ؛

تا چند وقت دیگه هم سرور به استفاده عمومی میرسه ..

البته اکیونیکس لس آنجلس
شاید اینطور که شما مگید باشه
و من چون تاحالا با دیتاسنتر equinix کارنکردم کیفیتشو هم ندیدم پس
صلاج ملک خویش خسروان دانند
موفق باشید

mobin96
March 18th, 2013, 21:09
با سلام خدمت تمامی دوستان
اون هایی که یقین دارم عالی هستند رو میگم،یه چند تا دیگه از لوکیشن های دیگه رو که خوب هستند می دونم اما اینا رو که اطمینان دارم پیشنهاد می کنم.
آمریکا==>Equinix--Colocrossing | کانادا==>YesUp | هلند==>Evoswitch
یا علی

danitfk
March 18th, 2013, 21:28
کانادا iWeb که بهتر بنظر میاد تا Yesup

shingo
March 19th, 2013, 02:50
کانادا iWeb که بهتر بنظر میاد تا Yesup

iweb نسبت به yesup به فایلها و.. خیلی حساستر هستش

mobin96
March 19th, 2013, 03:51
همانطور که گفتم درباره اونایی که مطمئن هستم نوشتم و من درباره iWeb اطلاعات زیادی ندارم و واسه همین تو لیست قرار ندادمش.

danitfk
March 19th, 2013, 04:01
همانطور که گفتم درباره اونایی که مطمئن هستم نوشتم و من درباره iWeb اطلاعات زیادی ندارم و واسه همین تو لیست قرار ندادمش.
درسته..

New-Man
April 9th, 2013, 21:58
آمریکا

saneei
July 22nd, 2013, 13:38
کولو -کانادا

ULTRAWEB
July 22nd, 2013, 23:29
خوبی ای وب اینه علی اونجا هست و هوای ادم رو داره ! :66:
ولی من خودم گورک امریکا رو ترجیخ میدم و کلوجنکس کانادا

HugeServer
July 22nd, 2013, 23:41
iweb نسبت به yesup به فایلها و.. خیلی حساستر هستش

امیدوار هستم که فرق colocation و یک ارایه دهنده سرور اختصاصی رو بدونید. وقتی که حرف از colocation میشه، مواردی مثل حساس بودن به فایل و موارد دیگه مطرح نیست زیرا که برای colocation معمولا شبکه جدا و آیپی جدا گرفته میشه، البته همیشه نه ...

peyman0742
July 24th, 2013, 13:14
از جایی تهیه کنید که نتش ارزون بیفته مثل کانزاس

saneei
July 24th, 2013, 13:21
کانزاس کجاست؟

ULTRAWEB
July 24th, 2013, 13:24
کانزاس کجاست؟
برای مثال شهری که دیتاشکم هست
بگردید توی امریکا پیداکنید دیتاسنتر خوب

danitfk
July 24th, 2013, 14:07
برای مثال شهری که دیتاشکم هست
بگردید توی امریکا پیداکنید دیتاسنتر خوب
Kansas یک ایالت داخل آمریکا هست

danitfk
July 24th, 2013, 14:19
از جایی تهیه کنید که نتش ارزون بیفته مثل کانزاس
نت منظور پهنای باند هست؟
دیتاسنترهایی مثل Datashack یا WholeSaleInternet برای کلوکیشن پهنای باند فوق العاده گرونی دارند به علاوه از سطح پایین ترین Provider ها.
هر 1 مگابیت در ارزان ترین حالت 5 دلار هست . یعنی 100 مگابیت = 500 دلار ؛ 1000 مگابیت = 5 هزار دلار !!
در حالی که تو دیتاسنتر Fiberhub از BGP خود دیتاسنتر پهنای باند خوبی با هزینه 350 دلار گرفت.

Parti_Baz
July 24th, 2013, 16:35
دوستان دیتاسنتر serverius هلند کسی ازش اطلاعی داره هزینه کلو تو این دیتاسنتر خیلی پایینه نسبت به بقیه جاها!

koorosh_kabir
July 24th, 2013, 18:29
با سلام خدمت عزیزان من از اول تا اینجا رو خوندوم ولی به نتیجه درستی نرسیدم تحلیل خاصی هم نبود . و اینکه به جز این چند تا دیتاسنتری که اینجا هم باهاشون کار می کنند گزینه بهتری یعنی نیست؟ و اینکه اکثر دوستان علت برتری ان دیتاسنترها و کشورها را نگفتند . کشور به تنهایی فکر نکنم ملاک اصلی باشه و ملاک اصلی همین نگهداری و هزینه و ... این چیزا هست درسته یا من اشتباه می کنم ؟!

danitfk
July 24th, 2013, 22:16
با سلام خدمت عزیزان من از اول تا اینجا رو خوندوم ولی به نتیجه درستی نرسیدم تحلیل خاصی هم نبود . و اینکه به جز این چند تا دیتاسنتری که اینجا هم باهاشون کار می کنند گزینه بهتری یعنی نیست؟ و اینکه اکثر دوستان علت برتری ان دیتاسنترها و کشورها را نگفتند . کشور به تنهایی فکر نکنم ملاک اصلی باشه و ملاک اصلی همین نگهداری و هزینه و ... این چیزا هست درسته یا من اشتباه می کنم ؟!
بنده این نظرسنجی ایجاد کردم که بدونم طرفداری های تهیه فضای کلوکیشن در کدام کشور بیشتر هست.
یعنی فقط لوکیشن , عرض نکردم کیفیت پهنای باند و چه و چه و چه مهم نیستند !
پست اول بدقت مطالعه کنید

Reza68
August 4th, 2013, 09:41
کلو به تفکر بنده برای افراد عادی مقرون به صرف نیست عملا چون تا شما بخوای از روی کلو کردن هزینه کم کنی و این یک سودت بشه سرورت قدیمی میشه واز طرفی کلو هم باید مقرون به صرف باشه تو کلی از دیتاسنتر ها دیدم کلو یک سرور تقریبا برابری با اجاره می کنه.

در کل کلو برای قعطات بسیار بالا مقرون به صرف هستش که دیتاسنتر هزینه ستاپ می گیره هزینه ماهانه هم می گیره.

بنده هم هلند یا امریکا رو پشنهاد می دم.

JATHIYA
August 5th, 2013, 13:24
ببخشید دیتاسنتز هلند میتونید ادرس سایتشون رو بدید و اینکه هزینه کولو و پهنا باند چقدره؟

Tak-Reseller
August 5th, 2013, 14:54
کدوم دیتاسنتر هلند مد نظر شماست؟
بفرمایید تا آدرس بدیم خدمتتون

JATHIYA
August 5th, 2013, 15:04
هرچی هست
با توضیح امکانات و هزینه کولو پهنا باند و تحریم هستیم یا نه در اون شرکت ها

Reza68
August 6th, 2013, 07:08
بررسی نیاز خیلی مهم هستش اگه وارز نیاز دارید هلند کمترین مشکل رو داره پورت های اختصاصی فول دوبلکس ارائه می کنه و از همه نظر خوبه